המחזור ה 23 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏7/3/08.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שים לב שהוא אמר אוהד כדורגל ולא אוהד ברמן. מעבר לזה, כדורגל לא משחקים בשביל אוהדי הכדורגל הניטרליים, אלא בשביל אוהדי הקבוצות, כל קבוצה בשביל האוהדים שלה.

מעבר לזה, אני גם לא מסכים עם התוכן של הדברים שלו. אני לא נהנה לראות קבוצה שמשחקת בשכונתיות ואני גם לא מוכן לשלם בשביל זה כסף. אם אני רוצה לראות "כולם עולים כולם יורדים" אני יכול ללכת לבית הספר היסודי הקרוב בהפסקה ולראות את ילדי כיתה ד' משחקים. מעבר לזה, לראות קבוצה עומדת נכון, נעה נכון, סוגרת נכון ועושה הגנה כמו שצריך זה גם יפה. לא רק לראות גולים. שוב, בליגה ג' או בבית הספר היסודי מובקעים יותר גולים מאשר במשחקים של ברמן או שבכלל אפשר לראות את מגין יורוגולז שם יש רק גולים 60 דקות. לא צריך לראות את המשחק כולו.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ההבדל הוא שקלוזה בן 28, עם משפחה שחיפש דרך להשתקע בגרמניה.
    לגומז אומנם יש חברה אבל הוא לא נשוי. זה פקטור ראשון.
    דבר שני, גומז חצי ספרדי, ומגיל צעיר לצד האהבה שלו לשטוטגארט תמיד חלם על ברצלונה או על מילאן ( והוא מציין את זה בכל ריאיון).

אין כזה דבר מאה אחוז והכל יכול להשתנות, אבל בבאיירן אם בכלל גומז יבוא רק על חשבון טוני.
    ואני די בטוח שגומז את שטוטגארט יעזוב רק לארץ המגף או לברצלונה.
    ד"א רומא כבר מחזרת אחריו.

נדב, אני בטוח שאפשר לראות את הדברים כמו שאתה אומר, מצד שני הוא התכוון לזה בציניות במיוחד לאחר המשחק טניס שראינו בשבת.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ברור שהוא אמר את זה בציניות ולא ברצינות. הוא אמר את זה כדי להדגיש משהו (ששאף וברמן לא תופסים) ואני פשוט הוספתי על ההדגשה שלו עוד כמה נקודות לחיזוק הטענה.

4. דנידין Member

גקאס בנתיים ממשיך לכבוש ומעלה את לברקוזן ל 0-1 מול הנובר המידרדרת. וכבר 0-2 משער של ברנטה.
    ד"א אחרי שראיתי את התקציר המורחב של שטוטגארט- ברמן רק יותר התברר לי שבמשחק הזה יכלו ליפול בקלות עוד 4-5 שערים. כולל פנדל שלא נשרק לטובת אלמיידה.
    משחק של פעם ב 5שנים או משהו כזה. נראה לי שתי הקבוצות לא שמעו על המושג הגנה.
    ד"א אם שטוטגארט תנצח במשחק ההשלמה מול קוטבוס היא תעמוד רק על נקודה אחת משאלקה שבמקום החמישי שלמעשה היא יכולה להמשיך לחלום על המקום השלישי.
    אבל עם ההגנה האיומה שלה גם שביעית היא לא תהיה.

נירנברג מחמיצה פנדל מול המבורג ( מסימוביץ' החמיץ), גם זה לא נכנס להם העונה.

משהו שם לב לשער ה"ערבי" של בוכום מול פרנקפורט. גועל נפש.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/08
  5. bayer04 Member

משחק סולידי של הבחורים של סקיבה מעניק ללברקוזן 3 נק' יקרות במאבק על העלייה לצ'מפיונס. גקאס ובארנטה הוכיחו שוב שיש על מי לסמוך בהתקפה. כן יירבו ניצחונות כאלה. כל הכבוד!

6. joe Member

המבורג פיספסה את ההזדמנות של לעבור את ברמן, והפער בפיסגה נשאר 7! :aaa021:

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

היה ברור באיזשהו מקום, נירנברג עוד היתה יכולה לנצח אם הפנדל של מיסמוביץ' היה נכנס.
    נירנברג למרות המיקום שלה היא עדיין קבוצה מצויינת.
    חבל מבחינת המבורג, אבל אני עדיין לא הייתי ממהר לפתוח את בקבוקי השמפניה בסבאנר שטרסה.
    לברקוזן ממשיכה מאידך להוכיח שבבית היא מעצמה, בחוץ לעומת זאת...
    באייר רק 2 נ"ק מברמן שבמקום השני.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בברמן ממשיכים לבנות על שאף הייתי מאוד שמח לא לראות את הקבוצה הזו באחד משלושת המקומות הראשונים בסוף העוה.

9. דנידין Member

נדב, אתה לא באמת חושב שברמן יוותרו על שאף?
    ואין מה לעשות ברמן היא הקבוצה מ"ס 2 בגרמניה אחרי באיירן מכל אספקט אפשרי, ככה שהבקשה שלך קצת אוטופית.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כזה אוטופי כמו לבקש ששאלקה יזכו באליפות אהה דני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

11. Mehmet Member

המבורג מפספסת את ההזדמנות שלה לצמצם את הפער מביירן ולעקוף את ורדר ברמן, והאליפות עושה עוד צעד קטן לכיוון באווריה.

12. bayer04 Member

ומה שנותר לנו הוא להתענג עד סוף העונה במאבק משולש על 2 מקומות המובילים לצ'מפיונס בין ברמן, המבורג ולברקוזן. גם שאלקה ושטוטגרט יכולות להזדנב מאחור אם ישכילו ליצור רצף של נצחונות.

חבר'ה, ליגה זה לא רק אליפות...
    מי אמר שהעונה לא מעניינת?

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתם ממהרים יותר מדי להספיד את המבורג וברמן...
    שתיהן יזכו במקומו 2-3 בוודאות ואני בכלל לא בטוח שבאיירן תגיע לפער דו סיפרתי קרי הכל עוד פתוח, 7 ו 8 הפרש שיש עוד 33 נ"ק בקופה זה נוח אבל לא סוגר שום דבר, תקופה רעה של ריברי והכל עוד יכול להשתנות. מה לעשות הכסף עושה את שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx