המחזור ה-21 בפרמיירליג: New Year's Day

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/12/19.

1. Ajax Amsterdam Member

בלוף או לא בלוף אתם קבוצה מספיק טובה כדי לחפות על החולשה של האחרים

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין, מה הטענה היום להנדרסון? ניקה כל מה שזז (אם זה היה פאביניו היית מרעיף שבחים), דחף קדימה, לא עשה שטויות עם הכדור בכלל. מה עוד אתה מצפה משחקן שליטרלי שיחק רוב המשחק בלם שלישי?

פירמינו, הוא באמת היה חלש תקופה ארוכה יחסית, אבל בשני המשחקים מאז גביע העולם היה נראה טוב מאוד. הוא וכל שאר ההרכב בערך יקבלו מנוחה בראשון.

קבוצה היסטורית.

Liverpool-Forever ו-owen11111 אוהבים את זה.
  3. Scouser Member

משחק די קל, יאללה לדרבי.
    אברטון, אנפילד, גביע, אוריגי כבר מחמם מנועים. כנראה שנסבול את לאלנה ל90 דקות אבל.

4. oranfu Member

לא ניקה כלום מחצית ראשונה.

דחף קדימה? לא ראינו את אותו משחק.

לא יכול לעשות שטויות עם הכדור כי הוא לא מנסה כלום חוץ מלהעיף קדימה או למסור לבלם\מגן שעומד לידו\מאחוריו.
    מתעב אותו כשחקן.

קבוצה אדירה, לא נתפס בינתיים.

כנראה שנאלץ לסבול את לאלאנה בראשון אבל לפחות יהיה שם אליוט ומניח שג'ונס.
    וכמובן מינאמינו.

לפי מה שאני רואה שברנו את שיא המסירות למשחק אחד בליגה, 969 מסירות. מניח שפפ איכשהו יבכה על זה ששופט\התאחדות\גורם עלום עזר לנו לשבור את השיא הזה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/20
  5. Esomech Member

קצת קשה לי להגיד משחק רע של מישהו.
    פירמינו לא היה הכי חד בפעולה האחרונה, אבל תרם הרבה.
    לא חושב שווינאלדום איבד היום כדור אחד שלחצו אותו, היה יכול לשחרר קצת יותר מהר.
    מילנר היה טוב לדעתי, היה די מעורב לטובה.
    וואן דייק בהופעה גדולה כרגיל. גומז ממשיך להראות מעולה. הנדרסון עם משחק מאוד רגוע, מאוד שקט, ניהל את המשחק טוב, חודש וחצי פנטסטיים שלו.

אליסון מלך.

כואב הלב על קייטה, עד שנכנס לקצב, התחיל להיות מאוד דומיננטי ומורגש.
    מקווה שזה משהו בקטנה והוא יחזור באותה עוצמה.

58/60. פאקינג 58.
    אין מילים כבר על הקבוצה הזאת.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  6. owen11111 Member

אורן, באמת שהפעם אני לא מבין מה ראית לא טוב במשחק של הנדרסון. היום, וכמו כמעט כל החודשיים האחרונים, הוא מעולה. אחד השחקנים היותר טובים שלנו בתקופה האחרונה.
    מעולה עם הכדור ברגל, מחלץ המון, ופשוט לא טועה.

Liverpool-Forever, Roma ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. oranfu Member

לא רואה בו כלום, פשוט כלום. חושב שהוא שחקן עלוב.

ברור שיש לו הרבה מסירות ואחוז השלמה גבוה, רוב כמעט מוחלט אלה מסירות חסרות תכלית לשחקן שלידו\מאחוריו. סטטיסטיקה שלא אומרת כלום.

הם לא לחצו אותו היום, אז הוא לא נדרש להעיף יותר מדי כדורים. הוא גם לא הצטרף קדימה אז לא ניסה יותר מדי פעמים את ההקפצה המחורבנת לפינה הרחוקה על אוטומט שלו.

אולי יש לו אחלה אופי, מקצוען רציני ודמות לחיקוי. כשחקן הוא עלוב והראשון בקבוצה שאפשר\צריך להשתדרג עליו וזה בפער עצום.

אני שונא כמעט כל פעולה שלו על הדשא.

זה שהרבה אוהדים מצביעים לו MOTM לא אומר לי כלום. ראינו גם שמהללים לי את לוברן (שהוא אכבר אשפה של שחקן) ולוקאס הוא לג'נד עבור רבים.
    בכלל, כל התקשורת מסביב לקבוצה דוחפת את הנדרסון חזק מאוד.

מי שרוצה שימשיך לחשוב שהוא מצוין. בחיים אף אחד לא ישכנע אותי שהוא מעבר לבינוני במקסימום של המקסימום שלו.

8. Ori8 Member

הנדרסון באמת רחוק מלהיות אהוב נפשי אבל לעשות ממנו מה שאתה עושה ממנו פה כל משחק זה פשע גדול יותר מלהרכיב אותו ב-11 כל שבוע.
    ואני מסכים עם תומר. הוא עשה הערב את העבודה שלו בדיוק כמו שצריך. היה שקט וטוב. אם פאביניו היה נותן את המשחק הזה היית מדבר אחרת. הוא חד משמעית מהטובים ביותר אצלנו בחודש האחרון.

הבזקי תמונות של פאולסן, לוקאס ושלבי במרכז המגרש עולים לי לראש. כשמדברים על הזיכרון הקצר הכוונה היא בדיוק לזה. אם רק קוראים את ההודעות שלך בלי לדעת מה קורה מניחים שהקבוצה שאתה אוהד נאבקת על הירידה.

פירמינו באמת חלש. החשיבות שלו עצומה אבל יש רגעים ארוכים שהוא מקבל את הכדור וממש תוקע את כל התנועה קדימה. אני לא יודע אם ספסל זה הפתרון. שקלופ יעשה מה שהוא חושב, אני רק פה כדי להגיד אמן.

מאנה מצד שני פסיכופט. איזה שחקן על הוא יא אלוהים. עושה מה שבא לו מתי שבא לו.
    גומז נפלא. לגמרי חזר לעצמו. אני גם מאמין שקלופ לא יתפתה לתת ללוברן או למאטיפ את המקום כשהם יחזרו. אם גומז ימשיך להראות ככה המקום שלו בהרכב.

למכור את קייטה כי הוא נפצע בחימום? כל כך הרבה שנים דיברנו על הצורך בסגלים טובים ועמוקים, אבל ברגע ששחקן לא משתלב ב-100 אחוז פיקס כבאנקר נרוץ למכור? כי אז לאלאנה יהיה המחליף ומה נגיד אז?

owen11111 אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

אף אחד לא העריך את פולסן וברור שהנדרסון טוב ממנו ומלוקאס.
    הוא עדיין שחקן עלוב.

למכור את קייטה כי הוא פה שנה וחצי ולא הצליח להיות כשיר ליותר מ4 משחקים ברצף. חבל על הזמן, כמה נחכה לו? לא נותן לי כלום שחקן כזה שאני לא יכול לסמוך עליו בשיט שיהיה כשיר ללפחות שליש עונה.

את לאלאנה צריך להטיס על טיל מהמועדון גם אם האופציה היחידה במקומו תהיה מישהו מקבוצת האפרוחיות שלנו. סביר להניח שתהיה יותר טוב ממנו פיזית בכל מקרה.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הנדרסון, @oranfu אמרתי לך מספר פעמים אתה פסול לעדות בנושא הזה. שרפת את השחקן הזה מזמן זה כבר לא משנה איך ישחק או מה יעשה, פעם בשנה אתה אומר עליו שהוא היה סביר, יתר המשחקים הוא היה חרא.
    אמרתי כבר את דעתי עליו, הוא השיפור הבא שלנו, מי שמתווכח איתי שיגיד לי איפה השיפור הבא במקום זה...מבחינתי זאת לא שאלה. השלב הבא באבולוציה של המפלצת הזאת זה קשר 50-50 במקום הנדרסון. זה כבר היה אמור להיות בשלב הקודם אבל קייטה זה לא מה שציפינו. זה לא סותר את זה שאתמול הנדרסון היה טוב וצריך לדעת את זה ולכתוב את זה.
    וכאן אני מגיע לקייטה, כן למכור. דיברתי על המכשול בנושא שלו, זה לא הכישרון - יש לו מספיק כדי לפתוח בקבוצה הכי טובה בעולם. זה הכשירות, זה הפציעה הזאת ויבואו עוד אחריה, הוא לא בנוי לאינטנסיביות הזאת. קלופ בנה על שחקן של 60 מ' פאונד שישדרג את הקישור, השחקן הזה לא באמת הגיע.

עוד 39 נקודות.

11. Rushie Member

מזל שאורן מוסתר אצלי כבר כמה חודשים טובים ואני לא רואה את מיחזור הקשקושים שאני מבין שהוא נותן פה. יש גבול לכמה דעה קדומה ומרירות אפשר לקרוא מאוהד שהקבוצה שלו משייטת ל58 נקודות ב20 משחקים.
    גיל, הייתי מסכים שהוא השיפור הבא שלנו עד לפני חודש וחצי. כרגע הוא נותן לחץ וכיסוי בהגנה ברמה גבוהה וגם כדורים לשער כמעט בכל משחק. ההצלה המצוינת של דין הנדרסון מהבעיטה של סלאח הגיעה מכדור נפלא שהוא שלח לו לתוך הרחבה. כמות הבישולים שלו משתפרת וחוץ משערים אני לא רואה מה עוד אפשר לבקש ממנו. הוא לא טכני כמו קייטה ואין לו בעיטה של צ'מברליין. גם לא יהיה ואולי גם לא צריך, העובדות מראות שהוא חלק אינטגרלי בקבוצה שנותנת אחוזי הצלחה לא הגיוניים בליגה. האינטנסיביות שהוא נותן לנו במשך 90 דקות נראית כרגע שווה לא פחות מכל דבר אחר.
    ווינאלדום הפך לטעמי להיות החשוד המיידי אם מתעקשים לחשוב איך אפשר להשתפר מכאן. הוא נפלא בלחץ ובשמירה על הכדור אבל בניגוד להנדרסון לא עשה אפילו שיפור מינימאלי בצד ההתקפי של המשחק.

יש לנו כבר 5 קלין שיטס רצופים בליגה. much more like it. לא ראיתי שכתבו על זה אבל אליסון (שוב) מוציא אותנו מהר להתקפה וזה נגמר ב2-0.

סמואל אטו ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסף, אתה יודע הרי שהפסקה שלך על הנדרסון חסרת עוקץ כי אם ניכנס לדיון הזה אז אוקיי אחרי וואיינאלדום מי השיפור הבא? ושוב נגיע להנדרסון.
    אין מה לעשות, המגנים שלנו בלתי ניתנים לשדרוג, ההתקפה שלנו מי ישחרר מישהו משם? השוער שלנו בלתי ניתן לשדרוג, הקשר האחורי שלנו בלתי ניתן לשדרוג. על מה נשאר לדבר? על הנדרסון וואיינאלדום והבן זוג של ואן דייק.
    אף אחד לא ידבר על מישהו אחר.

בכל מקרה, ברור שאלה דברים שלא מעניינים כרגע. אנחנו במצב אדיר ויכולים לעשות עונה היסטורית, הפוקוס הוא לא על העתיד אלא על ההווה.
    פשוט כשיש דיון הנדרסון, רצוי לדבר על התמונה הכללית ולא על פורם ספציפי.

13. Clichy COYG

מה שתמיד מעניין אותי בדיון על הנדרסון הוא איזה פרופיל של שחקן הייתם רוצים במקומו? נניח אם מדובר בשחקן יותר יצירתי אבל כזה שפחות רץ/לוחץ, האם זה בהכרח ישפר אתכם? לא בטוח בכלל.

Sturridge ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שקלופ רוצה.
    אני לא רוצה אף שחקן במקום אף שחקן, אני רוצה מה שקלופ רוצה.
    מכיוון שיש פורום ויש דיונים אז להערכתי השלב הבא בהתפתחות הקבוצה הוא במרכז הקישור.
    אם קלופ חושב אחרת אז אני מסכים איתו.

15. Rushie Member

בגדול אני שותף בדעותיי לתגובה האחרונה של גיל, אבל אני גם חושב ש"השלב הבא" לא יהיה החלפה פרטנית של שחקן כזה בשחקן אחר, או עוד שחקן גיבוי אלא כבר ריוויזיה והתחלה של בניית הקבוצה הבאה.
    הסייקל הנוכחי שלנו יסתיים לא בעוד הרבה זמן, הרבה מהכוכבים שלנו הם כבר בני 28 פלוס, מעבר לזה שהשיטה של קלופ דורשת כל כך הרבה אינטנסיביות, ריכוז ומאמץ פיזי שסביר להניח שהירידה תגיע מוקדם יותר מאשר בקבוצות שהכדורגל שלהן מבוסס על אלמנטים אחרים.
    זה יישמע מצחיק להגיד את זה כשאנחנו נותנים עונה כמו זאת אבל אני כן מרגיש שיש ירידה מסוימת בחלקים מהמשחק שלנו בהשוואה לעונה שעברה, בריכוז ובלחץ במיוחד. בסביבות אוקטובר-נובמבר היו משחקים שבהם הרגשתי שקבוצות מצליחות להחזיק בכדור נגדנו יותר בקלות מאשר בדר"כ. עם זאת צריך להגיד שבחודש האחרון זה כבר נראה טוב יותר.
    לא יפתיע אותי אם הרכש הבא שלנו יהיה שחקן גדול בעמדה שהיא כביכול אנטאצ'בל כמו סאנצ'ו למשל, מתוך מחשבה על היום שאחרי. ולאו דווקא שחקן במקום הנדרסון או ווינאלדום.