המחזור ה-22 בליגה האיטלקית - מילאן באולימפיקו נגד רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏2/2/19.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה מודע לכך שאין דבר סותר בין התרסקות של אינטר לבין מאבק מול מילאן/אטלנטה/לאציו?

2. itzik.miro Member

שום באג אחי
    ראנוקיה שיחק חלוץ וכמעט גם נתן גול חח

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממש הבנתי את הנקודה שלך. הסיכוי לזכות בכרטיס לאירופה כשיש 2 כרטיסים פנויים גדול יותר מאשר כשיש כרטיס אחד פנוי. ומבט שטחי בטבלה או במומנטום של הקבוצות עד לא מזמן היה עלול לתת את הרושם שהמאבק הוא על המקום הרביעי בלבד כשהשלישייה העליונה פחות או יותר סגורה.

אני בהחלט חושב שסיכוי טוב שרומא תסיים מאחורי אינטר, מילאן ואטלאנטה.

4. South Boy Member

אין בפרימוורה של רומא איזה בלם מעניין להעלות עד לסוף העונה במקום פאסיו? בלתי ניתן לצפייה השחקן הזה.

5. טל. Member

דז'קו זה לא חלוץ של קבוצה שרוצה טופ-4 באיטליה.
    מרכז ההגנה של רומא לא שווה טופ-4 באיטליה.

לא משנה אם רומא מנצחת, או מפסידה, או יוצאת תיקו - האמת הפשוטה הזו שוב ושוב יוצאת לאור כבר שנתיים ברציפות.

אז שנה שעברה היה אליסון שטייח את הפגמים. בסדר. השנה אין.

מילא אם היה מאמן שמסוגל לקחת את החומר שחקנים הנוכחי ולסחוט ממנו את המיץ, או לחפות על הקשיים בהברקות טקטיות.
    אבל אין.

מילא אם היה ds שבמשך 4 חלוני העברות היה מצליח להביא רכש הגנתי אחד ראויי לשמו להעלות את הרמה - אבל אין.

מילא אם היה ds שלפחות בחלון האחרון היה מבין שחייבים לקנות עוד שחקן כנף אחד שייתן גולים קריטיים בהינתן דז'קו הגולם התייר עם הטאבו הזה שלו בהרכב ראשון - אבל אין.

לא מבין איך אנשים לא רואים את זה... הרי זה כל כך ברור: בהינתן הסגל הנוכחי שה ds החמור הזה בנה: המאמן הקיים לא מסוגל לקחת מקום 4.

לא יודע מי המאמן שכן יוכל... מה זה משנה? אני יודע מי המאמן שבוודאות לא יוכל: EDF.

...

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/19
  6. yonmu Member

דונארומה נהדר, בקאיוקו ממשיך בכושר הטוב ופיונטק חד להפליא.
    מוסאקיו וסוסו בימים בינוניים מדי.

ניהול משחק מאכזב של גאטוזו - מילא לפתוח עם הקאן, אבל הוא היה חייב לרדת לטובת שחקן התקפה. גם קונטי-קלבריה היה די מתבקש, ובכלל החילופים היו מעט מדי ומאוחר מדי. אגב, גם השיפוט די פגע בנו היום.

7. VAR Member

ממשחק למשחק אני יותר ויותר משתכנע שלא תהיה אלטרנטיבה לערעורים (כמו בטניס). זה מצב בלתי נסבל ששופט יכול להחליט לתת כרטיס צהוב לכל שחקן שזורק כדור אחרי השריקה אבל תפיסה בחולצה מאחור עוברת הלאה רק כי זה אמור להיות צהוב שני.

8. טל. Member

לא יודע מה עם אוהדי מילאן. אבל מבחינת אוהדי רומא היום בערב:
    אפשר לדבר על המשחק, על המאמן, על החילופים, על ההגנה, על דז'קו האפס שמסתכל מחפש מרים את הראש ועדיין מוסר ליריב, אפשר לדבר על השופט הביזארי.

אבל בדוגרי הדבר היחיד ששווה לדון עליו זה:
    ''זאניולו: האם לקנות את החולצה כבר עכשיו או לחכות למספר 10?"

9. כינוי כי הכח זהו כח

Why not both?

טל. אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

להוציא את הגול ואת האיבוד של מאנולס שהביא לצהוב שלו משחק מצויין של שניהם(שלא לדבר על המסירה הנהדרת של פאזיו שהתחילה את המהלך של הגול)

כמה טוב לראות את דה רוסי חוזר, היה מאד חסר לרומא(בהזדמנות שקובי יסביר לי איך לעזזל אנזונזי יותר טוב ממנו)

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרט למשחק האלוהי נגד ברסה, אנזונזי של העונה > דה רוסי של העונה שעברה.
    דה רוסי בtop form לא ניתן בכלל להשוואה עם אנזונזי (או כל מדיאנו אחר בסריה א'), אבל נדיר לתפוס משחקים כמו זה שראינו היום.

בגלל זה אני מעדיף את דה רוסי מול פורטו, ואת אנזונזי בכל משחקי הליגה שמסביב.

12. ASROMA Member

אני דווקא מרוצה מהמשחק שלנו היום. היינו עדיפים בהרבה על מילאן כל המחצית השניה. דונארומה תפס שם חתיכת יום וגם הקורות לא היו איתנו היום.
    לגבי ההגנה אין מה להגיד , זה אותו מרכז שדה כבר כמה שנים , צריך רענון דחוף. המצחיק הוא שמנולאס היחיד שעוד שווה שם משהו מבוקש ברוב היבשת ויש מצב רציני שימכר.
    מונצ'י יחליף את דז'קו בעונה הבאה בודאות, השאירו אותו ת'כלס למשחקים נגד פורטו אם יהיה שווה עליה לרבע אז איכשהו יהיה אפשר לבלוע את זה.
    איזה כיף שבעונה המעפנה הזו קיבלנו את העתיד והפנים של הקבוצה. השחקן הכי מעניין באיטליה מזה שנים. זאניולו!

טל. אוהב/ת את זה.
  13. Alta Tensione Member

הכל מתאזן בסוף.

14. טל. Member

גם במשחקים מוצלחים שלנו - החסרונות והבעיות ברומא זועקות לשמיים.
    אל תשפוט לפי תוצאות.
    אני שונא משחקים רכים ושופטים שממהרים לשרוק - אבל יותר מזה אני שונא שופטים לא קונסיסטנטים... אתמול נפלנו על שופט רך שממהר לשרוק - אבל דווקא ברחבה בעבירה של קולארוב ובצהוב השני של פלגריני: הוא בלע את המשרוקית. השופט קיפח את מילאן ועשה עימנו חסד. בניגוד לדרך שהוא פוסק בדרך כלל.

רק בנס ניצלנו מהפסד ב 10 שחקנים.
    מהצד של קולארוב אנחנו נאכל עוד הרבה הרבה קש.
    מהטעויות של מאנולאס ומהאיטיות של פאציו - אנחנו נאכל עוד הרבה הרבה קש.
    מההחמצות של דז'קו שהמאמן האפס הזה בכוח שם אותו באנקר בהרכב ראשון ויהי מה - אנחנו נאכל עוד הרבה הרבה קש.

לפעמים אתה מנצח לפעמים אתה מפסיד אבל הכל זה תמיד חרף ולמרות הכשלים. זה המצער. זה מה שחשוב. על זה אתה צריך להסתכל... עזוב את התוצאה... כדורגל זה משחק נזיל לפעמים אתה יכול להינצל בנס ולהשיג תוצאה שלא מגיעה לך.

שורש העניין ומה שחשוב ברומא: זה שהחסרונות בקבוצה מלווים אותה מתחילת העונה והמאמן לא מצליח לפתור אותם. הוא לא מנסה אפילו.
    דז'קו, קולארוב, הגנה של 2 בלמים - הכל זה קונספציות שהוא דבק בהן למרות שהן כושלות. שוב ושןב ושוב.

זו הסיבה שאני לא מאמין בו. זו הסיבה שאני לא מאמין שרומא תסיים מקום 4.

בקשר לנקודות האור: זאניולו (ואני מרשה לעצמי להחמיא לעצמי שכבר אחרי המשחק הראשון שלו נגד ריאל כתבתי פה בפורום הזה שזה שחקן שלא הייתי מוכר רגל אחת שלו ב 50 מיליון) זה הדבר הכי טוב שקרה לרומא מזה שנים. אין דרך אחרת לתאר את זה. פשוט מיכאל באלאק הבא.
    תוסיף את פלגריני תוסיף את כריסטאנטנה תוסיף את דה רוסי - שאם המאמן המטומטם שלנו יקבל שכל ויבין שאסור לוותר על אף אחד מהם, וצריך לשחק עם ארבעתם ביחד יהלום במרכז שדה + כשאונדר יחזור = תסכום הכל ביחד ואני אישית לפחות, מאוד אופטימי בקשר למפגשים מול פורטו.

בליגה אני פחות אופטימי כמו שכבר כתבתי... אבל בצ'מפיונס דווקא יש מקום לאופטימיות.

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/19
  15. Alta Tensione Member

איך אונדר יתפקד ביהלום?