המחזור ה 20 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏13/2/09.

1. johnnie walker Member

תודה לפיצארו "הקשיש" כמו שאמר מישהו כאן,שכבש את שערו ה-11 העונה ב-14 משחקים,כמעט שער למשחק,ומחזיק כמעט לבד העונה את ההתקפה של ברמן.

וכמובן תודה מיוחדת לאנדריי וורונין שעשה הרבה מאוד אנשים שמחים השבת

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלן - קרלסרוהה 0:0
    כל קבוצה שיחקה מחצית אחת בלבד. קרלסרוהה את הראשונה וקלן את השניה. מונדרגון היה המצטיין במגרש. ניצחון אחרון של קלן בבית היה בתחילת נובמבר ומצד שני נקודת חוץ ראשונה לקרלסרוהה מזה 4 חודשים.

בוכום - שאלקה 1:2
    קוראני חוזר לפתוח בהרכב וגם לכבוש. זה לא מספיק. בוכום מצידה עלתה בלי שני הבלמים הקבועים שנפצעו בשבוע שעבר. אזואג עם שער ראשון העונה, ועוד איזה שער. בוכום כבר עם שני נצחונות בשנה הזו. מהצד השני אוהדי שאלקה פתחו במקהלה לפיטורי רוטן.

ברמן - גלדבאך 1:1
    פיאזרו חזר מהרחקה של 3 משחקים וכבש. המון המון החמצות לברמן וגם עצירות נהדרות של באילי. בסופו של דבר מכלום ברמן חוטפת שער שוויון כמעט 10 דקות לסוף. הסטטיסטיקה מספרת על 19 קרנות לברמן. 29 בעיטות לברמן לעומת 4 לגלדבאך. אב ל מה זה עוזר. לפחות נקודות ראשונות לברמן ב - 2009. בעונה שעברה היו לה 13 נקודות יותר בשלב הזה.

פרנקפורט - וולפסבורג 2:0
    פרנקפורט עדיין ללא ניצחון השנה. מצד שני ניצחון חוץ ראשון העונה לזאבים. פרקנפורט עם פנדל מטופש ושלוש דרישות לפנדל על פנין, שאף אחת מהן לא התקבלה.

האנובר - שטוטגרט 3:3
    משחק הפכפך ביותר. גומז עם שער ראשון נהדר ובישול לא פחות טוב של היצלספרגר. אגימן שהיה אחד משחקני ההגנה הבולטים של השנה שעברה (אז בקרלסרוהה) מוחלף עוד לפני המחצית בגלל יכולת חלשה. ב - 2 הדקות האחרונות של המחצית שטוטגרט סופגת 2 שערים. אח"כ מהפך ובסוף היצלספרגר עם גול (שבוע שני רצוף). באבל עדיין ללא הפסד ליגה.

כמה מילים על הרטה.
    הקבוצה שיחקה יוצא מן הכלל. יופי של עמידה של קבוצה בלי כוכבים גדולים מידי. ללא שום ספק הגיע לקבוצה הניצחון. וורונין בעט/נגח לשער פעמיים והבקיע פעמיים. פעם ראשונה בהיסטוריה של המועדון הזה שהם במקום הראשון בסיבוב השני.

3. Mehmet Member

כמו נגד המבורג, גם מול הרטה ברלין ביירן הגיעה להרבה מצבים ולמרות זאת הפסידה את המשחק. הכיסוי בגול השני של וורונין היה לקוי ביותר (נו, לוסיו...).
    חבל שלא מנצלים הזדמנות פז שכזו להשאיר את הופנהיים מאחור.

4. הגבר באדום Member

המשחק אכן היה נהדר - סוף כל סוף רואים משחק צמרת ביום שישי!

מה שאהבתי בו - הוא שהופנהיים, למרות שבאייר לא הפסיקה לכבוש להם, לא נכנעו, והמשיכו לתקוף - מסימני קבוצת הצמרת.

5. קינג לדלי Member

חייב לומר שמכל הקבוצות בגרמניה יצא לי לראות הכי הרבה את לברקוזן והם הרשימו אותי.
    מאוד התרשמתי מהחלוץ קיסלינג ולדעתי הוא יהיה בקרוב בנבחרת הגרמנית.
    שומר נכון על הכדור ומשחק במין זרימה כזאת אלגנטית.

6. dudi Member

לצורך העניין נחדד שהכיסוי של לוסיו היה מצחיק ולא רציני אבל קח צעד קדימה, ואולי זה הנסיון אבל אם רנסינג לא יוצא בפזיזות כזאת ורונין לא עושה גול גם עוד יומיים מהמצב הזה.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

חלוץ טוב אבל לא סקורר טהור בממדים של קלוזה. מה שכן, בטח שעדיף על גומז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. johnnie walker Member

קיסלינג בסדר גמור ואחלה פרטנר לחוד אבל הלמס עולה עליו בכל פרמטר.(כולל הבקעת שערים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עזוב נו אתה לא מכיר את סלע?
    עד ששחקן מסויים לא עובר לבאיירן כולם עדיפים עליו, אחרי זה פתאום הוא החלוץ הטוב ביבשת.

קנאי

היום המבורג חייבת לנצח כדי להיצמד למקום הראשון. במיוחד שהכל צמוד, 3 הנ"ק היום יכולות להיות משמעותיות.
    גם לדורטמונד הזדמנות להתקרב, אבל בילפלד בתקופה האחרונה משחק מצויין.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לקנא? אני אבכה אם הקבוצה שלי תשפוך עליו 20 מיליון יורו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז תמשיך לראות אותו במדים אחרים.
    תאמין לי שאני אומר לך את זה, היום החלוץ הטוב בגרמניה ביי פאר. יש לו רק בעיה אחת שהוא מחמיצן, אבל הבן אדם יודע למקם עצמו בצורה מושלמת, ואם אתה רוצה הוכחה תראה את הגול שלו מאתמול. עם הזמן והניסיון גם זה יבוא.
    כמה שיהיה לי כואב לראות אותו בבאיירן, אני חושב שהוא יכול לתת את האפקט הנוסף לבאיירן.
    המאזן שלו לפחות בביצה המקומית מסביר הכל. בליגה הגרמנית פשוט אין חלוץ טוב ממנו, פשוט אין וזה כבר שלוש שנים ככה.
    גם בנבחרת זה יבוא.

כרגיל אבל סלע רואה דברים שאחרים לא רואים.
    יוגי לאוו לנצח!

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה לטחון מים במקומות שלא נסכים עליהם עד שנראה תוצאות בשטח. שנינו חושבים שאנחנו יודעים איך גומז יראה בקבוצה גדולה, אבל שנינו לא יכולים לדעת. אני לוקח את התאוריה שלי לפי היכולת שלו בנבחרת ובליגת האלופות. אתה לוקח את שלך מהיכולת שלו בליגה. אפשר לדון בזה שעות ללא כל תכלית. רק הזמן יגיד.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתה מבין איך אתה בונה את התיאוריות שלך?
    על האוויר!
    בליגת האלופות הוא כבש על העונה הראשונה שלו 4 שערים!
    ואני חושב ששלוש שנים בליגה הגרמנית, גביע אופ"א ואלופות די סותרות את השטויות שאתה רושם כאן.
    יבוא יום ואתה כמו איזה ילד בן 4 תקנה את החולצה שלו.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גם פודולסקי כבש שערים בליגת האלופות ואף לקח ב 2 ידיים הזדמנויות שנתנו לו גם במונדיאל וגם ביורו ותקע את הכדור עמוק ברשת.

גומז תחת המעמד והלחץ נראה כמו בחורה. עזוב את כל ההחמצות ותתמקד יותר בהחמצה מהקו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מה שאני באמת לא מבין ביוגי, זה למה הוא מתעקש עליו בזמן שיש חלוצים אחרים שלא עושים פיפי במכנסיים.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/09
  15. johnnie walker Member

ladyes and gentelmans,alow me to present for you the best striker in
    germany today:patrick helmes.

not miro klose no mario gomez and surely not lukas podolski.

you might know him,he play for bayer leverkusen and for the german
    national team,oh ya,almost forget,he have allready scored 15 goals this season.

i rememeber seeing him playing for köln befor 2 or 3 years and saying
    this boy have so much talent how can it be that hes not playing for the national team?

a bit later yogi got it ...

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/09