המחזור ה 23 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏7/3/08.

1. Mehmet Member

האליפות מתקרבת לבאווריה בצעדי ענק. ביירן עשתה את שלה בסטייל מול קרלסרוהה (איזה מבצע סולו של ריברי...), ושטוטגארט מביסה את ברמן 6-3 (!), ולא בפעם הראשונה העונה, אנחנו רואים שכמו שההתקפה של ברמן היא אחת הקטלניות בליגה, ההגנה שלהם תוביל אותם לאובדן הסיכוי לאליפות. לספוג 34 שערים ב-23 משחקים זה פשוט המון, ולשם השוואה, לקבוצות שמתחת לקו האדום יש בממוצע 37 שערי חובה.

2. C-J Member

מהתקציר בלבד, ומבלי לראות את כל המשחק ניתן להבין שהמשחק בשטוטגרט הוכרע בגלל סיבה אחת: עייפות יתר של ברמן.
    ששה שערים, כן ששה, נבעו מהתקפות מעבר של שטוטגרט, התקפות של 3 נגד 3 או משהו כזה, וזה נובע מירידה איטית להגנה. איטית להחריד.
    אגב, טים ויזה לא יישב היום על ספסל הנאשמים לאחר ההפסד.

שני משחקי חוץ תוך פחות מ- 48 שעות זה יותר מדי בשביל ברמן.
    המרוויחה מזה היא שטוטגרט שזכתה לארח את ברמן ואת ביירן פחות מ-48 שעות לאחר ששיחקו באופ"א, וגרפה את כל הקופה.

3. Raulito Madridista

כאשר מלר אמר שהפעם האחרונה שבאיירן ניצחה בבית הייתה ב-24 בנובמבר, הייתי בשוק. חבל שהוא רק לא ציין שבאיירן ערכה בבית שלה מאז אותו תאריך רק שלושה משחקים ביתיים. גם תקופה של שלושה משחקי בית ללא ניצחון היא יותר מדיי עבור מועדון כמו באיירן, והיום היא שברה את התקופה וניצחה בצדק. השער של פראנק ריברי פשוט אדיר. שישה שערי ליגה ב-23 משחקים זה לא רע בכלל, ומה נגיד על הכמות של טוני - 14 שערים ב-23 משחקי ליגה. מי שלאחרונה לא מספק את הסחורה בליגה הוא קלוסה שהייתה לו בצורת ארוכה והיום יכל להבקיע אבל התמהמה.
    באיירן פתחה היום פער משמעותי של 7 נקודות עקב התבוסה של ברמן(תשעה שערים במשחק, וואו! אבל כל משחק שברמן משתתפת בו הוא חגיגה, לראייה: 8-0 על בילפלד), אבל היא יכלה לעשות זאת מזמן.
    המאזן הביתי של באיירן הוא בינוני: 11 משחקים - 6 נצחונות ו5 תוצאות תיקו - 23 נקודות.
    דווקא במשחקי החוץ היא מצליחה יותר: 12 משחקים - 8 נצחונות, 3 תוצאות תיקו והפסד - 27 נקודות.
    מילה על היריבה - קבוצה שהשנה רק עלתה ליגה ועושה עונה מצויינת כאשר היא נאבקת על גביע אופ"א, אבל זה לא מספיק כדי לקחת נקודות ממינכן(רוב הקבוצות שעשו זאת לא לקחו נקודות בגלל יכולת טובה שלהן, אלא בגלל החמצות מזעזעות של באיירן או יום שהבווארים היו חלשים ומה לעשות, דברים כאלו קורים).

4. Strawberry Fields Member

אם מישהו יכול להביא לינק לתקציר המשחק של שטוטגרט נגד ברמן אני אודה לו מאוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/3/08
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

C-J,
    מסכים חלקית עם הדיעה שלך, אבל אפשר באותה מידה להגיד שבאיירן לא זכתה ליותר מנוחה ולמרות זאת לא התפרקה.
    ודווקא המשחק היה בשליטה של הירוקים מברמן, שטוטגארט פשוט ניצלו את המצבים שלהם כמעט בצורה אופטימלית.
    השער השני של גומז פשוט מדהים, הטאצ'ינג שלו זה משהו נדיר, החלוץ הטוב בליגה לצד טוני כיום.
    אחד המשחקים ההכי גדולים שיצא לי לראות בשנים האחרונות, קצב מדהים, פשוט מדהים ( אולי עוד סימן לכך שברמן עשו טעות שבחרו לשחק בקצב הזה).
    ההגנה של שטוטגארט אגב שוב על הפרצוף והגיע הזמן ששפר יחזור לשער, אולרייש שוער נחמד אבל לא יותר.
    ד"א שרוזנברג צימק ל 3-4 היה לי דז'ה וו מה 4-4 המדהים של לפני 3 שנים.
    ברמן - שטוטגארט = תענוג צרוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    כמו שאמרתי היחידה שעוד יכולה בכלל לאיים על באיירן היא לא ברמן אלא המבורג ( מחר המבחן שלהם בנירנברג).

6. דנידין Member

רגע שיעלה אני אשמח להביא לך את זה כאן.
    חוץ מזה יש לך את המומחה שלנו TOXIN שבטח יעלה את זה בימים הקרובים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

שאלקה עושה את שלה ומנצחת 0-2, האמת שבילפלד במחצית השניה היתה הקבוצה הטובה יותר, אין מה לעשות העייפות עושה את שלה.
    איזה כיף היה לראות היום את ווארלה שלדעתי היה דמות מפתח בניצחון. ואחרי תקופה רעה אנחנו שוב במאבק על המקום השני. אגב ההגנה שלנו ונוייר נפלאים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

ואיזה משחק א-ד-י-ר בין שטוטגארט לברמן, תמיד אפשר לסמוך על הקבוצות הללו שידאגו לנו למשחקים טובים ( בשנתיים האחרונות - 1-4 לברמו בסיבוב הראשון, 3-2 ו 1-4 לשטוטגארט בעונה שעברה.
    מדהים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    ומריו גומז בדרך הבטוחה לליגה אחרת, חלוץ פנטסתי!

לצערי קרלסרוהה אפילו לא דיגדגה את באיירן. ואיזה גולאסו של ריברי.
    איזה מחזור! הליגה הטובה באירופה :aaa021:

7. joe Member

שטוטגארט - ברמן = הגנות במיטבן :aaarofl:

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ד"א שימו לב לנתונים הבאים מהמשחק שטוטגארט נגד ברמן :
    בעיטות לשער 28-9 לטובת ברמן.
    קרי שטוטגארט עם 6 מ 9 פאקינג לא יאמן!
    קרנותץ 1-5 לברמן
    ברמן עם 57 אחוז לעומת 43 אחוז שלטה במשחק.

מדהים ששטוטגארט היא זה שניצחה 3-6. לא יאמן.
    אני חושב ששטוטגארט הוכיחה היום כמה היא לא צפויה, היא יכולה לנצח כל קבוצה אבל גם להפסיד לכל קבוצה, אני לא יופתע אם כבר ביום שלישי נפסיד בקוטבוס.

* לפחות נהנתי לקפוץ ליד אוהדי ברמן שקטלו אותי אחרי ההדחה ליינה. קופץ מי שקופץ אחרון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

9. Strawberry Fields Member

תודה רבה!

אני חולם בלילות על חוד של פרננדו טורס ומריו גומז (בליברפול כמובן).

10. רפאל Member

מדהים!!!

11. T0XiN Member

כל התקצירים עודכנו בדיון המולטימדיה.
    צפיה מהנה.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרנקפורט - בוכום 1:1
    פרנקפורט (כמו הרבה פעמים בשנתיים האחרונות) שלטו והחמיצו וזה עלה להם בנקודות חשובות למרות שער נהדר וסופר חכם של טוסקי. מנגד בוכום גנבו שער בבעיטה חופשית שאזואג ניצל שהחומה וניקולוב מתכוננים מיד שבכלל לא הייתה. כלומר, לא רק שפרנקפורט היו יותר טובים הם גם נשדדו ע"י השופט.

דורטמונד - הרטה 1:1
    משחק 5 רצוף להרטה בלי הפסד. אולי סוף סוף הם יתחילו לבנות שם משהו. המשחק היה חלש וככה גם דורטמונד שלצערנו כנראה ייצגו אותנו באירופה בעונה הבאה.

דואיסבורג - הנזה 1:1
    משחק בין שתי קבוצות עם רקורד מזעזע וכמה שיאים שליליים דווקא היה טוב עם המון מצבים והזדמנויות והחמצות. הנזה אם 8 הפסדי חוץ ורק 6 שערי חוץ (עד היום) שזה שיא שלילי בליגה ומנגד דואיסבורג עם 8 הפסדי בית ורק 12 שערים (עד היום) שגם אלו שיאים שליליים. מנגד גם נקודת אור כשדואיסבורג הבקיעה היום עם בעיטת עונשין ישירה - פעם רביעית העונה. הכי הרבה בליגה. ויקטור אגאלי (פעם סנוגו של שאלקה) הבקיע סוף סוף גול ראשון ב - 18 משחקים בהם שיחק העונה.

בילפלד - שאלקה 2:0
    בבילפלד היו היום 26,100 צופים שזה שיא של המועדון, אבל היא עדיין לא הצליחה להבקיע גול ב - 30 דקות ראשונות באף משחק העונה, ועדיין ללא נצחון מאז בואו של פרונצק לאמן, כולל היום. וארלה הבקיע את הראשון בנגיחה וזה השער ה - 13 של שאלקה בראש (הכי הרבה בליגה) ומנגד הקורה גם הצילה היום את בילפלד פעם אחת (ובסה"כ 12 פעם העונה - הכי הרבה בליגה). את השני בילפלד ספגה ממצב נייח והיא הקבוצה שסופגת הכי הרבה בליגה ממצבים נייחים. שאלקה דווקא פתחו מצויין במחצית הראשונה עם משחק נהדר אבל נרגעו במחצית השניה (כנראה עדיין לחוצים שם מהתוצאות האחרונות). ולתשומת ליבך, אולי (ראובן) נוייר היום עם עוד 2 הצלות מדהימות. עוד נקודה חיובית בשאלקה - פנדר חזר לשחק לראשונה מאז אוקטובר.

שטוטגרט - ברמן 3:6
    כמו שלירן ציין, התוצאה מאוד משקרת. ברמן (חוץ מההנגנה שלה שזה בושה וחרפה) הייתה יותר טובה משטוטגרט, אבל כמעט כל הגולים שברמן ספגה זה ממש בושה וחרפה, במיוחד השני החמישי והשישי. קצת גם השני. הסיבה לניצול ההזדמניות המצויין של שטוטגרט (6 שערים מתוך 9 בעיטות) זה שכמעט כל הבעיטות הגיעו ממצבים שבהם היו יותר שחקני שטוטגרט מאשר ברמן. הגול הראשון לדוגמא בא אחרי קרן של ברמן (במצב של 1:0 לברמן) ומהקרן נוצר מצב של שני שחקני שטוטגרט עם הכדור לבד בחצי של ברמן כשכמה מטרים מאחוריהם רק מגיע שחקן הגנה אחד של ברמן. אלמידה הבקיע את הראשון שהיה גם שער החוץ הראשון שלו העונה. המגרש לא היה סול אאווט היום וזה קצת לא בסדר.

וולפסבורג - קוטבוס 0:3
    אחרי המשחק הזה בסיבוב הראשון איבד מאמן קוטבוס את העבודה שלו. מאמן קוטבוס היום לא השיג מאז יותר מאשר אותו מאמן כשפוטר. מעניין אם גם מחר יפטרו שם מאמן. לקוטבוס רק ניצחון חוץ אחד העונה והיא דווקא פתחה את המשחק חזק, אבל אחרי כ 20 דקות נרגעה ונחלשה לגמרי. לויבויה (חבר של לירן) פתח היום, בישל את הראשון וגם היה דיי טוב באופן כללי. מרסליניו (שלטעמי נחלש מאוד העונה) הבקיע את הצמד ה - 15 בקריירה שלו.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שטוטגארט כה חמודים, נתנו לנו מתנה (כמו שגם בוכום ואחרות עשו) ועכשיו אנחנו באמת קרובים לאליפות הקלילה אותה היה קל לצפות.
    בשל המשחק הדחוי שבוע שעברה השוואבים הגיעו טעונים (overloded)
    בכחות למשחק מול ברמן וטוב שכך.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/08
  14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה דברים מעניינים מתוכנית הבוקר של DSF ( אולי הונס אורח):

אודו לאטק: " אם הייתי אוהד כדורגל הייתי מאד אוהב לראות את המשחקים של ברמן, אם הייתי מאמן ברמן הייתי קרוב להתאבדות"

המוציא לפועל של ה"קיקר: יש גם חסרונות בדומננטיות של באיירן העונה, היצפלד מוריש לקלינסמן משימה קשה מאד אחרי עונה מאד מוצלחת".

חייבים להגיד ששני הציטוטים די מדוייקים.
    אני שוב הסתכלתי בגולים של גומז, פנומן! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    הונס ד"א אמר שגומז היה יכול להיות נושא בבאיירן, אבל לפי מה שהוא הבין גומז יעזוב את שטוטגארט רק לטובת קבוצות באיטליה או ספרד.

15. joe Member

גם קלוזה אמר את זה.
    וגומז , אם הוא יבוא, זה רק על חשבון פודולסקי.
    אולי אפשר לעשות אפילו טרייד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/08