המחזור ה-21 בסרייה א' :: איך שגלגל מסתובב לו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏22/1/16.

1. Raulito Madridista

ההתקפה פח של אינטר מתחילה לתת את אותותיה, אי-אפשר לקחת אליפות עם רקורד כיבושים עלוב כזה והנה מתחילים כל מיני 1:1ים הזויים. אני חושב שבתחילת העונה אינטר קצת נהנתה יותר ולקחה נקודות במשחקים שלאו דווקא הייתה טובה מהיריבות וכעת זה קצת מתאזן לצד השני, כמו עם ההפסד שלה בסאן-סירו לא מזמן במשחק מצוין שלה. ובמחזור הבא - דרבי נגד מילאן. לא מדובר בקרב המאכזבות של העונה או משהו כזה אבל כן הדרבי כבר מזמן לא מעניין.

נאפולי כובשת במספרים של אלופה וגם ההגנה שלה בסדר גמור בהשוואה לעונה שעברה, הלוואי והיגואין יוביל אותה לאליפות היסטורית, כל דקה שלו העונה על כר הדשא היא חלומית. מי זוכר בכלל את סיום העונה הטראגי שלו אשתקד יחד עם ההחמצות בגמר במדי הנבחרת. לדעתי זו העונה הכי גדולה של שחקן בליגה האיטלקית מזה זמן רב אם נוציא לרגע מהתמונה את איברהימוביץ.

יש למה לצפות היום במשחק בין יובה לרומא? זה נראה לא כוחות כרגע. מתגעגע למפגשי העבר בין השתיים, בתחילת העשור הקודם, אלה עם פאביו קאפלו למשל וסיום העונה הדרמטי של 2000/01, היו ימים. גם בעונה שעברה האמת ולפני שנתיים היו משחקים די מטורפים, העונה קצת פחות. כשרומא ניצחה את יובה 2:1 בסיבוב הראשון חשבנו שהיא תוכל לאיים על האליפות.

2. רומאלופה Member

רומא לא מסוגלת לייצר התקפה..סלאח פשוט מבוזבז במערך הזה..אין לו מושג מה לעשות

3. DRORIKO Member

אני באמת שלא מבין את ההתעקשות של אלגרי על אברה

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רודריגר פשוט לא לרמות האלה...

5. Roma מנהלים

פשוט קפא לספלאטי המוח ברוסיה. מערך הזוי ולא מתאים לשחקנים שיש לנו.
    פלורנצי? תנוח קצת על הספסל. אשם בלא מעט גולים לאחרונה.
    ניינגולאן פשוט לא קשור לעמדה שהוא משחק בה.

האמת לא חשבתי שנחזיק עד דקה 75 אז שאפו להגנה.

6. DRORIKO Member

של איזה משני הארגנטינאים? ;)

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גיז'ס, יש מישהי בליגה הזאת שיכולה לנבלות הללו? מדהים מה שהם עושים בליגה הזו

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברה ביטל לחלוטין את סלאח ואת כל האגף הימני של רומא. היה לו משחק מצוין. אגף שמאל שלנו הוא האחרון שאפשר לתת לו הערות.
    בכלל, כל ההגנה והקישור היו במשחק פנטסטי, ואת אותו הדבר ניתן להגיד גם על המשחק ההגנתי של רומא שהיה שוטף ולמשך 77 דקות לא השאיר לנו פתח אחד לתקוף דרכו. משחק הגנה ברמה הגבוהה ביותר של שתי הקבוצות.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

קודם כל גם סנדרו יודע לעשות הגנה. דבר שני, הוא תורם הרבה יותר התקפית.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו טוען שלא?
    התיאום של אברה עם ה-BBC (ושהספרדים לא יעבדו עליכם) וגם עם פוגבה טוב יותר מזה של סנדרו. הגנתית אברה טוב יותר מסנדרו, וכל זה לא מוריד כהוא זה מהתרומה של סנדרו אלינו. במשחקים מול הגדולות אברה לרוב זוכה במקום בהרכב ובצדק מכל הסיבות שמניתי. אני ציפיתי שסנדרו ייכנס לכמה דקות בסיום כדי לבזבז זמן בתוספת ולא ברור לי למה אלגרי לא ניצל את החילוף האחרון שלו, אבל כל עוד הניצחון אצלנו זה ממש לא משנה.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חושב שיש לרומא סיבה להרים ראש אחרי המשחק,אחד המגרשים הקשים באיטליה אם לא הקשה שבהם,אחרי תקופה רעה ולפחות ברמת העמידה על המגרש והמשמעת הטקיטקית והמנטלית - רומא הייתה בסדר גמור , לא ראיתי שבירה או התפרקות שאפיינה את התקופה האחרונה,יותר משמעת ופחות אמוציות , וזה מה שצריכים שם, הקבוצה פצועה ,וזה עוד ייקח קצת זמן, אבל אני מאמין שספלאטי יצליח לשנות לטובה את מה שקורה.

לא משחק גדול שלנו,לא משחק גדול באופן כללי,מאוד טקטי , מאוד זהיר שהאינדיבידואלים בו עשו את ההבדל,דיבאלה הופך ללהיט משבוע לשבוע, וגם פוגבה רק הולך ומשתפר. אני ממשיך לדגול בזה שלמרקיזיו אחריות ענקית בפורמה הנהדרת שלנו, העבודה השקטה,המנהיגות , הרוגע שמשחרר את פוגבה קדימה, אין לזה תחליף אצלנו כרגע, אני מתענג על הרגעים האלה. הוא לא פירלו,הוא גם לא פברגאס(כמו שאמרו עליו שהיה צעיר) אבל הוא מלא בבגרות חוכמה ומנהיגות,והוא חשוב לנו הרבה יותר ממה שמעריכים (לפחות לדעתי )

נאפולי ממשיכה להראות נהדר, מי יעצור את גונזאלו היגוואין? את האמשיק? מה הסיכוי שקונטה לא יזמן את אינסיינה?

Don Joan Roman ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. DRORIKO Member

איתך לגמרי לגבי מרקיזיו

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם הכל. רק בשביל לחדד את המודגש, המאץ' אפ של אברה היה עם פלורנצי, השחקן היחיד ברומא שיכל להזין את דז'קו בכדורים. הצבת מגן מנוסה כמו אברה ביטלה לרומא את המנגנון ההתקפי היחיד בקבוצה שיכל להסתדר עם שלישיית ההגנה של יובה. פלורנצי הגיע למצב אחד בלבד ב90 דקות (ביצוע מזעזע אגב) והקרדיט לכך מגיע לאברה.
    סלאח ברח לאגף ימין כי זה מה שהוא מכיר וזו הדרך היחידה שלו להיות שותף למשחק מאחר והמאץ' אפ עם קייליני היה אבוד מראש. וואחד טריק פוני שיכול להתאים לשיטה ומשחקים מאוד מסויימים.

תנסה לשכנע את באיירן כאשר יגיעו לאסוף אותו בקיץ.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/16
  14. DRORIKO Member

טוב אז ככה. להסביר לי על מעלותיו ההגנתיות של אברה לא צריך, לא שמעתם ממני אפילו חצי מילת ביקורת על ההגנה שלו. אני כן חושב שבמשחק היום תיקו היה שווה להפסד, כי נאפולי היתה עם 4 פור ולך תרדוף אחריה. כתבתי שסנדרו היה צריך לפתוח כשהתוצאה היה 0:0 וגם היה נראה שהמשחק הולך לכיוון הזה,לדעתי היה צריך לרווח יותר את ההתקפה. אבל כמו שאמרו ניצחנו אז מה זה משנה עכשיו,ועם זה אני מסכים.

מילה על רומא. אמנם אני בדרך כלל לא שופט מאמנים אחרי 2 משחקים, אבל ההגנה הערב נראיתה הרבה יותר טוב ממה שראיתי אצל גרסיה. וזה שלא שרומא התבנקרה או משהו, היא ניסתה ליזום, ועדיין עשתה להתקפה של יובה חיים קשים.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/16
  15. SerieA Il Capitano

לצערי הרב יובנטוס שוב תזכה באליפות. זה נראה כמו קלישאה, כדורגל משחקים 90 דקות ובסוף יובנטוס מנצחת. רומא החזיקה מעמד יפה מאד 77 דקות ואז נאיביות מגוחכת בהגנה מסדרת לדיבאלה גול קל מאד (ששוער ברמה עולמית היה לוקח), והכל התחיל מאיבוד כדור באגף הימני שהיה פרוץ.

חבל מאד מבחינת רומא, אבל, היא נראתה הגנתית טוב בהרבה מתקופת גרסיה.

נאפולי צריכה עונה היסטורית כדי להתחרות במפלצת הזו שנקראת יובנטוס ואני לא רואה את זה קורה, למרות שאני אהיה מאושר אם זה אכן יקרה. הליגה הזו צריכה שנאפולי תזכה, אי אפשר שנהפוך לסניף של הבונדסליגה כאשר יובנטוס בתפקיד באיירן.