המחזור ה-21 בליגת העל: מכבי ת"א גוברת על האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏9/2/06.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

רגע, כששיחקתם חרא (וזה לא היה כל המשחק, כן? חוץ מההחמצות האיומות שלכם), מי גרם לכם לשחק רע? אני חושב שכאן השחקנים של ת"א נכנסים לתמונה.
    היו רגעים שמכבי היו טובים יותר מחיפה, ותפסיקו לזבל את השכל.

כן, מגיע לברקוביץ' אדום על הבעיטה בסבן, זה היה לא מקצועי. אבל לומר שלארבייטמן לא מגיע אדום על ההשתוללות שלו? תעשו לי טובה.

2. Legolas Member

ראיתי תמשחק,בתור אוהד ישן של מכבי עוד מלפני 3 שנים שהגעתי למסקנה שמהליגה הזאתי לא יצא כלום עדין מכבי שיחקו היום טוב מאוד וניטרלו את שחקני חיפה בהרבה עבודה ולחימה(מזכיר לי תמשחק של יונייטד-צ'לסי כמה שמחה בקעה ממני ממנו) אבל חיפה שיחקה לא טוב כי היא לא יכלה להתמדוד עם קבוצה שלשם שינוי לא מפחדים והולכים על הבונקר בתקווה להוציא תיקו ומכבי תקפה כל רגע את זה ניתן לתת לה,לארבטיימן הגיע אדום המרפק הזה היה לא במקום.
    אבל עדין חיפה תיקח אליפות לא משנה מה יקרה הרי הליגה שלנו גמורה העונה הזאתי וכנראה נראה לי גם עונה הבאה.

אבל עדין כמו שנדב אמר שמחת עניים למכבי אחרי ההצהרות על דאבל של ברקובץ'.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/06
  3. FelaKaT Member

ארבייטמן עשה מעשה טבעי שכל חלוץ עושה. תראה את המשחק האחרון של אינטר מול פיורנטינה ותחזור ותגיד לי מדוע לברוקי ירד דם במהלך המשחק.

ת"א לא היו גדולים על חיפה בשום שלב של המשחק. למעשה, חוץ מאותה התפרצות של רועי דיין והאחד על אחד העלוב של גיורגי מכבי בקושי סיכנו את שערו של דוידוביץ'(ממתי שחקן כנף שומר על חלוץ :aaaprot: ).

צריך לתת ל"מאמן" טון קאנן תעודת עניות על כך שהוא מבצע שני חילופיים הגנתיים כאשר ניצבת מולו קבוצה עם 10 שחקנים (ואחרי זה הוא מזבל תשכל בתקשורת על כך שהוא דוגל בהתקפה ובלה בלה בלה).

ועוד תעודת עניות צריך להעניק לאוהדי מכבי חיפה על שריקות הבוז כלפי ברקוביץ'. הוא גם לא הסכים להאריך את החוזה שלו בקבוצה?

4. Riki Member

תעשה לי טובה, שום קרדיט לכם.
    אף שחקן שלנו מלבד זנדברג לא נתן את הנשמה. דירסאו....אלוהים ישמור רציתי לרוץ אחריו עם שוקר כדי להעיר אותו.
    חיפה שיחקה גרוע ות''א ניצלה את הדפיקות שלנו, שום דבר מעבר לזה.
    השתוללות ? הוא מנסה להתנער אחרי שמושכים לו כמה מטרים בחולצה וזה השתוללות ?
    איפה השופט לכל הרוחות ? למה הוא שם ? לספור כוכבים ?
    תגיד מה שאתה רוצה אבל מידת מה של אוביקטיביות. לא מגיע לדעתי נקודה.
    תיסכול גמור של ארבייטמן שמובן לחלוטין.
    ושלא תעזו להשוות את זה למאלמו.
    ועכשיו עזוב אותי בשקט.

5. Legolas Member

ריקי קחי את זה בקלות,חיפה לא שיחקה טוב בכלל חיפה לא משחקת טוב מאז שקטן עזב לא מביאה משחקים גדולים כמו אז.
    למכבי מגיע הקרדיט על הלחימה כל המשחק ואת חייבת להודות בזה(ג'אן הזה מפתיע אותי כל פעם מחדש,מציאה מציונת של קאנן שמהמר עליו ומקבל כל משחק תסחורה)
    ריקי נכון הוא ניסה להתנער ממנו אבל המרפק הזה שהוא הביא לחיים יכל לשבור לו תצוואר במצב המסוים של הצוואר ואי אפשר להתעלם מזה כבר.

6. John Barnes Member

איך אפשר לא לחייך אחרי משחק כזה? 11 ישראלים בהרכב, מתוכם 7 שחקני בית, נותנים את הנשמה ויורקים דם בשביל הסמל מול חבורת שכירי חרב ירוקים, ומנצחים בסוף, הרבה זמן לא ראיתי כזו כמות של הקרבה אצלנו, ולא ע"ח הכדורגל ההתקפי. ככה מכבי צריכה להראות: ווינרית, לוחמנית, ותוקפת.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת????אתה יודע מי זה הכלבה הזאת בכלל?צריך לפתוח את הסיפור הזה כל פעם מחדש?
    הכלבה לא רצה לבוא אלינו והוא ידע שהוא לא יגיע אלינו...האוהדים של חיפה תמיד היו בעדו ואין לנו סיבה
    סתם ככה לשנוא אותו..הוא נתן לנו את הסיבה..

בקשר למשחק...היה מגיע לארביטמן אדום,אבל אם זה היה שחקן אחר הוא לא היה מקבל אדום על המקרה
    הזה

דבר שני היה מגיע אדום לברקוביץ[דוגמא לשחקן שלא היה מקבל אדום במקרה ארביטמן] ולאבו סיאם[אדום אחד או 16 צהובים..זה לא שחקן כדורגל..]

ארביטמן אידיוט,צריך לעשות לו סדרת חינוך עצבנית...כל משחק שיש לו חשיבות הוא דופק לנו אותו
    או מנסה [בני יהודה,מאלמו,זה..]
    רפאלוב פשוט כישרון ענק...

ומי שרשם שמכבי היו יותר טובים זה שטויות..חיפה החמיצה מספיק הזדמנויות בשביל לנצח...למכבי
    היו הרבה פחות הזדמנויות...איזה עצבים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

8. FelaKaT Member

אה? ברקוביץ' לא רצה להגיע למכבי חיפה?!!?

9. הרצליה Member

מה לכל הרוחות התחת של קאנן קשור?
    עזבו הכל, אתה משחק נגד מכבי חיפה, מוביל 1-0 טבעי ביותר שתתגונן לא התלהבתי ממכבי, לא התלהבתי מחיפה.
    משחק נחמד היה לא יותר.

ואגב:לארבייטמן הגיע אדום והבנאדם הזה פשוט טיפש, וכנ"ל לברקוביץ'.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

רצה לבוא אבל לא יותר מדי,הוא היה בריב עם שחר,במקום לפנות אליו בשקט או לרוני לוי או משהו כזה
    הוא יצא בהודעה לעיתונות שהוא רוצה לבוא לחיפה אבל אם שחר לא רוצה אז הוא יעבור למכבי,
    אם למשל אתה רב עם חבר שלך ואז הוא מעביר לך הודעה דרך מישהו אחר שהוא רוצה להשלים איתך
    אבל אם אתה לא רוצה אז לך תזדיין..אתה תשלים איתו?לא...בדיוק אותו דבר אצל שחר..
    דבר שני הוא יכל לעבור לקבוצה אחרת ולא למכבי תל אביב[היריבה הכי גדולה של חיפה]
    דבר שלישי..ברקוביץ הוא חרא של בנאדם ופתאום כולם מתחילים לאהוב אותו אחרי שהוא
    אחד מאלה שהרסו את מכבי תל אביב רק בגלל 3 נקודות?פתאום שחכתם את התנינים?

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarofl:

נחמד שאפשר לעוות את המציאות כדי שהיא תתאים למה שעובר לך בראש

בארוווור... מי מאיתנו לא דפק איזה מרפק לפנים בזמן התקפה מתפרצת

12. Riki Member

אחרי שמושכים לך כמה מטרים בחולצה והשופט כנראה מתרכז יותר בגבריאלי שיושבת ביציע במקום במשחק,אז כן זה מתסכל.
    אפשר לחשוב הכניס לו סטירה, כולה התנער ממנו.
    תעשו לי טובה.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארביטמן טיפש,אבל כמו שאמרתי וגם ראינו את זה במשחק..שחקן אחר שהיה עושה את העבירה
    הזאת לא היה מקבל אדום אלא צהוב..

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא אומר שחיים לא עשה עבירה פה, ארבייטמן צריך לשמור על הידיים שלו, לא הספיק לו מאלמו? אולי עכשיו ילמד. אם צפית מספיק פעמים בשידור החוזר אפשר לראות שארבייטמן לקח חתיכת תנופה עם הגוף כדי לתת לו את המרפק הזה, משהו שלא עושים כדי "להתנער", היה אדום, היה צהוב לחיים, מוצדק.

מי היה מאמין שדווקא מכבי ימתיקו לי טיפה את היום המסריח הזה

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן אה,זה גם היה התחת של קאנן.

תעשו לי טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/06