המחזור ה-20:: 2-2 מרתק בין בארי ואינטר בסאן-ניקולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏15/1/10.

1. 亚历山大帕托 Member

אני לא זוכר שהוא איבד לנו נקודות בכלל, אבל זה בלי לנסות להיזכר באופן ממשי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/1/10
  2. yonmu Member

ומשחקים כאלה זה מה שמשאיר אותנו במאבק על האליפות. בלי רונאלדיניו מאוד סביר להניח שהיינו כובשים פחות וכנראה מאבדים נקודות, ואחרי הכל, 3 נקודות מול סיינה הם אותן 3 נקודות מול יובנטוס. בשביל אליפויות שחקן כמו רונאלדיניו הוא מהחשובים ביותר (ולדעתי הוא עושה את זה בחודשים האחרונים טוב יותר מקאקא).

3. piston Member

לא צריכים להיות שאננים, אבל זה כן ריאלי לבוא אופטימיים.

מילאן כבר ניצחה משחקים גדולים העונה ללא משחק טוב של רונאלדיניו, ויכולה לנצח את אינטר גם ללא משחק גדול שלו.

העובדה שלא הגיד עד היום למשחקים גדולים, לא קובעת חד משמעית שהוא לא יגיע למשחק הזה, ונקווה שיפתיע ויתן הצגה.

מעבר לזה, הסיבה לאופטימיות לא נטועה רק במילאן. אינטר נראית ממש רע, ונגד קבוצות לא יותר גדולות מאלו שמילאן הרשימה מולן.

ההגנה שלנו יחסית יציבה, וההתקפה נותנת לפחות גול למשחק, זה אמור להספיק מול אינטר של התקופה האחרונה.

ואחרי כל זה, זהו דרבי, ולכן לא יהיו בו הפתעות לא משנה מה יהיה בו.

אגבף גם תיקו לא תהיה תוצאה רעה למילאן, הליגה אורכה, ופער 6 נקודות עם משחק ביד הוא מאד בר צמצום.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נרשם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אגב, מעבר למחמאות לקהל ולאוירה, התכוונתי גם לכך שאיכות השידור מהאצטדיון הזה היא מהטובות שראיתי עד כה באיטליה, לפחות מהזכור לי. אחד הדברים שפוגעים מבחינתי בחווית הצפייה של הליגה האיטלקית הוא איכות השידור, לא של ערוץ מסויים אלא בכלל.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים חלקית, המשחקים שמשודרים בארץ הם באיכות נמוכה יותר מהשידור האיטלקי ואפילו מאל ג'זירה. למרות זאת, לא יכול להיות שמשחקים שאני מוריד באיכות הטובה ביותר נראים פחות טוב ממשחקי המונדיאל מלפני 4 שנים!

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני רק מבהיר שאני רואה דרך הלווין לרוב (לאחרונה זה דרך אל ג'אזירה) ואת החוויה הישראלית לא יצא לי לחוות כבר תקופה מסויימת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/1/10
  7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להשוות בין איכות השידור של אלג'זירה לבין איכות השידור של ספרט 5 או צ'רלטון, לא יודע למה בערוצים של ישראל חייבים לתת לך הרגשה שאתה רואה את המשחק בשחור-לבן מרוב שהמסך כהה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/10
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אבל זה בדיוק העניין, גם באל ג'אזירה השידורים מאיטליה לא נראים כל כך טוב. זה מאוד תלוי באצטדיון כמובן, אבל בגדול חווית הצפייה של הליגה הגרמנית לדוג', עולה על זו של האיטלקית. זוויות צילום, מרחק, צבע ועוד כל מיני גורמים שאני לא יכול להסביר אותם מחוסר הבנה במקצוע.

9. Jose Mourinho Member

אולי רק בליגת האלופות במארסיי ובמדריד, אבל בליגה? אני רואה אותו כאחראי הכמעט בלעדי לריצה של מילאן. כל הניצחונות האחרונים עברו דרכו, ומאז 03/04 ו04/05 עם קאקה, לא היה למילאן קשר התקפי שלוקח אותם על הגב בליגה כמו שרונלדיניו עושה העונה.

אנדריי, משחק אחד מול קבוצה חזקה שרונלדיניו כן בלט בו זה אותו ניצחון ביתי על רומא 1-2 אחרי מהפך שהגאושו אחראי לו - הניצחון שבעצם התחיל את הרצף הנוכחי של מילאן.

אני לא רואה שום דרך בה ההגנה של אינטר תצליח להחזיק אותו כל המשחק, ובאמת שזה לא ניסיון לנחס - אני מוכן לחתום שהוא יהיה אחראי לפחות לשער/פנדל/כרטיס אדום לשחקן אינטר.

10. piston Member

אני חושב שאתה שוכח כמה עונות מאוד יפות שקאקה נתן לנו.

היו עונות בהן קאקה היה גבוהה בצמרת טבלת הכובשים בליגה, ובישל לא מעט.

אבל לא רק אלו היו הדברים שקאקה עשה. אין ספור פאולים שנעשו עליו שהובילו לצהובים או אדומים אצל הידיבות לדוגמה: זכור לי דרבי בו סחט כ 6 כרטיסים צהובים מאינטר רק בעצמו, 6 !!!

מלבד זאת, הוא ניצח משחקים במו רגליו, הנהיג את הקבוצה, ויצר המון מצבים שהסתיימו בשער, אבל לא הוא בישל או כבשף רק היה אחראי על יצירתם. נתן שערים מכלום, עבר שחקנים כאילו היו אוויר מבלי להטעות אפילו, רק על סמך מהירות הפריצה המדהימה שלו, והיווה השראה לנו הקהל, ולא פחות לשחקנים ששיחקו לצידו.

בתור אוהד מילאן, תמיד יהיה לקאקה מקום חם בלב שלי.

11. cazzo Il Capocuoco

בסקיי איטליה, איכות השידור מוסיפה המון לחוויה. אני נזכר שראיתי העונה יובנטוס-אינטר ורומא-לאציו עם רזולוציה מעולה {וזה עדיין לא HD!} ותוסיפו לזה את ברגומי, בובאן, ויאלי, מונטלה ומארקג'אני כפרשנים. הבעיה שזה לא תמיד עובד... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx