המחזור ה-19 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/12/21.

1. k_700 Member

מי אתה רוצה שיהיה קשר במחצית השנייה אחרי הפרעות קישינב של המחצית הראשונה?

הוא הוציא את פרד שהיה השחקן ה12 של ניוקאסל, הכניס שחקן התקפה והוריד את ברונו לקישור.
    אין לו אופציות אחרות.
    זה או זה או לזרוק לשם איזה מאטיץ׳ בתחילת המחצית ולבחור להתאבד. המהלך הזה הרחיק את ברונו מאיזור השער אבל ייצר את השער ועוד מצב ונתן לקבוצה אפשרות להכניס עוד חלוץ למשחק.

בשקלול האופציות שהיו לו לעשות זהו ההחלטה הכי הגיונית.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מביך.
    קבאני היה יכול לסיים עם שלושער ובסוף סיים עם שער של יותר מזל משכל.
    ראשפורד מאוד מתסכל, כבר מתחיל לייאש.
    וארן ומגוויר עושים תחרות מי יותר גרוע, הבעיה עם מגוויר שהוא פשוט לא יכול לשחק בקבוצה שרוצה ללחוץ ולשחק גבוה, איטי, קשה לו לצאת עם הכדור קדימה, כל הזמן מאט את המשחק, וארן טעה היום יותר, אבל זה הרגיש כאילו ניוקאסל בכוונה השאירו את מגוויר לבד ככדי שימסרו לו ואז הם ישר הפעילו לחץ כי הם יודעים שקשה לו בעצירת הכדור תחת לחץ.
    דה חאה עם הצלות שרק הוא יכול לקחת.

נ.ב
    ניוקאסל לקחו היום נקודה וכמעט שלוש נטו בגלל ההתלהבות והקהל.
    הרגיש כאילו מבחינת הקהל והמערכת אצלם זה היה משחק של להיות או לחדול היום.
    זה לא יקרה בכל משחק.
    ומקצועית הם מאוד מאוד מוגבלים, בטח הגנתית (וזה עוד לפני שאנחנו יודעים מה חומרת הפציעות של שני שחקני ההתקפה היחידים שלהם שמסוגלים לכבוש).

3. alexshw Member

יונייטד בערך המועדון הכי לא גמיש לשינויים שיש. הרי בצורת הניהול שהייתה שנים הם הלכו עד המוות עם החלטה מטומטמת לגמרי וחסרת הגיון שקיבלו, רק אחרי שכל הבית כבר נשרף כליל, באיחור עצום הם מודים בטעות ואז העיתוי לשינוי הוא מאוד בעייתי והשינוי כמובן לא קשור בכלום ושום דבר להחלטות קודמות שנלקחו.
    רנגניק יבחן אם יתחיל קו נכון של קבלת החלטות במועדון אולי אפילו החל מחלון העברות הקודם, קו שצריך להמשיך איתו הלאה מתוך הבנה מקצועית מה עושים. אין מה להתפלא שאין להם מושג איך להתקיף. מעטים מאוד מהסגל הזה צריכים להשאר לטווח ארוך. בקיץ יונייטד צריכה לפעול בצורה אסרטיבית ואגרסיבית בשוק. לשחרר הרבה שחקנים ולהביא הרבה חדשים. במגבלות שהיא עשה לעצמה עד עכשיו, היא תמשיך להסתובב במעגל הזה.
    חריש צריך להיות עמוק מאוד. אין פה לרוב השחקנים מקום אם רוצים ליישם שיטה נורמלית.
    קישור מרכזי ומגנים אלה האיזורים הכי קריטיים לשדרוג.

4. k_700 Member

ראיתי איך נראינו במשחקים העונה בלי רונאלדו ובחודשיים וחצי האחרונים של העונה הקודמת בלעדיו.
    תענוג לעיניים.

היה לו ערב חשוך, כלום לא הלך לו. אבל אני לא יכול לציין שחקן שדה אחד שנראה טוב היום. כל הקבוצה נראתה מזעזע, ברור שביום שרונאלדו לא כובש, מציל לך נקודות, מנצל את המצב וחצי שמארגנים לו(צחוקים, אני קורא ברשת רק מחמאות על קאבאני היום...היו לו 3 מצבים קלים שהוא חירבן שניים מהם) האש היא רק עליו.
    עדיין מה18-19 משחקים ששיחק הוא הראה שהוא מעל הקבוצה הזאת ברובם. צריך לתת גם לו עוד זמן להתאקלם עם המנג׳ר הזה.
    יש פה אחד ששלח אותו לmls בינואר, זה אותו אחד שביקש מדה חאה לפרוש לפני שנתיים.
    כשהוא מביע דיעה על משהו בעולם הזה, מומלץ לשתות כוסית או 2 לפני ועם הרבה מאנצ׳יז ליד כדי להנות מהמופע סטנדאפ.

5. DaveTheSave Member

שמח לראות שדה חאה ירד מרשימת הנידונים למוות

k_700 אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

התייחסות של מי שבמשחק של ליברפול נגד לסטר מאוד הפריע לו משחק אלים?

איך אומרים, צרצרים.

7. k_700 Member

חזר מפרישה.

8. alexshw Member

גם דה חאה הוא לא שוער מודרני ומהווה בעיה בעניין סגנון משחק. בכל אופן קישור הוא הבעיה הכי קשה בקבוצה.

במקרה הזה השופט העניש את יונייטד על כך שלא הרחיק. בלי רונאלדו אולי היינו מנצחים.

9. oranfu Member

לא ראיתי, גם לא באמת מעניין אותי.

פשוט לפני כמה ימים היה פה מישהו שממש התלונן איך אוהדי ליברפול בפורום לא אומרים כלום על זה שלשחקן שלהם הגיע אדום (רק שבמקרה דווקא כולנו אמרנו בזמן אמת שהיה צריך לקבל אדום).

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהילוך החוזר האיטי אפשר לראות שזה נראה רע, כי רונאלדו הולך בפראות, אבל הוא הגיע לפניו ולכן הוא נפגע מהגוף של רונאלדו בסיום התנועה.
    רונאלדו קיבל צהוב על משחק מסוכן אבל לא היה צריך להיות מעבר (לא יודע מה היה במשחק שלכם מול לסטר).

DaveTheSave אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

אם היה באמת פוגע לו ברגל בכניסה הזאת זה אדום מובהק וישיר.
    במקרה הזה השופט הגיב מהר ונכון, צהוב על משחק מסוכן.

נ.ב.
    אתה בזמן המשחק לא כתבת שהיה צריך להיות אדום למורטון.
    כתבת שאין ואר.

12. oranfu Member

אה הגיב מהר ונכון ונתן צהוב.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אדום רבותיי.
    אדום.

ואני רשמתי שהגיע למורטון אדום. לא רק אני, אגב.
    אני גם רשמתי שאין שם VAR למי ששאל אם יש VAR.

לא באמת מעניין אותי, פשוט כמו שרשמתי היה פה מישהו שחיפש לעקוץ לפני כמה ימים ובגלל זה רשמתי את זה.

אני מסכים עם אלכס שעדיף לכם בלי רונאלדו.

13. alexshw Member

נפילה דרמטית של השחקן, אבל אני לא רואה פה שרונאלדו בא עם פקקים קדימה באמת, אלא מנסה לבעוט בכדור. השפיץ שלו פגעה ברגל.
    זו לא עבירה כזו מסוכנת. בלייב נראה לי יותר מסוכן מאשר פה בהילוכים חוזרים בגיף. מורטון גרם לשבר.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה היה במשחק שלכם. לא מתכוון להיכנס לדיון הבכיינות.
    אתה מתבסס על הסרטון למעלה שהוא סרטון מהיר שלא ניתן לראות בו מגע. בהילוך האיטי אפשר היה לראות שגם אם יש מגע הוא מהרגל האחורית של רונאלדו שהגיע לפניו. אם רונאלדו לא היה הולך בפראות לכדור זה גם לא היה צהוב.

15. k_700 Member

הטוויט שהבאת אפילו מראה זווית נוחה יותר שרונאלדו נכנס בעצבים אבל אין פגיעה ברגל.
    פרייזר אפילו לא התווכח עם ההחלטה של השופט, קם והמשיך לשחק.

מורטון שבר לו את העצם, פריירה אם יחזור לשחק העונה זה יהיה בעוד שלושה חודשים.