המחזור ה 24 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏1/3/07.

1. נעם Member

ורדר מתחילה לחזור ליכולת שיא (מבחינת צורת המשחק כמובן) קלוזה מבשל להאנט 1-0 ולברקוזן 2-0 על שטוטגרט??

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/07
  2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ואללה באיירן בשתי דקות כובשת פעמיים וכל הכבוד ללוקאס פודולסקי שממשיך לכבוש הינה מאמן שנותן לו
    את הקרדיט בלי כל השטויות שידברתם כאן על כבוד לא כבוד,תאכלס הוא החלוץ הכי טוב שלכם אוהדי באיירן.

מה קורה לשטוטגארט?כלום קורה היא קבוצה חזקה עדין והמשחק לא נגמר !

הליגה הזאת כזאת אדירה פשוט תענוג לראות אותה !

3. רפאל Member

פודולסקי גם היה אחראי לשער הראשון שנגח את הכדור שנעדף על ידיי השוער והגיע לרגלי סלי.

4. Brian the Lion Member

איזה גול מדהים, עם העקב של חואן ! כבר 3-0 לברקוזן. כל מה ששטוטגרט מנסה לא הולך לה.

5. רפאל Member

ופודולסקי אחראי גם לשער של מקאי עם בישול ענק!

6. ENGLAND Member

ההפסד אתמול של שאלה פתח את כל הליגה מחדש בגרמניה האליפות תיקבע בבמחזורים האחרונים

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קצת תמונות מהמשחקים היום:

http://img339.imageshack.us/img339/1356/podolskisimunicbasisox8.Xxx
    פרינץ פולדי סוף סוף מראה מה הוא יודע והוא ללא ספק איש המשחק.סימוניץ' המורחק בגליץ' על פולדי.

http://img339.imageshack.us/img339/7240/adlerbasisnp3.Xxx
    רנה אדלר שוערה של באייר חוגג את הניצחון הגדול על שטוטגארט 3-1.

http://img168.imageshack.us/img168/21/bremen17basismd0.Xxx
    הקהל של ורדר ברמן עושה תצוגת קהל כאשר הם מרימים שלטים עם מספרו של איבן קלאסניץ' החולה.

http://img231.imageshack.us/img231/148/klosehuntbasisgc8.Xxx
    כיף לראות שוב חגיגות בצד הירוק של ברמן,קלוזה והאנט .

http://img339.imageshack.us/img339/7858/bielejubelbasiske3.Xxx
    בילפלד עשתה את הקאמבק מ1-0 ל2-1 וסיימה בתיקו 2-2 עם נירנברג.

http://img129.imageshack.us/img129/350/degeninsuabasisxp9.Xxx
    ביי ביי גלדבאך?מקום אחרון בליגה והיום מפסידה לזאבים מוולפסבורג.

http://img339.imageshack.us/img339/6307/amanatidisbasishk0.Xxx
    פרנקפורט מנצחת היום את האנובר 2-0 אמנטידיס גובר על הוסטי.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עוד לא ראיתי תקציר, ולכן אני לא יכול לדבר כאן לעניין על כדורגל, אבל לפי הטבלה היום מה שכן אפשר לומר זה "וואו". באיירן מינכן במרחק 6 נק' ממקום ראשון, 3 נק' מהשני ו 2 נק' בלבד מהשלישי.

איזו ליגה :aaarse:

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/07
  9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין יותר מדי זמן וסיבות לחגוג על הניצחון. ביום רביעי ריאל, ואותה תוצאה כמו שהשגנו היום באולימפשטדיון בברלין לא תספיק לנו. וכמובן גם היכולת. אני גם מצפה לתקציר ולפי מה שאני רואה כאן אפשר להיות מאוד מרוצים מפולדי, רק שיציג יכולת כזו ברביעי.

אגב, בהחלט ליגה משוגעת ולמרות שחשבנו ששאלקה תלך עד הסוף, הליגה נפתחה מחדש עם ארבע קבוצות שיכולות לאבד נקודות בכל מקום ובכל משחק נתון. עוד 10 מחזורים של תענוג גדול מצפים לנו.

10. נעם Member

אין פשוט אין על הליגה שלנו השנה.
    כל הקבוצה לא מפחדות מאף אחד תוצאות מעניינות וגבוהות פשוט חבל על הזמן.
    רק חבל שראיתי רק את ה1-0 של האנט ובדקה ה72 כשהשידור התחרבש קמתי מהמחשב בעצבים..
    הנפילה של שאלקה ושטוטגארט הייתה צפוייה וכך גם הקאמבק של המבורג ובביירן, עכשיו הכל פתוח ומי שיותר נחוש יזכה.

11. רפאל Member

בתור ליגה הבונדסליג תמיד הייתה הטובה ביותר, אם לא באייירן אז ברמן או דורטמונד זוכות ותמיד מעניין בצמרת גם שבאיירן זכתה!
    בניגוד לליגות האחרות ששם רק קבוצה אחת או שתיים תמיד שולטות.

נחזור לטופיק, עכשיו כולכם שמח שבאיירן מנצחת בשביל המתח בצמרת אה?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

באיירן עשתה תוצאה חשובה וזה יותר חשוב מהיכולת שכמובן ייקח זמן עד שהקבוצה תראה טוב כמו שאנחנו רוצים.
    לויסיו גם אותי כבר מתחיל להרגיז.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/07
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאשר הובלנו את הליגה בפער יפה נראנו נהדר והיריבות נראו רע לא יצאתי מגדרי. נסיון העבר לימד אותי שעד שזה לא נגמר, זה לא נגמר. היום המצב כבר לא נראה כל כך טוב לשאלקה כפי שהיה רק לפני שבועיים. הפער ביננו לבין באיירן הרביעית הוא רק 6 נקודות ונראה שהמילה אליפות גרמה לקבוצה שלי לפיק ברכיים וכרגע אנחנו גם נראים פחות טוב משער קבוצות הצמרת. אני רק מקווה שנתאושש. ובאיירן לדעתי עוד לא אמרה את המילה האחרונה, כמו גם ברמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/07
  13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק שאלקה נראית כמאבדת גובה (נגד לברקוזן הם היו טובים והפסידו אבל נגד המבורג הם גם לא היו כל כך טובים), אלא גם שטוטגרט מאבדת גובה ולומדת שלהיות הפתעה זה דבר אחד, אבל לשמור על המקום הגבוה זה הרבה יותר קשה. אתמול שטוטגרט סבלו מהחמצות נוראיות/הצלות מדהימות של אדלר. אבל עם זה, הגיע להם ההפסד כי גם לברקוזן החמיצו המון מצבים לגולים בטוחים. לודביק מאניין שהיה טוב בחודש האחרון היה אתמול הרבה פחות טוב ויש לו חלק גדול (מאוד) בשני השערים הראשונים שהם ספגו. מצד שני, לברקוזן מצאו שוער אדיר (אדלר בן ה - 22 שהיה על סף סיום הקריירה עקב פציעה קשר). וזה לא שבוט היה רע, אבל המסכן, אחרי 150 הופעות מלאות רצופות, קיבל אדום, הורחק משני משחקים וגם אתמול כשהיה יכול לשחק המאמן שלו העדיף את אדלר עליו וקיבל בחזרה בריבית.
    פרנקפורט סוף סוף מנצחים אחרי לא מעט משחקים שהם היו צריכים לנצח אבל לא ניצחו. אלברט שטרייט פשוט שחקן מדהים. אני מאוד מקווה שהם לא יירדו.
    וולפסבורג סיבכו את גלדבאך עמוק עמוק. אם כי, גלדבאך לא היו רעים ולא ממש הגיע להם להפסיד.
    ארון האנט חזר בגדול. וקלוזה כבר משחק שביעי רצוף שלא כובש. אם כי הוא בישל שער בצורה נהדרת (את הראשון) והוא עם 11 שערים ו - 12 בישולים.
    בבאיירן קיבלנו סוף סוף את פולדי, שהיה אחראי בכל אחד מן השערים. בראשון נגיחה נהדרת שלו על הבלם שהביאה להדיפה קשה ולשער של ברצו. השני בישול יפהפה של ברצו ושער לא פחות יפה של פריץ פולדי ובשלישי בישול פשוט נהדר למקאיי. איזה מסירה מדהימה ואיזה חלוץ מקאיי. ההגנה לא הייתה מבריקה ולאולי קאן היה חלק בשער הראשון.
    הליגה מרתקת וצפופה מאי פעם. 4 קבוצות נאבקות על האליפות, 4 נאבקות על מקום באופ"א וכל השאר (כלל דורטמונד, בנתיים) נאבקות נגד הירידה.
    וביום ראשון הבא באיירן נגד ברמן (שידור ישיר בערוץ הספורט - אם לא יבטלו אותו ברגע האחרון).

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני חייב להוסיף לדבריו של נדב מחמאות גדולות לאדלר הסופר שוער של לברקוזן. כל שבוע זו חוויה חדשה לראות אותו בתקצירים של ARD עוצר כדורים ששוערים פשוט לא לוקחים. וואו, מי ברא ת'דבר הזה?!
    לגבי חודש מרץ הגורלי של באיירן, אז כמובן שאנחנו רק בשלבי ההתחלה. כבר אמרנו שהסיבוב הראשון היה קשה בהרבה לבאיירן מהסיבוב השני. בחודש הקרוב אנו נארח את ברמן ושאלקה אצלנו בבית, מה שיאפשר לנו לצמצם עוד ת'פער שנפתח בין השאר במשחקי החוץ בסיבוב הקודם מולן. האליפות לא תוכרע מהמשחקים הללו למרות שזו הזדמנות לצמצם ת'פער, והיא כן תוכרע מול קבוצות שילחמו על החיים שלהן בליגה (כמו בכל עונה).

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכוונה דיברתי רק על הירידה ביכולת של שאלקה והזנחתי את המקרה הדומה אצל שטוטדרט מהסיבה שלרגע לא ראיתי בשטוטגרט כמועמדת לזכיה. זה אומנם יכול לקרות והקבוצה נמצאת במקום שהיא נמצאת בזכות ולא בחסד, אבל הסגל של שטוטגרט מבחינתי לא מוכן לאליפות ולא בנוי למטרה זו. דרך מאוד ארוכה ומתולתלת צריכה לעבור קבוצה לפני שתוכל להניף את צלחת האליפות ומבחינתי שטוטגרט אגרה נקודות, אבל מעולם לא היתה על דרך זו. ברמן ובאיירן לעומת זאת חלשות יותר העונה מהעונה שעברה, ברמן בעיקר מנטלית, באיירן מבחינת הסגל, אבל שניהם מועמדות הרבה יותר מוכנות ללכת עד הסוף. שאלקה שלי הוותה מבחינתי הפתעה נעימה, כי לא ראיתי בהם בתחילת העונה סגל מגובש, אבל ההמשך לימד אותי שאני טועה ושסלומקה הצליח לחבר דבר או שניים, אבל כרגע נראה שהקירבה לצלחת גרמה לשאלקה אולי לאבד את הראש, אולי כי באמת עקרות של 49 שנים גורמת לבעיות הלא נראות לעין, אבל כאלו שיכריעו את המירוץ.
    אני מצידי אמשיך להחזיק אצבעות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/07