המחזור ה-23 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏18/2/11.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אולי, אבל הוא חטף גם בעיטה לראש ואולי בוט יכנס למחצית השניה. נקווה שאין לו זעזוע מוח או משהו כזה.

שמת לב שגוסטבו פתח מגן שמאלי ואז החליף עם הקרואטי עמדות? קטע מעניין, שניהם מסוגלים לשחק את בעמדות, אבל גוסטבו מאוד מאכזב אותי במשחק הזה עד כה.

2. yossi170271 Member

איזה יופי כבר 2-0
    מולר התותח

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רובן בישל לו את שניהם.

יש סיכוי שהצלחנו לנפץ למיינץ את חלום ליגת האלופות, אבל גם שלנו עדיין לא הובטח. סלומקה והייניקס מריצים קבוצות מצויינות שיתנו פייט עד לרגע האחרון.

4. yossi170271 Member

יהיה בסדר אני מאמין שנסיים במקום השני וניקח את הגביע
    בליגת האלופות הכל יכול להיות,

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עם כל הכבוד להנובר היריבה היחידה של באיירן על המקום השני היא לברקוזן וזאתי מתומדדת עוד שעה קלה עם שטוטגארט החלשה, ככה שעל הנייר שלוש הנקודות אמורות להשאר בבי ארינה.

הדעיכה של ברמן נמשכת עם עוד מופע בלהות של הבלם הבין לאומי שלנו מרטסקר.
    בוולפסבורג חייבים לפעול מהר ולמנות את רנגניק ולא הם יהיו מעורבים במאבקי הירידה. קייזרסלאוטרן ופרנקפורט בצניחה חופשית. שתיהן עשויות למצא את עצמן במצב קריטי בעיקר אם גלדבך או שטוטגארט יתחילו להראות מה הן מסוגלות.
    בשבוע הבא סתם ככה לפרוטוקול פרנקפורט (הקבוצה שצברה הכי מעט נ"ק בסיבוב השני) יוצאת לשטוטגארט למשחק על שש נקודות, הפסד שם והם פתאום בתמנות הירידה.

קלן לעומת זאת עם המאמן החדש שפר מצאה את דרך המלך. עם הנקודה אתמול בהופנהיים הם יכולים לחיות טוב מאד ונראה שהם לא יהיו חלק מהמאבק נגד ההישרדות העונה.

לסיום כמה מילים על הנובר, הקבוצה הזאת היתה שנה שעברה על הקרשים אחרי מות רוברט אנקה היקר, כמעט וירדה ליגה והשנה עם הרבה סבלנות ועם עבודה מעולה של דיטר הקינג וכמובן קאמבק העונה של יאן שלאודרף ופתאום הקבוצה בתמונת ליגת האלופות.
    שאפו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. דנידין Member

אכן המון מילים טובות. הם לא כמו פאולי או פרייבורג מסתגרים בגלל חולשתן ומצליחות להשיג ניצחונות (לא שאני מזלזל בזה), אלא האנובר מראה עליונות ברורה על היריבות שלה ולכן זה כל כך מרשים. הקינג תמיד עשה עבודה טובה יחסית אבל הפעם הוא הבריק שהביא את סלומקה לקבוצה. המאמן בנה בשנתיים קבוצה ענקית והוא עיקר ההבדל! המאמן מחזיר שחקנים לחיים כי הוא מתרכז בכל פרט קטן בצורת המשחק של הקבוצה. השחקנים גם אומרים שנוח מאוד לעבוד עם המאמן, כי כידוע סלומקה אדם נעים מאוד ומופנם. השקט הזה גרם לשחקנים להתאהב בו ולשחק בשבילו.

אני גם לא הייתי אומר ששטוטגארט תצא בלי כלום מהמשחק אחרי הצהריים. אל תשכח שאצלנו בליגה שהאחרונה לוקחת מהראשונה נקודות זה דבר שבשיגרה. יציבות - אין, וזה אמור לעודד אותך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/11
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אכן החלפתי בין הקינג (שהיה לפני זה בהנובר) וסלומקה.
    בכל אופן קומפלימנט לשניהם!

ודני, במקומך לא הייתי כ"כ אופטימי בנוגע לשטוטגטארט. רק המחשבה שרנאטו אגוסטו, קילסלינג או דרדיוק ושות הם היריבים של ההגנה השוואבית זה כמו חלום בלהות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

קיצר נקודה אחת ואני בשמיים, כל דבר מעבר לזה במצב הנוכחי יחשב סנסציה.

8. yocki land Member

שטוטגרט, מחזיקים לכם אצבעות במינכן...

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה מה שאני אוהב בקאקאו. הוא מאותם זרים שהופכים מקומיים ואוהבים את המועדון אפילו יותר מכמה שחקני בית. הבנאדם יורד למטה עד לרחבה כדי לעצור מתפרצות של לברקוזן. הלוואי על כל קבוצה.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הלוואי על כל קבוצה חוץ מהקבוצה שלי.
    הבן אדם לא תורם בשיט ומצטרף לחבורת האימפוטנטים שלנו בהגנה.
    מתי שבאייר תרצה היא תשים גול.

המקום של ההגנה הזוועתית הזאת הוא בליגה השניה, אין מה לעשות.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קאקאו תותח, ברגע שהוא יקבל כדורים באזורים טובים יותר כמו הבעיטה הנהדרת שנתן ופגע בעמוד או הנגיחה שהייתה נבדל של חצי מטר בקושי, אז הוא יוכח את קישוריו. קישור טוב היה נהנה מחלוץ טוב, אבל במרכז המגרש יש בעיה, חייבים לומר את זה.

גם ללברקוזן אין הגנה.

12. aloneli Member

בכל הליגה הגרמנית אין הגנה אחת טובה פרט לדורטמונד וזאת הסיבה למיקום שלה בטבלה..

חבל כבר חשבתי ששטוגארט יקחו נקודה מהבאייר ארינהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx