המחזור ה-20:: 2-2 מרתק בין בארי ואינטר בסאן-ניקולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏15/1/10.

1. 亚历山大帕托 Member

יותם, מדבריך על התקציב אני מבין שאתה לא בונה על הכסף מהזכייה בדאבל. אני מאוכזב, אתה לא שומר על הפאסון. גם בלי זה, זה רחוק מלהיות התקציב שלנו לעונה הבאה. נגיד שקלאדזה ויאנקולבוסקי יורידו את וולספבורג ל-22 מ', יש לנו גם את הונטלאאר ופלאמיני שיכולים בכיף להכניס 20 מ' (לפחות). בקיצור, אפשר לבצע את עסקת דז'קו רק על מכירת שחקנים מיותרים בלבד. אתה גם שוכח שלהיפטר מהמשכורות הגבוהות של דידה, קלאדזה, פיפו ופלאמיני יעזור משמעותית למאזן.

2. zoharco Member

not over until the fat lady sing

עד שלא נראה את זה רשמי באתר של מילאן שום דבר לא בטוח,
    דידה נראה יותר בדרך להארכת חוזה מאשר לעזיבה.
    מקווה שאכן זוהי העונה האחרונה שלהם במילאן

3. 亚历山大帕托 Member

שדידה ימשיך במילאן, שוער גדול, אבל מן הסתם יקבל קיצוץ של 50-75%.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יותם אני לא מאמין שאתה אשכרה חושב ככה לוותר על שחקן כמו דזקו. שחקן ברמה שלו שמביע רצון להגיע למילאן אסור בכלל לוותר עליו. יכול להיות שבוריילו לא יצליח בעונה הבאה בכלל ולדעתי זה לא הימור ששווה לנו לקחת. איכשהוא נראה לי שההנהלה עוד תחשוב כמוך ואנחנו עוד נבכה על זה בעונה הבאה כמו שבכינו אחרי 2007.

יופי של ניצחון וכולי תקווה שנשיג ניצחון בדרבי וגם אח"כ על הויולה ככה שהמצב ייראה הרבה יותר טוב, בסופו של דבר הכדורגל היפה יותר ינצח.

ההגנה של ג'נואה השנה היא בדיחה עצובה מאוד, הגיע הזמן שגאספריני יחשוב על שיטת המשחק ההפקרית שלו.

5. אחד_מנתניה Member

איזה שוער גדול? הוא מזמן היה צריך לעוף על טיל, לפני 4-5 שנים בערך. ביחד איתו צריכים לעוף גם עוד כמה שחקנים בקיץ (יאנקולובסקי,פבאלי,קלאדזה,גאטוזו,אודו - הרשימה הזאת מבחינתי המינימום).
    לא משנה מי יבוא במקום ובאיזה שכר הקבוצה רק תתחזק.

6. 亚历山大帕托 Member

דידה עם בטחון > כל שוער באיטליה.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גם בופון? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

8. 亚历山大帕托 Member

היו ימים שהיה יותר טוב גם מבופון, אבל קשה להגיד שהאחרון היה יותר גרוע או משהו. פשוט דידה היה הכי טוב. הנסים שהוא חולל בליגת האלופות ב-02/03 ובליגה ב-03/04... לאנשים יש זכרון קצר. עונת 07/08 המקוללת גמרה אותו, אבל לאונרדו החזיר לו את הבטחון ולא פלא שהוא הביא לנו כל כך הרבה נקודות העונה במו ידיו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/1/10
  9. אחד_מנתניה Member

איזה ביטחון? העונה האחרונה שהיה לו עוד ביטחון (באמת עונה גדולה שלו) היתה אי שם ב-04\05 וגם אז הוא דאג לחרבן את הגמר באיסטנבול, בכל שלושת השערים שקיבלנו מליברפול (אולי חוץ מהפנדל שאותו הוא כבר עדף) הוא היה אשם.

10. 亚历山大帕托 Member

פתח את החלון, תכניס אוויר צח.

11. אחד_מנתניה Member

12. 亚历山大帕托 Member

מכל הסרטונים שהבאת, לא מצאתי אפילו שגיאה אחת שאיכשהו השפיעה על אותה העונה. תודה שהזכרת שאחרי כל ספיגה מטופשת, הוא הביא לנו תארים/העפלות/נצחונות בסופו של דבר.

13. אחד_מנתניה Member

* הגול של טרזגה בסאן סירו.
    * השלושער של ליברפול.
    * אני לא זוכר באיזו עונה זה היה בדיוק ב- 04\05 או 05\06 , הגול של מאקרונה במדי סיינה במחזור ה-35 אם אני לא טועה.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל הולך לפי הוכניות של הנהלת יובה, "הפרוייקט" ממשיך!

פליפה הזה בדיחה, זה מה שקרה!

ברכות לוקצ'קה!

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאלרמו שחיה בדר"כ על עקיצות של מיקולי וקבאני לא מצליחה לנצל פנדל ומצב מול שער חשוף, ונאפולי סתם נלחצת מהקהל שלה, כשהחיסרון של לאבצי והנוכחות של דניס+ארוניקה גם כן פוגעת. משחק חלש, עם תקווה שישתפר במחצית השנייה. דה-סאנטיס וסיריגו ממשיכים להוכיח שכשזה נוגע לשוערים - אין על איטליה. אם כבר אין על איטליה: הקהל. מאמה מיה!

נ.ב.
    רינאודו אסון מהלך שמעולם לא היה צריך לעזוב את סיינה. זה היה חיבור הולם.

אורי, הפרויקט של יובה מרתק. ההנהלה הנוכחית נכנסה לתפקיד כשיובנטוס בליגה השנייה, ואני מתחיל לחשוב שאולי המטרה שלהם היא לחזור לשם לאחר שעלו בטעות לסרייה A. אם בחודשיים האחרונים יובנטוס נהנתה מהעובדה שצברה נקודות בתחילת העונה ופתחה פער ממרכז הטבלה, עכשיו היא במצב שבו חודש בינוני נוסף והיא תמצא את עצמה במקום העשירי. השאלה הכי גדולה כרגע באיטליה היא מתי בטגה, סקו ובלאן יקלטו שיובנטוס לא עד כדי כך חזקה, וניסיון לתת פור לשאר הליגה הוא מטומטם, שחצני ויהיר. למה הם מחכים? לחודש אפריל בו יובנטוס תהיה מרחק 10 נקודות מהמקום הרביעי כשנותרו 6 מחזורים לסיום? אז הם יחליפו מאמן ויקוו לנס?

נתניה, עזוב את העבר. העונה דידה נהדר ולמען האמת אני מרגיש יותר בטוח איתו כרגע מאשר אי פעם הייתי עם אביאטי. ואני אחד שממש אוהב את אביאטי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/1/10