המחזור ה-23 בסריה A:: פיצול רבתי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏8/2/12.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן בלם. כבש את שני השערים השבוע אחרי מצבים נייחים.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקבוצה של מנצ'יני אין קשר לזה, אלא לחילוף המאמנים. מיכאילוביץ' היה משחק 4-3-3 וחלוץ קיצוני היא העמדה האידיאלית עבור צ'רצ'י, שם גם הרשים. רוסי, מתעקש משום מה, על 3-5-2 מתחילת דרכו במועדון ובמערך הזה צ'רצ'י לא משתלב. היום כשהינו בפיגור, רוסי הכניס את צ'רצ'י במקום קמפורזה, ובעצם עבר ל 4-3-3 וצ'רצ'י שוב הרשים.

3. Jimmy Jazz Member

למרות שזה ממש לא הסגנון בדרך כלל, הייתי אומר שהייתי מעדיף שנפסיד בשביל שקונטה יבין שאי אפשר להמשיך עם ההרכבים המגה-אפורים האלה. הבעיה היא שנראה שגם תבוסה לא תצליח לגרום לאיש העקשן הזה לשנות את הדרך הרקובה שלו לאחרונה ולכן אני נאלץ, בצער רב וביגון קודר, להשפיל מבט ולהתנחם בעוד נקודה. העיקר שעוד לא הפסדנו העונה. FORZA DREWVENTUS! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx

קונטה ידבר על הפנדל שלא נשרק לטובתנו שלא בצדק (בגלל זה אנחנו לא במקום הראשון! ביזיון! הכל בגלל התעמולה של אלגרי וגליאני!), ימשיך להרכיב את מירקו (יש מצב סבאטיני לוקח אותו חזרה?) וימשיך להודות לשחקנים על המאמץ ההירואי, כל הדרך לD הבא. בשביל הציפיות המאוד צנועות של העונה זה בסדר גמור, בטווח הארוך יותר אנחנו לא נגיע לשום מקום עם הגישה הזאת. עוד הרבה עבודה לפניך אקס קפיטאנו, בבקשה תוכיח לנו שהחצי הראשון של העונה לא היה סתמי.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה באמת חושב שווצ'יניץ' הוא הבעיה של יובנטוס בהתקפה? ולא..נגיד..קונטה? לו אין ולא חצי מושג איך לנצל את היכולות של המונטנגרי.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבוי לקונטה אם הוא מתבכיין על השיפוט היום :aaaprot:

ג'ימי, אני בטוח שאנחנו נמצאים בתקופה רעה שתחלוף. גם יובה של קאפלו הייתה נכנסת למשברים באמצע העונה, זכורה לי תקופה של 7-8 תוצאות תיקו רצופות ב-2006 (אלא שאז הם הגיעו ביתרון דו ספרתי על מילאן, מה שלא מנע מאיתנו לזכות באליפות). עם זאת אני בטוח שנצא מזה, קונטה אמנם הולך ראש בקיר, אבל הוא מעמיד כל שבוע קבוצה טקטית ונחושה (ואפורה להחריד). היא תצא מהברוך שהיא נמצאת בו. מה שכן - זה לא יקרה אם בוריילו ימשיך להיות בהרכב. יש לו ארבעה חלוצים שנמצאים לפניו ברוטציה, כל אחד מהם פחות אפור ממנו בהרבה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המסירה של גאסטון לדי ואיו בשער פשוט מדהימה.

7. Jimmy Jazz Member

שילוב של השניים. קונטה מנסה לעשות העתק-הדבק לקבוצה הגדולה של ליפי בה היה הקפטן = להרכיב תשעה לוחמי בושידו במטרה לא להפסיד ולתת ל זידאן פירלו ודל-פיירו ווצ'יניץ' לעשות את ההבדל. המונטנגרי מצידו פשוט לא טוב ויציב מספיק בשביל להיות ה"טופ-פלייר" בפנטזיה המגוחכת הזאת. בתחילת העונה תירצו את ההופעות הבינוניות שלו בזה שהוא דופק אינספור ספרינטים על הקו ועוזר להגנה, בחודשים האחרונים זה רחוק מלהיות המצב ואפילו לגדולי סנגוריו אין כבר את הפריבילגיה להשתמש בזה כסיבה. הוא פשוט רע, מאוד רע. לא מאמין שהגעתי למצב שאני מקווה לראות ילד הולנדי מופרע עם ניסיון של מחצית בסרייה A משחק על חשבונו...

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונטה דורש מכל שחקניו בהתקפה לרוץ כמו חמורים בשטחים שהגדיר להם. דורש מהם לנוע ללא כדור במשך 90 דקות. ווצ'יניץ', כדי לבטא את היצירתיות שלו, חייב להיות רענן בכל רגע נתון כדי לעקוץ את היריבה. הוא יכול להיעלם כל המשחק וברגע אחד לנצח אותו.
    אתן לך דוגמא שאתה מכיר -

שים לב, איך הם מתאמצים לשמור על מלכודת הנבדל. מה לדעתך שבר אותה בכזאת קלילות? נכון, הספרינט של ווצ'יניץ' שהיה עשרות מטרים מהמיקום בו קיבל את המסירה מדה רוסי.
    תן לו לטייל על המגרש, שיפתח פיקניק על הדשא אם זה מה שדרוש כדי להרדים לגמרי את היריב שלו ולגרום לו לתהות איך ברגע אחד עקף אותו בדרך לשער. מירקו הוא מסוג השחקנים שיכול לנצח משחקים ברגע אחד של גאונות ללא שום תלות בחבריו לקבוצה ולמהלך המשחק. לא עדיף שיגיע לאותו רגע מחונן עם אוויר בריאות? קונטה חייב לשחרר אותו מהעבודה השחורה. חייב לתת לו להתנהל ביותר חופשיות. רק אז הוא ירוויח ממנו אלוף אמיתי.

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/12
  9. 亚历山大帕托 Member

הופ! קצת מאבדים גובה ומיד מיישרים קו עם המאמן הפאתטי שלכם. קריאת תיגר על התואר היא הישג נהדר עבור קבוצה שניבאו לה מקומות 6-7, בלה בלה... להוציא 150 מיליון אירו על רכש בשנה אחת, ליהנות מיריבה פצועה שמשחקת במפעל נוסף עם 8 משחקים יותר עד כה, ולתרץ את התוצאות האחרונות בעייפות עקב משחקי הנבחרות (כן כן, גם אחרי בולוניה קונטה העיז להעלות את הנושא הזה) - עלוב עלוב עלוב.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל משחקי ההשלמה נוצר מצב של חודשים שלמים בלי משחק (רע) ואז שבועיים עם לחץ גרוע יותר מליגת האלופות, התירוץ של "לוח המשחקים שלכם נוח" רחוק מלהיות אמין, בנוסף לכך שכל הסגל שלנו משחק בנבחרות, ויודע מה? אף אחד ביובנטוס לא מתרץ את זה, לעומתכם שחיים כל רגע על תירוצי הפציעות.

אנחנו קבוצה פחות טובה ממילאן ולכן הציפיות נמוכות יותר. למשך זמן מוגבל מאוד הראנו יכולות של קבוצה טובה יותר, אבל החוסר בעקביות הרס אותנו. ולא שום דבר אחר.

11. 亚历山大帕托 Member

בוא ננתח את השקרים הקטנים האלה אחד אחד...

קראתי את זה כמה פעמים ואני עדיין לא מבין למה התכוונת כאן. היכול להיות שאין כאן משמעות נוספת ומה שאתה אומר זה שמתוך שישת החודשים בהם הליגה רצה, היו לפחות חודשיים בהם לא שיחקתם? התקופה הכי ארוכה שהקבוצה לא שיחקה היתה בנובמבר כשבוטל המשחק בנאפולי - במקום מנוחה של שבועיים (נבחרות) קיבלתם שלושה שבועות. זה הפריע לכם? לא, רק נצחונות.

פסול.

http://static.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/columnists/2012/1/24/1327421572191/Jose-Mourinho-007.Xxx

בוא ניקח את משחקי הנבחרות האחרונים כדוגמא. יובנטוס שלחה 10 שחקנים, כשליש מהסגל. באיטליה: בופון, ברצאלי ופירלו שיחקו 90 דקות; מרקיזיו, מאטרי וקייליני מחצית אחת; בונוצ'י לא שותף בכלל. בשוויץ ליכשטיינר שיחק 60 דקות, באורוגוואי קאסרס 90 דקות ובמונטרנגרו ווצ'יניץ' מחצית.

לעומת זאת, מילאן שלחה 11 שחקנים, יותר מחצי מאלה שעומדים לרשותה בתקופה האחרונה. סילבה, מקסס, זלאטן, ואן בומל - כולם 90 דקות; נוצ'רינו ומונטארי מחצית, וגם שחקני הרכב כמו עמנואלסון, אבאטה ואחרים שיחקו.

פסול.

קונטה התייחס לזה בכל ראיון אחרי התיקו מול קייבו וגם אתמול הזכיר את זה.

פסול.

12. Jimmy Jazz Member

בניגוד לאוהדי מילאן הזחוחים והחיים בסרט ("עד סוף החודש אנחנו במקום הראשון!"... "טוב אז אולי עד סוף הסיבוב!"... "לא, בעצם עד סוף העונה! בדוק!"), לא נתקלתי באף הצהרה בומבסטית מכיוונו של אוהד יובנטוס פה. המטרה המוצהרת היחידה לעונה הזאת היא לסיים בטופ 3 ולהגיע לליגת האלופות. לראייה, אשף תקשורת שכמוך, אתה מוזמן לעבור על הראיונות של קונטה מלפני שלושה או ארבעה חודשים, בהם ציין שלמרות שאנו מובילים את הטבלה למילאן (ואודינזה, נאפולי ולאציו) יש סיכוי טוב יותר לזכות בסקודטו. אם זה לא מספיק, אתה מוזמן לשלוף מהארכיון גם את הציטוטים של בופון, מארוטה, אניילי ובערך כל אדם שמקושר למערכת היובנטינית. התפיסה הזו הייתה רלוונטית גם כשהובלנו את הליגה וגם עכשיו כשאנחנו לא, ובקטע הזה אין מה לבוא לקונטה בטענות - הוא צודק כשהוא אומר שאנחנו אובראצ'יבינג העונה. הניסיונות העלובים (כרגיל, אני כבר לא מתפלא) שלך לקשר את זה ללוזריות ותבוסתנות לא שווים הרבה במקרה הזה. אבל היי, לפחות ניסית לחרחר עוד ריב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

13. 亚历山大帕托 Member

במשך כל העונה קונטה חוזר על אותם הדברים בניסיון לא מוצלח להפעיל לחץ על מילאן ומנגד לשחרר את השחקנים שלו פסיכולוגית. יובנטוס הוציאה 150 מיליון אירו בשנה אחת כדי להעפיל העונה לליגת האלופות? יש לכם הזדמנות פז לנצל את הבעיות של מילאן ולרוץ לאליפות כששום דבר לא מפריע לכם (ואפילו השופטים עוזרים), ומה אתם אומרים? "מילאן פייבוריטית, זה יהיה נס אם נזכה."

כמו המאמן העלוב שלכם, גם האוהדים פה מפחדים להצהיר משהו משמעותי על הקבוצה שלהם. כבר הרבה זמן לא שמעתי שהקבוצה שלכם לא פחות טובה ממילאן, בערך מהרגע שנצמדנו בפסגה. קיפלתם את הזנבות והתחלתם להנמיך ציפיות למרות שהובלתם את הליגה ועד אתמול הכל היה בידיכם ויכולתם לעלות למקום הראשון. כן, הצהרנו שנהיה במקום הראשון בתום הסיבוב הראשון מיד אחרי ההפסד בטורינו, למרות שהיו לנו 5 מתוך 15 נק' ולכם 11 עם יתרון של ניצחון עלינו. אנחנו מאמינים בקבוצה שלנו ושמחים שיש לנו מאמן שעונה לקונטה: "אני מסכים, אנחנו פייבוריטים."

מה שמצחיק הוא שעדיין יש לכם סיכויים שווים לזכות באליפות ואתם כבר מכינים את עצמכם לחגיגת הסגנות. כנראה שאני מאמין ביובנטוס יותר מכם כשאני אומר את זה, אבל המאבק בעיצומו ואני מצפה לתחרות צמודה עד המחזור האחרון. שלא כמו בעונה שעברה, אנחנו עדיין מתחרים בליגת האלופות והמשחקים שם מקבלים חשיבות גבוהה יותר. יובנטוס, למרות נחיתותה, מסוגלת לנצל את העומס שלנו ולנצח יותר משחקים ב-12 המחזורים הקרובים.

14. Jimmy Jazz Member

אמרת בעצמך - קונטה חוזר על אותם דברים כל העונה. זה לא שבעקבות התוצאות האחרונות הוא הפך את עורו וסימן את מילאן כפייבוריטית, זו הייתה הנחת היסוד שלו ושל כל בכירי המועדון ערב העונה ולאורכה. ההשערה שלך היא שהוא מתבטא כך בשביל לנאחס ולהפעיל לחץ על מילאן, אני לעומת זאת מבין את הגישה הזו - בליגה של זלטאן קשה לכל קבוצה שהיא לזכות באליפות, בטח שלכזו שנמצאת בבנייה ויש סימני שאלה עצומים לגבי הסגל שלה והיכולות של המאמן חסר הניסיון שלה.

המטרות של קונטה לעונה הנוכחית הן להחזיר את כח ההרתעה, לבנות קבוצה תחרותית אחרי הכאוס של השנתיים האחרונות ומעל הכל להעפיל לליגת האלופות בשביל להמשיך את ההתקדמות (=זכייה בתארים) בעתיד. כל דבר מעבר לכך יהיה בונוס, בלי שום קשר למכת הפציעות של מילאן או לעובדה שאינטר ורומא מזייפות בליגה.

בקשר לשיפוט, נמאס לי לטחון מים. אתה מצייץ בכל פעם שיש טעות לטובתנו ומתעלם מהטעויות נגדנו. סתם לדוגמא, איפה הפנדל הברור על דה-צ'לייה אתמול נכנס למשוואת הצדק העקומה הזו? הרי רק בגלל זה אנחנו לא במקום הראשון עכשיו, לא?

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/12
  15. 亚历山大帕托 Member

בזה אתם יכולים להתנחם כאשר תפסידו את האליפות, אבל כשאתם מובילים את הליגה ותלויים רק בעצמכם, או אפילו עכשיו כשהפער הוא רק שתי נקודות - ניצחון שלכם ותיקו של מילאן ואתם במקום הראשון - אלה דיבורים פאתטיים של לוזרים.
    אני לא ראיתי את המשחק אז אני לא יודע על מה אתה מדבר, אבל עצם זה שאוהד יובנטוס (ובמיוחד אתה) אומר שהיה שם פנדל ברור, זה גורם לי לחשוד.
    אתם בתמונת האליפות רק תודות לשופטים, אז אל תשתין לבאר ממנה אתם שואבים נקודות.