המחזור ה-2, מהפך מדהים של בית"ר בדקה ה-90

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏8/9/06.

1. ReL Member

יוליץ' מכניס את הכדור בפנים וכמה חבל שארדילס לא יטבול תפוח בדבש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/9/06
  2. נדב מיכאלי Member

ואתם עוד קשקשתם פה שאין להפועל סיכוי היום.
    נו באמת הפועל נגד בית"ר תמיד תיהיה מצויינת.
    אוף אני שונא את הקבוצה הזאת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    גפני חלש ,יצחקי חלש לא יודע למה הם ממשיכים לקבל קרדיט מקווה שזיו ובן שושן יחליפו אותם.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לכו תבינו את שרף,רגע אחד הוא מדבר על זה שלא נותנים ליוליץ' הזדמנות וברגע השני הוא מקשקש
    על זה שהוא חושב שלא צריך לפתוח עם פינטו,שיחליט....

4. Butragueño מנהלים

אני דווקא רוצה לראות את תמוז במגרש. פינטו מאכזב. היו לו ביצועים יפים בגביע אופ"א איזה שוטים יש לו.
    מקווה שטוטו ישושן יכנסו במחצית השניה, עדיף שבנאדו יחליף את בן יוסף. הוא עוד לא בריא, חבל סתם לסכן אותו כשיש את בנאדו על הספספל.

5. נדב מיכאלי Member

נגעל מהצביעות של הבנאדם הזה גועל נפש .
    לא להוציא את פינטו בשום פנים ואופן הוא חלוץ טוב רק שהוא כמעט ולא מקבל כדורים.
    יצחקי אנוכי וגפני חלש .
    מהפועל תל אביב תמיד אני מפחד תמיד גם אם השחקנים שלהם יעלו עם קביים הם יעשו חיים קשים לבית"ר.
    אוף למה לא יכולנו לקבל היום קבוצה אחרת?

6. SkiMan Member

כדורגל ממש רע.

אלברמן ענק - גם הגנה, גם מכתיב קצב. הכל. נפלא

7. נדב מיכאלי Member

חבל שאין לו הצטרפות בהתקפה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה כי שרף לא מסוגל להגיד מילה רעה על חברו הטוב יצחק שום.

אבל בכל מקרה, יוליץ' כבר שער יפה מאוד, של חלוץ, ומאז הוא קיבל הרבה מאוד ביטחון.
    משחק מאכזב לדעתי, פתיחה דווקא טובה הייתה למשחק אבל אחרי כמה דקות העיניינים נרגעו מאוד והיה משחק מאוד מבולגן עם הרבה איבודי כדור. מצד אחד פרננדז, זנדברג, יצחקי ופינטו חלשים ומצד שני ברדה, דגו וטועמה לא טובים במיוחד האחרון שלא זכור במעט אפילו את טועמה הישן והטוב. ארדילס חייב לעשות שינוי ואין מ לעשות פינטו פשוט לא נראה על המגרש והוא חייב לצאת במיוחד שעל הספסל יש לארדילס אופציות אדירות כמו תמוז ובן שושן.

אני מקווה שהיתרון הזה של הפועל יחייה את המשחק, עכשיו בית"ר תהיה חייבת ללחוץ על הדוושה ולהיות במיטבה. הפועל עומדת טוב על המגרש וכמובן מילה טובה ליוסי אבוקסיס שעושה לשמות הגדולים של בית"ר פשוט בית ספר.. לא יאומן השחקן הזה. כל תיקול שלו עם יצחקי/זנדברג/פרננדז הוא פשוט מתסכל אותם פעם אחר פעם. איזה שחקן.

9. ReL Member

אני אף פעם לא הבנתי ואף פעם לא מבין מה תופסים כל כך מיצחקי אבל ניחא , אני במקום ארדילס מעלה את טוטו תמוז ובן שושן . ביתר משחקת רע מאוד , פרננדז לא טוב היום ורק זנדברג עושה משהו בהתקפה .

אמרתי שאני לא רואה את הפועל לוקחת נקודות אבל לא אמרתי שהיא לא מסוכנת ואין לה סיכוי , יצחק שום מאמן ענק , הלוואי על ביתר אחד כמוהו.

והנה אני רק מדבר וזה בדיוק מה שארדילס עושה , כל הכבוד .

10. SkiMan Member

כמה אתה כבר מצפה מקשר אחורי להצטרף להתקפה?

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן אמנם אבוקסיס מצויין היום ופשוט הוא קיר שלא נותן להם לעבור אבל מצד שני הכניסות שלו כרגיל
    מאוד מסוכנות ולא חסר הרבה כדי שהוא יוריד רגל למישהו,תראה איך ברוקי היום שיחק במילאן ואיך אבוקוף
    משחק בהפועל -שניהם משחקים אגרסיבי ושולטים בקישור אבל ברוקי עשה את זה עם כבוד ליריב ובצורה
    נקייה בעוד אבוקסיס גורם לי אפילו לפחד על השחקנים של בית"ר.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני ראיתי כניסה אחת חריפה מדי של אבוקסיס. מעט מאשר בדרך כלל... זה ברור שיש לו כניסות מכוערות אבל אין מה לעשות, הבן אדם עושה לקבוצה שלו את המשחק.

13. ReL Member

מה עובר על בואטנג? נראה כאילו אייל לחמן דיבר איתו או משהו , צריך לתת לו הרחקה ל2 משחקים ולא משחק , בעבירה של טועמה הוא יכל לשבור לו תרגל

החילוף של גפני במירוסביץ' מראה עד כמה ארדילס טיפש , זאת שאלה של זמן מתי הפועל תשים עוד גול.

14. Butragueño מנהלים

עצוב לראות את בוטנאג.
    הקשר הזה פשוט מדהים, נתעלם לרגע מהמשחק. הביצועים שלו מדהימים, השליטה שלו פשוט ברמה גבוהה. שחקנים בקושי עוברים אותו. לדעתי הוא אחד הטובים בבית"ר ומגיע לו את הסכום שהוא מרוויח.
    שחקן שקשה לו לצאת מהמגרש, וזה כי הוא נתן את כל מה שיש לו בכל משחק ומשחק.
    אחד הקשרים היותר טובים שהשיגעו לישראל

15. burning soil Member

תהרגו אותי אני לא מבין כמה שהפועל חלשים בהתקפה, איך הם לא מנצלים
    את ההפקרות בהגנה של בית"ר?