המחזור ה-19 בסריה A:: סוגרים סיבוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏8/1/11.

1. AS R Member

חואן מחזיר בכוח את סמפ למשחק.
    זה רק אני או שלא הייתה הכשלה של סרג'יו ?

2. 亚历山大帕托 Member

איזו החמצה של מאקדה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx קבלת החלטה גרועה.

הנה, גוברטי מראה איך עושים את זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/1/11
  3. AS R Member

בושה שרומא מפסידה לאחת הקבוצות החלשות בליגה.
    חואן במשחק גרוע מאין כמוהו, אשם ישיר בשני השערים שהקבוצה ספגה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/11
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קרה לחואן? ומה זה החגיגה המטורפת הזאת של גוברטי??
    בדיוק כמו בעונה שעברה, מחצית ראשונה גדולה והפסד משום מקום בשניה.

5. zoharco Member

אז אני מבין שאתה נמצא באופן תדיר באימונים של הקבוצה ורואה יותר טוב מאלגרי לאיזה עמדה הוא מתאים? או שראית אותו משחק בקישור כל כך הרבה פעמים שקבעת שהוא לא יתאים לשם?

6. 亚历山大帕托 Member

MILAN: Amelia; Abate, Bonera, Thiago Silva, Antonini; Gattuso, Seedorf, Strasser; Robinho; Pato, Ibrahimovic

UDINESE: Handanovic; Benatia, Zapata, Domizzi; Isla, Abdì, Inler, Asamoah, Pasquale; Sanchez, Di Natale

7. eran.m Member

יש למישהו מושג אם יש לינק לתוכנית הרדיו האיטלקית שמסקרת את משחקי המחזור? ( שממנה יצרו את שירים ושערים ) minuto per minuto ???

8. cazzo Il Capocuoco

רק בגלל שמקסס הוחלף וסבל מבעיות בשריר עושה רושם שסמפדוריה קיבלה די במתנה שלוש נקודות. בתחילת המשחק גוברטי בקושי עקף את גרקו (נדמה לי בעבירה) ומסר טוב לפוצי שהחמיץ, אחר כך הגיע עוד איזה מצב מצויין בבעיטה חופשית. במחצית השנייה האורחים נתנו שילחצו עליהם, והקבוצה של ראניירי עשתה את זה די טוב (כלומר לשלוט בלחץ) עד שהבלם הברזילאי איבד את הריכוז. הלחץ היה לא יעיל, אם הייתי מוריד את גוברטי, סמפ הייתה ממש אפורה. שום שחקן לא הצליח לעבור שחקן של היריב במהלך אחד, הכל הלך בקושי. רואים שהבטחון בפעולות היה חסר. מארילונגו היה די חלש והחילוף היה מתבקש. הכדורים לרחבה לא ממש הצליחו אז מקבלים עזרה מההגנה של רומא.

ושכחתי משהו עוד משהו: הפעם האחרונה שראניירי ניצח את הבלוצ'רקיאטי הייתה ב12 באוקטובר 1994, אז פיורנטינה ניצחה בקופה איטליה. במאראסי זה היה ההפסד השני שלו, ומספר תוצאות התיקו עד עכשיו שמונה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/11
  9. 亚历山大帕托 Member

כנראה שנעלה במחצית השנייה ונפרק את אודינזה, אבל המחצית הראשונה היתה אחת הבזיוניות. אמליה מעפן, אנטוניני מעפן, ההתקפה לא קיימת.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן ממשיכה את לשחק רע כהמשך למשחק הקודם נגד קליארי. לא ברור לי איך זה שאף שחקן הגנה לא שמר על די נטאלה בשער היתרון, למרות שאני לא מוצא אשם עיקרי בשער אפילו טוטו לא היה כל כך מוכן. השער של פאטו חשוב לו מאוד (וגם לנו כמובן) בתקווה שיחזיר אותו לכושר. זהו אולי השער הקליל בקריירה של הברווז, אבל הבישול זלאטן היה מדהים. עד לאסיסט איברה היה איום ונורא וני מקווה שהוא יחזור לעצמו במהרה. רציתי במשחק להתמקד בעיקר בשטראסר וממה שראיתי הוא היה סביר ולא בלט יותר מדי אבל ממה שאני מצפה ממנו הוא עונה על הדרישות. במחצית השנייה מתחילים הכל מהתחלה, שער אחד שלנו ועם הגנה מסודרת אפשר לסיים את המשחק בניצחון.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילא ההגנה, אבל זה שאנחנו משחקים בלי רג'יסטה זה מה שגורם לזה שאנחנו לא מחזיקים בכדור מספיק כדי למנוע מאודינזה להציק להגנה הזאת. פירלו יכול להיות הכי לא יציב ובינוני בעולם ואנחנו עדיין לא מצליחים להראות כמו קבוצה בלעדיו.

נ.ב.
    הרגע המטריד של השנה עד כה: רוביניו לימד את פאטו לרקוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנטוניני ובונרה מכרו את המשחק... יש גבול לכמה גרועים אפשר להיות. בולשיט מה שהולך פה.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיכוי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx .
    למרות הפצועים זהו אחד המשחקים החלשים של מילאן העונה, כלום לא הולך. כנראה שהחיסרון של פירלו הוא באמת עד כדי כך משמעותי. מה שבטוח הוא שעם נסטה לא היינו סופגים שני שערים. אלגרי חייב להכניס את קסאנו מהר, רק הוא יכול להציל אותנו מהפסד מיותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/1/11
  14. 亚历山大帕托 Member

וואו, לא להאמין כמה בונרה גרוע.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין, הגול השלישי רשום על שמו של אלגרי. 2 דקות לפני זה אמרתי לעצמי שאם עד הדקה ה-70 הוא לא מוציא את סיידורף, הוא האשם הבכיר בהפסד.