המחזור ה-20 בסרייה A :: הסיבוב השני יוצא לדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏24/1/09.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://atdhe.net/

אני עכשיו רואה נאפולי- רומא מאחר והלינק למילאן לא עובד לי.

2. kadm Member

מדהים שדווקא 2 הבלמים של רומא (חואן ומקסס) הם אלה שמכניסים את הגולים.
    2-0 רומא.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הולך פה? מה זאת המחצית ההזויה הזאת? קליארי מובילה 4-1 על לאציו ברומא!

המשחק שלנו מהנה לצפייה. 45 דקות הרגישו כמו 10 ולמרות התחלה לא משהו, יצאנו במצב מצוין מהחצי הראשון של המשחק. ברגע שמודינגאי הורחק אמרתי לעצמי שאנחנו צריכים פשוט להניע את הכדור עד שנמצא פירצה - זה בדיוק מה שהבחורים עשו וזה עבד נהדר עם שער גדול של ריקי.
    מחצית שנייה, בדיוק אותו דבר. לא ללכת אחורה, לא להסתער קדימה. צריך לתת להם לרוץ אחרינו ולעייף את עצמם ובו זמנית לסמוך על המהירות של קאקה ופאטו כדי להגדיל את היתרון.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מישהו יודע מדוע לא נבארו ולא ייצו לא נמצאים בסגל של נאפולי? ההגנה של נאפולי נראית זוועה, הסטטיסטיקה מראה אולי שנאפולי מחזיקה יותר בכדור באחוזים גבוהים יותר משל רומא אבל רומא יותר החלטית ותמציתית. שערים נהדרים של מקסס ושל חואן.

איזה ניסיון עלוב של זאלייטה לכבוש עם היד, אין ברור מזה.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאייצו יש בעיות בגב, בדיוק כמו בופון. גם נבארו פצוע, אבל במקרה שלו אין לי מושג ספציפית מה הבעיה.

בשבעת המשחקים שמשוחקים כעת, הקצב הוא של מעל 4 שערים למשחק. כמו תמיד במחזורים כאלו, צריך לחכות לכל התקצירים ולראות אם זה באמת נובע מכדורגל טוב או שהאשמה נופלת על הגנות קטסטרופליות סטייל ספרד.

6. JR-Riquelme Member

ראיתי די קצת מהמשחק של נאפולי באדיבותו של nesta, והמשחק נראה כל כך רדום מצד נאפולי, לא מתאים לראות אותם ככה. בדר"כ הם מלאי אנרגיה וקבוצה מאוד קשה להכנעה בבית אבל זה נראה כל כך קל בשביל רומא. אני מקווה שבמחצית השנייה נאפולי תעלה עם קצת יותר מוטיבציה.

7. kadm Member

ועוד הוא לא נתן לא כלום.
    אם פועלים לפי השיפוט של הנגיעה הקטנה של ווציניץ ביד מול אינטר שבוע שעבר (אחרי שעשו עליו פואוול ברור אותו ), כשהשופט נתן לו צהוב, אז לשחקן הזה מגיע אדום.

8. 亚历山大帕托 Member

בקהאם! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

9. kadm Member

למה טוטי לא נכנס?

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאה נהדרת, רק חבל שהיריבה הייתה די חלשה. מה שחשוב זה שההפרש מאינטר הוא רק 3 נקודות והלחץ עליהם גודל. עוד פחות מחודש דרבי ואני מקווה שעד אז הפער יהיה כזה שאפשר לסגור במשחק אחד. קיוויתי שקאקה יבקיע שלושער, אבל לא נורא. בקהאם עם שער שסגר מתפרצת מושלמת וסיידורף ששוב פעם כובש שער בריקושט עשו את שלהם.
    בתחילת העונה דיברו על האגו וכמה שהכל יתפוצץ לנו עם כל פסטיבל רונאלדיניו. התקשורת פרסמה כל יום כמעט "ציטוטים" שבהם סיידורף מתלונן על ההגעה של הברזילאי ודיבורי האגו התחילו עוד פעם כשבקהאם נחת. מישהו מצליח לראות איזשהו ביטוי לאגו של השחקנים? כי אני לא. רונאלדיניו ששבוע שני ברציפות פותח על הספסל רואה את סיידורף (זה שתיאורטית תופס לו את המקום) כובש שער ובמקום להחמיץ פרצוף, הוא דופק את החיוך שגורם לנו לחשוב שהוא הרגע חתם על החוזה המקצועי הראשון שלו. במילאן לא תראו את השטויות האלו של אגו... השחקנים האלה הם מעבר לזה. זה בניגוד אולי למועדונים גדולים אחרים שבהם הקפטן מתחיל להעיף פריטי לבוש כשהוא מוחלף בדקה ה-80'.

התאכזבתי לראות שג'נואה סיימה רק בתיקו. ציפיתי שהמשולש יאנקוביץ'-מיליטו-סקולי יעשה שמות בהגנה של קטאניה, אבל מסתבר שזה לא בדיוק עובד ככה.

אנחנו רק בחצי דרך, אבל אני חושב שאלא אם יקרה משהו קיצוני, אפשר להתחיל להכריז על אלגרי בתור מאמן/תגלית השנה. קליארי קבוצת מרכז טבלה לגיטימית. מי היה מאמין...

נ.ב.
    ראיתם את מנאריני? מסכנה... כולה התלהבה בגול של די-ואיו. כשהתוצאה הייתה 4-1 היא כבר כיסתה את הפנים עם הצעיף מרוב בושה.
    נ.ב.
    מקווה שזאמברוטה בסדר. חסר שהוא יפצע דווקא עכשיו כשהוא נכנס לכושר טוב.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מצויין, תוצאה מצויינת ומחזור סופר מצויין.
    לא האמנתי שמול קבוצה כל כך חזקה עם 60 אלף נפוליטנים מאחוריהם, שהפסידה בפעם האחרונה בבית בעונה שעברה (לרומא), יהיה משחק כל כך קליל. אינטילגנטי כן, מבריק ואטרקטיבי לא ממש מלבד כמה מבצעים אישיים. ספאלטי העלה את פיזארו בהרכב מאחורי שני החלוצים והצ'יליאני החזיר לו ב2 שערים, נפצע קלות והוחלף במחצית השניה על ידי אקווילני שהרשים גם הוא ובישל את השער השלישי לווצ'יניץ'. מגיע קרדיט גדול לכל השחקנים שמילאו את שלישיית ההתקפה לאורך המשחק, מה שאיפשר לפרנצ'סקו מנוחה נוספת. באפטיסטה היה מצויין למרות שהחמיץ מצב של 100% אחריי מסירה של ווצ'יניץ', מנז שיגע את ההגנה של נאפולי עם המהירות שלו, ווצ'יניץ' מצויין כרגיל, דוני השתעמם רוב המשחק אך הדף שני מצבים מצויינים של לבאצי וזלאייטה, מקסס וחואן מושלמים ולא הייתי מחליף אותם בעד אף בלם בעולם, אפילו לא בקיבו.

נאפולי הוכיחה היום שהיא עדיין לא ברמה של רומא ולא מוכנה לייצג את איטליה בליגת האלופות.
    חייב לציין לטובה את מרסלו זלאייטה. סיומת נהדרת בשער שנפסל אחריי שהניף את היד ועצר את הכדור. איך זה שהאיום הכי גדול של נאפולי סופסל במהלך שתי העונות האחרונות?

3 נקודות מהמקום הרביעי.
    7 נקודות מהמקום השלישי.
    10 נקודות מהמקומות שני וראשון.
    טוטי חוזר.
    ותודה רבה למשבר שפקד אותנו בתחילת העונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/1/09
  12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

תראה משחקים נוספים של נאפולי ותבין לבד. הוא די גמלוני ולא יעיל אבל יש לו ניצוצות פה ושם כמו שהיה לו ביובנטוס. לא הייתי בונה עליו לטווח הארוך בכל קבוצה עם שאיפות מרכז ומעלה.מתאים מאוד לרג'ינה או קייבו.

מה יהיה עם אודינזה? אני כבר שכחתי מתי הם ניצחו בפעם האחרונה, הקבוצה הזאת שבורה מנטלית אחרת קשה לי להבין מה בדיוק קורה שם. לפני כמה שבועות עלה השם של דונאדוני כמחליפו של מארינו אבל בהנהלת אודינזה שומרים אמונים למאמן הנוכחי אבל אני מהמר שעוד מעט הסבלנות תיגמר.

13. cantona#7 Member

עם המעבר של בקהאם למילאן,כמו הרבה אוהדי יונייטד התחלתי לעקוב אחרי המועדון האיטלקי העצום הזה .
    כאחד שגדל על בקהאם,לראות אותו היום כובש היה משו ממש מיוחד . אושר עילאי שקשה להסביר במילים .
    אני לא יודע עוד כמה פעמים אני יזכה לראות אותו משחק אחרי שיעזוב במרץ,ככה שלכל רגע כמו היום יש משמעות נוספת .

14. 亚历山大帕托 Member

לא צריך למהר להעזיב אותו. בימים האחרונים כולם דיברו על הישארתו האפשרית ואפילו היו שמועות על כך שהוא לומד איטלקית, והיום אחרי המשחק הוא עצמו אמר שהוא לא בטוח מה יקרה במרץ. כמו כל אוהדי הכדורגל, אני מקווה שימשיך לשחק אצלנו, גם בתור שחקן רוטציה. כולם במועדון מתפעלים מהמקצוענות שלו ומהמהירות בה התאקלם, ואני לא מפסיק להריע למאמץ וההשקעה שלו על המגרש.

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2009/01/25/0KE1CFCR--346x212.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/1/09
  15. cantona#7 Member

מהפה שלך למעלה .