המחזור ה-19: אז סגרנו סיבוב בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏11/1/13.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק דור רגוע כאשר היגוואין פותח, גם אני ואוהדי בארסה שרואים את המשחקים... אין מה לעשות החלוץ האגואיסט הזה הוא נזק לריאל, במקום בדקה הרביעית למסור לשחקן שעומד עם הפנים לשער חשוף הוא מעדיף לנסות להסתובב ולכבוש בעצמו ממצב בלתי אפשרי, הוא תמיד יחשוב קודם כל איך לכבוש גם אם זה על חשבון מצבים הרבה הרבה יותר נוחים לקבוצה..

לא לפתוח עם אוזיל היתה הטעות הכי גדולה של מוריניו, אבל אין מה לעשות יש לו את הגביע שהוא הרבה יותר חשוב מהליגה כרגע ו 3 משחקים מול ולנסיה בשבוע.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הסיבה שזה "רק" משחק טוב ולא משחק מצוין, היא שולנסיה הגיעה מצוין עד לטווח של ה-20 מ' משער סבייה, ואז נתקעה כמעט כל פעם מחדש עם ניסיונות מיותרים לחפש את העוד מסירה ועוד מסירה או סתם קבלת החלטות רעה. יש הרבה שחקנים טובים במרכז השדה ובהתקפה, אבל קיבלתי את הרושם שחסר מישהו שייתן את הכדור לגול בהתקפה מסודרת.

כמו שציינת ההגנה הייתה טובה, הופתעתי לטובה מהיכולת של ריקארדו קושטה שעד היום לא הרשים במשחקים שראיתי אותו. בצד השלילי של ההגנה, גוארדאדו כמגן יכול לעבוד לפעמים, אבל אתמול מול חסוס נאבאס הוא היה הנקודת תורפה של הקבוצה. בלי קשר, או עם, המקסיקני היה גם מאוד לא מדויק בחלק הקדמי.

למרות הביקורת שלי בהתחלה, משחק טוב של המארחת ששלטה בו מתחילתו ועד סופו.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עמי,

שנינו מעריכים את מונטרו, שאגב לידיעתך מציג יכולת טובה במקסיקו ועושה התקדמות גדולה במשחק שלו לדעתי, אבל תשים לב לנקודה הבעייתית במשחק שלו שגרמה לי לכתוב על ההגזמה שלך במחמאות אליו ובאי ההבנה איך לא נשאר בליגה - קמפבל, בכלום הופעות יחסית, כבר כבש יותר ממנו. אישית אני חושב שמונטרו שחקן יותר טוב משמעותית נכון להיום, הם גם שונים בסגנון שלהם ואני עושה פה עוול למונטרו, אבל שחקן התקפי שבמשך עונה שלמה כובש שער אחד הוא כנראה לא עילוי. מעבר לסטט', כמו שבוודאי ראית במשחקים עצמם, מונטרו פשוט לא היה מספיק יעיל בהתקפה ובהרבה משחקים התקשה לייצר מצבים לו ולחבריו.

4. riquelme1 Member

מסכים איתך שהוא לא היה יעיל כל כך בבטיס, אבל אני עדיין חושב שהוא פוטנציאל נהדר ואני שמח לשמוע שהוא מצליח במקסיקו, הייתי שמח לראות אותו שוב חוזר לספרד וראיתי כתבה לפני כמה זמן שבטיס רוצה להחזיר אותו. לגבי קמפבל אחלה כשרון, אבל הבעיה שהוא שייך עדיין לארסנל.

בקשר לגוארדאדו, הדבר היחיד שמעצבן אותי מאז שואלוורדה הגיע זה שהוא פותח עם גוארדאדו כמגן שמאלי, הבן אדם פשוט לא יודע לעשות הגנה ומפקיר את ההגנה שלו פעם אחר פעם, עוברים אותו בקלות ולא רק חסוס נאבאס אתמול. בתהחלה חשבתי שזה סוג של ניסוי שגם פלגרינו ניסה, אבל הוא מעדיף אותו על מגן טיבעי כמו עלי סיסוקו. האמת שחקן שמאוד חסר לולנסיה העונה זה ז'רמי מאתייה, הוא עדיין מתקשה לחזור מפציעה ואני מצפה כבר לראות אותו.

למרות הניצחון והשיפור אתמול בולנסיה יש לא מעט בעיות, בעיקר בקישור האחורי, הקבוצה חייבת קשר אחורי, אי אפשר לסמוך רק על אלבלדה בגילו המופלג ועם הפציעות שיש לו כמעט כל עונה, גם קיצוני לדעתי צריך להגיע שפיגולי באליפות אפריקה.

גם מפריירה בצד ימין אני לא מתרשם יותר מדי.

5. Maravilla Member

יופי של קבוצה בטיס, משחקים כדורגל טוב מאוד ואני לא יהיה מופתע אם יסיימו בסוף העונה מקום רביעי.
    יחד עם בניאט השחקן הבולט שם הוא רובן קסטרו חלוץ באמת מצויין, מאוד מוזר לי שרק עונה שעברה בגיל 30 הוא פרץ.

6. סדרו קייטע Member

פיצי שייך לאתלטיקו?

קראתי טענות שהוא שייך לאתלטיקו לצד טענות שהוא שייך לבראגה. במידה והאפשרות הראשונה נכונה, הייתי נותן לו הזדמנות אמיתית בעונה הבאה. שחקן מאד מוכשר וארגיובלי יותר טוב מכל מה שיש לאתלטיקו בעמדה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/13
  7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד ניצחון חשוב שסוגרת סיבוב מושלם עם 44 נקודות..
    המשחק היה פושר, סראגוסה לא ניסתה לתקוף וזה היה עניין של זמן עד שכבשנו את השער

8. Civil Anti Madridista

מחצית במלאגה, ברצלונה יורדת להפסקה ביתרון 1:0 משער של ליאו מסי אחרי טעות ענקית של קמאצ'ו שסידר לארגנטינאי שער בהזמנה
    הגדולה של בארסה השנה היא ברגע שהיא מריחה דם היא גם הורגת, וזה דבר שלא התאפיין ובלט כ"כ בקדנציה של גווארדיולה
    ראינו משחקים בהם ברצלונה הובילה, הורידה הילוך ושילמה על כך ביוקר בסופו של דבר. וזה קרה לא מעט בעונה שעברה.
    מהרגע שנכבש השער ברצלונה השתלטה עוד יותר על המשחק והגיעה לעוד מספר מצבים נהדרים, אני מניח שתהיה המשכיות גם במחצית השנייה.
    ואם פדרו רוצה להישאר על המגרש גם במחצית השנייה כדי מאוד שיתעורר, הוא פשוט חושך עד עכשיו

9. aloneli Member

האמת ציפיתי ליותר ממלאגה.לא שאני מחזיק יותר מידי מהקבוצה הזאת אבל זה ברור שהיא ביום טוב מסוגלת להרבה יותר.הערב היא לא עשתה יותר מידי.

אהבתי את המשחק של מסי היום.המון פירגון לחברים והמון מהלכים קבוצתיים שזה לא תמיד מובן מאליו לשחקן שמצפים ממנו שרק יבקיע עוד ועוד.

10. riquelme1 Member

סיבוב שלם עבר, וברצלונה ממשיכה עם המאזן הטוב ביותר בהיסטוריה של הליגה הספרדית, עם 18 ניצחונות ותיקו ובלי הפסד אחד אפילו, ברצלונה הנוכחית בהחלט קבוצה על סף שלמות ונראה שאין דרך לנצח אותה כרגע, ועדיין זה מבאס ביותר שהאליפות מוכרעת כבר בסיבוב הראשון ושבארסה מגיעה למאזן כזה.

כאב לי מאוד על הטעות של נאצ'ו קמאצ'ו, אבל זה טעות שקורה, הוא החזיר כדור אחורה ולא שם לב שמסי נשאר שם, קורה, זה כל כך לא מאפיין את העונה הנהדרת שלו ואני שמח שפלגריני לא ספסל אותו, אני מאוד מקווה שזה לא יפגע לו בביטחון.

אם בתחילת העונה הההגנה של בארסה נראתה נורא ביחס לשנים קודמות, מאז שפיקה חזר גם ההגנה של בארסה חזרה להיות על סף שלמות(ולא בגלל פויול, שיושב יותר על הספסל), שביט יכול לבלבל לנו את המוח עליו עד מחר, פיקה פשוט בלם מושלם והעונה חוזר לכושר הנהדר שלו, אפילו קבוצה כמו עם התקפה נהדרת כמו של מאאלגה מסוגלת לכבוש רק ממצב נייח.

אם יש נקודת תורפה בולטת בהרכב של מאאלגה, זה סרחיו סאנצ'ס הנוראי, שחקן פשוט מחריד, פשוט בית זונות הלך באגף שלו והחיסרון של חסוס גאמז זעק לשמיים.

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/13
  11. Civil Anti Madridista

עוד יום עבודה בשגרה של ברצלונה
    הופתעתי ממלאגה אני חייב להודות, הייתי משוכנע שיהיה לנו קשה מאוד לנצח שם אבל בסופו של דבר זה היה קל להפליא.
    פברגאס ואינייסטה היו פנטסטיים אתמול, ליאו מסי במשחק שקט יחסית מסיים עם שער ו2 אסיסטים, הכי קל שיכול להיות
    ובשורה התחתונה הסיבוב הראשון הסתיים והמספרים מדברים בעד עצמם, 18 נקודות הפרש מריאל מדריד מי היה המאמין

http://media2.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/034/800/size_640x360/1012-11-03_BARCELONA-CELTA_12.v1353582770.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/13
  12. AtleticoMadrid Member

ניצחון חשוב מאוד, מגדילים את הפער מריאל ל-7 נקודות, בורחים מהם ורצים לסגנות הליגה הספרדית.

לגבי בארסה - חבר שלי אמר לפני המשחק, "בארסה הולכת לקבל את ההפסד הראשון שלה היום, ממלאגה ", זה נגמר בזה שהוא הביא לי 50 שקל חח, זה היה צפוי. יכולת לא אנושית לקבוצה הזאת.

13. xavi6 Member

אם פיקה הוא בלם מושלם, למה הוא צריך לחזור לכושר שלו? הוא היה מעולה אתמול, מסכים, אפילו הכי טוב מבין כל רביעית ההגנה. אבל הוא לא מושלם, והוא צריך לתת כמה משחקים טובים בשביל לחזור לכושר שלו. דיי לחפור על אותם דברים, לא ראיתי אותך אומר משהו רע עליו כשהוא היה גרוע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/1/13
  14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גראנדה סוחטת נקודה בדקה ה93 כשהיא מבקיעה מפנדל שני במשחק ומסיימת ב 2:2 בחטאפה