המחזור ה-21 בליגת העל: מכבי ת"א גוברת על האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏9/2/06.

1. Mourinho Member

קים ממש לא לעיניין הביקורת על אגאנזו, פרננדז לא מחפש שום חלוץ במקום אגאנזו, הוא מרוצה ממנו מאוד, אגאנזו צריך עוד חלוץ סקורר שישחק לידו, אתה קובע שהוא מחמיצן בגלל שהחמיץ 2 החמצות? הבן אדם לא שיחק יותר מ-2 משחקים, והוא כבר כבש שער, לעומת זאת קולאטי לא התאקלם בכלל, ורוני לוי האמין בוא והיום הוא אחד החלוץ הכי טוב בליגה, גם אגאנזו יהיה כזה, רואים שהוא חלוץ ב-2 רמות מעל שחקן ממוצא כאן, הנגיעה שלו בכדור, הטאץ', הוא חלוץ מצויין, ובטח שלליגה שלנו, הוא גם יודע לכבוש שערים, הוא יתרום לבייתר הרבה שערים. הטכניקה שלו היא טבעית(כמו של כל שחקן ספרדי).
    אני מסכים איתך שבייתר צריכה להביא לידו עוד חלוץ ברמה גבוה ולהשקיע בעונה הבאה ולהביא חלוץ שישתלב ביחד עם אגאנזו, חלוץ כמו: אלאסיו שיתן את ה-20 שערים לעונה, ואני רואה בעונה הבאה את ריאל מועמדים לאליפות.

נ.ב- למרות שאני מעריך אותו כבן אדם, הפרשנות של שלמה שרף היא מתחת לכל ביקורת, הוא מדבר ב'שפת רחוב', הוא יורד על מאמנים בצורה מכוערת הוא יורד על זרים בצורה מכוערת, שיסתכל על עצמו ועל חוסר ההבנה שלו בכדורגל, והשטויות שהוא פולט ביציע העיתונות(''ארבמוביץ' לא קשור להפועל תל אביב'' טוען שרף, רסקין אומר''אז למה הוא נפגש עם גרנט''? שרף עונה: ''גרנט נפגש אם כל אחד'' http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ), היום במשחק של בייתר הוא ירד על הזרים של הפועל פ''ת, וגם שלשום במשחק של אחי נצרת נגד כפר סבא, פשוט בושה וחרפה של פרשן, לעייף אותו לאלתר ושילמד לדבר עברית, היה מבייך לשמוע איך רסקין ומאיר איינשטן לא מגיבים בכלל לשטויות שיוצאות לו מהפה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/06
  2. uriazu Member

סעמק עם המחזור הזה משחק שהפועל הייתה חייבת לנצח
    שיחקה גרוע ועד שעלתה ליתרון (מהשחקן שהכי אהוב עליי בעולם כעת אחרי הנרי.. "סופר זיטו")
    היא לא יכלה לשמור על זה 3 דקות.. אנטבי הטיפש הזה לא יודע לעשות כלום, לסגור הגבהה הוא לא יכול האפס הזה.

3. נדב מיכאלי Member

מחזור די משעמם כמעט בלי שערים.
    מזל שבית"ר הצילה את המחזור עם 3 שערים במשחק (דבר די נדיר במחזור הזה)
    היום : או תיקו או ניצחון של חיפה ישמח אותי.

4. Raulito Madridista

כלכך איכזב אותי התיקו של הפועל ת"א נגד אשדוד. ההגנה כבר מספר שבועות חוטפת, אין התקפה ואין קישור ואבקוסיס לא יכול לבד. אני כמעט בטוח שנאבד את המקום השני כי בית"ר פשוט חזקה יותר. אשדוד באמת קבוצה שקשה נגדה בבית, אבל הובלנו 1-0. מישהו רשם גם בעיתון:"הפועל הוליכה, איפה הימים שזה היה נגמר ב1-0 וייתלונן מי שייתלונן". ההגנה חורקת ולתשומת ליבו של קשטן, כבר אי אפשר לסמוך על הקבוצה שהיא מובילה. פעם היינו יושבים בשקט ורגועים שלא נספוג וה1-0 יישאר. זיטו דווקא נותן עונה לא רעה יחסית למספרים יש לו איזה 9 גולים בליגה ובטוטו.

בית"ר הציגה את אגאנזו, שכבר במשחק הראשון שלו התלהבתי ממנו. תמיד הפועל משחקת נגד קבוצות שהפסידו מחזור לפני והם באות עם סופר מוטיבציה, לדוגמא פ"ת. ציפיתי מהם לקצת יותר ושיקשו על בית"ר, אבל כנראה שהקבוצה מתחברת.

בני יהודה שומרת על סיכויים להגיע לאופ"א ולהתמקם בחמישייה הראשונה בעקבות הניצחון על פ"ת. מגמאדוב עם האדום, הראה את העונה שלו ושל פ"ת בצורה הטובה ביותר. שיחרור בן יוסף היה טעות. מסכן סלים, שיעבור להפועל. לוזון צריך לקחת אחריות.

מתסכל בטח להיות אוהד של הפועל כפר סבא. זה נראה שלא משנה מה יעשו היא לא תישאר בליגה. הקבוצה לא מצליחה להיות מסודרת, והיא לא מרוכזת במספר דקות וזה מונע ממנה ניצחון.

5. בית"רי מלידה Member

ולרצ'יק, לא שמת לב למשהו טוב:

מסירות בנגיעה אחת - ממש כמו בעונת הזוהר 96/97.

אוי כמה שהייתי רוצה שהדור שלכם שאכל רק חרא , יזכה כבר בעונה הבאה לקחת אליפות, ואיך אמר לי שלומי שמיאן לא פעם ולא פעמיים: "יותר מאשר זה מגיע לקבוצה, זה מגיע לקהל שלה". כבר התחלנו שנינו לפנטז איך אנחנו עומדים מהצד , עם דמעות של שמחה, ורואים אותכם הצעירים משתוללים משמחה שאין לה גבול. הלוואי!!!

השנה אנחנו רוצים גביע ומקום שני - וזה יותר מאשר אפשרי.

המבחן הגדול הקרוב הוא נגד הנרקומנים מהשכונה, והם קבוצה מצויינת.

6. אלי מתחן Member

חיים אני ראיתי 2 אליפויות, גביע טוטו ושני גמרי גביע, אולי אתה מדבר על נדב.

7. EL Capitan Member

2 החמצות? דבר ראשון, לא הזמנתי את שבת של כדורגל אתמול, ככה שאני רק מנחש שהיו לו אתמול 2 החמצות. אני ראיתי מספיק מאגאנסו בליגה הספרדית, ככה שאני יכול להגיד עליו בוודאות שהוא מחמיצן. אם הוא ישאר בבית"ר בעונה הבאה, הוא ישחק במשבצת שהייתה עד עכשיו של מליקסון, כשלצידו ישחק חלוץ מטרה וסקורר אמיתי.

8. בית"רי מלידה Member

חשבתי שראית רק את השרוכים...אשריך שראית את 96-7 לייב ולא בקלטת. לאליפות כזו אני מתגעגע. גם לגביע!

אני רוצה שכל אותם מאות מורחקים, רובם ללא סיבה, ייראו גם הם אליפות - במגרש, לא במגרש הרוסים.
    הם אלו ששילמו את המחיר הכבד, המתסכל, במשך לא מעט שנים, שלא לדבר על 4 האחרונות....במיוחד זה שחגג אתמול יום הולדת ושכח את הפלצפון שלו באיזשהו מקום... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ...אז תעביר לו בשמי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

יאללה, להוציא מהנפטלין את "בדד" , ו "כל הליגה על הזין"...ושרון בן הרצל ימשיך להיות עצוב ומתוסכל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. אלי מתחן Member

אז אם ככה, אתה לוקח את קולאוטי לליגה הספרדית והוא מסיים כל עונה עם 20 שערים?
    הרי אין הבדל בין הליגות, ובין הקושי לשחק בהם.

אתמול הייתה לו החמצה אחת ואחת מול אשדוד. בינתיים יש לו ממוצע של שער ל2 משחקים, טוב יותר מכל חלוצי הליגה מלבד הולצמן.

10. EL Capitan Member

סליחה? אתה עושה ממוצע על 2 משחקים??? מאד חכם מצידך...

ותראה, אני יכול להגיד לך שלדעתי, קולואטי עדיף על אגאנסו.

11. ReL Member

חח מה זה קשור ? סשלר מנצרת עילית כבש במחזור הראשון 2 שערים , אז זה אומר שיש לו 2 שערים בממוצע למשחק?

אגאנסו חלוץ שאני אוהב , מהיר וטכני , אבל ברור שהוא מחמיצן הוא הגיע אתמול פעמיים לבד מול השוער , מול אשדוד הוא הגיע גם לבד מול השוער והחמיץ , ואם הוא אומר שגם בליגה הספרדית הוא ככה, אז ברור שהוא מחמיצן.

ובוא לא נשכח שאת הגול שלו הוא שם בבעיטה חופשית .

בכל מקרה לשנה הבאה הייתה משאיר את אגאנסו ומביא חלוץ סקורר לידו , לא חייב להיות זר

12. אלי מתחן Member

נכון למחזור הראשון לשסלר היו 2 שערים למשחק, לא?
    כמובן שהסטטיסטיקה היא זמנית, וזה לא משנה איך הוא הבקיע כי התפקיד שלו זה להבקיע, כל מצב וכל הזדמנות.
    אתמול הוא החטיא מצב אחד, אחד שהוא היה חייב להכניס, אבל אי אפשר להגיד שלא ראיתי את קולאוטי או הולצמן לא מחטיאים כאלה מצבים.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מכבי חיפה-מכבי ת"א(ראשון,20:50) בלומפילד.

זה לא בדיוק המכבי חיפה נגד מכבי ת"א שקיווניו בתחילת עונה,כאשר הדיבורים היו על קרב אליפות גדול בין השניים.המציאות קצת שונה ואנחנו מקבלים משחק כזה כשהאליפות כבר אצל הירוקים ומכבי ת"א מדשדשת בליגה. 24 נקודות מפרידות בין המוליכה לבין התל אביבים.סתם כדי שתדעו.
    אבל היי,בכל זאת,זה מכבי חיפה נגד מכבי ת"א,אז נעשה למפגש הקלאסי הזה כבוד שלא משנה כמה נקודות יפרידו בין הקבוצות, עדיין ימשוך תשומת לב רבה.

במכבי חיפה עסקים כרגיל. האליפות אומנם בדרך,אבל גם בחיפה יש כוננות לא קטנה למפגש הקלאסי הזה.
    אחד הברגים החשובים ביותר של מכבי חיפה,עידן טל, ייעדר מהמשחק . הקשר הגיע באיחור לכינוס הקבוצתי ב"שרתון מוריה", מאחר שלא חש בטוב והתלונן על קלקול קיבה.

באסיפת הקבוצה הראה רוני לוי לשחקנים סרטון וידיאו מהמשחק בו ניצחה מכבי ת"א את חיפה מהשנה שעברה. המאמן גם דרש מחניכיו לעלות למגרש עם יתר אגרסיביות

בחיפה עדין לא ברור מי ייפתח במשחק בעמדת המגן הימני: קלמי סבן או אלון חרזי. היום לוי לא תירגל את רביעיית ההגנה אך סביר שסבן יפתח לאחר שתורגל כל השבוע ברביעיית ההגנה הראשונה.

שי בירוק ואמיר אדרי לא נטלו חלק באימון האחרון עקב מחלה ולא צפויים להכלל בסגל.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ', קלמי סבן (אלון חרזי), רפאל אולארה, אריק בנאדו, אדורם קייסי, חאבייר דירסאו, פרננדו לורפיס, גוסטבו בוקולי, מיכאל זנדברג, שלומי ארבייטמן ורוברטו קולאוטי.

http://images.one.co.il/images/d/gg88425.Xxx
    כנראה שבלעדיו.טל.

אצל מכבי ת"א העסקים כאמור,קצת פחות דופקים.
    הקבוצה של טון קאנן ספגו הפסד ראשון בעידן של המאמן ההולנדי כשנכנעה 1-3 בשבוע שעבר למכבי נתניה שהיתה בעשרה שחקנים במרבית שלבי המשחק.

בת"א מודעים לחשיבות הנקודות כדי לא לתת למקום השני לברוח ממנה בצורה שכבר לא ניתן יהיה להדביקו.

אבי נמני, הסובל מפציעה מתמשכת בכף רגלו, לא ישחק הערב. הקפטן, שניסה לאורך כל השבוע לקיים אימונים מלאים, אך התאמן באופן חלקית בלבד, גילה אחה"צ כי לא יוכל להשתתף במשחק המסקרן.
    נמני התלבש והשתתף בהרצאה הטקטית שקאנן העביר, אך כאמור לא יטול חלק במפגש המסקרן.

היעדרותו של נמני תסלול כנראה את חזרתו של מי אם לא אייל ברקוביץ' להרכב הקבוצה. ברקוביץ' הפגין השבוע כושר טוב באימונים ובעיקר מוטיבציה גבוהה לקראת המפגש המסקרן עם האקסית עם בילה את שנותיו היפות בכדורגל הישראלי.

אלווין בקירי וגיורגי דמיטרדזה, הזרים החדשים של מכבי תל-אביב, יהיו בסגל הקבוצה לראשונה מאז הגיעו לארץ וייתכן שישולבו במהלך המשחק.

כאב הראש של קאנן הוא בעיקר משחק ההגנה של הקבוצה. המאמן מקבל חזרה את אבי סטרול שחוזר מהרחקה עקב צהובים. סטרול, כרסטיאן גונזאלס ואבי יחיאל מתחרים על שתי עמדות הבלם.

סאלם אבו-סיאם כשיר למשחק ויהיה בסגל, אך עדיין לא ברור אם יפתח בהרכב כמגן שמאלי. ג'ובאני רוסו פצוע ולא ייכלל בסגל, כמו גם משה מישאלוב.

הרכב משוער: לירן שטראובר, יובל שפונגין, אבי סטרול (אבי יחיאל), כריסטיאן גונזאלס (אבי יחיאל), ליאור ג'אן, תמיר כהן, אייל ברקוביץ', ארז מסיקה, לירן כהן, אופיר חיים, ז'וזה דוארטה (רועי דיין).

http://images.one.co.il/images/d/gg74904.Xxx
    וגם בלעדיו.נימני.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/06
  14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

תיקון קטן ארז, המשחק בבלומפילד. מכבי מארחת את חיפה.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

סילי מי.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx