המחזור ה-21 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏22/2/08.

1. T0XiN Member

אם אתה מתעקש...
    לא כל שבוע יוצא לי לעקוב אחרי הליגה בדרך כלל אני צופה בתוצאות ולפעמים גם רואה את שני המשחקים כאשר יש לי זמן.
    איך אתה מצפה שאני אדע ששחקן קרסלרואה ביצע עבירה כלשהי אם לא ראיתי את המשחק אפילו?
    בטח תגיד לי שהייתי יכול לקרוא תקציר\לצפות אבל התשובה שלי היא שבשימחה הייתי עושה זאת אבל אני לא אשם שצבא הגנה לישראל החליט לזמן אותי אתמול למיונים וכל השבת שלפני נאלצתי להכין עבורם תיק עבודות אבל זה כבר אוף טופיק...

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, אתה כל כך צפוי.
    השער של קרלסרוהה לא היה בנבדל והדבר הוכח מעל לכל ספק בתוכנית הספורט בשבת. זה עוד מוקלט אצלי, אם אתה רוצה.

ודייגו עושה המון המון הצגות. נכון, הוא סופג הרבה עבירות, אבל גם סוחט המון עבירות שלא היו ולא נבראו, כולל הצהוב של אינמוטו. גם שם לא היה פאול. אף אחד לא היה מעלה את העניין כאן אם ברמן לא היו הולכים ומתבכיינים על באיירן. אבל, אם הם פתחו כבר את העניין, אז בוא נדון בו עד הסוף ואני מציע שתסתכל/ו טוב טוב על כל פעם שדייגו על הריצפה. להערכתי כ - 30% מהפעמים זו הצגה לשמה.

3. Frings Member

הוא לא היחיד שעושה הצגות , רגע , טוני לא עושה הרבה הצגות ?
    אה כן , ומה שאמר לירן זה נכון 100% ! המטרה של שחקני ההגנה היא לשבור לדייגו את הרגל . אז איך הוא לא יפול ?
    יאללה נדפקנו ! 3 משחקים בלי דייגו ! תודה קרגיאקוס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

ו-TOXIN ידידי , ריברי לא מתלונן בגלל שזאת עדיין העונה הראשונה שלו בבונדסליגה , אני לא חושב שהוא ימשיך לשתוק גם בעונה הבאה.

4. T0XiN Member

אין שום קשר לעונה ראשונה.
    כל שחקן לא אוהב שעושים עליו עברות ולכל אחד מגיע הסעיף ותאמין לי שלריברי כבר הגיע כמה פעמים אבל בכל זאת הוא עוד לא התפרץ ככה.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, אני צפיתי בלילה בשידור הספורט של ZDF , הוכח שם מעל לכל ספק שהשער של קרלסרוהה הובקע מנבדל, וידיאו שמידיאו, עיניים יש לי הם ראו טוב מאד נבדל, אתה רוצה להמשיך להתווכח בבקשה, אני את שלי אמרתי.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני והשדר של ARD חולקים עליך.