המחזור ה-19 בסריה A:: סוגרים סיבוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏8/1/11.

1. AS R Member

לא ברור לי באמת כמה הוא מכיל כרגע. בוויקיפדיה רשום שבעבר הכיל 78,000 וכעת מכיל 60,000, באתר אחר רשום 78,000. יש אפשרות לבדוק כמה היו באיצטדיון אתמול ?

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמית יש בו 62,000 מושבים, אבל המשטרה מקטינה את זה מעט מסיבות בטיחותיות כאלו ואחרות. אתמול האיצטדיון היה מלא עם משהו בין 55 ל-60 אלף צופים, מה שהגיוני כי המשחק היה סולדאאוט עוד מהסילבסטר בערך.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

איליצ'יץ' הזה שחקן עם קלאסה מיוחדת. הוא ממש מרשים השנה ונראה לי שאפשר להתחיל לחשב את הזמן שלו בפאלרמו. חבל שמילאן לא הימרה עליו בזמנו אה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. Muurad Member

5. Rossolevy Member

את האמת השחקן של יובה מסתיר אבל זה נראה כמו גול עצמי.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת גם אני חשבתי תחילה שזהו שער עצמי של גריגרה, אך אם תצפה עוד פעם בסרטון תראה שקבאני הבקיע שער נדיר עם העקב.
    כבר נגמרו לי המילים על השחקן המדהים הזה, ולחשוב שבזמנו בפאלרמו חשבתי שהוא חלוץ מוגבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx .

7. Rossolevy Member

לדעתי קבאני פשוט לא הצליח להשתלב שם כל כך ובטקטיקה של נאפולי הוא הסתדר מצוין. אני חושב שאחרי מראדונה זאת הקניה הכי טובה שלהם אי-פעם וקבאני יוכיח את טענתי גם בעונות הבאות שלו.

8. il Divino Codino Member

כדי להצדיק 17 מליון יורו (ועוד בשביל קבוצה עם אמצעים מוגבלים כמו נאפולי), קבאני יצטרך לתת לא רק עונה אחת טובה אלא יותר, בינתיים הוא עושה מעל ומעבר לדרישות ממנו, נאפולי נמצאית איפה שהיא נמצאית בעיקר בזכותו. ארסנל התקפי שכולל את לאבצי, האמסיק, קבאני ומאג'יו זה בהחלט מרשים, אבל נאפולי צריכה בעיקר לחזק את ההגנה החלשה שלה שהיא נקודת התורפה העיקרית שלה, גם הקישור יכול לקבל חיזוק טוב, דה סאנקטיס בעמדת השוער עושה עבודה מצויינת.

9. Rossolevy Member

אם נאפולי מעוניינת להפוך תוך זמן קצר(יחסית) לאחת מהקבוצות "הגדולות" היא חייבת לעבור למערך שבו יש 4 שחקני הגנה. קבאני כנראה כבר סגור בתוכניות של הקבוצה ולכן ישלמו עליו משהו כמו 15 מיליון יורו. תוריד את זה ולקבוצה כבר לא נשאר הרבה תקציב (אני לא יודע מה המצב הכלכלי שלה אבל לדעתי גם 15 מיליון זה המון בשבילה). לפי שמועות שרצות באיטליה הם רוצים לצרף את קרישיטו. אם יעשו זאת יצטרכו להיפרד מעוד סכום רציני של כ-15 מיליון. עד עכשיו התבזבזו 30 מיליון והיא צריכה להוסיף לדעתי עוד בלם בעל שם (וכמובן יכולת). עם מכירות של שחקנים לא רצויים החשבון הסופי שלה יהיה בסביבות 40 מיליון יורו. נגיד ולאחר עונה הקבוצה הצליחה להגיע למקום 3-4 ותצליח להעפיל לליגת אלופות (ובתקווה גם לשמינית) היא תוכל לכסות חלק נכבד מהחשבון. כל מה שצריך הוא שזה יצליח וכמובן שקבאני ימשיך להיות בכזה כושר פנטסטי.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אאורליו דה לאורנטיס, מפיק סרטים מהטופ העולמי ובעליה של חברת המדיה פילמאורו, הוא בעל הבית של נאפולי. כל עוד הוא זה שמחזיק את המועדון יהיה לנאפולי ביטחון כלכלי מובטח. בניגוד להרבה בעלי קבוצות אחרים, ללאורנטיס יש שפיות כלכלית והוא לא מתפרע יותר מדי. העונה הקודמת היא יצאת מהכלל בה הבעלים שפך 55 מ' על העברות, אך בעונה אשתקד גם הציפיות מהקבוצה עלו ולכן הוצאו סכומים אלו. אם ברצונה של הקבוצה להתחזק עוד יותר, אף אחד לא ייצא מכליו אם הבוס ישקיע סכומים גדולים, בטח כשהעונה הוא עוד היה רגוע.