המחזור ה 19 בסריה A:: סוגרים סיבוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏20/1/12.

1. GRANDE LAZIO Member

LAZIO (4-3-1-2): 22 Marchetti; 78 Zauri, 20 Biava, 3 Dias, 26 Radu; 15 Gonzalez, 24 Ledesma, 19 Lulic; 8 Hernanes; 25 Klose, 9 Rocchi.

A disp.: (1 Bizzarri, 21 Diakitè, 33 Stankevicius, 29 Konko, 11 Matuzalem, 81 Del Nero, 99 Cisse)

פארקה זאורי, פארקה?

מאכזב שרייה לא סופר את סיסה.. כאילו שרוקי כובש שערים בצרורות.
    כבר בהתחלה הבנתי שאלפארו הוא פרוספט עתידי ולא שחקן מועיל שנשתמש בו בהווה. לא בסגל אפילו.. מרדה. נו טוב, בהשוואה לסקולי כל שחקן שיגיע הוא חיזוק.
    רייה עושה טעות גם עם גונזאלס, חבל שמטוזלם שיודע להחזיק בכדור, רק על הספסל. ביזיון שגם דיאקיטה לא בהרכב, דיאז צריך להיות הגיבוי שלו ולא להפך. לא מאמין שזאורי מועדף על דיאקיטה כמגן ימני.. רייה איבד את הראש לגמרי.

בקיצור - הרכב הזוי של מאמן הזוי. אם נקבל בראש מהקבוצה הכי טובה באיטליה, אני מצפה לקרדיט.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלושה שערים במחצית השנייה מזכים את מילאן בניצחון 12 העונה ובהתקפה הפורה ביותר באופן ניכר (40 כיבושים).
    פרעה נכנס במחצית השנייה כמו שביקשתי וכבר הגיעו השערים. משחק נפלא של הילד, החמיץ הזדמנות קלה לשער אך גרם לצרות בהגנה של נובארה, בישל לרוביניו ואחראי לשערו השני של זלטאן. השבדי הוא ללא ספק מצטיין המשחק, הגורם העיקרי לניצחון. כובש בחצי עונה 14 שערים, אותה כמות שכבש בכל העונה שעברה.
    שחקני הקישור נתנו הופעות טובות. ניצלו את חולשת היריבה ועלו לסייע להתקפה, במיוחד נוצ'רינו שלפרקים שיחק כחלוץ. אמברו עם בישול יפה לזלטאן ו-ואן בומל היה מאוד פעיל בכל חלקי המשחק.
    להגנה היו חיים קלים אך עשו את שלהם בצורה הטובה ביותר. אמליה לא הצטרך למתוח את איבריו.
    הדבר שניתן ללמוד מהמשחק היום הוא שאלגרי לא בונה על הפרעה כטרקווארטיסטה אלא כחלוץ. בגביע הוא שיחק בחוד והיום החליף את אנטוניני כדי שעמואלסון יוסט לעמדת המגן ורוביניו ישחק מתחת לחלוצים. מדובר לדעתי בעמדה הטובה ביותר עבור ביניו והיום הוא הוכיח זאת, הוא הרבה יותר אפקטיבי כקשר התקפי.

צמד לפאלוסקי. שימשיך כך ואקווה שיוכיח העונה שיש לו מקום בסגל המילאנזי.

עושה רושם שפאלרמו-ג'נואה היה משחק התקפי ביותר או שמא חסר הגנות. אני לא מת על התוצאות האלו.

נאפולי מאבדת נקודות חשובות נגד סיינה. הפעם התירוץ של שתי מסגרות אינו אמין מספיק והקבוצה שיחקה בהרכב מלא מלבד לאבצי.

אודינזה גוברת על קטאניה למרות חסרונם של האפריקאים, באדו, בנעטיה ואסאמואה. הפער מלאציו ואינטר גדל ועל כן צפוי הלילה משחק חשוב ביותר עבור שני הצדדים.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היו הגנות, פשוט חלשות מאוד. שתי הקבוצות הגיעו למספר גדול של מצבים ויכלה להיות תוצאה אפילו גבוהה יותר, פאלאסיו היה טוב אבל למרות הצמד גם החמיץ מעט, בצד השני היו לא מעט כדורים שהסתובבו ברחבת ג'נואה ועוד כמה מצבים שהיו חסרים את הטאץ' האחרון להפוך לממש מסוכנים. למרות היתרון 5-2 לקראת הסיום אני לא חושב שהיה פער גדול בין הקבוצות, המשחק השכונתי והמהנה הזה, לטעמי, יכל ללכת לכל כיוון.

משחק נהדר למיקולי, כישרון תמיד היה לו ובטונות, אבל היום אחרי הרבה זמן גם ראיתי אותו רץ לא מעט ונלחם עד הסוף (דקה 80 ומשהו בשבילו). נהנתי גם לראות את ברטולו ב-20 דקות שקיבל, לא שחקן גדול אבל אני אוהב אותו ומקווה שלשם שינוי יציג יכולת טובה גם כשהוא כבר מקבל צ'אנס בהרכב ולא רק מהספסל.

4. riquelme1 Member

אחח בושקו יאנקוביץ', תמיד שאני רואה את השם שלו יש לי צמרמורת, איזה פיספוס הבן אדם, מה אתה עושה עוד בגנואה, מה?

שחקן שלולא פציעות, והחלטה שגוייה בקריירה יכל להיות אחד השחקנים המובילים בעולם.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://img829.imageshack.us/img829/4203/40519125879490085984912.Xxx

Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 11 Alvarez, 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 55 Nagatomo; 7 Pazzini, 22 Milito
    Inter bench: 12 Castellazzi, 10 Sneijder, 18 Poli, 20 Obi, 23 Ranocchia, 28 Zarate, 37 Faraoni

Lazio: 22 Marchetti; 78 Zauri, 20 Biava, 3 Dias, 26 Radu; 19 Lulic, 24 Ledesma, 15 Gonzalez; 8 Hernanes; 9 Rocchi, 25 Klose
    Lazio bench: 1 Bizzarri, 5 Scaloni, 11 Matuzalem, 21 Diakitè, 29 Konko, 81 Del Nero, 99 Cissè

6. Legend_PaoloMaldini Member

איך מארקל היה לפי דעתכם? לא כל כך יצא לי לראות את המשחק כי עברתי דירה.
    יש ניצוצות? היה פעיל חוץ מהבישול לזלאטן? השאלה כוללת גם עם אל שארעווי.
    אשמח לתגובה

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לשפוט את משחקו של מרקל כי הוא שיחק דקות מעטות. מן ההודעה שלך אני מבין שהתכוונת שמרקל בישל בישל לזלטאן כך שאתה שוגה. שערו הראשון הגיע מהרמה של אמברוזיני והשני לאחר הדיפה רעה של אויקאני.
    בנוגע לאל שארעווי, אצטט את דברי מאחת ההודעות האחרונות:
    מתי מיליטו יעצרhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx?

8. Muurad Member

הגיע הזמן שהשופטים יעזרו לנו קצת ולא ידפקו אותנו כל שבוע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ניצחון סופר חשוב, יותר מהדרבי.

ניצחון ראניירי טיפוסי, אבל עדיין ניצחון שזה העיקר והדבר הכי חשוב.

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/12
  9. GRANDE LAZIO Member

אמרתי פה לפני המשחק למה זאורי, והנה 2 הגולים שספגנו בגללו.
    אני פשוט לא מצליח להבין את המאמן המרדה הזה, האפס הזה שלא רואה את מה שאוהד מטומטם כמוני רואה ממיילים. כל פעם שזאורי שיחק חטפנו גולים בגללו.

סגירה מפגשת על מיליטו, במקום להישאר עליו הוא נדחף לאמצע. חוסר ריכוז שלו עלה לנו בשיוויון. הלאה - שבר את מלכודת הנבדל בחצי השני, פאציני עושה 1-2. לשחקן הזה אין מושג בכדורגל, הוא פשוט מגן גרוע ששווה סריה C במקרה הטוב. נמאס לי כבר לצפות ביוסלס הזה. די כבר די.

היינו טובים יותר מאינטר אבל ספגנו פעמיים בגלל טעויות צפויות של מגן.
    רייה מוביל אותנו לאבדון. מאמן כזה גרוע, טקטיקן בשקל. יש לך את קונקו ודיאקיטה המעולים, שם את זאורי.. אפס מאופס, וה פאנקולו רייה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/1/12
  10. Milanista Member

נראה לי שאתה לא מחבב את רייה.

הבשורה הטובה מבחינת אוהדי מילאן היא שנראה שאלגרי סוף סוף הבין שאמנואלסון לא מתאים לשחק מאחורי החלוצים. אפילו איברה ביקש שאורבי ישחק כמגן שמאלי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/12
  11. עודד (אוהד הצלחות) Member

ומצד שני שיחק סבבה כמגן שמאלי, גם אתמול וגם מול אינטר (היו לו שם כמה חילוצים יפים מאד)