המחזור ה-22 בסריה A:: קליארי ממשיכה את מסע הקסם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏30/1/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוטו מראה כמה שהוא היה חסר לויולה עם שני שערים נהדרים במחצית הראשונה. למרות רצף ההפסדים, אם התוצאה נשארת על כנה במחצית השנייה, פיורנטינה נצמדת לג'נואה שבמקום הרביעי.

2. פירנצה Member

הלינקים לא עובדים לי,לינקים עלק...
    מה מצב העיניינים במגרש יש שלג?

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי יומיים כמעט,כשכבר עברו רוב העבצים והתסכול אפשר להגיב בהגיון על הבושה ביום שבת.
    לא מעניין אותי מה תגידו,'הצגה פנטסטית של קליארי' זה לא ממש היה,הכדור היה אצלנו רוב הזמן והגולים,כולם הגיעו מטעויות הגנה קשות,מאי-תיאום ומטעויות של ראנירי.
    אני דווקא לא מאשים את סיסוקו למרות שאיבד את הכדור בגול האחרון,אני מאשים את מלברג ומולינארו,מלברג לא היה שם לכסות את ביונדיני בשער הראשון והשאיר את העבודה למרקיוני,שלא רק שלא יודע להגן בשיט וזה לא העמדה שלו,הוא נמוך וצריך להגיע לכדור גובה,נפלא.נקודה לטובת ראנירי בהצבת ההרכב ועוד אחת למלברג.
    גול שני,מתפרצת של 3 על 2 שוב חור בהגנה בשני האגפים קייליני ולגרוטלייה מחליפים עמדות עם גריגירה ובלם ומשאירים את עמדת הבלם השמאלי פתוחה,מחוסר ברירה כמובן,מולינארו,שאיבד את הכדור אחרי עוד הגבהה לא טובה לא טרח לתת ספרינט לחזור ולהיכנס לעמדת הלבם כדי לסגור את ג'דה.
    גול שלישי,שוב אחרי התקפה של יובה מצד שמאל קליארי הודפת את הכדור שמגיע לסיסוקו במרכז המגרש,מסירה לא טובה שלו ושוב 4 על 3 הפעם,מי חסר? כןכן מולינארו ששוב לא ירד אחרי מסירה לא טובה.
    כמו כן לאורך כל המחצית הראשונה והשנייה(וגם בגול של נדבד) מולינארו לא מסוגל למסור מסירה אחת טובה,אילו דה-צ'לייה היה שם אין לי ספק שהיינו מסוכנים יותר.

ראנירי מחליף עמדות בקישור,מרקיוני עובר שמאלה נדבד לאמצע ומרקיזיו ימינה,האגף הימני נחלש,השמאלי מתחלש והאמצע מדלדל,מהלך שלא עשה כלום .
    אחרי זה מגיע החילוף,יאקווינטה נכנס אבל הקבוצה לא כנראה לא מאומנת מספיק בשיטה הזו,בטח שהיא לא מספיק ברורה.

2 מתוך 3 החילופים היו צריכים להיות מההתחלה בהרכב,כמו כן הרצון להחזיר את קייליני בכוח עכשיו לקח לנו אותו לחודש,נפלא,נהדר.יאללה טינקרמן! העיקר לתת לג'יובינקו לשחק בעמדת חלוץ ואחר כך לבוא עליו בטענות.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם האחרונה שניצחנו בחוץ - מוטו היה על המגרש, פעם האחרונה שכבשנו יותר משני שערים - מוטו היה על המגרש, פעם האחרונה שג'ילארדינו כבש - מוטו היה על המגרש. במילים אחרות: התגעגענו עליך יא רומני שלנו!

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2009/02/02/0KEG2AUA--346x212.Xxx
    היית חסר.

5. פירנצה Member

ואין יותר נחמד מלחזור כדי לכבוש את השער ה100 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx שלך בסירייה א' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/09
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

התרגיל בשער השני של מילאן:

http://www.corrieredellosport.it/images/34/C_3_Media_689034_immagine_det.Xxx

סביליה שומר על אמברוסיני. ברגע שבקהאם הולך להרים את הכדור, אמברוסיני עושה תנועה פנימה. באותו הרגע סנדרוס וקאקא (יחד) רצים על סביליה ובעצם חוסמים אותו ולא מאפשרים לו לשמור על אמברוסיני. התוצאה היא שאמברו מוצא את עצמו חופשי לחלוטין. השאלה היא: עד כמה זה חוקי. האמת, שלא.

7. 亚历山大帕托 Member

איפה ראית שהם רצים? הם נעמדו על המקום וסביליה, בניסיון לרדוף אחרי אמברוזיני, היה זה שרץ ונתקע בסנדרוס שעמד עם הגב אליו עם ידיים צמודות. מה לא חוקי בזה?

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא חושב שזה לא חוקי. קצת פורביציה... מה רע?

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה חסימה לא חוקית על פי החוקה.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

החוקה לא מתכוונת למקרים שבהם שחקן רץ ספרינט על פני 30 מטר ואז פתאום שחקן יריב נעצר מלפניו וחוסם אותו? תקו אותי אם אני טועה.
    במקרה הזה, זה נראה כאילו הם סתם עבדו עליו והוא נתקע בהם.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

על פי החוקה אסור לחסום שחקן בתנועתו (הם לא הלכו על הכדור הרי, אלא הלכו לגופו של השחקן היריב במכוון). גם בקוריירה אגב כותבים: ecco il blocco irregolare
    שוב, אנחנו סתם מתווכחים פה על זוטות, זה לא היה משנה את התוצאה, אבל כמה שהתרגיל נראה יפה במשחק, הוא היה צריך להיפסל.

13. 亚历山大帕托 Member

התמונות האלה מראות בדיוק את מה שאמרתי, סנדרוס נעמד על המקום וסביליה רץ לתוכו. אתה אומר שסנדרוס וקאקא רצים עליו, אבל זה לא נכון. בתאוריה זאת חסימה, בפועל זה שחקן (סביליה) שנתקע בשחקן אחר שלא עושה שום דבר לא חוקי כדי להחזיק אותו.

זה שונה כשזה מצב נייח. תראה הילוכים חוזרים שוב ושוב, בזמן שהמשחק מתחדש (רגלו של בקהאם נוגעת בכדור) סנדרוס כבר עומד על מקומו וסביליה רק מתחיל לרוץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/2/09
  14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלו דברים שקורים אבל בכמעט כל קרן. לרוב זה לא נעשה בצורה כל-כך מכוונת ומתוכננת מראש, אבל כמעט תמיד אפשר לראות מישהו מתמקם במיקום מסוים כדי לחסום שחקן יריב. זה מזכיר לי את הפנדל שנשרק נגדנו מול רומניה ביורו. מבחינה חוקתית זה פאול - אבל ממתי שורקים על זה?

בכל מקרה, בתור פיצוי על פסילת המהלך באותה בעיטת קרן של טוטי, אסור לפסול שום מהלך בסגנון בעשרת השנים הקרובות. השופטים חייבים לנו על זה.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסתכל על תמונה 3, ואחריה על תמונה 4. רואים בבירור שגם קאקא וגם סנדרוס משנים את עמדתם בהתאם לסביליה. הקוריירה מוסיפים גם פרשנות:Kaka e Senderos si disinteressano del pallone e puntano Siviglia, כלומר (משהו בסגנון) קאקא וסנדרוס מוותרים על הכדור והלכים על סביליה.

נכון, לשופט נורא קשה להבחין בכך בתוך כל הרחבה ומהלך הכדור. אין לי תלונות לשופט, אבל שוב, המהלך לא חוקי.

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/09