המחזור ה-21 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏22/2/08.

1. אבו Member

עכשיו ראיתי מה שואן בומל עשה.
    גם אם לא הייתי יודע שהוא הולנדי הייתי מהמר שמדובר בהולנדי..כ"כ מתאים להם.

בכל מקרה, קטע חזק. נקרעתי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Mehmet Member

למרות ששוב לא ניצחנו בבית, אני מרוצה מהתוצאה. גם שמרנו על פער של 6 נקודות מהמבורג, והגדלנו את הפער מברמן ל-4. מי שמפחידה כרגע היא לברקוזן שנמצאת בכושר נפלא וכרגע רק 6 נקודות מאיתנו. לפחות הם אמורים לבוא אלינו לאליאנז ארינה ולא להיפך...

וואן בומל פשוט חסר אחריות. אני בחיים לא אצליח להבין שחקנים כאלה. אתה עושה תנועה מגונה לשופט מיד אחרי שהוציא לך צהוב? מה הרווחת בזה? עכשיו לקבוצה יחסר שחקן חשוב מאוד מול שאלקה.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברמן ממישכים בתינוקיה. הם מצאו את האשמים בהרחקה של דייגו - כמובן, באיירן מינכן. http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bun...eo=3849230.html
    אולי עדיף להם להתעסק בעצמם? והכי טוב, באמת שיגידו לדייגו ליפול קצת פחות.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

תמיד קל להאשים אחרים, אני חושב שבברמן חייבים להודות שהם לא סיפקו כדורגל טוב, עשו שטויות במשחק נגד פרנקפורט ובתוצאה מכך הפסידו גם את המשחק. לפעמיים עדיף להפסיד בכבוד ולא לפתוח פה כאילו כל העולם נגדם. מחזור מהנה בסה''כ, עם מעט שערים אך כדורגל איכותי.

5. Frings Member

ליפול קצת פחות ?? אתה רציני ?? מה אתה לא רואה איך שחקנים אוכלים אותו במגרש !? בכל פעם שהוא מקבל את הכדור בא שחקן מאחורה ומפיל אותו ! וזה בלתי נסבל .. אם הייתי במקומו , הייתי עושה את אותו הדבר , מכה את קרגיאקוס אפילו יותר חזק.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אנחנו לא באים בטענות כלפי דייגו, אבל אפשר לראות בהמון משחקים שהוא עושה הצגות, נופל ולא נגעו בו הוא מנסה לסחוט עבירות, הרבה שחקנים עושים את זה אבל דייגו הוא הבולט בליגה ללא כל צל של ספק. דייגו שחקן גדול חבל שהוא נכנס לדברים כאלה, שינסה להפחית את ההצגות שלו כי אנחנו לא במחזמר וישחק כדורגל. הכדורגל הגרמני הוא פיזי ביותר ודייגו חייב להבין את זה.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לקרא ולא להאמין...
    קודם כל נדב, שראיתי את הדרבי ידעתי שתציין שהשער של הילברט נכבש מנדבל, אבל השער של קרלסרוהה ידידי גם נכבש מנבדל ברור.
    חוץ מזה ויסלחו לי הילדים כאן מייק פרנץ ( WHO ? ) הבן זונה!

דייגו? אותו אחד שמכסחים ללא הפסקה ? אם אני הייתי הוא ממזמן הייתי משתגע, יש פה הוראות ברורות של מאמנים לרדת לו על הרגל. שימו לב שאינומוטו וגלינדו קיבלו לפני זה צוהבים על תיקולים על ...דייגו.
    פשוט שחיטה מה שעושים לו שם.

ואוהדי באיירן, תפסיקו להתבכיין מהשיפוט, זה לא מה שיפריע לכם לקחת אליפות.
    ומארק ואן בומל מצד אחד יש לו האפנברגיות, מצד שני ילד מטומטם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/2/08
  8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה בסדר, אצלנו זה לא רק על שחקן אחד אלא כל העונה חושבים שדרך כיסוח כל שחקני באיירן ישיגו מולנו תוצאות.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא סלע, זה לא משתווה, על דייגו זה פשוט לינץ', אצלכם הלינץ' על דייגו מתחלק על כל שחקני הקבוצה.

10. T0XiN Member

כן,רק להזכיר שגם אצלינו יש שחקן שאוכל דשא בכל המשחקים שלו והוא לא מתלונן. (ריברי)
    שניהם שחקנים מעולים והם יודעים טוב מאוד שבשביל לעצור אותם צריך לשבור להם רגל אבל עדיין לא ראיתי את ריברי בקריזה.

ועוד דבר ואן בומל לא בדיוק ילד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

התנועה שלו של ילד.
    ומבחינה סטטיסטית על אף שחקן בליגה לא נעשים עבירות כמו על דייגו. לך תתווכח ...

12. T0XiN Member

מה שאמרתי לא היה מבוסס,אם הטענה שלך מבוססת אני לא אתווכח אני רק אומר מנקודת המבט שלי והראיה שלי לאורך העונה שריברי גם לא בדיוק עבר גן עדן כל זמן שהכדור היה אצלו

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

השופטים בכל העולם לא פוגעים, זה לא המדד.
    אבל שים לב לתשומת לב שדייגו מקבל ( מה לעשות לבאיירן יש יותר שחקנים שצריך לשים אליהם לב).

בכל אופן המאבק עדיין לא גמור, אבל ברמן קיבלה מכה קשה עם ההשעייה ל 3 משחקים של דייגו, הם צריכים לשחק בלעדיו בבית מול דורטמונד, בחוץ מול שטוטגארט ושוב בבית מול וולפסבורג. לא קל!
    ד"א גם גומז שכינה את פרנץ הבן זונה במילה " חתיכת חרא, אני לא מבין איך השופטים עוד מגנים עליו) וואן בומל אמורים לקבל עונש.
    בנוסף שטוטגארט וקרלסרוהה שאוהדיהם השתגעו ביציעים צפויות לקבל עונשים.
    סוף שסוע סוער.

14. T0XiN Member

מי זה פרנץ הזה?
    אני לא ממש מעודכן,חוץ מהמשחק של באיירן והמקרה של ואן בומל לא ראיתי כלום במחזור הזה.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חבל שאוהדי באיירן מתרכזים רק בקבוצה שלהם ( יוצא דופן נדב) ולא גם בשאר הליגה.
    מייק פרנץ ( הבן זונה) הבלם של קרלסרוהה.

סופר מריו עם ה 11 שלו העונה, שלא יגמר לעולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx