המחזור ה 24 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏2/3/06.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הגיע הזמן!!! סוף סוף קצת עניין זורם לליגה, כ"כ חבל שברמן העדיפו להתרכז ביובה מאשר לצמצם את הפער, אבל המחזור כל המחמאות להמבורג.
    ביום שלישי שטוטגארט יכולה לנצל את המעידות של הנובר,דורטמונד והרטה בשביל להגדיל את הפער במאמבק על אופ"א.
    בהמשך אני ירשום עוד קצת על המחזור ובעיקר על הפיטורים הצפויים של פייקו גות מאמנה של הרטה.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אולי השימכה בברמן קצת קצרה מדי?.

לא יודע,אולי רק לי זה נראה,אבל אני לא יודע אם הסגל של ברמן מספיק כדי להתמודד בשתי החזיתות.אני יוצר רושם שהשימכה שם קצת קצרה שמוותרים מראש על כזה משחק (ועוד שהם יודעים שבאיירן במשחק קשה מול המבורג). זה לא שהפער 15 הפרש...

יש משהו בדבריי?

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/06
  3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם לא ויתרו על שום משחק. למה אתה חושב ככה? מי שם יכול היה לשחק ולא שיחק?

חוצמזה שהשער של ברבטוב היה בנבדל והשופט לא נתן להם פנדל שעשה ינס נובטני (יד ברחבה). וזו לא רק דעתי, אלא גם דעת הטלביזיה הגרמנית בתוכנית הסיכום מאתמול של ARD.

שאלה אחרת זה אם ברמן מספיק טובה ומנוסה לעבור את יובנטוס.

4. bayer04 Member

(ולברקוזן הייתה הרבה יותר טובה מברמן, לפי כל סטטיסטיקה אפשרית...בייחוד במחצית השנייה)

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק במחצית השניה.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נכון, במחצית הראשונה ברמן ישבה על השער של לברקוזן, במחצית השניה לברקוזן ישבה על השער של ברמן. במחצית השניה ברמן הורידה הילוך, שזה דבר נורמאלי לחלוטין לקראת יובה.

אבל גם אני שואל את עצמי האם הסגל של ברמן מספיק טוב בשביל להתחרות בשתי החזיתות.

7. bayer04 Member

לפי דעתי ממש לא, למרות שכשברמן משחקת באירופה- אני כמו אוהד שלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. ברולין Member

חברים, המשחק בין הרטה לקלן היה אחד המשחקים הטובים שראיתי השנה.
    פשוט מדהים. הרטה הסתערה על קלן בפתיחה שהציגה מין סוג של בונקר (עם 2 חלוצים וחצי יש לציין)
    בואטנג הספיק לפגוע פעמיים בקורה, פאנטליץ' החמיץ..(ולבסוף כבש פעמיים ורץ להשתיק את אוהדי קבוצתו כמדומני) ולוקאס...אוי לוקאס.
    זאת הפעם הראשונה שיוצא לי לראות אותו במשחק שלם במדי פ.צ קלן, וגם אותי הוא קנה. אני יכול להבין למה אמרו עליו שיש בו משהו מיוחד. בגרות וחוכמת משחק שלא אופיינית לשחקן בגילו.
    את הביצוע בשער הרשאון ראיתי בערך 30 פעמים בהילוך חוזר: בעיטה חכמה ושטוחה בסיבוב מקצה הרחבה, כששניה לפני שהוא מסתובב ובועט אפשר לראות אותו מרים את הראש לראות איפה נמצא השוער ובביצוע מושלם שולח כדור חד שאין לו סיכוי להגיע. גם השער השני שלו היה קשה לביצוע ובבישול של השער הרביעי שוב הוכיח קור רוח והבנת משחק. (הלוואי על ארבייטמן כזאת בגרות חחחחח)

משחק ענק, ושחקן ענק! לדעתי ערוץ הספורט צריך להתחיל לשדר גם משחקים של קבוצות תחתית או לפחות קבוצות שונות מהמבורג ובאיירן כל פעם. הדרמות הגדולות מתרחשות למטה..

9. Marcelinho Member

תשמע ידידי, ללוקאס יש את הכישרון והפוטנציאל להתפתח לשחקן ברמה עולמית ללא ספק. הבעיה היא שאת היכולת שראית במשחק האחרון נגד הרטה ברלין החלוץ הצעיר לא מפגין מספיק, ויעיד על זה המצב העגום של קלן. לטובת נבחרת גרמניה, אני מקווה שפודולסקי ימשיך בפורמה הטובה שהוא שרוי בה לאחר המשחק נגד הרטה, פעם הבאה אני מקווה רק שזה לא יהיה על חשבון הרטה.

חברה תזכורת קלה:
    משחקה הביתי של קייזרסלאוטרן נגד שטוטגראט נדחה בעקבות שלג, ויתקיים מחר (שלישי)!

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/06
  10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://photodb.kicker.de/photodb/vereinsemblem/xxsmall/logo_37.Xxx קייזרסלאטורן http://photodb.kicker.de/photodb/vereinsemblem/xxsmall/logo_11.Xxx שטוטגארט

פריץ וולטר שטדיון , שעה 19.00

שתי הקבוצות רוצות לראות את האור בקצה המנהרה, מצד אחד אופ"א ומצד שני רוצים רק להישאר בליגה.
    מטרות צנועות יחסית למה ששתי הקבוצות קיוו בתחילת העונה, בעוד בשטוטגארט קיוו לשחזר את תקופתו היפה של מגאת בלאטורן קיוו סוף סוף להתברג באמצע הטבלה ולא לדעת בכלל מזה מאבק הירידה. שתי הקבוצות לא הצליחו לעמוד במטרותיהן.
    אומנם מטרות שונות אבל את שתי הקבוצות הללו מאחדים כל כך הרבה דברים, שתיהן היו בדרך לעונה קטסטרופלית שתיהן פיטרו את המאמנים שלהם, שתיהן עברו זעזוע ענק, שתיהן עובדות חזק מאד על הנוער שלהן, שתיהן נמצאות בטרנד של שיפור, אותו הן מקוות להמשיך מחר.

שטוטגארט תחסר מחר בפריץ וולטר שטדיון את סילביו מייסנר המוצהב, עדיין לא ברור אם המאמן ארמין פה ימשיך לבנות על השיטה של 5 קשרים , במקרה זה את מייסנר יכולים להחליף גנטנר או היצלסברגר המאכזב , או אולי הוא יפתח עם שני חלוצים אז יון דאל תומאסון יקבל עדיפות על פני החלוץ הצעיר מריו גומז.
    קייזרסלאוטרן סובלת ממכת פציעות, לצד יורגן משאו השוער האוסטרי המצויין יעדרו גם תומאס אנרסט השוער השני ואקס שטוטגארט , עוד אקס שטוטגארט טימו וונצל , והקשר הצעיר טורסטן רוייטר כולם פצועים. גם מרקו אנגלהארדט יאלץ לצפות במשחק מהיציע בשל צהובים.
    בלאוטרן בונים על הצעירים שלהם שהפעם גם בעמדת השוער יפתח פרומולוויטץ בן ה 18 בשל היעדרותם של שני השוערים הבכירים.

הרכבים משוערים -
    קייזרסלאוטרן : פרומולוויטץ - הרטזש , בדה , שונהיים - הויילנד , למבי , בורבולי , בלינגהאוזן - סקלה - אלטינטוף , סאנוגו ....

שטוטגארט : הילדבראנד - הינקל , דלפייר , באבל , מגאנין - סולדו , מיירה - טיפרט , גרונקייאר , גנטנר\ תומאסון - ליוביה........

11. bayer04 Member

אני מניח שאתה תצפה במשחק של שטוטגארט על חשבון ברצלונה-צ'לסי?

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

א. אני לא אצפה כי הבחינה שלי רק נגמרת ב 18.30 ( שעון מקומי) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    ב. המשחק מתחיל ב 18.00 ( שעון מקומי) מה שאומר שמהשחק מסתיים בערך שעה לפני שמתחיל ברמן - יובה( יותר מעניין אותי) וגם את זה אני לא אוכל לראות ..כי אין שידור כאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

אוי , אני רק מתלונן היום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

13. bayer04 Member

רגע רגע, שאני אבין, בגרמניה אין שידור של ברמן-יובה? בגרמניה?

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אם אתה מסודר כלכלית ואתה יכול להרשות לעצמך את פרימיירה( מקביל ל 5+ אם תרצה) , אז בטח שאתה יכול לראות.
    אם אתה סטודנט .....אתה בטח גם .....לא יכול להרשות לעצמך, ככה שאתה חיי מהלייבסקור, ומהתקציר יותר מאוחר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

15. cazzo Il Capocuoco

בטח הפרמייר הזה שוחט הרבה יותר מערוץ הספורט היחסית צנוע.כמו סקיי באיטליה,המחירים מטורפים.