המחזור ה 19 - באיירן לא עוצרת גם בברמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏22/1/10.

1. אפנברג Member

חסר לו שלא היה שם גול אחרי כל ההחמצות שלו במשחק!!!...:)

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרטה - גלדבאך 0:0
    הרטה עם אותו הרכב שעלה בשבוע שעבר ומשחק 100 לפרונצק כמאמן. דרובני עם עצירה כפולה נהדרת לפנדל ולבעיטת ההמשך ומצד שני גם לוגאן באיי של גלדבאך במשחק מצויין. משחק שני רצוף להרטה בלי לספוג ופעם ראשונה העונה שהיא מסיימת שני משחקים רצופים בלי הפסד. האמת היא שלהרטה הגיע ניצחון היום.

מיינץ - האנובר 0:1
    סלומקה חוזר לאמן בליגה אחרי תקופה ארוכה, אבל זה לא ממש עוזר לקבוצה. היא עדיין נראית רע. האנובר לא ניצחה מאז מותו של רוברט אנקה. מיינץ עם ניצחון ראשון אחרי 6 משחקים רצופים בלי ניצחון. פרומלוביץ היחידי שהיה טוב בהאנובר.

נירנברג - פרנקפורט 1:1
    בנירנברג חיכו 477 דקות כדי לכבוש שוב. משחק שישי רצוף ללא הפסד לפרנקפורט ותיקו ראשון אחרי חמישה הפסדים רצופים לנירנברג. משחק פושר מאוד.

בוכום - שאלקה 2:2
    משחק שהפגיש את הקבוצה הצעירה בליגה (שאלקה) עם הקבוצה הזקנה בליגה (בוכום). עד היום שאלקה ספגו רק 13 שערים. היום מדקה 82 הם ספגו שניים. מכל שבעה השחקנים החדשים ששאלקה קנו החורף, אף אחד לא פתח בהרכב. פארפאן עם שני בישולים היום וקוראני כבר עונה שמינית ברציפות שהוא כובש לפחות 10 שערים בעונה. נוייר היה הקפטן היום בשאלקה. השימיאן נכנס בדקה ה - 72, הבקיע בדקה ה - 82 ובישל את השיוויון בדקה ה - 92. אח"כ בראיון הוא אמר שההוראות של הרליך לפני שהוא נכנס היו תעלה תבקיע אחד ותבשל אחד.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אליאס, אני רואה אותך פה, אז בהזדמנות זה אני ימליץ לך להתחיל לעקוב אחרי לוקאס בריוס ודורטמונד. נכון להיום אחד החלוצים הטובים בליגה, וללא שום ספק רכישת העונה, לבטח במחיר ששולם עליו.
    תענוג לראות אותו!

נו נדב, השתנתה הדיעה על קלופ?

הרטה, עם כל הסימפטיה, ממשיכה לירות לעצמה ברגל, לא משנה מה היה ואיך, בבית מול גלדבך מוכת הפציעות הקבוצה הביתית היתה חייבת לנצח. הסיכויים עדיין קיימים, אבל בבית הרטה חייבת לנצח.

היום פגשתי בנסיעה משותפת, אוהד של מיינץ שהיה בדרך למשחק. אחרי שידברנו על סימק ועל הקבוצה הסימפטית ביותר בליגה ולפני שנפרדו דרכנו אמרתי לו שהיום מיינץ מנצחת, צדקתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

באיירן לא נקיה בעבודה בהגנה, אבל הקבוצה משחקת פשוט נהדר. אם הם יתייצבו בהגנה הם יכולים גם ללכת חזק על הגביע הגדול באירופה.
    ברמן עם הגנה בדיחה. תוצאה ראלית היתה צריכה להיות 2-6 לבאיירן או משהו דומה.
    שערים יפים של האנט ואלמיידה ובאמת שאין טענות לחוליה ההתקפית של ברמן נטולת היהלום פיזארו, אבל ההגנה כמו תמיד פשוט טורפת לשאף את הקלפים. מעניין מתי יבינו את זה בברמן?

שבוע הבא דורטמונד בשטוטגארט, מי תעצר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מתבייש להודות שדי ביקרתי פה את התחמתו, עדיין לא ברור לי איך הוא כל כך מצליח ואני רוצה לראות המשכיות גם בעונה הבאה בשביל להודות שטעיתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

למרות יכולת הכיבוש שלו ראיתי פה בפורום גם אוהד דורטמונד שלא מתלהב כל כך מבאריוס אם אני זוכר נכון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/1/10
  5. הגבר באדום Member

דווקא על המחצית הראשונה של שטוטגארט אין לי טענות - בהחלט ניתן היה לראות עדיפות על פני פרייבורג.
    במחצית השניה היה שווה.
    גם השער של מריצה היה צריך להיפסל - משחק מסוכן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אבל מה שכן - רואים שהמאמן הוא מנוסה, לא משנה את ההרכבים כל מחזור.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איזה משחק רע של הופנהיים, חיברו אולי שלוש מסירות מקסימום, הרבה רצון אפס יכולת. למאמן הכושר מגיע צל"ש אולי, השחקנים של הופנהיים לא מפסיקים לרוץ ולחפש רגליים של היריב, הם לוחצים מאוד גבוה יחסית (איזו החמצה אחרי החטיפה מהשוער) ומתנפלים על הכדור, אבל עם מעט שכל וחוסר ארגון טקטי. כל הלחץ הלא מסודר הזה חושף את ההגנה, החלשה גם ככה, להתקפות היריבה.

המגן השמאלי הג'ינג'י היה פשוט אנטי כדורגל היום, רוב הקבוצה הייתה, אבל הוא במיוחד. סוקו הפגין משחק חלש ביחס לשבוע שעבר לדעתי, הרבה רצון אבל מאוד לא מדוייק, דבר שמאפיין את כל הקבוצה האמת.

גם לברקוזן לא הרשימה יותר מדי, למרות הניצחון היפה, היא נהנתה מהחורים הענקיים בהגנת הופנהיים.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי כמעט את כל המשחק של הופנהיים נגד לברקוזן ואני מצטער לא ממש להסכים עם הכותבים הקודמים כאן.
    הופנהיים לא קבוצה כל כך רעה. הם היו חלשים אתמול, ברוב המשחק, בגלל לברקוזן. ולברקוזן כן מאוד מרשימה. אין לקבוצה כוכבי על, אבל יש להם קבוצה מצויינת. קבוצה שנראית כמו יחידה אחת, שכל אחד עושה את החלק שלו. קבוצה שנראית כמו קבוצה. קבוצה שקשה להבקיע נגדה וקשה להגיע למצבים נגדה. ואם כבר הגעת למצבים אז יש איזה אחד מצויין בשער שעוצר את רובם. אולי להמבורג סגל יותר נוצץ מללברקוזן אבל ללברקוזן קבוצה מצויינת. קבוצה שעומדת נכון קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה. קבוצה של מאמן. קצת מזכירה את באיירן נטולת הכוכבים של סוף העונה שעברה.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נראה לי אני היחידי שכתב על המשחק פה אז אתה בוודאי מתייחס אליי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

ההתרשמות שלי מלברקוזן, שסיכמתי במשפט אחד כי היא פחות עניינה אותי, הייתה דומה למה שכתבת, ההבדל שאני לא מצאתי את זה כל כך מרשים. לברקוזן ניצלה את כל הבעיות במשחק של הופנהיים וגברה עלייה בקלות, בעיות שמבחינתי כל כך שקופות כבר אחרי 2 משחקים מלאים בודדים שראיתי, שלא דורשות משחק טאקטי מרשים אלא רק מעט תכנון ויכולת לבצע אותו.

כל המחמאות ללברקוזן, הם הפכו את המשחק לפשוט, אבל לדעתי ללא יכולת מרשימה אלא פשוט ביצוע נכון של הדברים - שזה מתחבר למה שאתה רשמת וממה שראיתי אתמול אני מסכים לחלוטין:

"אולי להמבורג סגל יותר נוצץ מללברקוזן אבל ללברקוזן קבוצה מצויינת. קבוצה שעומדת נכון קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה. קבוצה של מאמן. קצת מזכירה את באיירן נטולת הכוכבים של סוף העונה שעברה"

9. Zico Member

גם אני ראיתי את המשחק ששוב המחיש שלברקוזן השנה בניגוד לדעות כאן היא המועמדת הבכירה לאליפות. זה אף פעם לא קל לנצח בהופנהיים, ואם כבר אז צריך לעבוד קשה בשביל לנצח.
    אתמול זה היה נראה כאילו הכל היה קל וזה מדבר הרבה בזכות לברקוזן.

איזה שער של רובן! זה רק אני או שהוא תיכנן בכלל להגביה?

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/10
  10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

התייחסתי גם לדברים שלך אבל גם לדברים שאחרים (רוזנרועוד) אמרו כאן (גם אם בטופיק אחר) במיוחד על הסגל הנוצץ של קבוצות אחרות (במיוחד המבורג) ומי המועמדות לאליפות. לכן, גם אם כתבתי את זה כאן ובעקבות המשחק האחרון, הרי שהתייחסתי לאו דווקא רק אליו, אלא לכל העונה הזו של לברקוזן. הקבוצה פשוט קבוצה. משחקת כמו קבוצה ונראית כמו קבוצה. (גם אם לא תיקח את האליפות). שימ/ו לב אותה הקבוצה שלא הצליחה להגיע למקום באירופה בעונה שעברה אבל עם שינויים מינוריים בסגל (בטח לא רכש נוצץ) אבל עם חיזוק משמעותי במקום אחד (כמו שפיליפ לאם אמר פעם) נראית אחרת לגמרי.
    כל מי שמכיר אותי (כאן) יודע שאני לא ממש מתרשם מכוכבים נוצצים ולהטוטים ועלי עושות רושם קבוצות "חזקות". בגדול, זה מה שניסיתי להגיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב יקירי, מי אם לא אתה יודע שאת הכסף סופרים במדרגות. כמו שלא התרגשתי בזמנו מברמן שכולם כאן היללו אותם, ככה אני גם לא מתרגש מלברקוזן. קבוצה כאן או לשם, מדובר בקבוצה בינונית שהצליחה עד כה להתעלות על עצמה, זה יכול להצליח זה יכול ליפול. חוץ מהיפייה אין להם שום טיפוסים שיצליחו לסייע להם לנפץ את החלום.

לא אמרתי בשום מקום שלברקוזן לא תסיים מעל להמבורג, אבל מול באיירן הרגליים ירעדו והמכנסיים כרגיל ירטבו. כל מה שאני כן אומר, שאם יש סיכוי לליגה שלנו לראות מאבק על האליפות אז אנחנו צריכים את המבורג במיטבה. וכן לבדיה הוא הבעיה הגדולה של המבורג.
    וגם מהייניקס אני לא תופס, גם פה הצליח, גם קלופ מצליח. הייניקס לפני באיירן היה מאמן שבשנים האחרונות סיים את הסוס ועל סף פרישה. זה לא משהו שמשתנה בזכות סיבוב אחד טוב.
    ושוב, הזמן יראה מי צודק

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/1/10