המחזור ה-21 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/12/10.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

וברגעים אלה באפטון פארק הובקע השער המצחיק והאומלל של השנה...

:aaarofl:

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/11
  2. the white pele Member

בקשר להערכה שלך לפרגי,משום מה לא נפלתי מהכסא.
    ומאז שוונגר(זה השם שלו, לא? ארסן וונגר) התחיל לשתות יין עם פרגי לאחר משחקים, אני קצת יותר סלחני כלפיו. אני קצת כמו פרגי, מתרכך עם השנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחת עובד שעות נוספות

4. The_Arsenal Member

איזה יין.. על מי אתה עובד.. קל להיות סלחני כלפי מאמן של קבוצה שנמצאת מתחתיך 6 שנים ברציפות. ביום שנחזור להיאבק בכם, ואפילו לתת לכם בראש מדי פעם, אתה כבר לא תהיה סלחן. רק שכל עוד הסטטוס קוו במאמנים נשמר, אני לא רואה את זה קורה..

5. WellNeverDie Member

אופי, מזל, העיקר 3 נקודות חוץ מאוד חשובות, גם במשחק חלש מאוד (מאוד).
    האגפים שלנו בכל מקרה צריכים תגבור בדחיפות, מה שהלך היום היה ממש שכונתי.

היה פנדל של ופאול של נוויל (שמן הסתם היה צריך לקבל אדום). לא קיבל. גם הייתה נגיעת יד ברורה. אם השופטים באנגליה יהיו מרוכזים יותר במשחק במקום לזיין תשכל לשחקנים אחרי כל פאול ולתת להם הרצאות בשביל שיראו את הפנים שלהם עוד דקה בפריים, אז המשחקים היו נראים טיפה אחרת.

בכל מקרה פארק בחוץ לעוד הרבה זמן, וכך גם ולנסיה. מישהו יודע מה חדש עם נאני? ורוני?

6. the white pele Member

זה נכון אם אתה מבסס את דעתך על אנשים על סמך המשחק האחרון שלהם.מה לעשות, אני לא שם. כדורגל וויז, וונגר מאמן פורץ דרך ויש לו גם חסרונות(כמו לכולם). כן, הוא לפעמים מרגיז, כן הוא לפעמים נוד נפוח, כן, הוא סובל מבעיות ראיה סלקטיביות, כן, הוא לפעמים חסר נימוס ומתבכיין אבל זה לא יוצא דופן אצל אנשים שנמצאים בצמרת של עיסוקם ובעולם כל כך כוחני.יותר קשה למצוא "נחמדים" היכן שהאוויר דליל(למעלה).
    וכדי להפריך לגמרי את טענתך,
    אני מעריץ את האדמה שמוריניו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx דורך עליה והוא נתן לי לא מעט בראש.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

סגרתי את המשחק בדקה 85, יש גבול למזוכיזם.
    כל בעל מקצוע במועדון צריך להתבייש בעצמו, מהשמן בראש המערכת שמסרב להציע את הקבוצה למכירה, הצוות המקצועי שחסר אונים על הקווים ובעיקר השחקנים המגעילים שמבזים את הסמל. להעיף לקיבינימט את סאהה ופינאר, ג'אגיילקה במשחק מזעזע כאשר שני השערים של סטוק באשמתו הבלעדית ואין אף שחקן שראוי לציון חיובי.

עד מתי נסתפק בבינוניות? זה לא מגיע לנו.

8. Drorik0 Member

הצדק נעשה, אולי המשחק הכי טוב שלנו העונה הזאת...

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

חתיכת מחצית שנייה היתה באפטון פארק. כדורגל התקפי, מהיר ושוטף מצד לצד כמו שאנחנו אוהבים. ווסטהאם נהנתה מיום טוב של רוברט גרין ומלא מעט מזל, ולכן יצאה עם ידה על העליונה מהמשחק הדי מאוזן שראינו.

מילה טובה לטל בן חיים. הבחור בד"כ נראה באגף ימין כמו דג מחוץ למים, במיוחד בכל מה שנוגע לאספקט ההתקפי של עמדת המגן, אבל היום הוא תמך מצוין בהתקפה וסיפק כמה כדורי רוחב מצוינים, שאחד מהם הסתיים בבישול נהדר לפרדי סירס. לא ידעתי שהוא מסוגל לזה. אני בספק אם הוא ידע שהוא מסוגל לזה.

10. cityblues beter dead than red

ההבדל בין 0-1 ל 0-4 היה היום קרלוס טבז...
    אני לא מתכוון רק לפנדל שהוחמץ,הוא ניסה לעשות הכל בכדי להחזיר לעצמו את השער שאבד וזה התבטא באגואיזם מובהק.
    לפחות 4 בעיטות שבעט מחוץ למסגרת היו יכולים להיות אסיסט ליאיא ,סילבה או אדם ג'ונסון.
    לא מתלונן יותר מידי,9 מ9 נק' במחזורי חג המולד מי אני שאלין על כך?
    מחמאות רבות לבלקפול והולווי שמגיע לכל משחק בכדי לתקוף ללא רגשי נחיתות.
    החילוף במחצית של מאט פיליפס באגף ימין כמעט הרג אותנו-איזה שחקן אדיר.

יום רביעי באמירויות...אולי עם דזקו,,,הכל יכול להיות.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

נצחון שהגיע לנו במשחק שבו יצרנו הרבה יותר מבולטון ושכבנו על השער שלהם.
    אנחנו כמו תמיד מופיעים הכי טוב למשחקים כשאנחנו עם הגב אל הקיר, חבל שלשאר המשחקים העונה לא מופיעים.

ג'רארד בתצוגת ענק, כל דבר טוב שקרה על המגרש עבר דרכו ובדר"כ גם התחיל אצלו, כדורי עומק פנטסטיים, קרוסים מפחידים שאחד מהם הביא לשער הנצחון בתוספת הזמן, חילוצי כדור במרכז המגרש. עושה הכל. מי יודע איך זה היה נראה אם הוא לא היה עולה מהספסל מוקדם בגלל פציעה של מיירלש.

האם זה משנה? לא. כלום לא משנה כל עוד הליצן הזה על הקווים, ניצחנו היום לפני 2 משחקי חוץ בליגה נגד בלקבורן ובלקפול שלדעתי נשיג בהם מקסימום נקודה ובעוד שבוע נמצא את עצמנו כנראה מתחת לקו האדום או סמוך אליו. באמת שקשה להתרגש כבר מנצחונות שלנו גם כשזה בתוספת הזמן, כי ידוע שזה ייתן אשראי להודג'סון למשוך עוד כמה משחקים בתפקיד, וידוע שצפויים הפסדים במשחקי החוץ שיאזנו את זה.

12. The_Arsenal Member

אז אין ספק שאתה עוף מוזר בנוף הכדורגל. אנשים כמו מוריניו נועדו בשביל שנהינה לשנוא אותם, אלא אם כן הם המאמנים של הקבוצות שלנו (וגם אז לא בטוח). להעריך זה דבר אחד, לפזר לבבות זה דבר אחר.

13. the white pele Member

מוריניו, או שאתה איתו או נגדו.מדובר במאמן שהעלה את הרף בליגה האנגלית, גרם לפרגי לחשוב, לשנות, להתקדם וזה מבלי להיכנס לאישיות הממגנטת שלו. אני אוהב את יונייטד כמו כל אחד שאוהב את קבוצתו אבל אני גם אוהב כדורגל ואני מסוגל לאהוב, לכבד, לתעב יריבים. את הריפלקס הפאבלובי והמותנה שאני חייב לשנוא את היריבים שלי, כנראה כבר עברתי.יש כאלה שראויים ויש כאלה שלא.  

14. אבו Member

רובין פשוט חוצפן, אני אוהב אותו אבל מה זאת השחצנות הזאת?! מה ניהיה ממנו, צ'מאח?! המצב הראשון עוד מילא, לא השתלט. אבל המצב השני זאת שחצנות טהורה. במקום לקרוע את הרשת הוא מנסה להקפיץ מעל פוסטר. פשוט פספוס, הקבוצה הזאת לא תלמד לקחים אף פעם. במקום לסגור משחק, כאילו זה כבר לא קרה לנו בעבר בברמינגהאם, הם משתעשעים עם הכדור. אני מאוד מקווה שדג'ורו בסדר, רק זה חסר לנו עכשיו, שוב מרכז ההגנה הצרפתי הזה.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך השופט לא ראה את היד של ואן פרסי, זה בלתי נתפס פשוט, לא היה צריך בכלל ריפליי כדי להבין שמדובר בפנדל ברור. נראה לי שאפילו ונגר ראה שהיה פנדל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

המשחק לא מתעלה לרמה גבוהה עד כה. טוב שלפחות יצאנו ביתרון מהמחצית הזו. ואן פרסי במשחק רשלני ומעצבן למרות השער שלו. מאבד כדורים על ימין ועל שמאל, אחראי על 2 החמצות מזעזעות ממצבים קורצים וגם כמובן על הפנדל שלא נשרק. הייתי רוצה לראות אותו יוצא כמה שיותר מוקדם.

בירמינגהאם מוגבלים מאוד אבל כל כדור גובה שלהם עושה לנו הרבה צרות. אף אוהד ארסנל לא יכול להיות רגוע במשחק שכזה, הולכת להיות לנו מחצית שנייה קשה.