המחזור ה-23 בסרייה A - נאפולי ויובנטוס ממשיכות במרוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏2/2/18.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנתון רלוונטי לשוער בדיוק כפי שכמות שערים רלוונטית לחלוץ. גם אם מדובר במרכיב אחד מתוך כמה. המשפט שהסתבכת איתו אינו מחזק את הנתון (כי אין מה לחזק פה). רק מסביר למה הוא פחות תופס כשמדובר בשחקני הגנה.

תראה את זה שוב:

דפלקשן זה מצב בו הכדור משנה כיוון ולשוער אין מספיק זמן להגיע אליו. כאן הכדור ניתז לכיוון שלו (במהירות נמוכה יותר). זה גם לא עניין של מיקום. הוא עומד נכון ועשה תנועה נכונה לכיוון מקסי לופז. הבעיה היא אך ורק בתגובה האיטית (על גבול הקומית) לשינוי התסריט שהיה לו בראש.
    .
    יש לו סוכן שמנסה לשווק אותו רגע אחרי, רגע לפני, ותוך כדי החתימה. בקיץ נוכל לגלות אם הוא הצליח.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/18
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנפלאות הVAR:
    https://scontent.ftlv6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/27459483_10213419081325999_6284755660572526063_n.Xxx?oh=ed9d40fe11029a5323d68572e810b6a3&oe=5B246440

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שוער ברמה סבירה עוצר את הכדור הזה, ואני מאוד מחזיק מדונארומה יחסית לאחרים כאן. זו טעות קשה של שוער.

4. itzik.miro Member

אני אגדיר את זה כך: משוער עם הייפ כמו של דונארומה מצופה לקחת כדור כזה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

5. yonmu Member

אני מתחיל לחשוב שזה טרולינג.
    מדה חאה עם בופון אני לא 'מצפה' לקחת את זה. אולי צריך נתונים פיזיקליים ברורים כדי לראות כמה מופרך לצפות משוער לקחת את זה.
    קרוס מ5+ מטר שעובר דיפלקשן 2 מטר מהשוער. וואו.

6. DRORIKO Member

באמת לא בסדר דונארומה שהוא לא היה מוכן לתסריט שבו מי שאמרו לו שהוא הבלם הכי טוב בעולם מתגלה בתור הבלם של אחי נצרת

7. VAR Member

אני לא רואה טעם להמשיך כי אני לא חושב שיש משהו שיכול לשנות את דעתך. זה מוטיב חוזר אצלך ברגע שאתה מסמן מישהו. סימנת את מיכאילוביץ' - לא משנה מה הוא יעשה (והוא עשה המון במילאן), הוא לא לרמה. סימנת את רומאניולי - לא משנה שהוא נתן הופעות מעולות אפילו בנבחרת, הוא לא לרמה. סימנת את דונארומה - סופג שער עצמי בגלל שהתגובה שלו איטית לטענתך, אבל התגובה האינסטינקטיבית שלו בדיוק דקה קודם לכן לא שווה איזכור.

היית יכול לטעון שמשחק הרגל שלו חלש ופוגע בכל הנעת הכדור שלנו והייתי שותק, אבל ברגע שאתה נטפל לשטות הזאת נגד אודינזה... gimme a break. הלוואי שנגיע ליום שנספוג רק שערים כאלה.

yonmu אוהב/ת את זה.
  8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שיש לכם בעיות נוספות (מניח ששמת לב שיאנקטו היה חופשי לאורך כל המהלך הזה). בחרתי להתמקד בדונארומה בעיקר כי טעויות אישיות מצידו זה משהו שיצא לי לראות לא מעט העונה. לא הייתה לזה התייחסות, כן הייתה התייחסות (שלילית) לקלאבריה. מכאן קיבלת דעה מנומקת מכל הכיוונים עם 0 אג'נדות או צורך לטאטא בולשיט מתחת לשטיח. הדעה שלי לא צריכה ולא חייבת להשתנות.

ומה הקטע שכל הודעה שהיא טיפה thought provoking או חלילה מנוגדת לרוטינה המוכרת, גוררת התייחסות אישית לכותב במקום לתוכן? אין דרך לתקוף את הטיעונים בצורה לוגית עם ביסוס כלשהו? "אתה הייטר!" "אתה שונא את מיכאלוביץ'!" "אז בטח גם את דונארומה!" "כי..שניהם מכוערים!".

--
    ומכיוון שזה רלוונטי רצח, איפה מיכאלוביץ' מאמן היום?

9. cazzo Il Capocuoco

Sinisa Mihajlovic: "I’ll take up boxing" | English News | Calciomercato.com

10. VAR Member

אבל הבעייה היא שאתה מתייחס רק לטעויות ולנקודות שהפסדנו בגללו ולא לנקודות שהרווחנו בגללו (תתפלא, יש כזה דבר) ולהצלות שרואים ממנו על בסיס שבועי ואצל שוערים אחרים לא. נכון שיציבות היא תכונה חשובה לשוער אבל אצל שוער בן 19 הרבה יותר חשוב לי לראות אפסייד (ויש לו מזה ברמה שקשה לזכור מתי הייתה לשוער כלשהו בגילו, כולל מנואל נוייר ודוד דה חאה כשהיו צעירים. תשאל כמה אוהדים של שאלקה ומה שהם זוכרים מנוייר או כמה אוהדים של מנצ'סטר יונייטד ומה שהם זוכרים מדה חאה או כמה אוהדים של ארסנל על הפולני ששיחק אצלכם בעונה שעברה). בכלל, אם אפילו שצ'אונסני (כן, ככה מבטאים) הצליח להיגמל מהשטויות (הוא היה מהשוערים האלה שהם מושא לבדיחה) אז כל אחד יכול, זה רק עניין של יסודות (והרבה סבלנות), וחוץ ממשחק רגל היסודות של דונארומה מעולים.

אני עדיין זוכר את ה"כל דבר שמיכא עשה במילאן חוץ מדונארומה הוא מובן מאליו". אז כן, מה לעשות, להזכיר את כל הדברים הרעים מבלי לציין שום דבר טוב (גם כשבבירור יש הרבה מזה כמו במקרה של דונארומה וגם בשתי הדוגמאות האחרות שהזכרתי) זו בדיוק ההגדרה שלי להייטינג.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/18
  11. DRORIKO Member

Dayatso אוהב/ת את זה.