המחזור ה 24 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏2/3/06.

1. מכבי מגדל העמק Member

המבורג מוליכה באליאנס.
    שאלקה מוליכה בהאנובר.
    מחזור מרתק בבונסליגה

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מחצית במשחקים:

באיירן מינכן המבורג 1-0
    האנובר שאלקה 2-0
    הרטה קלן 0-0
    נירנברג דויסברוג 0-2
    דורטמונד מיינץ 0-1
    לברקוזן ברמן 1-1

3. XabiAlonso Member

2-1 להמבורג באליאנז ארינה על באיירן!!!!!!!!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    הפסד ראשון לבאיירן באליאנז ארינה!!!
    במילה אחת ס-נ-ס-צ-י-ה !!!! :aaa021:

4. cityblues beter dead than red

ישששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!! :aaa021: :aaa021: :aaa021:
    6 נק' לקחנו מהבווארים,נצחון ראשון על אדמת האליאנז ארינה אי פעם ירשם לזכותינו....
    המבורג ענקייים,VDV פשוט מלך,הנוכחות שלו עושה את זה.
    הלך לי הווינר אבל קיבינימט הכסף :aaa021: :aaa021: :aaa021:

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

המבורג מי היה מאמין, גדולה על באיירן מינכן כבר פעם שניה וזה לא מקרי, המבורג טובים מאוד, באיירן שנראת רע בחודש האחרון עוד מהמשחק מול האנובר, ממשיכה לצלוע למרות הגול של ממט שול היהלום של הבווארים מזה שנים.

מעבר למשחק העונה יש עוד תוצאות מעניינות שמזעזעות את הטבלה בגרמניה:

פ.צ. קלן נותנים להרטה רביעייה עם 2 של פודולסקי, הרטה מתרחקת ממפעל אירופי.
    נירנברג מתרחקים מעט מהתחתית הבוערת עם ניצחון 3-0 על הזברות.
    שאלקה ממשיכים להיות הקבוצה הטובה ביותר מאז סיום פגרת החורף עם ניצחון 2-1 בהאנובר. למרות הפציעות, הם מנצחים, כך שהחלפת המאמנים הייתה החלטה ניהולית מקצועית וטובה.
    דורטמונד מיינץ מאכזב 1-1
    מאכזב גם ברמן ולברקוזן 1-1

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/06
  6. Raulito Madridista

באיירן מינכן לא תאבד את האליפות בגלל ההפסד הזה כי הפער הוא 8 אבל זו תיהיה אליפות רגילה לבווארים, בטח האוהדים מבואסים מההפסד הראשון שלהם בבית. באיירן נכנסת לכושר גרוע בשלב הכי מכריע של העונה. היא בקצב הזה תאבד את ליגת האלופות ביום שלישי. אני אמרתי שיש בעיות בהגנה עוד מה2 שהם ספגו מהקבוצה הקודמת, בבית. איסמעיל לא מספיק טוב בשביל להיות בלם בבאירן. כל הכבוד להמבורג היא תיכנס לספרי ההסטוריה אולי, אבל, לא בכזאת תצוגת כדורגל. הקור כלבים והשלג הפריע לבאיירן כמו המבורג שחוץ מ2 התקפות לא עשתה כלום במשחק, פשוט אנטי כדורגל שמתאים יותר לליגה האיטלקית. כולם בבאירן היו חלשים. מקאיי היה אפס לא ייאמן איך הוא לא מגיע לשום כדור, פיזארו איבד כדורים, באלאק לא היה בשיאו, וסניול גם לא, כמובן שלא גם החלק האחורי. באיירן כמו שאמרתי תפסיד בגדול בסאן סירו בקצב הזה, למילאן יש שחקנים טכנים מצויינים. באיירן גומרת את העונה למעשה אם היא מודחת מליגת האלופות. באיירן כבר הרבה זמן מנצחת במזל וגם ה5-2 בשבוע שעבר לא היה באמת שווה ערך לתוצאה כזאת.
    למגאת יש הרבה חומר למחשבה, אולי אני מתחרט על מה שרשמתי למעלה: עם הנאיביות של באיירן, 8 נקודות ב10 משחקים זה פער שניתן לגישור, מקרה מנצ'סטר וניוקאסל בשנות ה-90. כמו בשנה שעברה: 0 נקודות מתוך 6 לבאיירן מול הסגנית שלה.

התיקו של ברמן בלברקוזן היה צפוי, הראש שלה כבר במשחק נגד יובנטוס. ברמן תילחם עם המבורג על הסגנות. לברקוזן מצידה במקום המוליך לאופ"א לדעתי.

עם היכולת הזאת, הרטה בצדק לא בשישיה הראשונה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/06
  7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה ניצחון ענק להמבורג !!!
    לא האמתי שהמבורג יחזרו אחרי הכול של שול,אבל הם הראו המון אופי,עם שער גדול של דה יונג !
    באמת על הכבוד להמבורג,עשו היסטוריה,גם ניצחו את פעמיים העונה,וגם ניצחו באליאנס ארנה,שאף קבוצה לא ניצחה שם..
    באמת כל הכבוד להמבורג.

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אתה בטוח מדבר על נייג'ל דה-יונג?

9. cazzo Il Capocuoco

בגלל אחותי לא ראיתי את עשר הדקות האחרונות,עכשיו אני מעוצבן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

10. cityblues beter dead than red

תגיד לי, אתה אינפנטיל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    אתה לא חייב לענות כי אם ראית את המשחק אתה בטוח אינפנטיל,אם לא ראית,פשוט אל תגיב.
    המבורג תקפה הרבה יותר משתי התקפות ועד הדקה ה-70 היא היתה קרובה יותר ל0-2 מאשר לשיוויון.
    החל מהדקה ה-75 גם קבוצות גדולות מהמבורג יורדות להתגונן ולשמור על היתרון.
    הקור והשלג הפריעו לבאיירן,המבורג פשוט ישבה מול האח והתחממה מול הטלוויזיה.
    אם זה תסכול בגלל מצבה העגוםשל ריאל,אזי ליבי איתך.
    ד"ש מארסנל.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קרה לך, אנחנו מפסידים שם פעם בשבועיים. איזה היסטוריה ואיזה נעליים.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בטוח שאולימפיאדת החורף כבר נגמרה ותהיתי איפה נעלמו המקלות של שחקני ההוקי. מזג האוויר שיחק לידי המבורג, זה לא שהקבוצה של דול בנויה על כדורי גובה, אלא פשוט לבאיירן זה הפריע הרבה יותר. אישית לי כאב השיוון, משום ששאלקה נמצאת עכשיו בתקופה נהדרת ולא רחוקה בכלל מהמקום השני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/06
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ראיתי הרבה דקות מן המשחק,ובאמת אולימפידית חורף זה קיץ לעומת מה שהלך שם. איך אפשר לשחק ככה?

כבוד להמבורג,אבל בוא לא נסחף "גול גדול" של דה יונג. נוגח טוב כמו דה יונג שנותנים לו כזה כדור שם את זה ברשת.
    דווקא חוץ מזה לא ראיתי ממנו כלום. כל מה שראיתי בשנתיים האחרונות בארינה,וזה לא הרבה בכלל.

דווקא בולהארוז היה יחסית בסדר,ואנחנו צריכים אותו בכושר טוב למונדיאל. כל נפילה של ואן דר וארט ואני בהתקף לב. אי אפשר לדעת מתי הוא שוב ישבור את הקרסול/יקרע שריר/ימתח שריר/תיפול ציפורין והוא שוב יעדר לכמה חודשים. רק שלא יפסיד לי את המונדיאל.

סך הכל,נחמד.לא יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/06
  14. Engel Del Madrid Member

תודהההההה לך אלוהים תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    דה יונג דקה 88 איזה מלךךךך אני כולי כועס על עצמי שלא ראיתי את המשחק סעמק!!!!!
    ולא רק זה גם פודולסקי עם צמד על ברלין שאני כל כך שונאאאאאאאאאאאא יסססס יאליייי

15. Marcelinho Member

פייקו גוט אגב אמור לעזוב את התפקיד בתור מאמן הרטה לאחר התוצאה המבישה הזו נגד קלן אם הבעלים באמת יקיימו את האולטימטום שהם הציבו לפני המשחק.

הפסד לקלן באולימפשטאדיון זה שפל המדרגה, הקבוצה הזו לא ניצחה משחק מאז סוף ספטמבר - פשוט ביזיון. קשה לדמיין איזשהו מצב שהרטה מסיימת במקום שמוביל לאירופה, לפי היכולת כרגע צריך לדאוג שהקבוצה תישאר בליגה.