המחזור ה-22:: פארמה עוצרת את אינטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏29/1/10.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי מוקדם מדי לשתף את אביאטי. אולי הוא הציג משחק טוב בגביע בנוסף לכמה הצלות אבל דידה דומיננטי מתחילת העונה. בכל זאת יכולה להיות לו הזדמנות טובה נגד ליבורנו. נקווה לטוב.

2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ריסה פשוט תענוג, שחקן אנדרייטד. לא להאמין שליברפול נתנה אותו לרומא תמורת גרושים. בכלל, הנאה גדולה לראות אותו ברומא. ללא קורצ'י סיינה כבר הייתה אוכלת חמישייה. משחק בקצב נהדר.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/10
  3. 亚历山大帕托 Member

סוף סוף הכושר המצוין והתרומה האדירה של אמברו מקבלים ביטוי על לוח השערים.

4. Lupo Member

לא יודע איזה משחק אתה רואה ועל מה אתה מדבר. משחק עלוב שלנו. וגם סיינה לא כל כך מבריקה. קצב בטח שאין.
    ושוב, לא ברור לי איפה הכושר הנהדר של פרוטה, שמעתי עליו לאחורנה מספר פעמים ואני עדיין מחפש. כל כדור שמגיע לרגליו הולך לאיבוד, הוא לא מסוגל להעביר את הכדור מטר אחד קדימה ממנו. וכשמאבד את הכדור, היום אפילו לא טורח לנסות להחזיר אותו.
    אוקקא או צ'רצ'י צריכים להיכנס במקומו עם פתיחת המחצית השנייה. חוץ מזה דה רוסי לא מספיק דומיננטי במרכז, אולי צריך לשקול להחליף עמדות בינו לבין בריגי שגם האחרון לא מספק היום את הסחורה.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הבעיה אבל של בנוסי? הוא משמיט כדור, נכנס בסיידורף - ועוד יש לו חוצפה להתלונן?

זה רק אני או שיש לנו את הכרוז הכי מעצבן בעולם? הוא נשמע כמו ערפד שמנסה להפחיד אנשים שנכנסו לטירה שלו...

6. milanezi22 Member

מחצית שניה ליבורנו ינסו לחפש את השיוויון ואז הארנב יוכל להכניס את הביסיקלטות לפעולה.
    ללאונרדו ביינתים אין תשובה איך להגיע לשער דרך האמצע, וכל ההתקפות הולכות לאגפים כמו בדרבי.

בכל מקרה מחצית פושרת, קורה של גאושו ועוד כמה מצבים נייחים.
    לאביאטי לא היתה הרבה עבודה. הפתיע לאונרדו, כנראה התאכזב מההופעה של דידה בדרבי

7. 亚历山大帕托 Member

לא ברור מה קרה לדידה, אבל אם הוא לא על הספסל אז כנראה שמדובר בפציעה. כשראיתי את ההרכבים העליתי בתומי את האפשרות הבאה: לאונרדו החליט באופן סנסציוני להחזיר את אפודת השוער הראשון לאביאטי על תרומתו בעונה שעברה, למרות הכושר של דידה, וכך להבטיח מקומו ולהעניק אמון מלא לשוער שלנו לשנים הבאות. כמובן שזה מוגזם וחסר בסיס, אבל כך או כך יכול להיות שזו נקודת מפנה מאוד מעניינת. יכול להיות שאביאטי יישאר בין הקורות עד סוף העונה.

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

לא אמרתי משחק מדהים, אך משחק בהחלט טוב. יש קצב, המשחק לא תקוע באמצע, למרות שאין יותר מדי הזדמנויות. בהזדמנויות שהיו לרומא, רומא הייתה יכולה לתת חמישייה לסיינה, לולא קורצ'י שהציל את סיינה מספר פעמים.

9. 亚历山大帕托 Member

הונטלאאר כנראה יחליף את בוריילו עם פתיחת המחצית השניה.

אכן. יש לי תחושה שהצייד יבקיע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/1/10
  10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הוא אכן יעשה את זה, אני מקווה שזה יבוא בקרוב. לא בא לי על סיום מורט עצבים.

פבאלי... נתן משחק טוב נגד אינטר ופתאום נגד ליבורנו הוא מזכיר לנו למה אנחנו כל-כך אוהבים ומתגעגעים לנסטה.

11. 亚历山大帕托 Member

מה נהיית לי? הוא הדף כדור חזק שהגיע למרכז הרחבה, לא הכי התלבש לו, כבר לשרוף אותו?

שיפוט שערורייתי. קודם הונטלאאר לא מקבל קרן כאשר בנוסי באופן ברור הדף את הכדור החוצה, אח"כ לוקארלי מכשיל את ט. סילבה ואין שום פנדל - כדור שוער. תן לפחות צהוב על התחזות אם אתה חושב שלא היתה עבירה, מה זה החרא הזה?!

למה אין צהוב שני לריבאס לעזאזל?!?!?!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/1/10
  12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גול נהדר של ריסה וגול מדהים של אוקאקה נותנים לרומא ניצחון צודק!!!

היה משחק מעולה, ששוב היראה כמה הכדורגל האיטלקי יכול להיות נהדר, רומא נמצאת במגמת עלייה מתמדת עם ראניירי, איפה כל אלה שהספידו אותו בתחילת הדרך? איפה אתם?

====

8 הפרש בלי לשחק (בהתחשב בזה שגם יש למילאן משחק ביד כרגע זה ההפרש גם אחרי המשחק החסר), לא יכול להיות יותר טוב מזה, הסקודטו הנוסף מתקרב.

אגב יש חדש בנוגע ללדסמה מלאציו ולמעבר שלו לאינטר? אני הבנתי שאינטר תשלם עליו 7 מיליון יורו ואולי תוסיף שחקנים בגלל שמנואל פרננדז לא עבר את הבדיקות הרפואיות בהצלחה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/10
  13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק לא רע בכלל בין רומא לסיינה, שלא נראתה כמו המדורגת אחרונה ודווקא הציגה משחק די טוב. רומא הייתה טובה יותר ונתקלה ביום מטורף של שוער סיינה. היו רגעים שכבר חשבתי שזה לא יכנס, אבל אז זה בא מהמקום הכי לא צפוי. סיום דרמטי למשחק שהיה כיף לראות וכמובן שאני שמח שהוא הסתיים בנצחון רומאי.

14. 亚历山大帕托 Member

הסגל הצר החזיק אותנו עד ינואר. קופחנו היום, אבל הבעיה האמיתית היא היעדרותם של נסטה, זמברוטה וכמובן פאטו, השחקן הכי חשוב במערך כי אין לו מחליף. את מרקיני הבנזונה הזה צריך לשרוף על אש נמוכה.

15. Lupo Member

אין יותר מדי מה להגיד על המשחק של רומא היום. משחק חלש, בהתאם להרכב החלש שהקבוצה העמידה כך גם היכולת.
    לא יודע מה יהיה הסוף של פרוטה, אבל ממה שכולנו רואים היכולת הגרועה שלו לא מצדיקה את היותו בהרכב, גם כשאנחנו נמצאים במכת פציעות.
    חוץ מזה, צ'רצ'י חייב לדעת למסור יותר, ובאפטיסטה התחיל להזכיר חלק מהיכולות שלו ב20 הדקות האחרונות.
    ואוקקא, אין מאושר ממני על השער המדהים שכבש. שחקן צעיר שתמיד עובד קשה, כל הכבוד לו על 3 הנקודות החשובות שהביא היום לקבוצה. מגיע לו.