המחזור ה-22 בסרייה A - הצמרת מול התחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏27/1/17.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מי שצפה במילאן ונתקל גם ביריבה שלה על המרקע, איך היה דה פול? שיחק באגף כמו במרכז המגרש?

את המשחק הזה לא ראיתי, אבל מה שאני אוהב אצלו העונה זו הגישה - לא נראה שהוא נשבר גם בתקופות פחות מוצלחת וגם בהתחלה שלא הלך לו כמו עכשיו. לשחקנים מהסוג שלו זה מאוד חשוב, אם כי אני מצפה ממנו לשפר יותר אספקטים במשחק שלו שיהפכו אותו לשחקן שתורם יותר גם בימים שהוא לא מוצא את הרשת.

2. SerieA Il Capitano

נכון מאד. ראה את אינטר של השנה שעברה שסיימה רביעית והייתה קבוצה בינונית מאד. לא צפיתי מספיק במילאן של השנה כדי לעמוד על ההבדלים, אבל אינטר הזו הייתה רעה.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת באיחור. ׳בי אין׳ שידרו שלושה משחקים מאיטליה בשעה 3 אבל אף אחד מהם לא היה המשחק של פיורנטינה. וכך כנראה פעלו גם ערוצים אחרים, כי גם לינק לא מצאתי. (התבאסתי כמובן גם מהתוצאה.) אז התחלתי בסאסולו נגד יובנטוס. היגוואין בהחלט היה נהדר ובכלל הרגיש לי שלסאסולו אין כל סיכוי, אז אחרי השער השני עברתי למשחק של סמפדוריה נגד רומא. ולפחות מהדקה ה 25 נראה לי שראיתי את המשחק הכי חלש של רומא העונה.

מאז ששיק התחיל לקבל יותר דקות דשא אני מתחיל יותר לחשוב שמדובר בכשרון נהדר. מה שמעביר אותי, גם אם לא בצורה חלקה, למשחק של נאפולי נגד פאלרמו. אני חושב שנסטורובסקי (כמו גם קוואיסון) לא ישחקו בסריה ב, גם אם דייגו לופז לא יצליח להשאיר את פאלרמו בליגה.

סארי דיבר על כך שנאפולי סופגת יותר מדי ומתקשה לשמור על שער נקי. ובכל פעם שאני נזכר בשער שנאפולי ספגה אני נזכר באשמה ישירה, חלקית או סתם המצאותו במרכז התמונה של הוסאי. כך או אחרת, נראה שעוברת על המגן האלבאני עונה לא כל כך טובה. גם מקסימוביץ׳, זאת כבר כתבתי בעבר, מתקשה להרשים במערך של שני בלמים.

4. DRORIKO Member

אני באמת רוצה לשאול,מה ההגיון בלשחק 4 משחקים של הגדולות במקביל ועוד בצהריים.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

וואו איזו החמצה של אינסינייה.

6. VAR Member

חוץ מצבע התלבושת, זהה לחלוטין.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

3 נקודות ממקום שלישי... נראה כמו פנטזיה לפניי חודשיים, עכשיו זה ממשי. חובה לנצח את לאציו בגביע, אבל הראש כבר ביובה סטאדיום. הולך להיות משוגע.

8. SerieA Il Capitano

מבחינתי לאור רצף התוצאות האחרון חובה לתת לשחקנים הבכירים ביותר לנוח בגביע. גליארדיני, איקארדי, קאנדרבה ומיראנדה צריכים לנוח.

3 נקודות ממוקדמות ליגת האלופות. לא להאמין.

כל הכבוד לפאלרמו.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני שאלתי את עצמי למה פעם יש ולמה פעם אין משחק בשעה 18:00.

צריך להחמיא לדייגו לופז, המאמן הראשון מאז בלארדיני, שהצליח לגרום לפאלרמו להראות כמו קבוצה שראויה לסריה אה.

SerieA אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם בלעדיהם יש לנו הרכב חזק, אבל המשחק בגביע חשוב מאוד. גם מכיוון שהגביע זה התואר היחידי שנשאר לנו העונה, וגם מכיוון שחייבים לבוא למשחק בטורינו עם כמה שיותר ביטחון והדחה בגביע מין הסתם תיצור אפקט הפוך.

פיולי עשה די והותר כדי להרוויח את אמוננו. לא משנה מה יעשה, גם אם זה לשים את נאגאטומו שוער ואת אישתו בחדר לבד עם איקארדי, אני סומך עליו.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים כן יש משחק ביום ראשון בשעה 6 בערב שעון איטליה ולפעמים אין. היום לא היה. וכפי שציינת, אפשר היה להזיז את אחד המשחקים לשעה הזו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

"כל 3 ימים" משחקות קבוצות שמשתתפות בטורניר אירופי ומוסיפות ללו"ז שלהן 8-12 משחקים בעונה. לא די במשחק סופרקאפ אחד באמצע פגרת החורף ועוד משחק גביע שגרתי כדי להרוס את "הפורמה".
    הפורמה נהרסת בדרך כלל כאשר איכות הסגל מכריעה את המומנטום. דבר די נורמלי שמתגלה בכל פעם שטווח המשחקים מתארך. אין כאן עניין של מזל, הרי מונטלה כבר הוכיח לא פעם שהדרישות והארגון שלו סוחטות נקודות. פשוט כדי להישאר למעלה צריך שחקנים באיכות וכמות מסוימת שאין במילאן הנוכחית, או לאינטר של העונה הקודמת, או ללאציו שתמיד פתחה חזק עם מאמנים חדשים, או במקרים של קבוצות קטנות שהובילו במחזור השמיני את הליגה.

Don Joan Roman, אלעד ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. Alta Tensione Member

למען הדיוק היו אלה שתי* משחקי גביע. ובאמת, לא היה ניתן להסיק את האוביוס הזה מההודעה הראשונה שלי? השמיכה קצרה מדי מה שלא אפשר לצלוח את המיני פיק בעומס (הטבעי והנורמלי!) שהיה בשבועיים - שלושה האחרונים עם תוצאות נורמליות. מה אתה מחדש לי פה בעצם?

הקבוצה הזאת של מונטלה יותר מאומנת ואיכותית מכל מוליכה בטעות שהיתה כאן בשנים האחרונות (למעשה, היא יותר מאומנת מחלק מהקבוצות שנמצאות עכשיו מעליה בטבלה). עצם ההשוואה מעיד על מחסור בזמן צפייה במקרה הטוב או הטרלה במקרה הרע.

14. SerieA Il Capitano

היה משחק מעניין בנאפולי אתמול שמאפיין מאד את נאפולי של סארי.

מצד אחד, שליטה מוחלטת במגרש, מסירות יפות לאורך הצדדים, ואז גולאם או היסאי מרימים את הכדור לרחבה. הבעיה, שפאבולטי עמד ברחבה רק החלק האחרון של המשחק ובשאר הזמן לא היה שם חלוץ מרכזי אמיתי. אינני בטוח שזה היה עובד גם אם פאבולטי היה שם מההתחלה, אבל ייתכן שכן.

וגם עם המשחק הרע של נאפולי אתמול, אילולא ההחמצה של אינסינייה בדקה האחרונה היא הייתה מנצחת שוב.

זה יכול לקרות לכל קבוצה, ליפול מול קבוצה קטנה שיושבת מאחור בכל המשחק. גם יובנטוס בשנה שעברה עשתה תיקו 1-1 בביתה עם פרוזינונה. השאלה כמה פעמים זה קורה. לנאפולי בשנים האחרונות זה קרה יותר מדי, אבל נראה לי שהחל מעכשיו זה יקרה פחות ופחות, כאשר סארי יצבור ניסיון בעצמו וגם כאשר הקבוצה תחמיץ פחות ותגדל.

אבל כמעט שכחתי לדבר על פאלרמו. תצוגה הגנתית טובה מאד עם הרבה לחימה כיאה לקבוצה שנלחמת על חייה. יהיה להם קשה מאד להישאר בליגה, פער של 10 נקודות הוא גדול מאד במאבקי תחתית, אבל הם צריכים לשחק כמו שקבוצת תחתית משחקת - להסתגר מאחור, לנסות לסמוך על נסטרובסקי וקווייסון שיבריקו ולקוות שהשוער לא יעשה שטויות, כי לפי התצוגה אתמול היו לו הצלות מרהיבות, וטעות אחת פתאלית.

באשר לטבלה, אינטר מתקרבת. רומא ונאפולי צריכות עוד להגיע לסן סירו למשחק חשוב לכשיתקיים ואני חושב שהמאבק על ליגת האלופות טרם הסתיים. לא הייתי פוסל גם את מילאן עדיין (ולאציו הפתיעה אף היא בעבר, למרות שהיא מפסידה באופן קבוע לכל אחת מהקבוצות שנמצאות מעליה).

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוויסון כבר לא יבריק בפאלרמו. השוודי נמכר למיינץ בסכום של 2.5 מיליון אירו. :blink: