המחזור ה 22 בסריה A :: צמרת מול מרכז-תחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏25/1/13.

1. JohnTerry26 Member

אז אתה טוען שנגיעת יד זה רק כששחקן מנסה במודע לשחק עם היד? כי זה לא ככה.
    אני מבין את ההנחיה לא לתת פנדל כשהכדור ניתז מהגוף ליד של המגן, אבל המקרה הזה לדעתי קצת שונה כי המגן ניסה לבעוט את הכדור החוצה והוא פספס את הבעיטה, אם היד שלו לא היתה שם (כשהוא מגדיל את הנפח של הגוף בעזרתה) יכול להיות שהכדור היה מגיע לשחקן יובנטוס שנמצא מאחוריו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/13
  2. 亚历山大帕托 Member

מה "לא ככה"? יש לך גם חיזוק כלשהו ל"לא ככה" שלך? אתה מפליץ פה טענה ולא מנסה אפילו להוכיח אותה.

לפי התנ"ך:
    קוד:
    Handling the ball involves a deliberate act of a player making contact with the ball with his hand or arm. The referee must take the following into consideration:

- the movement of the hand towards the ball (not the ball towards the hand)
    - the distance between the opponent and the ball (unexpected ball)
    - the position of the hand does not necessarily mean that there is an infringement
    אם נבחן את המקרה של של גרנקוויסט על-פי הקריטריונים הללו, נוכל לראות שהוא לא ניסה להגיע עם היד לכדור, הכדור נבעט מהרגל אל היד ממרחק אפס בצורה בלתי צפויה, ומיקום היד שלו נבע כתוצאה מתנועה טבעית של הגוף.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי יותם סליחה! לא שמתי לב...

בכל מקרה,אני אפילו לא מתעסק באם זה פנדל או לא,כי זה באמת לא משנה לי,הקבוצה נראית רע בזמן האחרון וחבל שאנחנו לא מתעסקים בעצמנו אלא בשופט.
    קונטה ידע אחרי התוצאה נגד פארמה להגיד שהוא אשם,למה הפעם הוא לא יכל לקחת אחריות ולצאת ג'נטלמן?
    אני אגב מקווה שמארוטה ייקנס על האימרה שלו,לקרוא את זה שוב היום בבוקר רק גורם לי לקום במבוכה.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונטה הוא איטלקי דרומי חמום מוח. אלגרי הוא טוסקני נעים הליכות. אל תחפש להשוות ביניהם.

במילים אחרות - זה חלק מהקסם שלו, ולי זה ממש לא מפריע שהוא חי את המשחק בצורה הזאת. הדרומיות הקצת מוגזמת שלו היא חלק לא מבוטל בהצלחה שלנו.

לגבי המשחק - אני די משוכנע שהיו עוד כמה פנדלים לרעתנו בנוסף לתקרית המדוברת (זכורה לי משיכת חולצה ברורה על ווצ'יניץ'), אני חושב שהברוטליות של שחקני ג'נואה הייתה צריכה לעלות להם בכרטיס אדום לפחות פעם אחת, אבל זה לגמרי לא חשוב. לא שיחקנו מספיק טוב, בעצם שיחקנו מעולה עד שזה הגיע להתקפה ושם נתקענו. גם בגלל שג'נואה שיחקה בונקר תכליתי ובאמת טוב (לפחות במחצית הראשונה), וגם בגלל שהחלוצים שלנו היו גרועים אחד אחד. מירקו איבד כל כך הרבה כדורים שנראה לי שהוא שבר שיא בזה. קוואליירלה נלחץ ובכל פעם שנלחץ הצליח להרוס משהו. יש לציין שגם היה לנו חוסר מזל מדהים - הקורה של ג'ובינקו למשל הייתה יכולה להיות ההבדל הדק בין אכזבה להצלחה.
    ברצאלי אנדרייטד בצורה מדהימה, ככל הנראה בין שלושת הבלמים הטובים בעולם כיום. בונוצ'י היה ביום טוב. מרקיזיו, פוגבה ו-וידאל היו טובים לפרקים אבל לא הצליחו להתעלות מעל עצמם. ליכטשטיינר היה רדום רוב הזמן והתעורר למשהו כמו חצי שעה במחצית השניה, ואילו דה צ'לייה היה פעיל רוב הזמן אבל החולשה ההגנתית שלו עלתה לנו בגול.

לאציו פישלה אז אני לא כ"כ דואג, נאפולי נוטה להשתין במכנסיים ברגעים כאלה.

אגב קונטה אמר משהו נכון במסיבת עיתונאים-
    “Be objective. If Leonardo Bonucci had a situation like this, tomorrow you’d have splashed the headline ‘Clear penalty denied to Genoa.’

האמירה של מארוטה -זה באמת מביך.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

BOLOGNA (4-3-1-2) : Agliardi; Motta, Sorensen, Antonson, Morleo; Perez, Taider, Diamanti; Kone; Gabbiadini, Gilardino.

ROMA (4-3-3): Goicoechea; Piris, Castan, Burdisso, Balzaretti; Bradley, Tachtsidis, Florenzi; Pjanic, Osvaldo, Totti

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין כמו רומא כדי לבדוק עד כמה סורנסן השתפר העונה. מצד שני, אין כמו רומא כדי לבדוק עד כמה גביאדיני השתפר העונה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

קובי, לדעתך גויקוצ'אה שווה את המריבה שנוצרה בין שטקלנבורג לבין זמאן וההנהלה (כך לפחות לפי התקשורת)?

7. 亚历山大帕托 Member

סטק:

http://www.imagetoo.com/images/xjbzb.Xxx

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גויקוצ'אה הוא לא הסיבה ל"מריבה". סטק נפצע לחודש אחרי יותר מדי מופעי ליצנות מתחילת העונה. גויקוצ'אה ניצל את החודש הזה כדי להציג יכולת הרבה יותר טובה מבחינה אישית, קבוצתית והתנהגותית, ולכן, בצדק, נשאר השוער הראשון. התגובה הפתטית של סטק היא זו ששרפה אותו בקבוצה ואם הביקוש שלו ימשיך להיות אפסי, אז גם במונדאיל הקרוב.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

OFFICIAL line-up vs. Atalanta (4-3-3): Abbiati; Abate-Mexes-Zapata-Constant; Flamini-Montolivo-Boateng; Niang-Pazzini-El Shaarawy.

למה לעזאזל פלאמיני בהרכב? מילה טובה לאלגרי על כך שהוא ממשיך לתת לניאנג דקות.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שהשופט שרק לסיום המשחק בין בולוניה ורומא - הקהל נהנה,הצופים בבית נהנים,השחקנים נהנים, אם כולם נהנים.. חבל להפסיק..

דיאמנטי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מטורף באניו טארדיני. מסירה יפה של דז'מאילי חותכת את ההגנה של פארמה ומגיעה להאמשיק שבנגיעה אחת מגלגל את הכדור לרשת. קבאני עם לא מעט החטאות שחלקן נגרמו בגלל הצלות הירואיות של מיראנטה, ומנגד הכדור מטייל כדרך קבע על יד השער של דה סאנטיס. מפתיע מאוד שזה רק 1-0.

נ.ב - מה אתם אומרים על איקארדי? כישרון אמיתי או סתם רצף מקרי של משחקים טובים?

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

משהו באמצע.

13. AS R Member

ההגנה של רומא זה קטסטרופה. יכול להיות שאם גויקוצ'אה היה בכושר של המשחקים הקודמים שלו רומא הייתה מנצחת, אבל בכללי ההגנה נראתה רע היום. נראה לי די ברור שאם מארקיניוס היום משחק היום זה היה נראה אחרת.

כל ארבעת שחקני ההגנה והשוער היו במשחק מאוד חלש, וזה קורה יותר מדי פעמים העונה. בלצארטי פשוט לא מספיק טוב לרמה הזאת ובטח שלא לשיטה של זמאן, פיריס לפחות צעיר ויכול להשתפר. דודו הצעיר מתחיל להשתלב ואולי יחליף את בלצארטי בהרכב עוד העונה, טורוסידיס עשוי לעשות את אותו הדבר לפיריס.
    מארקיניו מתקשה להשפיע על המשחק כשהוא נכנס כמחליף.

גאביאדיני שחקן נהדר. בכלל, בולוניה נראית קבוצה מאוד מעניינת ואטרקטיבית, ועשתה כבר הרבה צרות לקבוצות גדולות העונה (נאפולי).

אגב, בתקופה הזאת בעונה שעברה לרומא של אנריקה היו יותר נקודות.

פסקארה פשוט לא מתאימה לליגה הזאת. לקבל שישייה מסמפדורי זה מביך. פסקארה בעטה פעם 1 לשער ב-90 דקות.

נאפולי כנראה רצה לאליפות. קשה היה לי להגיד את זה עד עכשיו, כי ציפיתי שכמו בעונה שעברה היא תיפול מתישהו באמצע העונה, אבל היא דווקא משתפרת ונראית ווינרית. למרות זאת, יש לה סגל קצר והיא מתבססת על סקורר אחד.

14. VAR Member

משחק מוזר היה בברגאמו. מילאן פתחה רע כרגיל, השתפרה מדקה לדקה במחצית הראשונה, כבשה שער יוצא מן הכלל שנבנה על ידי שני הכישרונות הענקיים בחלק ההתקפי שלה (עוד משחק אדיר לניאנג), הגיעה לשיאה בפתיחת המחצית השנייה כשהשער השני היה נראה כמו עניין של זמן ודווקא אחרי ההרחקה של בריביו הלכה אחורה ונתנה לאטלאנטה להתקרב אל השער שלה, כאילו שמילאן היא זו שבעשרה שחקנים. בכל אופן, ההגנה לשם שינוי תפקדה נהדר היום לכל אורך המשחק.

אני לא חושב שאנחנו מספיק טובים בשביל להגיע לליגת האלופות בעונה הבאה אבל אם נדע לקחת את התגליות של העונה הזו (דה שיליו-קונסטאנט-ניאנג-אלשעראווי), להחיות את אלה שאנחנו יודעים שיכולים לתת כדורגל נהדר בשיאם (מקסס-מונטוליבו-נוצ'רינו-בואטנג) ולצרף אליהם את החלקים החסרים בפאזל (שהם לא רבים. צריך להשקיע את רוב הכסף בשוער מנוסה והרבה מהבעיות שלנו ייפתרו) אנחנו נוכל תוך שנתיים-שלוש לחזור ולדבר על תארים.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שנכתב כאן, מילאן הייתה די אנמית לאורך רוב שלבי המשחק ועל אף היתרון המספרי, נחה על זרי הדפנה. עם קבוצה מעט יותר מסוכנת בחלק ההתקפי, הגישה של מילאן הייתה עלולה לעלות באיבוד נקודות. גם את המשחק של אטלאנטה לא כל כך אהבתי, היה נראה כאילו הם באו לשבור רגליים וחיפשו התגוששויות, לראיה העבירה הקשה על ניאנג (שכחתי על ידי מי) שמשום מה לא נשרקה על ידי השופט או המשחק האלים של ביונדיני בעיקר. כאמור, מילאן לא נתקלה ביריבה מסוכנת, אך ספאטה הציג עוד משחק טוב מבחינתו וכולי תקוה שכושרו לא ידעך. ההזדמנויות שניאנג מקבל בהרכב מוכיחות את עצמו ולאט לאט מתפתח לנו כאן שחקן מרשים מאוד. וכמובן, סטפאן חזר לכבוש את ה 15 שלו בליגה.

ולמרות הכול, מילאן מטפסת למקום החמישי, מעל רומא ופיורנטינה (מה קורה לה לאחרונה? מתי תגמר הבצורת של יובטיץ'?) כאשר המרחק מאינטר עומד כעת על שלוש נקודות בלבד.