המחזור ה-20 ב-SERIEA - מתחילים מחדש - סיבוב חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏5/1/18.

1. DRORIKO Member

ונניח שזה פנדל, רומא לא מקבלות מתנות כל שבוע?למשל הגול של שחקן הכדוריד פאציו, למשל האדום שלא היה היום לדה רון. נאפולי לא קיבלו פנדל שלא היה נגד אודינזה? ומה עם הפנדל שקרוטונה היתה צריכה לקבל נגדה ולא קיבלה? על זה משום מה אתם אף פעם לא מדברים, אבל כשזה יובה זה שיפוט לא הוגן וצילומי מסך ומה לא. חלאס חבר'ה

2. itzik.miro Member

מאותה סיבה שפסלו לבנעטייה גול ולא בדקו בVAR - השופט לא היה מעוניין והאמת? זה כן מעצבן אבל זה קורה כל הזמן

ואגב אם נעשתה עבירה וניתן חוק יתרון - העבירה בטלה ובטח שיובנטוס לא צריכה להוציא כדור אחרי שקליארי שיחקה

אני אוהב אותך ומכבד את דעתך חברי היקר - אבל הפעם פספסת - השופט היה גרוע זה כן אבל לשני הצדדים - לא היה שום דבר לא הוגן - הוא פשוט גרוע

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/18
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO , @itzik.miro - אני באמת מאמין ש @uri הוא אחד הכותבים הטובים פה, ושדעותיו נטולות שנאה מכוונת ליובה, הוא לא מחפש אותנו בפינה.

בארלה בהחלט היה מצוין היום, אנחנו היינו מאוד לא מאורגנים ולא ניצלנו את הדקות הטובות שלנו בתחילת המשחק.

המשחק של היום הוא רק דוגמה נוספת לבעייתיות הקיימת בשופטי הוידאו. דווקא בתקרית ברנרדסקי והיד השופט הלך לוידאו(יותר נכון חיכה להחלטה של מי שהסתכל) והחליט(מי שהסתכל החליט) שאין פנדל - מה שמעלה את השאלה למה צריך וידאו אם עדיין מקבלים החלטה שגויה ?
    אני זוכר שעוד בתחילת העונה העניין הזה היה נראה לי מאוד פרוץ ובעייתי, השימוש בווידאו סובייקטיבי לחלוטין ולא עקבי. איך יכול להיות שפעם שופט חיצוני מסתכל וכולם במגרש מחכים,ובפעם אחרת השופט הראשי רץ. אין לי ספק שהוידאו הוא צעד חשוב, אבל כרגע משתמשים בו בצורה לא חכמה. בסוף לא עוזר שיש לך פרארי אם אתה לא יודע לנהוג בה.

Dayatso, DRORIKO, itzik.miro ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפה, אז מכלום הגענו לפנדל. בכל אופן, אם תעקוב אחרי ההודעות שלי בפורום (אני יודע שזה בלתי אפשרי כי הן רבות מדי) תראה שאני לא מהאנטי-יובנטינים, אני אוהב באותה מידה את כל האיטלקיות. אני הגבתי על משחק שצפיתי בו. ובו לדעתי השיפוט לא היה הוגן. גם במשחקים של רומא ונאפולי והיתר, שאני צופה בהם, ולדעתי יש שיפוט לא הוגן אני מציין זאת.

Dayatso, DRORIKO, itzik.miro ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

תתעלם, זה סתם האנטי שלי כלפיכם אחרי שדחפתם לנו את ברנרדסקי ב-40 מיליון

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשכח שהיום 40 מיליון זה לא הרבה כסף, שמדובר בבחור צעיר בן 23, שעבר ממועדון נוח למועדון תובעני, שמוצא תחרות קשה ולא מספיק דקות לצבור ביטחון, ושבכל זאת עומד על ממוצע של שער או בישול בכל 90 דקות. כך או אחרת, ברנרדסקי לא סיבה לעורר אנטי כלפי פיורנטינה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  7. itzik.miro Member

כמו שאמרתי - אני אוהב אותך, לא מעט פעמים אני קורא את התגובות שלך ומסכים עם איתן, גם לא טוען שחלילה אתה כותב מתוך שנאה ליובנטוס ומכבד את דעתך - אבל הפעם פיספסת - מה שהיה כאן זה שיפוט גרוע ללא העדפה של אף אחד וכשאני שומע שהקהל של קליארי קרא קריאות גזעניות ללא תגובה מצד השופט אז אני מבין עוד יותר עד כמה.

uri אוהב/ת את זה.
  8. SerieA Il Capitano

אני מסכים שכרגע לא יודעים לעשות שימוש טוב בVAR אבל ככה זה עם מערכות חדשות - לוקח זמן. לאט לאט זה יהיה טוב יותר.

זה אינטרס ממעלה ראשונה דווקא של יובנטוס שישתמשו בוידאו כדי להפסיק את בלבולי המוח לגבי השופטים וחבל מאד שדווקא מיובה שומעים כל מיני אמירות לגבי העניין.

Dayatso, VAR ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

כל מה שאתה אומר זה סתם תירוצים. הרי את אותו הדבר אחד לאחד אפשר להגיד על דיבאלה כשהגיע אלינו, והוא דווקא השתלב יפה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/18
  10. itzik.miro Member

דרור - השאלה היא לא האם ברנה ברמתו של דיבאלה כי הוא לא ולכן גם לא צריך לשפוט אותו ביחס לדיבאלה.

ברנרדסקי שחקן עם הרבה כישרון, הבנה טקטית די בינונית ואופי בסימן שאלה - את הכישרון אי אפשר ללמד, הבנה טקטית בהחלט כן ואופי? את זה בטח שלא נשפוט על פי חצי עונה - אמרתי לך בשיחות בנינו שלדעתי אתה מגזים איתו לרעה - גם אלגרי אמר כשברנרדסקי הגיע שהוא לא בונה עליו כשחקן מוביל לעונה הקרובה, תן לבחור צ'אנס.

לגבי האנטי - יש מספיק סיבות בתור אוהד יובה לא לחבב את פיורנטינה - זה שהם שונאים אותנו זו הסיבה הכי טובה - רוצה שחקן? פליפה מלו

11. DRORIKO Member

הקטע עם האנטי היה בצחוק, URI בסדר גמור

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ענף הכדורגל מתוקצב במאות מליונים,כשמכניסים כלי כזה משמעותי אתה מצפה שהוא יבדק,ייבחן ושיצאו הנחיות והגדרות ברורות לשימושו. נושא הוידאו מדובר בעולם הכדורגל כבר כמה שנים, אז עכשיו שמכניסים אותו איך יכול להיות שהוא כזה פרוץ לסובייקטיביות? איך יכול להיות שאין הנחיות ברורות לאופן השימוש בכלי? אלו לא חבלי לידה - אלו בעיות ממשיות בתכנון, זו התנהלות מביכה, כזו שבאופן לא מפתיע מציגה את ההתאחדות האיטלקית.
    פעם הולכים לוידאו, פעם לא הולכים. פעם בודקים פנדל, פעם לא בודקים.

13. DRORIKO Member

בליגה הגרמנית זה שונה?

14. itzik.miro Member

קצת
    בגרמניה יש 3 שופטי וידאו שיושבים בחדר ומעבירים את החלטתם לשופט המשחק ווהוא שורק לפי החלטתם - לוקח פחות זמן ונראה שאתמול קלבארזה עשה בדיוק את זה, כנל גם השופט בסן פאולו