המחזור ה 24 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏1/3/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב אורי, גם אני לא ראיתי ועדיין לא רואה בשטוטגרט כמועמדת לאליפות. לטעמי הם גם לא יסיימו במקום לליגת האלופות (ובאופן הכי רציני - גם טוב שכך. הם עדיין לא מספיק בשלים לשחק בליגת האלופות. בעוד שנתיים שלוש - אם הם ימשיכו בדרך הזו ויראו יציבות כן).

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לא !

http://img444.imageshack.us/img444/8858/anti20bayernbu4.Xxx

אתה רציני ? ! הם משחקים כדורגל נפלא ויש להם את כל האמצעים לשחק בצ'מפיונס ליג או באופ''א ולנסות
    להגיע לטופ של המפעל.למרות ששמתי לב שגומז לא משחק אז ההתקפה של שטוטגארט לא פועלת וחבל.

לא חושב,דורטמונד היום תנצח (אני מאוד מקווה) ותהיה במקום ה-9 אם אני לא טועה תעקוף את וולפסבורג
    ולא תשתייך לקבוצות שמנסות להינצל מהירידה לליגה השנייה.אנחנו יודעים גם שדורטמונד היא קבוצה מאוד
    חזקה שיכולה לנצח כל קבוצה בליגה.
    לדעתי יש כבר יורדת ראשונה:בורוסיה מונשנגלדבאך ! לגבי השתיים האחרות אני עדיין לא יודע .

לגבי המשחק של באיירן אני חושב שלא צריכים להיות כל כך בטוחים בקבוצה שהיא תחזור אל מאבקי הצמרת
    למרות מיקומה בטבלה וניקודה בטבלה.היא אתמול שוב לא הראתה את אלמנט הדריסה והיא הייתה יכולה לדרוס
    את הרטה ברלין אתמול בלי שום בעיה בכלל.ברלין חזרה למשחק והייתה יכולה לקחת נקודה מבאיירן אתמול.
    אני שם לב שבאיירן בליגה מצליחה לקבל שערים בדקות אחרונות עקב זילזול או משהו אחר שאין לי מושג מה
    הוא.

לגבי המשחק היום של דורטמונד נגד קוטבוס,סבסטיאן קל חוזר להרכב השאלה איך הוא יכנס לתפקידו הישן
    ואיזה יכולת הוא יציג לאחר תקופה ארוכה מחוץ למגרשים.אני רואה את דורטמונד מנצחים את קוטבוס היום
    ואני מאוד מקווה לראות כבר תצוגת כדורגל מהקבוצה ! אפשר לקוות שבסוף המשחק נעשה את ההומבה כבר.

http://img95.imageshack.us/img95/8192/humbagr7.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/07
  3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יוני, דורטמונד ממוקמים 4 נק' מהקו האדום. בוא נלך לקראתך ונגיד שהם לא קבוצת תחתית, ונמקם אותם כקבוצת אמצע טבלה. בכל מקרה זו אמצע טבלה שרחוקים מלהלחם על מקום באירופה, ויותר במצב סכנה כלשהו להתקרב לקרבות התחתית המאוד לא נעימות.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

סלע,אתה יודע שאני מודע למצב הרע שלנו אבל אני נותן גיבוי לקבוצה ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

אני מאוד מקווה שהקבוצה תעשה כבר את השינוי שחשבנו שקרה לאחר ההניצחון נגדכם הבאוורים.לדורטמונד לא מתאים להיות באמצע הטבלה ובסוף הטבלה זאתי קבוצה שכל כך חסרה לליגה והיא מאוד חשובה לבולי.שנה הבאה יעשו את השינוים הנחוצים ונקווה לראות את פליקס מאגאת' חותם אצלנו ויאמן אצלנו בעונה הבאה.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי שחקנים טובים אף מאמן לא יכול להצליח ולא משנה עד כמה הוא גדול.
    דורטמונד קבוצה נחמדה,שאני מאוד אוהב אבל הסגל הוא יותר מידי בינוני ולא יכול להיתמודד על מקום בצמרת.
    אני מקווה שבעונה הבאה יתבצע רכש למקומות הנכונים, ואז גם אפשר יהיה לדבר על צמרת.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

EsheD,הציטוט שלך על התגובה שלי היא רק חיזוק למה שאמרתי ! לא אמרתי שהקבוצה השנה מתאימה
    למקום גבוה בליגה.אמרתי בכללי שהקבוצה צריכה חיזוק והיא לא מתאימה להיות קבוצת אמצע טבלה או תחתית
    בגלל שהיא קבוצה עם מסורת.שנה הבאה יהיו חיזוקים אני כבר מבטיח לך ולא תראה את רובר על כס המאמן
    וזה כמעט בוודאות.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי,אני רוצה בהצלחה של דורטמונד לא פחות מימך,זה אחד המועדנים שאני יותר אוהב ורוצה בהצלחתם.

8. רפאל Member

בישול ענק עם עקב במהלך השער של קוטבוס, אין כמו הכדורגל הגרמני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. נעם Member

ונחשו מי כובש?
    שוב זידאן המלך!!!
    איך איך נתת לו ללכת שאף???? בקצב הזה תצטרך לרכוש אותו חזרה בקיץ הקרוב...

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

Zweite Liga Wir Kommen

אני רואה את עצמי כבר רואה את משחקי הקבוצה בימי שני נגד פדרבורן וכו'..

גועל נפש הקבוצה הזאת .

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא מבין מי הוסיף את שטוטגארט למועמדות לאליפות....
    אני לא רמזתי, המועדון ציין שהמטרה הגדולה היא אופ"א, אז מאיפה?
    לפי המצב בטבלה? נכון, אבל זה לפני שמגיעה כרגיל התקופה הפחות הטובה של שטוטגארט.
    קיצר אופ"א ועם קצת מזל ליגת האלופות, לא יותר ולא פחות.

יוני, תירגע, הפסד מתסכל, קוטובוס עם יותר מזל משכל ( בדיוק כמו לברקוזן אתמול, שאת המחצית הראשונה היתה חייבת לסיים בפיגור של שני שערים אבל...)
    קיצר דורטמונד והמבורג לא ירדו. גלדבך לצערי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

די המצב נראה רע יותר מתמיד אנחנו לא ראויים להישאר בליגה הזאת כבר הכל נראה רע.
    אני כל כך מתפלל שהשנה הזאת תיגמר כבר ושנה הבאה יהיה הכל חדש.אני כ''כ מרחם על אלכס פריי שהיה
    יכול ללכת לקבוצות גדולות במקום לבוא אלינו הוא שחקן מדהים היחידי שעושה משהו על המגרש הוא שחקן
    שאני מוריד בפניו את הכובע ומאחל להצלחתו.

13. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהכי מפחיד אותי בקבוצה כמו שטוטגארט זו הנפילה. ראו מקרה המבורג. הקבוצה הגיעה למקום השלישי בליגה, הציגה כדורגל פנטסטי. אבל בקיץ השתן עלה לראש לבעלי הקבוצה ונעשה שם כמה שטויות שהביא אותם למצב קטסטרופלי בחצי העונה הראשונה ואמלא שינוי דרסטי שם לכו תדעו איפה זה היה נגמר.

אינ מאחל לשטוטגארט הרבה הצלחה, גם בליגה וגם באירופה וזה לא משנה באיזה מפעל הם יהיו, אבל שיזהרו בקיץ מההצלחה ושיצליחו לשמור על שקט תעשייתי, שיאפשר קנייה חכמה של שחקנים פלוס השארת השלד הקיים.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה ג'ובאני. יש הבדל גדול בין שטוטגרט לבין המבורג של שנה שעברה. המבורג נהנתה מליגה חלשה מאוד (יחסית) ומהרבה מזל. ההשיג שלה היה בנוי יותר על זה שאחרים לא הצליחו מאשר על היכולת שלהם (שבאמת לא הייתה כזו גדולה). שטוטגרט משיגה את מה שהיא משיגה (ושוב, לדעתי לא יותר ממקום רביעי) בליגה קשה מאוד ומאוד תחרותית.
    מעבר לזה, אתה צודק במאה אחוז. צריך לשמור את הסגל הקיים עם מעט שינויים פה ושם וחיזוקים במקום הנכון והכי חשוב הרבה הרבה סבלנות, של לפחות עוד שנה שנתיים (מה שלא היה להמבורג שחשבו שהם יכולים לקטוף את השמיים).

15. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה הזאת חלשה בדיוק כמו קודמה. המרחק הוא שתי נקודות מהמקום התשיעי לקו האדום וזה מראה משהו על הליגה השנה.