המחזור ה 19 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏6/2/09.

1. Bayern`Lover Member

אלקסנדר באוומיוהאן (שחקן באיירן בעונה הבאה) כבש שער מדהים מול 1899.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שער שעל כולו חתום השוער של הופנהיים האס ...

3. Bayern Straße nach sechs

באיירן - דורטמונד
    שנה שעברה - משחק ראשון בסיגנל אידונה פארק, התוצאה 0-0
    משחק שני באליאנז ארינה, 0-5 מוחץ. 0-4 אחרי 22 דקות.

השנה - משחק ראשון גם כן בסיגנל אידונה פארק, התוצאה 1-1
    משחק שני באליאנז ארינה, מישהו מהמר על 0-6? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/09
  4. Lars Ricken Member

אין סיכוי!
    ההגנה של דורטמונד היא כבר לא אותה בית בושת(סליחה על הביטוי)ששיחקה אשתקד מול באיירן ב5-0.
    המשחק אשתקד כל כך בייש את תדמית הקבוצה.
    ז'ה רוברטו ולוקה טוני נתנו שואו ענק וחגגו במרכז הרחבה של דורטמונד כאילו הייתה רחבת ריקודים,מקווה שימעדו מולנו.
    נעשו שינויים ואני מתפלל היום לתוצאה סבירה.

5. דנידין Member

היא כרגע אכן תוצאה סבירה ומשמחת לדורטמונד. טעות איומה של דמיצ'אליס אשר מזכירה מעידות של לוסיו אשר הביאו לגול כה מהיר עוד לפני שכולם הספיקו להתיישב ביציעים.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הלוזריות של דורטמונד זה משהו מדהים.
    נעזוב לרגע מי היה טוב יותר ומי פחות, אתם מרזיקים בתוצאה יפה 1-1 עד הדקה ה 88, אשפר לצפות שהתוצאה הזאת תישמר ב2 הדקות שנשארו + תוספת זמן?
    אפשר, אבל מקבוצה בלי אופי אי אפשר לצפות כלום. אז ככה בסופו של יום באיירן עושה את שלה והתקרבה עד כדי נקודה אחת בלבד מהופנהיים שזאתי במשחק הבא תישבור את הראש מול לברקוזן המידרדת ובאיירן תוכל להחזיר את הרטה לקרקע דרך ניצחון בבירת גרמניה. ואז באמת הכל יחזור לסורו. ודורטמונד הם בוודאי יחזרו לנצח שבוע הבא (חסר להם שלא) מול קוטובס, שניצחה היום את הנובר 1-3 וסיבכה את המצב של האחרונה בעוד אנרגי טיפסה למקום ה 15 והחזירה את קרלסרוהה אל מתחת לקו האדום, אבל בקרב מול הגדולות יותר דורטמונד תמשיך לאבד נ"ק, הרבה בזכות החוסר אופי שידברתי עליו קודם.
    איפה הקבוצה הגדולה של שנות ה 90?
    היא היתה לא רק שלא מפסידה אלא אולי מנצלת איזה מתפרצת גדולה בשביל לנצח את המשחק.
    היו ימים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/2/09
  7. Lars Ricken Member

אני איניני ראיתי את המשחק מפאת הזמן הקצר שעומד לרשותי.
    אבל אפשר להבין מהתוצאה כמה דורטמונד קבוצה חסרת נשמה,חסרת חיים.
    פעם שניה העונה (מה שזכור לי) שדורטמונד יוצאת עם ה*** ביד מול הקבוצות הגדולות-בפעם הראשונה זה היה עם פיזארו בברמן והפעם עם קלוזה בבאיירן.
    ההפסדים האלה לא מוספים כבוד לאף אחד בדורטמונד.

8. Bayern Straße nach sechs

תקרא לזה איך שאתה רוצה באיירן פשוט הייתה יותר טובה.

כשמשחקים בונקר ההתקפות היחידות הן התקפות מתפרצות/מצבים נייחים. כדי להגיע לשני יש לבצע את הראשון בצורה טובה (בצורה טובה מאוד זה נגמר ברשת). דורטמונד עם קצת חוכמת משחק הייתה גומרת את באיירן בתוצאה שברמן פירקה אותנו. הקישור האחורי, ואן בומל וזה רוברטו כמעט ולא הגנו, וגם כשעשו זאת הם לא עשו זאת בצורה מספיק טובה. ההגנה נראתה כמו מופע קרקס (דמיקליס לקח שיעורים פרטיים אצל לוסיו בחופשה?) ועדיין איכשהו רק פעם אחת הכדור נכנס לשער של רנסינג.

שוב חוזרים מפיגור ושוב מנצחים, הראנו אופי? לא בטוח. קיבלנו מתנה בשער הראשון והשני, השלישי היה סתם לפרוטוקול. ועדיין נצחון מוצדק, והגענו לאין ספור הזדמנויות.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/09
  9. AS R Member

62 אחוזי החזקה בכדור, 34 בעיטות לשער. דורטמונד צריכה לומר תודה שזה לא נגמר כמו בשנה שעברה.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מריו גומז: 28 משחקים העונה >> 29 שערים.
    מדהים!

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואיפה הוא היה בקיץ אני שואל? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

בכל אופן, ניצחון מוצדק היום של באיירן. שלטה במשחק לחלוטין ואלמלא טעות אומללה של דמיכליס לא היינו נקלעים לברוך בחצי הראשון. היה חשוב מאוד לנצח היום גם כדי לחזור עד למרחק נקודה מהופנהיים וגם מכיוון שכל היריבות בצמרת פיקששו אתמול.

שבוע הבא משחק לא פחות חשוב ומאוד מרתק נגד הרטה. ממוקמת במקום השלישי בטבלה, מציגה כדורגל נפלא לאורך כל העונה למרות איבוד הנקודות בבילפלד שזו לטעמי ירידה חד פעמית של הקבוצה הזו שניצחה ארבע מחמש משחקיה לפני היציאה לפגרה, וגם העובדה שהיא רצה חזק בצמרת תוסיף המון פלפל למשחק הזה. אני רואה במשחק הזה הזדמנות לתקן את הטעות שנגרמה לפני שבוע בהמבורג ולהתחיל לפתוח פער משער קבוצות הצמרת(הרטה, המבורג ולברקוזן).

12. דנידין Member

כמו שאמרו כאן, באיירן היתה אומנם הקבוצה הטובה ביותר במשחק והגיע לה לנצח, אבל הנאיביות שלה היתה עולה לה ביוקר מול קבוצה יותר חכמה מאשר החברייה הלא כ"כ מוצלחים מהפוט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

זה היה כ"כ ניכר לעיין, קבוצה עם שכל היתה מענישה את המערך ההגנתי הלקוי של באיירן במתפרצות.
    נקווה שבאירופה קלינסמן ידע להסיק את המסקנות הנדרשות.

ולמה אלוהים, למה? למה אתה רוצה להשאיר את קוטבוס בליגה, למה?
    וזה עוד על חשבון קבוצות כמו קרלסרוהה או מונשנגלדבך או אפילו הנובר או פרנקפורט, קבוצות שראויות הרבה יותר לשחק בבונדסליגה מאשר המועדון הנחמד אומנם מברנדנבורג.
    נחמד, אבל לליגה שניה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

שבוע הבא 4 מתוך חמשת קבוצות הצמרת נפגשות, הזמדנות להמבורג ולדולקות מאחורה לצמצמם רווחים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. dudi Member

אני חושב שלאור המוצר הסופי שסיפק לנו המחזור האחרון את מסתכן קצת בהימור שלך לגבי המחזור הבא..

מה שכן בקשר לקוטבוס הצוות הבולגרי שלה נתן הצגה סוחפת אתמול ,ות'אמת?? החברות מקרלסוהה,פרנקפוקט וגלאדבך משחקות עם הגנות שלא ראויות לרמה בינונית שלא לדבר על רמה ממוצעת של קבוצה גרמנית, אז אני יודע שיש העדפה שקוטבוס הקטנה תרד אבל מצד שני לא מגיע לה ביחס לאחרות לרדת.

14. דנידין Member

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני חושב ששאלת השאלות היא מי מתוך 9 הקבוצות שנאבקות על חמשת המקומות הראשונים באמת תאחוז במקומות הללו בסוף העונה.

לא יודע מה איתכם, אבל אני צופה להרטה והופנהיים נפילות גדולות.
    מצד שני אני בטוח ששאלקה תחזור לעצמה, ברמן בסופו של דבר תחזור להפציץ ובאיירן תיקח את המקום הראשון ולא תחלוק אותו יותר עם אף קבוצה אחרת.

10 דברים לסיכום המחזור:
    1. אז מי אמר שבואטנג לא למד משהו באי הגשם?
    2. לבאיירן יש 9 נשמות וקלוזה וטוני אחד
    3. לברקוזן בונים איצטדיון חדש, במקום הבי ארינה, הארינה החדש יקרא גי(י) ארינה פלר מסביר:" אנחנו ממשיכים להתקדם!
    4. וורונין מצא את הסיבה לפריחה המחודשת שלו " אני לא יכול לשחק בגשם! "
    5. מרקוס באבל עדיין מחכה לג'סטה מזאמר, כתגובה מריו גומז מציב אולטימטום:" אם באבל לא יקבל אישור אני לא אכבוש יותר בנבחרת!"
    6. אולי הונס לא מקנא בכסף של השייחים :" שהם יביאו את קאקה, לנו יש את באומיוהאן! ראיתם את הגול שלו?"
    7. ברמו בקריזה ושאף ממשיך להילחם :" אובמה נתן לי הרבה כוח, אנחנו צריכים שינוי! "
    8. רנגניק רוצה ליישם חוק חדש: שופטים זרים עד הדקה ה80, מהדקה 80 שופטים גרמנים
    9. יול בסצינה חזקה בסוף ההפסד בקרסלרוהה :" מי כבש להם בסוף? אל תדאגו יטופל!"
    10. למרות הניצחון גם בורדון כבר מרים יד\יים

יאללה חברים, יום רביעי משחק אימון נגד נורווגיה ב' ובשישי באייר - לברקוזן
    ובשבת הקרנת החלק החדש של הטרילוגיה: כשהונס פוגש את הונס חלק 99999

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/2/09