המחזור ה-23 בסרייה A - נאפולי ויובנטוס ממשיכות במרוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏2/2/18.

1. DRORIKO Member

אם זה מנחם אותך אני לא חושב שלאינטר יש יותר לאן להידרדר מפה, רק לעלות

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שומע את זה כבר 6 שנים, נראה אם הפעם ספאלטי יצליח להרים אותנו, כי אין לי תקווה שזה יבוא מהשחקנים.

3. DRORIKO Member

בדיוק בגלל ספאלטי אני אומר את זה, כי אני עדיין מאמין בו למרות הכל

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממשחק למשחק אני חולה יותר ויותר על לטיציה. מבחינתי זו תהיה שערוריה אם גם בשנה הבאה לא אראה אותו בסרייה A.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  5. עודד (אוהד הצלחות) Member

איזה מזל שקלאבריה קיבל אדום, ואפשר לעוות לחלוטין את כל מה שהיה לפני, ולטעון שרק ברגע שיצא האדום אודינזה התחילה לתקוף והיינו פגיעים בכל התקפה. הם תקפו יותר אחרי האדום, אבל הבעיות במשחק של מילאן היו כבר מהמחצית הראשונה.

VAR אוהב/ת את זה.
  6. Dayatso #BlackAndWhite#

צודק, אני צופה רק הפסדים בעשרה משחקים הקרובים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gianzola ו-EO11 אוהבים את זה.
  7. AS R Member

יובנטוס ספגה שער 1 ב-15 המשחקים האחרונים שלה בכל המסגרות.
    אחד.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  8. Dayatso #BlackAndWhite#

רק מחזק את הנבואה של טל

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה זה אומר? כלום ושום דבר. אם דפרל היה משחק מולם...

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  10. Alta Tensione Member

רק מזכיר ש:

* אודינזה תחת אודו נמצאת בכושר השלישי בטיבו בליגה אחרי שתי המובליות.
    * קלאבריה ודולארומה היו אחראיים על מאסטרקלאס נגד לאציו רק בשבוע שעבר.
    * אנחנו 7 משחקים בלי הפסד.
    * גאטוסו אחלה גבר.

itzik.miro ו-yonmu אוהבים את זה.
  11. yonmu Member

לא טענתי שאין אובר-הייפ סביב דונארומה, אבל זה מובן - היו לו הופעות מדהימות בגיל צעיר להפליא ויש לו נתונים מעולים.
    הגיוני שיתאהבו בו ויעריכו אותו יותר מדי.
    אני מדבר על האנטי כלפיו. לא יודע מאיפה זה נובע - חלק באו עם סטנדרטים של מאלדיני והתאכזבו מהסיפור עם ראיולה - אבל מכאן ועד לטעון שהוא גרוע ולהפיל את התיקו עליו זה הרבה יותר מדי. גם אם סופרים את השער אתמול עליו (ואני לא חושב שזה נכון) מגיעים ל2 שערים שהוא אשם בהם, ובאף אחד מהם לא אשם בלעדי.

בסך הכל הקבוצה במגמת שיפור ברורה. 7 משחקים ללא הפסד בהם ספגנו 4 שערים בלבד. בששת המשחקים שקדמו להן (מאז שגאטוזו מונה) ספגנו 10 שערים. הנקודה המאכזבת העיקרית אתמול היתה סילבה, שעדיין לא מצליח להראות את הפוטנציאל ונראה שגאטוזו צודק בהעדפה של קליניץ' וקוטרונה עליו. במובן הזה הוא עשוי לממש את קלישאת ה'כמו רכש חדש' לעונה הבאה.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין גם את ההייפ וגם את האנטי. שניהם מוצדקים במינון הנכון. אבל כאן אין אוהדי מילאן שמקללים אותו. יש דיונים שמתייחסים למה שקורה על מגרש (לפחות פעם זה היה המצב, היום זה בעיקר ספאם מעיק). שאלת אם הטעות מול קליארי היא הראשונה שלו כאשר רק מס' מחזורים לפני כן היה את אטאלנטה. ראית את השטות הזו אתמול והיא לא הזכירה לך פאדיחה אחרת של הצמד הזה באירופית. הטעויות לא בלעדיות? סבבה. זה עדיין לא מטאטא מתחת לשטיח את העובדה שנכון להיום, מדובר באחד השוערים הפחות טובים בליגה. שחקן שמהווה חלק בלתי נפרד ממצבה של מילאן העונה.

לא רואה שום סיבה להתעלק על קלאבריה בתקופה בה הוא סוף סוף הופך למגן שאפשר לבנות עליו אפילו להרכב. הטעות שלו עשתה חיים קשים לקבוצה שלו (בדיוק כמו קייטה באלדה ופלגריני שקבוצותיהם ניצחו אתמול), אבל השיוויון הגיע מפעולה אחרת שלא קשורה לאיכות של אודינזה, ואין לה שום הצדקה.

13. VAR Member

אבל למה אתה הופך את הדוגמאות לפי הצרכים שלך? למה במשחק א׳ מי שאחראי לאירוע הבלתי צפוי הוא האשם ובמשחק ב׳ זה בעצם המאמן?
    אז לא ראינו את אותו המשחק, או שאתה כבר רגיל ליכולת מתחילת העונה (שמזכירה קבוצת תחתית) עד כדי כך שהיכולת מהשבועות האחרונים (שמזכירה קבוצת אמצע טבלה) פתאום נראית לך כמו וורלד קלאס. מעניין מה לג׳נארו גאטוסו, שהיה שותף להצגות כמו גומלין חצי גמר 2007 נגד יונייטד או המחצית הראשונה באיסטנבול שנתיים קודם לכן, היה לומר על זה. בוא ניקח דברים בפרופורציה. אנחנו רחוקים מאוד מלהיות הקבוצה שאנחנו רוצים להיות. ניצחונות דחוקים על קליארי וקרוטונה ו"7 משחקים ללא הפסד" לא ישנו את זה. ואם הפנמנו את זה אז חלאס להיטפל לשוער בן 19 ומגן בן 20. אם נחכה לקבוצות בחצי שלנו תמיד יהיה מי שיעשה את הטעות.

אגב, דונארומה היה מהטובים במילאן אתמול. השער שחטף זה שער ששוערים הרבה יותר טובים ממנו חוטפים על בסיס כמעט קבוע. אין לכם מושג, בחיי.

עודד (אוהד הצלחות) אוהב/ת את זה.
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו טענה והדגמה?

אגב, למה למדוד יכולת של שחקן לפי "היא רק בת 16!!!!!!!11" ולא לפי סטנדרטים כמו שוער הרכב במילאן עם השוואה לשוערים אחרים שעושים את העבודה שלהם עם הרבה פחות פדיחות?

15. DRORIKO Member

אחד לאחד לאחד מה שחשבתי. משחק מאד פושר שלנו עד הגול השני שהוציא מסאסוולו את הרוח(המעטה ממילא) שהיתה לה במפרשים. למעשה את שני הגולים הראשונים הבקענו מקרן, שזה די אומר הכל. אגב בדקות שעד ההתפרקות ברנה היה הגרוע על המגרש. איכשהוא הוא סיים את המשחק בתור יקיר האוהדים. כמו שאיציק אמר לי בשיחות בינינו-מעולם לא היה שחקן עם כזה יחס הפוך בין יכולת למספרים. אם היכולת שלו לא תשתפר אז לפחות שהמספרים ישארו. אם כבר צעירים איטלקים, מי שכהרגלו לקח את החצי הזדמנות שנתנה לו זה רוגאני שמוכיח למי שעוד צריך שהוא לגמרי לרמה של יובה(וב"למי״ אני מתכוון לאלגרי וקובי)