המחזור ה-21:: האם אינטר תמשיך בריצת הנצחונות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏21/1/11.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצידי שבכל ימות השבוע יזרוק 17 בקבוקי מולוטוב לתוך חדר ההלבשה - כל עוד הוא בא בסופ"ש וזורק שני קסמים, מבחינתי קסאנו הוא אלוהים. ריקי ג'רביס, IN YOUR FACE! אלוהים מתהלך לו בחופשיות בסאן-סירו...

נ.ב.
    לא יודע מי אחראי על המתיחה הזאת עם כל הפציעות האלה, אבל מיצינו. שיצא הליצן מאחורי הקלעים ויחשוף את עצמו ואת הבדיחה. הבנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/1/11
  2. zoharco Member

ייפס ממש טוב בינתיים. ראשון לכל כדור וגם לקחו לו גול בדקה האחרונה... אנטוניני משחק כאילו זה המשחק הראשון שלו בבוגרים. רוביניו במשחק מצויין עד עכשיו.

מי על הספסל שלנו אגב? זה אני או שראיתי שם את קלבאנו?

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שראוי להחשיב את השער לזכות זלאטן, אך ורק בגלל הבישול המדהים של קסאנו, מי זה רונאלדיניו לידו?
    למרות שרשימת הפצועים ממשיכה לגדול, מילאן משחקת נהדר ולא מרפה לרגע, במזל צ'זנה לא חטפו שלישייה. למעט אנטוניני שכנראה השלים עם העובדה שיידחק לספסל, כולם משחקים טוב ומספקים את הסחורה. היריבה היא אמנם רק צ'זנה אך הנחישות של השחקנים ראויה לציון. רוביניו בולט מעל כולם במשחק ומציג עד כה את ההופעה הטובה ביותר שלו במילאן. הוא נמצא בכל מקום על המגרש, מחלק מסירות נהדרות וכמעט הבקיע. מעניין אותי איך פאטו ישתלב בהמשך אם ביניו ימשיך בכושרו. מרקל לא רע, אך צריך להשתפר בקבלת החלטות. שמתי לב שזאת לא פעם ראשונה שזלאטן לא מצליח להבקיע באחד על אחד מול שוער, זה קרה לו היום, נגד לצ'ה ואני זוכר גם נגד רומא.
    אנטוניולי למרות גילו בהופעה טובה שלא הייתה מביישת הרבה שוערים צעירים יותר.
    החלמה מהירה לנסטה, תחזור מהר.

4. 亚历山大帕托 Member

ה-הגדרה ללהראות איך עושים את זה נכון. רוביניו פח וכל הלהטוטים לא יסתירו את זה.

כמה פציעות, די... די!!!

5. il Divino Codino Member

רוביניו, כל כך הרבה כישרון, כל כך הרבה מאמצים מצידו, אבל הוא אפס, פשוט אפס, אין מה לעשות, שחקן התקפה שיודע לעשות הכל אבל הופך לבוריילו כשהוא מגיע לשער, כמה החמצות בן אדם אחד יכול לעשות במשחק אחד?!?

קסאנו מלך, זלאטאן קיסר, ועל מה ולמה אלגרי חיכה עד הדקה ה84 כדי להכניס את פאטו במקום קסאנו, כשרק לפני שבוע "קסאנו לא היה כשיר ליותר מ20 דקות משחק"? עד מתי חילופים מאוחרים חסרי טעם?

משחק מציק אבל 3 נקודות חשובות, מעלים זמנית לפער 9 מאינטר ומחזירים את הביטחון, אני מקווה שנסטה יחזור מהר כי חייבים אותו בהגנה, אנטוניני יכול להגיד שלום ולהתראות לחולצת ההרכב, עימנואלסון להרכב דחוף!

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות פירלו ובואטנג אמורים לחזור עד המחזור הבא, כך שהפצועים רק מתחלפים.
    אני מקווה שנסטה לא שבר את היד ושיחזור מהר. מעניין מתי גאטוזו ופלאמיני יחזרו.
    מרקל ושטראסר הולכים להיות הקשרים הבאים שלנו, רק שגליאני לא ישאיל אותם ואז ימכור חצי כרטיס כמו שהוא אוהב לעשות. הרבה זמן לא גדלו אצלנו שחקני בית כל כך מוכשרים.

7. 亚历山大帕托 Member

אני מקווה לאחד מהשניים:
    - הפציעה של נסטה לא רצינית ויהיה כשיר כבר נגד לאציו.
    - הפציעה שלו חמורה וארוכה, וזה יגרום לברלוסקוני לפתוח את הארנק ולהביא את דויד לואיז.

8. עודד (אוהד הצלחות) Member

הסכום שבנפיקה רוצים על דוד לואיז הוא עצום, אין סיכוי להביא אותו.

אפשר לכעוס על פאטו כמה שרוצים, אבל חייבים אותו על המגרש. הוא הסקורר היחיד בחוליית ההתקפה שלנו. לא זלאטן שלא יודע לעבור את השוער, לא קסאנו שבעיקר בעיקר מבשל, ובטח שלא ביניו. ביום טוב של פאטו הוא היה מסיים את המשחק עם שניים-שלושה גולים ונותן לנו הרבה יותר אוויר. מול קבוצות יותר חזקות לא נגיע לכל-כך הרבה מצבים, ואי-אפשר להסתמך על ניצול מצבים עלוב כזה.

9. 亚历山大帕托 Member

כשקונים בלם שאמור להחזיק את ההגנה ב-10 השנים הבאות, כל סכום הופך למצחיק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/1/11
  10. il Divino Codino Member

כל עוד פאטו ממשיך להיות ברזילאי עם אופי מושתן, אז מצידי שימשיכו לתת לילד הטריקים הברזילאי ביניו להמשיך להחמיץ במשחקים. פאטו צעיר וכבר עכשיו מדברים שהוא לא משקיע ומזלזל באימונים, צריך לטפל בו כבר עכשיו שהשתן לא יעלה לו לראש.

שיאפס את הראש ואת הרגל שלו ויחזור להרכב, כי וואלה רוביניו הזה הוא עובד של מלאך המוות, לוקח לנו כמה שנים טובות מהחיים כל משחק שלו.

דויד לואיז? צא מהסרט, רוצים עליו מעל 25 מליון והוא רוב הסיכויים סגור בצ'לסי, פיליפ מקסה אם כברנראה מצוין העונה ויעלה כלום כסף כי החוזה שלו נגמר, וידוע שמילאן מעוניינת בו מאוד, שיתקתקו את זה אם כבר.

11. maroon dakwar Member

השדר של רשת אל גזירה ספורט אמר שנסטה פרק כתף וכבר עשה ניתוח והוא ציין שהוא אמור להעדר מעל לחודש ימים
    ולכן נסטה לא יכול לקחת חלק בצמד המפגשים נגד טוטנהאם בליגת האלופות זו מהווה מכה קשה עבור מילאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/11
  12. 亚历山大帕托 Member

לפי הדיווח האחרון, לא היה צורך בניתוח והפציעה לא קשה מדי.

13. maroon dakwar Member

זה מה שאמר השדר אני העברתי את מה שאמר מילה במילה

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נזהר מלומר שזה הרכש הכי עלוב שיכלתי לצפות ממילאן מכיוון שהוא עדיין לא דרך על המגרש. אבל לדרוש לראות אותו בהרכב ובו זמנית להתנגד בתוקף למגן כמו קרשיטו נראה לי לא הגיוני.

15. עודד (אוהד הצלחות) Member

ועדיין, זה לא יקרה. האמת, לא לא יצא לראות כמעט את דוד לואיז משחק, מלבד הופעה גרועה מול הפועל, אז אני אסמוך על מה שאנשים אומרים לגביו.