המחזור ה-21 בסרייה A:: מילאנו שחורה-כחולה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏22/1/10.

1. 亚历山大帕托 Member

פתחתי את החדשות הבוקר ומה אני רואה? אמברוזיני נפצע ויחמיץ את המשחק. ישר עברה בי חלחלה, דמיינתי את פלאמיני וגאטוזו מאיישים את מרכז השדה... ואז התעוררתי, ולקח לי כמה רגעים לשכנע את עצמי שזה היה רק חלום רע. הציפייה לדרבי כל השבוע לא עושה לי טוב, ואני לא מצליח להאמין שגם אם נפסיד העונה לא גמורה. אפשר לנצח בפירנצה ולצמצם ל-6, ואינטר עדיין תאבד נקודות... אבל משום מה זה לא עובד עליי. וינצ'אמו נוי!!!

2. milanezi22 Member

טוב שלא השוות את פלאמיני לברוקי, אומנם הוא לא בכושר האדיר של אמברוזיני כי הם אמורים לשחק על אותה עמדה ולאונרדו מעדיף את האיטלקי הותיק, אבל עדיין במעט דקות שפלאמיני שיחק הוא עשה את העבודה שלו.
    לגבי גאטוזו- מצטרף לסיוט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בכל אופן צריך להחזיק אצבעות לנסטה, הוא המפתח להוציא משהו מהמשחק היום.
    גם גאושו חייב להמשיך את היכולת, יהיה מצער מאוד לראות אותו מיובש בצד ולא מצליח לזוז, הוא חייב להיכנס למשחק מהתחלה.
    היתי רוצה לראות את בקהאם מאייש את עמדת המגן, יש לו יכולת מסירה טובה משל זאמברוטה, אנחנו נצטרך את כל הכלים ההתקפיים שיש לנו כדי להפתיע את אינטר.

מצבה של מילאן השתפר לקראת הדרבי, אבל מצד שני כבר לא מעט פעמים העונה הקבוצה איבדה את עצמה על המגרש ללא מנהיג, וללא יכולת התקפית ראויה (ע"ע מארסי,פאלרמו, ציריך גומלין וסדרת הזוועות מתחילת העונה. אפשר לטאטא ולומר שלקח למילאן וללאונרדו זמן להתחבר, אבל אין טוב מהחודש הקרוב כדי לראות שהקבוצה באמת עלתה על דרך המלך)

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אם ישאלו את הרופא האופטימי בעולם. כרגע מדברים על חודש. אגב, גם פלוקארי שכבש 4 שערים בשלושה משחקים במדי לאציו יעדר חודש מהמגרשים בשל פציעה.

--------

Nesta non recupera, gioca Favalli

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/10
  4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי נסטה, בלי זמברוטה, בלי סיידורף, בלי פאטו - אנחנו בלי חצי הרכב ופרט לפירלו-אמברוזיני, בלי כל השחקנים המשמעותיים שלנו. איך יוצאים מזה? אנערף. להלחם כמו אריות, כנראה. אמברו' ורינו יצטרכו לתת את הנשמה, אבאטה יצטרך לחרוש את הקו כאילו מחר זה סוף העולם, בקהאם יצטרך להתחיל להזיז את התחת שלו ולהראות קצת ממשחק הלחימה האנגלי המפורסם וסילבה יצטרך להראות שהוא מוכן להפגין בפועל את כל מה שהמפקד נסטה לימד אותו. יש קרב והוא יהיה קשה. הדבר הכי חשוב יהיה לא לספוג על ההתחלה. זה משחק ביתי של הנחשים ועם הקהל והכל, אני מפחד שזה יפרק לנו את הביטחון.

אני אישית בטירוף. זה בערך השלב שבו מתחילות לרעוד לי הידיים ואני מתחיל להתהלך כמו מפגר בסלון. עוד קצת יותר משעתיים אני הולך להדליק את המולטיקאסט על פול ווליום בתקווה שהרעש של השדרים הפסיכופטים של סקיי ימנעו מהמחשבות האינסופיות להמשיך ולהציק. שנים לא היינו במצב כזה והגוף שלי מגיב בהתאם. אני כל-כך חם על התואר הזה שזה לא יאומן. אין לי מושג אין נצליח לעשות את זה אבל אין ברירה. פשוט נהיה חייבים לצאת לשם ולתת את הכל.

רונאלדיניו. קסמים. בבקשה.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, אם אני מבין נכון. המשחק הולך להיות משודר במקביל, הן בספורט 5 והן בספורט 1.

6. Roma מנהלים

מה הם עושים עלינו ניסוים באיזה ערוץ אנחנו נצפה?

7. 亚历山大帕托 Member

אני רגוע על פבאלי, רק שאני מפחד שסילבה לא יעבור לימין (ואם כן, יהיה גרוע כמו בפעם הקודמת) ויכריח את סבא ג'וזפה לשמור על מיליטו. הרבה יהיה על כתפיו של הברזילאי הצעיר הערב. מה שמשמח הוא שבחודשים האחרונים הוא הפסיק לעשות טעויות מגוחכות שהיו יוצאות בכל משחק בהתחלה.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה זמן לא התרגשתי כלכך לפני משחק הדרבי, אולי בגלל שהפעם אינטר נמצאת בכושר לא טוב, לעומת מילאן שנמצאת בכושר מצויין, משהו שלא ראינו בשנים האחרונות.
    אך למרות כל זה, אני חושב שאינטר חייבת לנצח את המשחק הזה, הפער לא כזה גדול בין שתי הקבוצות, ואם נפסיד היום המאבק על הסקודטו יפתח מחדש, ועם המנטליות של אינטר, אני די חושש מאובדן התואר.

ההרכב שהעלה יותם, נראה בעיניי כהכי אידיאלי שיש במצב הנוכחי, למעט הצבתו של מונטארי שאין לי ספק ששחקן מהפרימברה יהיה עדיף על פניו, הגנאי סובל מחוסר דיוק לא נורמאלי בחילוקי המסירות, אפילו אם מדובר במסירה של שני מטרים, הוא תמיד תוקע את ההתקפה של הקבוצה, שגם ככה היא לא כזאת מהירה. ובנוסף לכל זה הוא טיפש, ויכול בכל רגע לכסח שחקן ממש מול עיני השופט ללא שום בעייה. ומבחינתי אם מילאן רוצה להוציא משהו מהמשחק הזה, לאונרדו צריך לרכז את כל יכולותיו הטקטיות סביב איך לנצל את החוליה החלשה הזו בקישור של אינטר.
    לגבי עמדת המגן השמאלי, זה נכון שסאנטון לא הציג יכולת גבוהה בתחילת העונה, וזה נכון שהוא גם סובל מחלודה, אבל המתחרה השני על העמדה הזאתי הציג יכולת מחרידה במשחקים האחרונים, והרבה שחקנים חגגו על האגף שלו, ובנוסף לזה ולא באשמתו הוא לא תרם במאומה בצד ההתקפי, לכן מבחינתי, מוריניו לא צריך לחשוב פעמיים, סאנטון חייב לפתוח!

אני מקווה שמיליטו וחבריו בצד ההתקפי יהיו במיטבם היום, וכל עוד סניידר יעשה את שלו על הצד הטוב ביותר, הניצחון יהיה בידינו, גם אם מבעיטה חופשית.

פורצה רגאצי!

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/10
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אתה ולא אני מעניינים שם אף אחד. זה מאבק חזירי, כל אחד על זכויותיו. צ'ארטון על זכותם מפאת הבעלות על זכויות שידור של המשחק וערוץ הספורט מפאת הזכויות המעוגנות בחוק על שידור המשחק.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב מאוד! שישדרו גם בערוץ 22, E! ונאשיונל ג'אוגרפיק. משחק עונה באיטליה זה הדבר הכי חשוב בעולם ומן הראוי שכל האוכלוסייה תקבל גישה לדבר המדהים הזה שנקרא דרבי דלה מדונינה.

המפתחות מבחינתנו:
    1. לסגור את סניידר - מעט בנאלי ומובן מאליו, אבל אינטר עוד לא הפסידה העונה כשהוא על המגרש וזה לא צירוף מקרים. אם נחסום אותו ונמנע ממנו לפתח את המשחק הרגיל שלו (גאצי ודונאטי עשו את זה נהדר לפני שבוע), יש לנו סיכוי.
    2. לנסות ולבודד את אבאטה על מונטארי בתקווה להצהיב אותו ולהוציא אותו מהמשחק. אם באיזשהו רגע נגיע למצב נתון שבו שניהם רודפים אחר הכדור, אבאטה יפתח מבערים ומונטארי יקצוץ לו את הרגליים. כרטיס צהוב זה כמו קריפטונייט לקשר הגנתי.
    3. עזרה של רינו ואמברו' לצמד המגנים. גם אבאטה וגם אנטוניני לא כל-כך מנוסים במשחקים מהסוג הזה ומוריניו אולי ירצה לנצל את זה עם בריחות של פאנדב שמאלה וגיחות של מאייקון מימין.
    4. לא לתת לאף אחד לבעוט מרחוק. דידה רגיש לזה.

בקיצור, הכל יקום ויפול על רינו & אמברו'. אם הם לא יעשו עבודה מושלמת, ההברקות של רונאלדיניו לא יעזרו ויהוו רק גורם מנחם בהפסד.

11. milanezi22 Member

יותם סיידורף בסגל אם אני לא טועה.
    לגבי נסטה הודיעו היום רישמי שהוא לא עבר את הבדיקות.

אחח פאבאלי אלוהים ישמור גם לא שיחק באופן סדיר תקופה ארוכה, וגם להחזיר אותו למשחק העונה.
    איזה דה ג'ה וו מעונות קודמות, בדיוק בשביל הרגעים האלה הוא חתם לעודדד עונה במילאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. 亚历山大帕托 Member

בחייך, הוא השוער מס' 1 לבעיטות מרחוק. אלא אם כן אלה בעיטות חלשות למרכז השער שהוא יחליט לאגרף או להשמיט אחרי שיתפוס...

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיי, בחייך, בחיינו, בחייכם. לא סומך עליו בקטעים האלה - מה לעשות? אני רק יכול לדמיין אותו מנסה לתפוס כדור של סניידר מ-20 מטר ובמקום זאת שולח אותו הישר לראש של מיליטו.

דרך אגב, הראש של בוריילו יצטרך להיות חד מתמיד. קשה מאוד להבקיע מול סזאר באחד על אחד. אני חושב שנגיחות למיניהן ובעיטות יעף יהיו הרבה יותר יעילות מהכנסות כדורים ששוברות קו נבדל.

יש מחזור שלם ואנחנו כמעט שוכחים ממנו.
    *השיירה של בארי שוב פעם יצאה לדרך והדיווחים הפעם מספרים על כ-6,000 צופים שיצאו עם הקבוצה לבולוניה. שיהיו בריאים...
    *אטאלנטה בכושר טוב, ג'נואה לא יציבה - יש לי תחושה להפתעה במאראסי.
    *במקומו של קסאנו, דלנרי צפוי לעלות עם פוצי לצידו של פאציני, מה שאומר שני מספרי 9 אחד לצידו של השני. גוברטי וסמיולי אמורים לפצות מבחינה יצריתית.
    *לאציו עולה מול קייבו עם ברוקי, פירמאני, בארוניו ושאר שחקנים שכתוב להם על המצח "סרייה B". למי שמופתע מהבמצב שלהם בטבלה, אני מציע לבדוק את ההרכב שלהם ולראות איזה שילוב הזוי יש שם בין שחקנים ברמה גבוהה ושחקנים שממש לא שווים חולצת הרכב בקבוצת סרייה A ראויה.
    *פליפה חוזר להרכב של פיורנטינה, קייר לזה של פאלרמו. פאסטורה & מיקולי נגד ג'ילא & מוטו. אין ספק - זה המשחק שאני איתו במידה והמולטיקאסט לא יעבוד.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    אם זה רשמי אז בטוח שנספוג היום גול או שניים. מה לעשות שפבאלי פשוט לא יכול על מיליטו או פאנדב במיוחד לא במהירות. לכן, גאטוזו ואמברוסיני חייבים להיות מפוקסים ואגרסיביים במיוחד על סניידר ומייקון כי רוב המסירות וההרמות (המדויקות לפחות) באות מהם. וכמובן בחלק ההתקפי רונאלדיניו צריך לתת 100 אחוז מעצמו ואני מקווה שכך יהיה.

FORZA MILAN

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

FIORENTINA(4-2-3-1): Frey; De Silvestri, Gamberini, Felipe, Gobbi; Montolivo, Donadel; Santana, Mutu, Vargas; Gilardino. A disp.: Avramov, Natali, Carraro, Bolatti, Marchionni, Pasqual, Jovetic. All.: Prandelli.

PALERMO(4-3-1-2): Sirigu; Cassani, Bovo, Kjaer, Balzaretti; Nocerino, Liverani, Migliaccio; Pastore; Abel Hernandez, Miccoli. A disp.: Brichetto, Melinte, Goian, Tedesco, Bertolo, Blasi, Budan. All.: Rossi.

איזה כיף שיש מבחן מחר, קיבלתי חופש מהעבודה!

פורצה ויולה.