המחזור ה-20:: 2-2 מרתק בין בארי ואינטר בסאן-ניקולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏15/1/10.

1. 亚历山大帕托 Member

אני מפחד שאיבודי הכדור של בארי במרכז השדה עוד יענישו אותה. עד כה היה לה מזל שסניידר ומיליטו לא מפוקסים, ופאנדב ובאלוטלי לא במשחק

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאינטר יכולה לטעון את אותו הדבר. דונאטי ומג'וריני לא מפסיקים לחטוף כדורים באמצע, רק לא מצליחים לנצל את המתפרצות ליותר מדי מצבים משמעותיים. בכלל, למרות שלא היו יותר מארבעה-חמישה מצבים ליד השערים, סוג של נס שאנחנו עדיין רק עם 0-0.

3. Jose Mourinho Member

אני לא יודע על איזה דיווחים מדובר, בפורום של אינטר עם פרסום הסגל מייד ידענו שזה זאנטי כמגן שמאלי אם קמביאסו יהיה כשיר או קורדובה כמגן שמאלי אם לא. אני חושב שגם באתר האמין ביותר להרכבים לפני משחק, פוטבול-איטליה(לשעבר צ'אנל4) לא שמו את סאנטון בהרכב. אני בכל אופן כבר הבנתי מהראיון של מוריניו אתמול שסאנטון לא פותח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/1/10
  4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצ'אנל מעדכנים רק סמוך לפתיחת המשחק הרכבים רשמיים והרכבים משוערים רק בסיקורים שעולים בימי חמישי (כלומר לא מעודכנים נכון למוצ"ש). אני הסתמכתי על ה-TMW שלאורך היום לא הזכיר לא את קמביאסו ולא את מוטה. הרכב זהה לזה שפתח בפועל, רק עם סאנטון במקום קורודבה. כמו שאמרתי, 10 דקות לפני המשחק הם שינו את זה עם פירסום ההרכבים הרשמיים.

5. Jose Mourinho Member

הם לא הזכירו את מוטה כי הוא נפצע בדיוק לפני פרסום הסגל והסיכוי שקמביאסו היה מספיק להחלים בזמן היה קלוש. לכן זה כבר היה ברור לי שקורדובה פותח כמגן שמאלי.

הTMW הוא אחלה אתר בכל הקשור להעברות אבל לא ממש מדוייק בנוגע להרכבים.

6. 亚历山大帕托 Member

דיייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

אם הם יוצאים עם 3 נקודות גם הערב, אני... אני... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

קווארז'מה... :aaatv:

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שהגיעה לבארי לעלות ליתרון של שני שערים, בדיוק כך גם הגיעה לה להאבד אותו. בדיוק כמו סיינה במחזור הקודם, בארי נבהלה מהסיטואציה בה היא מובילה על אינטר, קיבלה שוק וחדלה מלשחק. למזלה מוריניו הכניס את קווארזמה.
    גם לבארי היו שני "קווארזמות" היום: אלברז וזה שהחליף אותו, קאמאטה. שלושה שחקנים שהבוטן הרוטט בראשם שולח פקודות לקויות לגוף שדווקא בורך בתכונות אתלטיות יוצאות מין הכלל.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שקאמאטה וקווארזמה היו מתים לתכונות הפיזיות של אלבארז. שחקן עם כזאת מהירות ועם כל-כך מעט שכל. הסירבול שלו עם הכדור ואיטיות המחשבה שלו זה משהו שיוצא דופן כמעט כמו המהירות שלו. הקונטראסט יוצר שחקן הזוי מאין כמוהו...

עד לשיוויון של אינטר הייתי משוכנע שאני אבחר בדונאטי כאיש המשחק, אבל אז הוא הלך ועשה שטות שאיפשרה לאינטר להשיג את הפנדל שלה. אני אלך עם פאריזי שהיה נהדר גם הגנתית וגם התקפית.

יהיה קשה להשיג ככה את אינטר. 9 וחצי הפרש, כשלנו יש 2 משחקים חסרים ואנחנו עוד צריכים לשחק מולם בשבוע הבא. אם בכלל, אני לא חושב שזה פער שייסגר בחודש הקרוב. נצטרך לעבוד קשה, להוציא נקודות במשחקים רעים ולדעת לנצל משחקים טובים. אסור לזלזל מחר נגד סיינה. הם כמעט הענישו את אינטר לפני כמה ימים, אסור שזה יחזור על עצמו.

9. 亚历山大帕托 Member

3 נק' מחר, 3 בדרבי, פארמה תחזיק את אינטר בעוד שנפרק את ליבורנו. החודש!
    (איך אני מנחס עכשיו שלושער של קווארז'מה לרשת של דידה...)

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין הם יובילו עקב יתרון במפגשים הפנימיים. צא מזה, לא נראה את המקום הראשון בקרוב. יש סיבות לאופטימיות בכל מה שנוגע לצימצום פערים, אבל לא נראה עקיפה. הכל יקום ויפול על הדרבי. תיקו זה כמו הפסד מבחינתנו.

11. Jose Mourinho Member

אתה פשוט מצחיק. אתה תקפוץ על כל שריקה לזכות אינטר שלא נראית לך לעין, אבל אף מילה על זה שבונוצ'י היה צריך לקבל אדום בגלל שהיה האחרון בדרך אל השער. אם כבר אתה הולך עם "הצדק", לך איתו עד הסוף ותתרעם גם על טעויות שיפוט שהן לא לטובת אינטר.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי שכחת, אבל רק לפני שבוע הבחור הביא תמונות כדי להוכיח שסמואל לא היה בנבדל בשער הניצחון שלכם על סיינה. הוא אובייקטיבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. 亚历山大帕托 Member

[ונגר]לא ראיתי.[/ונגר]

וברצינות, נתקע לי השידור וכשחזר, רוזטי סימן על הנקודה הלבנה ובונוצ'י ישב על הדשא, כך שפספסתי את המהלך הזה. אני תמיד הוגן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב, כמעט 60,000 צופים היו במשחק. לא יאומן שנאלצנו לבלות את כל העשור האחרון בלי הקבוצה הזאת והאיצטדיון הזה בסרייה A.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא פעם שמעתי שמוריניו מתמחה בהתנהלות עם התקשורת. מאז שהוא הגיע לאיטליה לא יצא לי לראות ראיון אחד שלא מזכיר בכיינות ולוזריות שמאפיינת את המאמנים באנגליה שיאשימו את כל העולם ללא מתן כבוד ליריב.
    איך הוא מרשה לעצמו לדבר על שופטים בתור מאמן של...אינטר (לה אפשר לעשות סרט באורך 90 דקות על "טעויות" שיפוט לטובתה), למה הוא לא אמר דבר דומה על ההרחקה של ריבאס כשהכדור פגע לו בבטן במקום ביד במפגש נגד ליבורנו בגביע? למה הוא הביא את גאטוסו בתור דוגמא כשרק בשבוע שעבר קרה מקרה זהה ברומא שם התרחשה אותה הטעות. לוזר פתטי שכזה(מהבחינה שציינתי, אין צורך להזכיר את פורטו) לא ראוי להוביל קבוצה לאליפות כאשר הוא לא יכול להתמודד מול 11 שחקנים של קבוצה קטנה ללא תקציב ומתבכיין שלא הרחיקו שחקן יריב.