המחזור ה-22:: פארמה עוצרת את אינטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏29/1/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנשה אני לא חושב שרומא שיחקה רע, למרות החיסורים, היא פשוט נתקלה ביום ענקי של השוער של סיינה, אם לא הוא, או יותר נכון בגללו, זה לא נגמר ב-1:5.

מה הסיכוי שגולסה יהיה היום אורח של לאציו באולימפיקו בטורינו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/10
  2. Lupo Member

זאת לא יכולת שאוהדי הקבוצה ירצו לראות גם בהמשך העונה. אך בהתאם לשחקנים החסרים ולהרכב שהעמדנו, באה גם יכולת פחות טובה. קורצ'י נתן משחק מצויין היום, אבל הוא לא שוער בלתי ניתן להכנעה. היינו צריכים לייצר מצבים טובים יותר מאשר ייצרנו, אך זה לא קרה. מה גם שרוב המצבים באו מכדורים נייחים.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לקח לפחות 3-4 כדורים של שער של 100 אחוז ועדיין הוא קיבל 2 שערים נדירים משחקני רומא.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאנדרי אמר, הסגל הקצר של מילאן לא יכול להחזיק מעמד כל כך הרבה זמן והיום הבלוף הזה התפוצף ובמיוחד רונאלדיניו שחלק פה הכתירו אותו לאחד השחקנים הטובים בעולם ואני לא יודע מה עוד, הראה היום שהוא לא יותר מסתם שחקן. את הונטלאר אני לא רוצה לראות יותר במילאן, אני בטוח שאת המצב היחיד שהיה לו מול בנוסי בוריילו היה יכול לגלגל לרשת.
    מה שנותר כרגע זה לברוח מרומא, דבר די קשה במיוחד בכושרה הנוכחי ולהתבסס במקום השני.

5. AS R Member

ראיתי חלק מהמשחק ולא ראיתי שרומא נתנה משחק טוב, אבל עדיין הגיעה לכמה מצבים טובים ושניים מהם הפכו לשערים יפים. השער של ריסה מזכיר את הגול הענק של טוטי מול סמפדוריה לפני כמה שנים, רק שהגול של טוטי היה הרבה יותר יפה. הגול של אוקקה היה גול נהדר בעקב שהפתיע את השוער.
    ז'וליו סרג'יו נתן גם הוא כמה הצלות יפות, ואני באמת לא רואה סיבה שהוא לא יהיה השוער הראשון של רומא במקום דוני הבינוני.

רומא משווה את מספר נקודותיה לזה של מילאן, רק שלאחרונה יש משחק חסר.
    לא חשבתי שאגיד את זה, אבל אולי דווקא המאמן שנחשב לוזר גדול גורם לה להיות ווינרית.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנשה, רומא שיחקה לא רע היום ולמרות שנתקעה בהתקפה. ללא טוטי,טוני,ווצ'יניץ' ומנז בנוסף ליום מטורף של קורצ'י, עדיין רומא הצליחה לייצר מספר רב של התקפות ורק יכולת שיא של קורצ'י מנעה ניצחון עם תוצאה גבוה בהרבה. גם אם על הנייר השחקנים ששיחקו היום בהתקפה מספיק טובים, התיאום שלהם נוראי (במיוחד עם צ'רצ'י) וקשה לבוא אליהם בטענות מכיוון שהם לא שיחקו מספיק ביחד.
    לגבי פרוטה, הייתה לו מחצית חלשה מאוד היום (כמו גם למוטה, דה רוסי, פיזארו, טאדיי, בריגי ובאפטיסטה) למרות הנגיחה החכמה לוולה של ריסה, אבל זאת לא סיבה מספיק טובה לפקפק ביכולתו לאורך הריצה הנהדרת של רומא שלא הפסידה כבר שלושה חודשים בהם היה אחד המצטיינים. מגיע גם קרדיט לסיינה שתמיד מגיעה חדורת מוטיבציה נגד הקבוצות הגדולות. כולם מהללים את קורצ'י אך גם לאליאנדרו רוזי היה משחק לא רע בכלל מול ריסה האימתני.
    תודה רבה לאוקקה על מתנת הפרידה ובהצלחה בפולהאם בשנה וחצי הקרובות (בהנחה שראניירי לא ינעל אותו בלוקר עד יום שלישי).

החודש הקרוב הוא הקשה ביותר העונה בו רומא תשחק כמעט כל שלושה ימים מול :
    Thu, 4th, 21:00 Udinese (Coppa Italia) (H)
    Sun, 7th, 20:45 Fiorentina (Serie A) (A)
    Sat, 13th, 18:00 Palermo (Serie A) (H)
    Thu, 18th, 21:05 Panathinaikos (Europa League) (A)
    Sun, 21st, 15:00 Catania (Serie A) (H)
    Thu, 25th, 19:00 Panathinaikos (Europa League) (H)
    Sun, 28th, 15:00 Napoli (Serie A) (A
    מזל שלפחות משחק החוץ נגד אודינזה בגביע נדחה לאפריל.

אה ואיך שכחתי, אדריאן פיט, פאקינג אדריאן פיט בישל את שער הניצחון. מי היה מאמין שהגובלין הזה יודע לשחק כדורגל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/2/10
  7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מאכזב מאוד התיקו הזה שהגדיל את הפער, העניינים יהיו מאוד קשים עבורינו ואולי אפילו כמעט גמורים אבל צריך להמשיך להאמין שאינטר מסוגלת לפשל.

אהבתי מאוד את החזרה של אביאטי להרכב, אני מקווה שזה מסמן לדידה את הדרך חזרה לברזיל עם פרחים על תרומתו בעבר.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדריאן פיט זה לא הזה שהיה מועמד להגיע למכבי פ"ת?!

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

http://www.youtube.com/watch?v=9kLDp6I_cXU
    נראה ש"ג'יי ג'יי" הסתובב הרבה עם טוטי באימון.
    והשער של ריסה - http://www.youtube.com/watch?v=qQ4xqxpnoxE

בשבוע שעבר דיברנו על איכות הצילום במגרשים באיטליה ואיכות השידורים. ממה שראיתי היום, אין הבדל משמעותי בין איכות התמונה בשידור בערוץ 5 לבין השידור האיטלקי (מהסירטונים).

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קובי אני התחלתי אז את הדיבור על איכות השידורים לדעתי, ומה שהתכוונתי לא היה איכות השידור של ערוץ זה או אחר, אלא התנאים של השידור באצטדיון. ביותר מדי אצטדיונים המשחק נראה רע מאוד מהמצלמות, שוב, לא מבחינה טכנית, אלא הזוויות, המיקום וכל זה.

אז ציינתי שהצילום מהמגרש של נאפולי לא רע בעייני.

11. Lupo Member

אין לי תלונות לשחקנים, ברור לי שההרכב הוא לא מבחירה של ראניירי, הוא מאילוצים.
    שוב, גם ההרכב הזה לדעתי צריך להספיק לנצח את סיינה, בטח בבית. קורצ'י נתן היום משחק גדול. ברור לי שהוא לקח לנו כמה גולים אבל הייתי מצפה ליותר מצבים מהתקפות מתוכננות מאשר מצבים נייחים.

אני מודה, יוצא לי לפספס לא מעט משחקים של רומא(ככה זה שאתה חייל), אבל יצא לי לראות כמה משחקים לאחרונה ובכולם פרוטה לא הזכיר במעט את הכושר המצויין שאתה מדבר עליו. האם זה צירוף מקרים שרק במשחקים שאני רואה הוא כל כך גרוע? קשה לי מאוד להאמין.

12. avdz7 Member

אין חדש תחת השמש (יובנטוס)..

13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אין חדש תחת השמש: זאקרוני מחכה לדקה ה-90 כדי לבצע חילוף שהיה אמור לעשות עשרים דקות קודם לכן, ג'יובינקו לא משותף, הצבתם של מלו וסיסוקו עדיין הפוכה ואמאורי "חלוץ" זבל (אם אפשר בכלל לקרוא לו חלוץ). עד כדי כך האנשים במערכת עיוורים? משחק שהיינו אמורים לנצח. חבל.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פתאום אמאורי "חלוץ" או שהוא זבל. אוהדי יובה אתם פאתטים. פרט לדייגו, בופון והנסיך שכוחו עדיין במותנו, יובה קבוצה בינונית להחריד אם לא פחות מזה, או שקופמן היה מגדיר את זה יותר טוב: קבוצה פח. יובנטוס 09/10 היתה אשלייה בתחילת העונה, ואשלייה שהתנצפה. 90 אחוז מהשחקנים שמשחקים היום ביובה, אם אי הולך 5 שנים אחרונה או לשנים הגדולות של שנות ה-90, לא היו מצליחים להזדחל לסגל של המילואים, וזה אומר הכל. 6 הפסדים ב-8 משחקים, קבוצה בסדר גודל של יובה לא יכולה להרשות לעצמה ביזיון שכזה, ולצערי הליצן זאקרוני שכבר נכשל טוטאלית באינטר וזכור מהדרבי ההוא של 04/5 המקולל, מקבל צ'אנס ועוד שם...העיקר שזרקו את ראניירי.

פאולסן, טיאגו, מלו, סיסוקו, לגרוטלייה, קאנאברו קשישה, סהליהמדיצ'יץ' ואני יכול להמשיך בשמות. אלה שחקנים ליובנטוס? אלה לא שחקנים שמתאימים לנאפולי. אלה פחי אשפה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/10
  15. avdz7 Member

אני לא מסכים עם האימרה שהסגל של יובה הוא בינוני.
    אני חושב, למשל, שמאמן כמו הידינק (או איזה מוטיבטור איטלקי שהיה מרים קצת את הקבוצה מוראלית) יכול היה להוציא הרבה יותר מהסגל הזה.
    מלבד השחקנים הטובים שהזכרת, יש עוד שחקנים טובים כמו סיסוקו (אחד הטובים בתפקידו לדעתי.. אני מאוד מחזיק ממנו), קייליני, פליפה מלו (לכל הפחות אפשר להוציא ממנו יותר זה בטוח), מרקיזיו שהולך ומשתפר ועוד כשרונות (ג'ובינקו, קאנדרבה) ושחקנים טובים אחרים (יאקווינטה למשל.. מאוד מעריך את החלוץ הזה).. אז איך אפשר שלא לבוא בתלונות? זה התחיל בפרארה ונמשך בזקארוני אבל מה בשורה התחתונה? עדיין אין מאמן שיבוא ויוציא יותר מהסגל של יובה. אין חדש תחת השמש, בקיצור.. לא חושב שהמינוי של זקארוני יועיל איכשהוא. רק שם אחר. היו צריכים להביא מאמן טוב יותר, גם אם זה לטווח הקצר.