המחזור ה-21:: סבייה מול מדריד, אתלטיקו וריאל נגד בטיס וסבייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏22/1/16.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לרמה שחקן טוב מאוד. שיחק בקבוצה די קטנה בקולומביה ולא מעט הופתעו כאשר לבנטה החתימה אותו, אבל עד עכשיו נראה כמצדיק את הרכישה, לפחות מבחינה אישית.

2. FrozaLazio Guest

במילה אחת - וואו. החתימה שלך מסבירה דבר או שתיים, אבל להכיר את השחקן הזה מהליגה המקומית אומר דרשני.

איזה תפקיד הוא היה משחק בקבוצתו הקולומביאנית ? ממה שאני רואה, הוא מאוד ורסטילי והייתי שמח לדעת באיזה עמדה הוא התחיל.
    לפי וויקיפדיה הוא מושאל, ככל הנראה עם אופציה(?)

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

דרשני דרשני, אני צופה אדוק של הליגה המקומית כי הקבוצה שאני אוהד מגיעה משם :)

הוא שייך לאתלטיקו הוילה ושיחק שם כקשר אחורי, פחות או יותר דומה למה שמשחק בלבנטה. יש לו יופי של בעיטות חופשיות (גם עוצמה, גם דיוק), אני לא יודע אם הוא לוקח אותן גם בלבנטה. שחקן פיזי מאוד, אבל גם טכני. מתקל טוב. נחשב לאחת התגליות בליגה הקולומביאנית לפני כשנתיים אבל שוב, אף אחד לא האמין שישר יעשה קפיצה לליגה הספרדית, אלא יותר בכיוון של אחת הגדולות בקולומביה. משמח לראות שהולך לא טוב בספרד. הוא אכן מושאל מהוילה עד ה-31.5.16, ובמידה ולבנטה תרצה אותו, היא תשלם מחיר בדיחה של 900 אלף יורו. אגב, סיכוי לא רע לראות אותו באולימפיאדה אם קולומביה תעפיל אליה עם הנבחרת עד גיל 23.

4. FrozaLazio Guest

מגניב לפגוש אדם שמתעניין בליגה הקולומביאנית, את מי אתה אוהד ? :)

למען האמת יוצא לו לשחק בספרד לאו דווקא כקשר אחורי פרופר אלא מישהו שמצטרף הרבה להתקפה ולא כמו קשר אחורי (הכוונה שהוא פעיל גם באגף ולא מצטרף קו שני כמו קשר אחורי קלאסי). מה גם, הכדורי רוחב שלו באגף מאוד מסוכנים. מרים את הראש, מוסר טוב.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני אוהד של אתלטיקו נאסיונל, הסמל שלה זה מה שמופיע לי בריבוע הקטן :)