המחזור ה-19 בסריה A:: סוגרים סיבוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏8/1/11.

1. zoharco Member

ישבתי לראות את המשחק אצל ההורים (כי לי אין צ'רלטון) ואבא שלי (שלא מכיר את השחקנים של מילאן) אמר שלדעתו ההגנה מכרה את המשחק כי טעויות כאלה לא רואים. משחק פשוט מזעזע של ההגנה שלנו.
    אמליה הראה חוסר ביטחון מהדקות הראשונות כשבקושי הצליח להשתלט על כדור פשוט. על בונרה ואנטוניני לא ארחיב כי אין מה להגיד על תצוגה נרפית מאין כמותה.

סיידורף פשוט עושה נזק לקבוצה בכל דקה שהוא על המגרש וגם היום האוהדים הראו לו מה הם חושבים על היכולת שלו. שילך להתעסק בניהול ויפרוש- חבל על מה שנהיה ממנו.

סטראסר שיחק עם הרבה ביטחון ותרם גם התקפית- האם סוף סוף יצא שחקן ראוי מהפרימברה שלנו אחרי כל כך הרבה שנים?

קסאנו מדהים. בישול בכל עשר דק' בערך על המגרש עד עכשיו.

לא יודע מה נתנו לרינו לפני תחילת העונה אבל הוא נראה צעיר ב 6 שנים לפחות. אחרי עונה עגומה עם לאונרדו שלא האמין בו הוא חוזר לעצמו עם אנרגיות בלי סוף.

למרות שזה "רק" משחק ליגה זה הוריד לי כמה שנים מהחיים- לא זוכר מתי ראיתי כל כך הרבה שערים בליגה האיטלקית-ממש לה-ליגה...

2. yonmu Member

עד שיש לי זמן לראות משחק שלנו אני חוטף כזה דבר...
    הדבר הכי מאכזב הוא, כמובן, איבוד הנקודות. להגיד 'חזרנו 3 פעמים מפיגור' זה האמא של הכיבוס מילים ל'זרקנו 2 נקודות לפח'. אולי רומא ולאציו מתרחקות (מנאפולי אני לא מפחד ולכן אני מקווה שינצחו את יובה הערב) אבל אינטר מתקרבת ועם מאמן חדש וחיזוק בחלון ההעברות היא בהחלט מדאיגה. להגיד שעם נסטה וקסאנו זה לא כוחות לא עוזר כי פציעה רצינית אחת והסקודטו בסימן שאלה ענק. לשחקנים עצמם -
    אמליה - 5. סביר ומטה.
    אנטוניני - 4. מה קרה לבטחון שלו? משחק חלש ואשם ב2 השערים הראשונים.
    ט.סילבה - 7. לא אשמתו שהוא משחק ליד בונרה.
    בונרה - 0. אשמה חלקית בשער הראשון, אשמה מרכזית בשער השני, ואשמה בלעדית בשני השערים האחרונים.
    אבאטה - 6. סולידי.
    שטראסר - 6. סולידי.
    גאטוזו - 7. כל פעם שאני יראה אותו אני אתפלא איך הוא חזר מהמתים.
    סידורף - 3. גמר את הסוס. לגמרי.
    רוביניו - 5. לא מתאים לעמדה הזאת.
    זלטאן - 7. בישול גאוני ושער.
    פאטו - 8. צמד נהדר.

קסאנו - 9. שתי בישולים בדקות שהוא שיחק זה בהחלט מדהים.
    אלגרי - 5.

שריקות הבוז לסידורף לא שייכות בכלל. בוז מגיע על חוסר השקעה וכד', לא על יכולת רעה. בטח לא לשחקן שעשה כל כך הרבה במועדון.
    קסאנו חייב להיות הברירה הראשונה לעמדה מאחורי החלוצים ברגע שהוא יהיה בכושר משחק מלא. רוביניו צריך להיות המחליף הראשון לחוד. בונרה חייב לרדת בהיררכיה ולסוקרטיס מגיע עוד הזדמנויות.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כל כך חששתי מזה. עד שאני לא אראה את אינטר הרחק מאחור אני לא אהיה רגוע ועכשיו הפער נכון לעכשיו יכול לעמוד על חמש נקודות וזה פער מאוד שביר. אני מקווה שכל ההתלהבות הזו שהם מגלים פתאום זה יותר בגלל אפקט המאמן ולא בגלל דברים אחרים. בכל אופן העונה עוד ארוכה ואני מקווה שנסטה,סילבה ואביאטי יהיו כשירים יותר. בעונה הבאה צריכים שידרוג מערכות כולל בהגנה.

4. Muurad Member

וואו מחזור כזה מטורף ודווקא אותו אני מפסיד! איזה עצבים

5. AS R Member

בשביל רומא המחזור הזה היה אידיאלי בשביל להפסיד. מילאן מסיימת בתיקו ולאציו מפסידה, פאלרמו מסיימת בתיקו ונאפולי ויובה נפגשות. רק אינטר ניצחה כרגע מבין הגדולות, והיא מתחילה להפחיד אותי. נקווה שזה רק מומנטום רגעי של החלפת מאמן.
    בקשר ללוזריות של מילאן במשחק הזה של לאבד 3 פעצים יתרון, אני רואה את זה יותר כלוזריות של אודינזה. להוביל 1-0, 3-1 ו-4-3 בדקה ה-91 ולסיים בתיקו זה לוזריות לא פחות גדולה מזו של מילאן לטעמי, למרות שאודינזה קבוצה הרבה יותר קטנה.

6. Rossolevy Member

זה בדיוק מה שכתבתי לפני יומיים אז השאלה שלי למה מחקו את זה? אפילו שאביאטי בעונה מהסרטים עדיין במשחקים קטנים וחלשים אפשר לשתף אותו(אמליה). אם לא עשו זאת אז אז ברור שמשהו פה לא בסדר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/11
  7. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

טוני ואמאורי פותחים בהרכב. כל מופע האימים לפנינו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. Rossolevy Member

למה? דווקא מול ההגנה (אם אפשר לקרוא לה כך) של נאפולי, הכל יכול להיות. אני מאמין שאם טוני ירצה להוכיח שהוא עוד שווה משהו ואם ירימו הרבה כדורים לראשו, יכול להיות מזל.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה קרה עכשיו ונפסל. פשוט מרגיז.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבאני בורח לגריגרה - פעם אחת, מתקבל. קבאני בורח שוב לטראורה - מי האידיוט שלא חשב לעלות למשחק הזה כשקבאני מכוסה מכף רגל עד ראש?

11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

להמשיך, להמשיך להעיף כדורים קדימה לעבר המגדלור והכנופה הברזילאית... איזה משחק גרוע, לא שזה יותר מדי מפתיע אותי, אך עדיין, לא לעשות פשוט כלום חוץ ממצב נייח אחד ועוד בעיטה אחת של הברזילאית זה פשוט מביך. ככה זה כשאתה מביא בקיץ שחקנים כמו פפה, מוטה וטראורה בתור סותמי חורים. שבמשרדים בוינובו יאכלו את החרא שהם בישלו עוד לפני שהעונה התחילה. העיקר ש"הפרויקט" נמשך ו"הגיעו 10 שחקנים לקבוצה ביניהם הרבה צעירים, ולוקח להם זמן להתאקלם". הכי קל להביא שחקנים חלשים בהשאלה ולקוות לניסים במקום להוציא פעם אחת כסף, בצורה רצינית ולשכוח מהשקעות כספיות רציניות נוספות בשנים הבאות.

קריאות אולה עוד לפני שהמחצית הסתיימה, בושה...

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/11
  12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יש לומר? ההתקפה שלנו מוגבלת מאוד עם 2 החלוצים האלה. אי אפשר לצאת למשחק התקפה מהיר וכשנאפולי מתארגנת בהגנה אז קשה מאוד להגיע עם הראש לכדור - וכך אין לנו מה להציע, פרט לקראסיץ' המדהים. על המחדלים בהגנה כבר דיברתי קודם לכן. לטראורה יש הרבה מה להציע בעמדת המגן השמאלי, אבל הוא עוד צריך להשתפשף באיטליה כי הוא פשוט מרביץ כמו האנגלים.

עד לפני חודש היית בסטטוס של סקודטו עם אותם שחקנים, מה אתה רוצה לעשות? הפציעה של קוואליירלה הרסה אותנו. זה פשוט מדכא.

13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

הייתי בסטטוס לזכייה בסקוטו? הייתי מאד זהיר, והזכרתי המון פעמים את המילה "אם". ולשאלתך מה אני רוצה? אני רוצה שיגיע חלוץ נורמלי, תחליף הולם לחלוץ הכי טוב שלנו העונה ולא איזה חלוץ מזדקן שבא בחינם (איך לא?) לסתום חורים לטווח הקצר.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

וידידנו כאן יובנטיני מציג בדיוק את הבעיה של יובנטוס שעלולה למנוע ממנה לחזור לגדולה בשנים הקרובות - אוהדים עיוורים ועיתון טוטוספורט אחד שרק מחכה להתחיל עם הדרמה והלחץ על קבוצה שנמצאת בתהליך בנייה והדבר האחרון שהיא צריכה זה בלאגן.

יובנטוס גרועה, אבל היא לא במצב נורא. המטרה שלכם היא להעפיל לליגת האלופות ואם האוהדים אוכלים סרט כל-כך גדול שהקבוצה הזאת יכולה לזכות באליפות, ואז מתחילים להלחיץ את המערכת כשהמטרה הפנטזיונרית הזאת מתרחקת, שלא יאשימו אף אחד פרט לעצמם.

1. תיישרו קו עם המטרות הריאליות של הסגל
    2. פתחו טבלה ותבדקו אם המטרות ברות השגה
    3. תחייכו ותחכו בסבלנות לשידרוג הבא כשתבינו שהמצב שלכם בסדר גמור

נ.ב.
    יובנטוס התקמצנה בקיץ כי... כי.... כי... הטוטוספורט האכיל אתכם סרט שיש תקציב של 200 מיליון.

15. 亚历山大帕托 Member

זה כמו להגיד שערב פתיחת הליגה הייתם בסטטוס של סקודטו...