המחזור ה-21 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/12/10.

1. Ryan Giggs11 Member

אחחח מה יהיה עם השופטים האפסים האלה באנגליה,מה?
    הגול של ארסנל מצלילה של ואן פרסי ובצד השני יד ברורה של אותו ואן פרסי ואין שריקה.
    אגב ואן פרסי, היה מצחיק לראות אותו אחרי ההחטאה המטופשת מול פוסטר עם פרצוף כזה שמתחנן שהייתה שריקה לנבדל.נקווה שארסנל תענש על ההחטאה הזאת.

2. AW forever Member

מחצית בסנט אנדרוז.
    עוד תצוגת שיפוט מזעזעת לאוסף. לא היה פאול במהלך שהוביל לגול, ואן פרסי נפל מהרוח, אחרי זה עוד פעם נגיעת יד ברחבה ובירמינגהאם לא מקבלים פנדל, צהוב על כלום לדג'ורו, ובנוסף דריכה של ג'רום על קוסיילני שעוברת בשקט.
    מעבר לזה, כמה החמצות מזעזעות של ארסנל, במיוחד של ואן פרסי שנורא לא חד היום, ועוד אחת של בירמינגהאם שאחד הנגרים שלהם שלח את הכדור ליציע.
    בירמינגהאם פשוט קבוצה מגעילה, אבל היא תשיג את הגול שלה ואי אפשר להסתמך על היתרון השברירי הזה. שייגמר כבר.

3. eastlands Member

אוף. הבלקפול האלה קרציות. קבוצה נחמדה. עמ קהל מאוד מתלהב וחביב. כמה החמצות. לעזזל ! ובסוף הארט התעופף לגול בחיבורים. סילבה נפצע מקוה שזה לא רציני. ומילנר נכנס בטירוף ושמר לנו על הניצחון. עמ הגנה אדירה ובישול נהדר לטבס. אחלה אוירה אני עכשיו מתאושש. אחרי מקלחת חמה , יום נהדר רק פורסט ע קילקלו רווח של 500 פאונד. סנדרלנד וסטוק. עשו אץ העבודה חבל. מנצסטר תכולה מאי פעם 44 אלף. תכולים. מרגישים בשמיים יש. חשמל באויר. לעולם לא היינו כל כך בטוחים בעצמנו ,תודה תודה תודה מנציני.  

4. Pipe Member

איסטלנדס, מה הסיפור של לשים נקודה אחרי כל שתי מילים?

5. eastlands Member

זה האייפון לא יודע כיצד תעצור את זה אני גם לא מתקן. זה מה יש. בגילי. קוסאומו כל הנקודות. המכשיר שלי בטירוף

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מנסה להבין איך הבדיחה הזאת שנקראת בירמינגהאם לא הפסידה עד היום בבית העונה... הקבוצה הכי מוגבלת וחסרת כישרון בליגה. לא יודע מה יש במגרש שלהם שכל פעם מפיל את הגדולות.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

התפרקות לא אופיינית של ברמינגהאם בסט. אנדרוז.
    סינדרום העונה השנייה? ברמינגהאם כנראה תבלה גם את שארית העונה במלחמות תחתית. אסור לה לאבד את הבית אם היא רוצה להשאר בליגה.

8. The_Arsenal Member

אף מילה על לי בוייר? פשוט בושה של בנאדם.
    תעודת עניות לשופטי הפרמייר ליג שהוא יצא מהמשחק היום בלי צהוב.
    מקווה שבהתאחדות ראו את הדריכה המגעילה שלו על סאנייה וירחיקו אותו למשחק או שניים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/11
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קח את הקלות בה ניצחתם היום כמחמאה לקבוצה שלכם במקום כעלבון ליריבה. לברמינגהאם יש מאזן ביתי מצויין שנפרש כבר על פני יותר מעונה ככה שפוקס זה לא.

10. AronB Member

קבוצה מסריחה, צדק מי שאמר שסטוק סקסית לידם.

11. eastlands Member

זה עוד לא חוויתי בחיי ! לפני 5 דקות היו פה זיקוקים נשבע. !חשבתי מלחמה בהתחלה אבל השריקות והצבעים מהחלון זיקוקים. למה ? משהו חדש מי לחץ על הכפתור. שיכורים לגמרי. רבע לשבע. וואלה רבע ל,,, טוב אחרי ההודית של אמש. אני ער מחמש הרגו אותי עמ החריפות. מאצ אוף דה דיי נהדר. 4 הילוכים חוזרים. איך נוויל לא הורחק. ופנדל ? אין יותר פנדל בעולם מזה , ומצד שני זו החלטה מאוזנת. כי הרחקה של נוויל היתה עושה רק טוב לחלאות . השער של ברומיץ!!!! והפנדל המוחמץ זה לא החמצה. זה נסיון הרחקה . טוב מחזור רגוע. והעייפות. משחקת תפקיד. ואולי פה. סיטי שלי. ביתרון. טבס שנח נגד וילה עלה בטירוף. בלוטלי נח. מילנר. נכנס מחליף והיה מצויין ואדם גונסון חדש גם לסקוט לייד קומפני בסדר. הקהל בסיטי מתחיל להתאחד ולהרגיש בית מ2 צידי הקהל חוץ אוירה נפלאה. ריקוד הפוזנן. מרגש. לראות את מנציני ממרחק 15 מטר!! אישתי לא הורידה ממנו עיין איזה דבר ממש אמיתי האיש הזה הכל אמיתי. רק אני בחלום. דאבלין. וומבלי. אירופה לא יודע לאן ללכת מפה , אפשר עוד מהמשקה. הזה. לפני שחוזרים לוולסול. מנצסטר בירת העולם.  

12. George Best Member

הפטיש שלך למנצ?יני הבינוני גורם לפטיש שלי לקווין דיוויס להיראות נורמלי.
    מאמן כ?כ מוגבל ופחדן, אבל מי אני שאתלונן.
    אמן ימשיך איתכם עוד 20 שנה.

ועדיין הודעה גדולה!

13. eastlands Member

עכשיו ברצינות סיטי החליפה מנגרים בקצב מסחרר , עכשיו נכון שכישלון של טופ 4 ישלח את מנציני הביתה , אבל אמ גם אתה רואה אותו נשאר אז זה טוב כי אנחנו נעמוד במטרה (מטרות הלואי טפו טפו ). ולעמוד במטרה וסוף סוף לא לפטר מאמן באותו הקצב זה השינוי שלו אני מחכה. מנציני ווינר. מלידה וזה מה שפיללנו לו הוא לקח את הרכישות של יוז ושידרג אותם (קומפני בלם ) החזיר את הארט הביתה ועל הרכישות שלו. סטייל יא יא ואדם עוד נכתוב ספר באותיות זהב , העיתון מסכם היום את הנזק שגרם יוז למערכת (סטייל קרוז) מה שמעצים עוד יותר את העבודה של מנציני , לא לוותר על עקרונות. לעזוב את הרגש (שוני ) ואהוב הקהל (בלאמי ). ולשדר למערכת מקצוענות , מעניין לי את הביצים כל הקשקושים של חסרי המושג על גרזני הקישור שלנו כי אנחנו הורגים קבוצות בהאחזקת כדור וסבלנות ואין לי ספק בכלל שמהלכים שאני רואה במו עיני אמ היו מתבצעים בצבע בארסה או נקראים מסי ורוני היו מקבלים הילוכים חוזרים כל היום. אז הוא כבש אתמול אחרי שנה ואאו. טבס עושה דברים במגרש שרוני גם עוד מאתיים שנה לא יהיה מסוגל לעשות. יאאלה מספיק להפעם. העיר מחכה לי  

14. George Best Member

הפעם בלי כוונה לניחוס (באמת) - יש לי תחושה שהמשחק שתיכף יפתח בין צ'לסי לוילה יהיה בין המשחקים הכי חד-צדדיים של העונה.
    מריח כמו 0-2 אחרי 20 דק'.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 דברים מעניינים בשני ההרכבים של צ'לסי ואסטון וילה, אצל הכחולים ברומה פותח בהרכב ויהיה מעניין מאוד לראות אותו, ובוילה הוייה מחליט להסיט את אגבונלהור שמאלה ושם דווקא את אשלי יאנג לצד הסקי.