המחזור ה-22 בסרייה A - הצמרת מול התחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏27/1/17.

1. VAR Member

אז בגלל שכדורגל זה לא טניס הייתי מציע שנחסוך את כל ה"רק בזכותו אנחנו במקום הראשון" כאילו יובנטוס לא לוקחת אליפויות כבר 100 שנה גם לפני שהגיע. אם היגוואין לא היה בא פוגבה לא היה נמכר, הקישור היה נראה אחרת לגמרי וכו' וכו'.

2. DRORIKO Member

רומא ונאפולי זה "עוד קבוצה בסריה א'"?

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוקאס טוריירה > כל שחקן באיטליה שמשחק במשבצת המרכזית לפני ההגנה.

כל שחקן הגנה באיטליה > תומאס ורמאלן.

4. DRORIKO Member

אבל כבר הסבירו לך שאין קשר בין המכירה של פוגבה לקניה של היגוואין. פוגבה היה עוזב בכל מקרה.

5. FelaKaT Member

כן, שנה שעברה זאזה דפק את נאפולי טובה מהעונה הזאת.

היגוואין לא נותן ליובנטוס שום דבר שמתקרב להצדיק את המחיר שלו, אולי חצי מזה.
    לא שילמו עליו את הסכום הזה כדי לנצח את רומא או נאפולי או אפילו כדי לקחת אליפות - הביאו אותו לאלופות ושם אין לי ספק שיעשה במכנסיים.

אגב, יש לך ספק שיובנטוס של העונה שעברה > יובנטוס העונה?

6. DRORIKO Member

זאזא דפק את נאפולי, אבל ברוב הזמן הוא דפק אותנו. אני רוצה חלוץ שיהיה תותח בכל משחק.

יובה של עונה שעברה היתה יותר טובה משני סיבות:1.ההגנה היתה טובה יותר. ו-2.הקישור עם פוגבה ומרקיזיו בכושרו דאז היה טוב יותר. אין לזה שום קשר להיגוואין.
    אין ספק שבחוד התחזקנו מאד. שנה שעברה מריו היה החלוץ הבכיר שלך, היום הוא שני להיגוואין. שלא לדבר על זה שמוראטה עזב ומצבת חלוצים של מריו וזאזא בטח שלא היתה מביאה לך אליפות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/17
  7. FelaKaT Member

אני לא חושב שמישהו טוען שהיגוואין לא חלוץ טוב, השאלה היא האם הוא היה האלטרנטיבה העדיפה בקיץ האחרון, למשל אני לא בטוח ש:
    היגוואין> מריו/הקטור הררה+בלוטי? טוליסו+מיליק? וכו...
    אני חושב שיובנטוס הייתה הרבה יותר חזקה אם במקום היגוואין היו מגיעים שני שחקנים כשאחד מהם לקישור.

יובנטוס שפכה עליו 90 מיליון בתקווה לקבל שחקן של 90 מיליון ושיהווה את קפיצת המדרגה עבורה ובינתיים חוץ מלהיות שילוב של מוראטה וזאזה נניח הוא לא עושה משהו מעבר.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  8. VAR Member

גם אם נגיד שזה נכון - שוב, מדובר בק-ב-ו-צ-ה. גונזלו היגוואין לבד היה כנראה יותר טוב לפני שנה, ולמה זה הספיק לו? ואיך זה שנאפולי לא התרסקה?

היגוואין היה אופציה לחיזוק. אופציה אחרת הייתה לשלם לPSG מה שהיא רצתה על מטווידי. אולי גם השם של וראטי היה עולה מוקדם יותר, לא יודע. בקבוצת כדורגל שחקן אחד לבדו הוא לא הסיבה למיקום שלה בטבלה, לטוב ולרע.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  9. Roma מנהלים

איזה משחק מתפתח בארטמיו פרנקי, פיורנטינה מובילה בביטחה 2-0 ואז אדל טראבאט וג'ובאני סימאונה קובעים 2-2 ורגע לאחר השוויון קאליניץ' מחזיר את היתרון לויולה. הכל קורה תוך 5 דקות.

בגזרה שלנו, דז'קו מחזיר אותנו ליתרון, 2-1, רק שישמרו על היתרון הקטן הזה. משחק מוקש.

---

סימאונה עם 9 שערים ו2 בישולים בעונת הבכורה, יכול להיות שיש לנו עוד חלוץ ארגנטינאי מוביל בליגה?

10. DRORIKO Member

למרות הבישול במחזור הקודם נגד לאציו קוואדרדו כבר תקופה ממושכת לא מוצא את עצמו. מאד מאכזב העונה

11. SerieA Il Capitano

קרוטונה כבר ביתרון 3-1 על אמפולי ומצמצמת את הפער ממנה ל8 נקודות. זה עוד לא אבוד ואני אישית בעד הסינדרלה מקלאבריה, אף על פי שאמפולי מועדון די חמוד בפני עצמו.

12. FelaKaT Member

איזה מחזור משוגע.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. SerieA Il Capitano

המחזור ללא ספק הוכיח שגם הקבוצות שלכאורה "אין להן על מה לשחק", בהחלט באות עם מוטיבציה נגד קבוצות צמרת. נראה הערב מה תעשה פאלרמו בנאפולי.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאלרמו תפסיד.

אבל מחזור מהנה בלי ספק,הפסד של רומא נותן לנו אחלה של אויר לפני המשחק מול אינטר. מכתבי תודה למוריאל וחבריו.
    משחק סולידי שלנו, מה שמשותף עד עכשיו למערך הזה בהופעות שלנו שאנחנו פותחים חזק ונחלשים, לא ממשיכים להמשיך ולייצר לחץ או הזדמנויות. זה פערים מאוד גדולים וכאלה שצריך ללמוד מהם לקראת אירופה אם אלגרי שוקל להשתמש במערך הזה.
    פיאצה נראה שחייב לפרוק לחץ,מאוד רוצה להוכיח את עצמו בכל נגיעה ונראה כאילו אובר-מנסה, מקווה שיכבוש בקרוב וישתחרר.

למה הוסיפו במשחק של מילאן 7 דקות?

15. VAR Member

צריך לפטר את לוקה באנטי אחרי המשחק הזה. שלושה פצועים, אחד מהם נראה כמו פציעה שתגמור לו את העונה, והכרטיסים בכיס. טוב שהוא גם עשה טובה לוודא שדה שיליו לא מסוגל לקום אחרי התיקול הפראי של דה פול כדי לתת לו צהוב. ואותו דה פול דקה אחר כך זוכה בג'קפוט, מנצל את החיסרון במגן שמאלי שהוא גרם לו וכובש שער ניצחון.

על המשחק עצמו אין יותר מידי מה לומר - זה היה צפוי שבשלב כלשהו דונארומה יתחיל לספוג שערים שהוא צריך לקחת ושמתנות שאנחנו מחלקים בהגנה יתורגמו לשערים. אי אפשר, פשוט אי אפשר למשוך עונה שלמה נטו על מזל, אבל לפחות זה ירגיע את כל הדיבורים על כרטיס לליגת האלופות ואנשים יבינו שיש עוד הרבה עבודה עד שנגיע לשם.

אני מרגיש רע הרבה יותר בגלל ג'אק וMDS מאשר התוצאה.

מלא כסאח, פציעות וחילופים כפויים. גם במחצית הראשונה הוסיפו 4 דקות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/17