המחזור ה-18 של הסרייה A :: אינטר ונאפולי נפגשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏5/1/11.

1. Rossolevy Member

הכי חשוב כרגע לרומא הוא לקנות סופית את בוריילו. בוריילו תפור על השיטה של רומא וניתן לראות זאת ע"פ הופעותיו המצוינות. חבל שחלוץ כזה יתבזבז אצלנו במילאן כשהוא לא מצליח להסתדר עם שיטת המשחק. בנוסף אם אוקקה יגיע להישגים נאים בבארי עד סוף העונה, אני לא רואה שום סיבה שהוא לא יפתח בעונה הבאה בהרכב הראשון (במיוחד אם היכולות של ווצ'יניץ' ושל טוטי ימשיכו כך).

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולגבי מנז, שמישהו ימצא כבר את הסרטון בו עשה צחוק מ3-4 שחקני קטאניה לפני המסירה לריסה בשער השני! הוא השחקן הכי טוב של רומא העונה. הוא מרהיב את הקהל. את הטכניקה שלו בקצב בו הוא משחק אפשר לראות רק במשחק מחשב. הוא היורש של טוטי. אף מגן בליגה לא מצליח להתמודד עם המהירות שלו. קיבו בכה בגללו. לא זכור לי משחק אחד בו הוא לא היה מעורב באחד השערים. הוא סוחט כל כך הרבה עבירות בגלל שליריב אין דרך אחרת לעצור אותו ולא בגלל אופי חרא. ומה שהכי מפחיד אצלו זה שהוא משתפר ממשחק למשחק. זהו סיימתי.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואיך הוא יצבור ניסיון אם לא יעלה מהספסל במשחקים גמורים? אין לי בעיה שישאילו אותו אבל כל עוד הוא היה אצלנו(בעצם בחצי השנה הראשונה של השנה הזאת ושל שנה שעברה) שיקבל את הצ'אנסים שלו. וזה לא היה רק על חוסר הניסיון שלו, קטלת אותו אבל אני לא יכנס לקטנות. אין לי ספק שהוא יהיה חלוץ רביעי שנה הבאה במידה וייתן חצי שנה סבירה בבארי, הוא כבר יהיה בן 22 שנה הבאה, זה כבר לא ילד במונחים של היום.

אוקאקה ובוריילו לא יתפסו ביחד לדעתי. הם דומים מדי וסתם ייכנסו אחד לשני בין הרגליים.

אני אמרתי כבר שאני לא רואה מצב שמנז לא פורץ השנה. זה היה חייב לבוא מתי שהוא, העונה שהוא יפסיק עם ההבלחות החד פעמיות ויתחיל לתת הופעות יותר מ5 פעמים בעונה. אנחנו קבוצה שתמיד צריכה את השחקן הזה וטוב שהוא הגיע כשווצ'יניץ' וטוטי לא בשיא כרגע.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא אוהב את ההתפתחות ואת ה"רוע" שלו העונה. כשרק הגיע לרומא היה עצוב להסתכל עליו. הוא בחיים לא חייך, גם אחרי שכבש שערים ונראה בדיכאון כרוני. ראניירי אמר עליו שהוא מאוד מופנם והיה קשה לתקשר איתו. מקסס היה הגננת שלו גם מחוץ למגרש ובכלל היה נראה שכל העסק הזה גדול עליו.
    מנז לפני שנתיים -
    http://www.asromalive.com/wp-content/uploads/2009/12/448304715.Xxx
    והיום -
    http://cache.daylife.com/imageserve/0c174Rq2XIdjw/x350.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/1/11
  5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי 08\09 הייתי בטוח שהוא עוזב, בעיקר כשהוא נתן את הגול ההוא האדיר ההוא נגד טורינו ובקושי חייך.

6. Rossolevy Member

אהבתי את הקטע עם התמונות של אז והיום אבל זה העניין. מדפוס התנהגות קיצוני אחד לדפוס התנהגות קיצוני אחר. אם הוא רק היה מוצא את השילוב ביניהם הייתי יכול להסתכל עליו באמת בתור אחד השחקנים הגדולים. תאמין לי שגם אחרים היו חושבים כך.

7. Muurad Member

ניצחון מצויין שלנו היום.. אפשר לראות שינוי בולט בקבוצה, בנחישות, ברצון של השחקנים וגם במאמן שחיזק עודד וחייך(!!!) מהספסל.

ההגנה צריכה להשתפר, והיא תשתפר כשראנוקיה יחליף את קורדובה, אבל סה"כ אפשר להיות מעודדים.. אטו וסניידר צריכים לחזור, ומיליטו חייב מתישהו להתעורר(אני מקווה), החזרה של מוטה להרכב הייתה כ"כ חשובה, רק צריך להתפלל שהוא לא ייפצע לנו שוב, קאמביאסו פשוט הקשר האחורי הכי טוב בעולם, וזאנטי.. וואו פשוט אין מילים לאהבה שלי אליו.

היכולת תגיע ואין מה להתייחס אליה היום לדעתי, אבל כמו שליאו אמר בראיון אחרי המשחק, המשחק הזה נוצח בעזרת הרצון הרעב,והלחימה של השחקנים... אפשר לראות בבירור שהשחקנים מקבלים ורוצים לשחק _בשביל_ ליאונרדו לא כמו עם בניטז, ונקווה שזה ימשיך ככה.

ליאו הוא אגב המאמן הראשון של אינטר מאז הקטור קופר שמנצח במשחק הבכורה שלו בסרייה א', כל ה-4 האחרים סיימו בתוצאות תיקו.

וכמובן נסיים בברכה "תזיזו את התחת שלכם ותביאו את גאנסו" לכל ההנהלה והאחראים על הרכש.

http://images2.gazzettaobjects.it/Hermes%20Foto/2011/01/06/0LEMEOVA--620x300.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/11
  8. 亚历山大帕托 Member

אחד מבלאגן, אחד מנבדל, אחד ממצב נייח. מה החידוש הגדול של לאונרדו?

9. Muurad Member

http://www.threadbombing.com/data/media/54/john_stewart_facepalm.Xxx

תקרא את ההודעה מעליך יותר לעומק ותראה -לפחות את עמדתי- לחידוש של ליאונרדו לקבוצה - למרות שלא ממש נראה לי שחיפשת תשובה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

רק תן לי לשם את הוידאו של 2 השערים הראשונים עם הציטוט של ההודעה שלך לשערים אגב, כדי להסביר את תמונה מעל

אכן, בלאגן ונבדל מתאר אותם בצורה הטובה ביותר, אין ספק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. 亚历山大帕托 Member

מה? ראיתי שערים מ-3:1 אחר נגד נאפולי. ככה זה להתעדכן דרך אייפון. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. Jose Mourinho Member

המשך כך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

עם כל הרעש והצלצולים של נאפולי, התוצאה היום הייתה צפוייה כאשר אינטר עולה למשחק בלי 11 שחקנים פצועים ובלי הדיכאון של בניטז. זה גם מה שהיה קורה לרומא, יובנטוס, מילאן ולאציו(שלא נדבר על לצ'ה, ברשייה וקייבו...) לדעתי, אלמלא בניטז. אבל מה שהיה היה, ומסתכלים קדימה.

אנדריי, בלגן? אתה לא מאמין לעצמך ואתה מנסה לשכנע אותנו? מהלך כדורגל גאוני של מוטה וסטאנקו, מהיפים שנראו העונה באיטליה.

הוא פאקינג גרם לפאנדב להתחיל למסור, השחקנים החזירו לעצמם את שמחת החיים וניצחו בקלות את "קבוצת החוץ הטובה ביותר באיטליה".

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסתיים לו אמש אחד המחזורים המהנים והאטרקטיביים שעברו עלינו העונה.
    הוא התחיל עם המפלה שחטפה יובה מפארמה. עד לפני המחזור יובה הייתה המועמדת העיקרית מבחינתי להתחרות עם מילאן על הסקודטו, אך לקבוצה שחוטפת רביעייה מאחת הקבוצות החלשות בליגה לא מגיע לזכות באליפות.לא היה ברור לי למה לאחר ההרחקה המטופשת של מלו, דל נרי לא ביצע חילוף מתאים במהרה. בלי מלו הוא מאבד את הפיזיות שבקישור שנותר עם אקווילאני ומרקיזיו כשאף אחד מהם הוא לא קשר אחורי. דל נרי היה צריך להכניס את סיסוקו במקום דל פיירו ולא את פפה במקום הקפטן. מן הצד השני, אני שמח בשביל ג'ובינקו שהראה לביאנקונרי מה הוא שווה וכמה פוטנציאל יש לו. מגיע לו שאפו שלא חגג את כיבושיו, למרות שלאור ההתנהלות של יובה כלפיו הוא היה צריך לירוק להם בפרצוף.
    לאציו לא הצליחה לנצח בחוץ את ג'נואה ובכך התרחקה ממילאן וגרמה לרומא להתקרב אליה עוד יותר. לדעתי לאציו נמצאת עכשיו בדעיכה ובעתיד תאבד לא מעט נקודות שיורידו אותה כמה מקומות. יריבתה ג'נואה,גם היא לא היתה בשיאה. את עמדת הבלם שהותיר ראנוקיה מילא קלאדזה (איזה הבדלים) ונראה שהוא עשה עבודה טובה. ההתקפה של ג'נואה ממש מגוחכת, הם משחקים עם שלושה חלוצים אך עדיין יש לג'נובזים את אחת ההתקפות המבישות בליגה. פרציוזי חייב לחשוב על חלוץ או שניים אם ברצונו לראות את קבוצתו באירופה.
    בדרבי הדרומי של פוליה ידה של בארי הייתה על העליונה זכות שער מכריע של אוקאקה. אולי הניצחון הזה ייתן דחיפה מוראלית לבארזים במאבקם בתחתית. בעוד משחק תחתית שהפגיש בין שתי העולות החדשות, צ'זנה גברה על ברשה וברחה מעט מהקו האדום.
    נראה שזאת לא העונה של פיורנטינה. מיכאילוביץ' או שהשחקנים עצמם גורמים לקבוצה להראות מביכה למרות סגל שחקנים ששווה מקום שמוליך לאירופה. עדיין לא ברור לי למה עוד לא פיטרו את הסרבי, יש אופציות הרבה יותר טובות ממנו. העונה האוהדים מטוסקנה יכולים לשכוח כנראה ממקום באירופה אך במקרה הרע הם יכולים להיקלע למאבקי תחתית שלא מתאימים לקבוצה שלא מזמן ייצגה את איטליה בכבוד בצ'מפיונס.
    רומא ניצחה את קטאניה בדקות האחרונות ומהתקציר נראה ששתי ההגנות פשוט לא היו קיימות. הפתיע אותי שלאחר שההגנה של רומא עשתה עבודה טובה נגד מילאן, היא ספגה אתמול שני שערים מהסיצ'יליאנים. בוריילו לוהט ברומא והוא מסוג השחקנים שמתאימים לקבוצות שאין בהן הרבה לחץ יחסית.
    בשקט בשקט אודינזה נמצאת כבר במקום השמיני לאחר פתיחת עונה זוועתית. חניכיו של גווידולין גברו בביתם על קייבו משערים של סאנצ'ז וטוטו די נטאלה בשער מדהים. בלי ששמנו לב די נטאלה הוא כבר מלך השערים של הליגה, יהיה מדהים אם שחקן בגילו יזכה שנתיים ברציפות בתואר הזה.
    במפגש שהיה אמור להיות מותח וצמוד, פאלרמו לא התקשתה מול סמפדוריה עם 3-0 קליל. נראה שבלי מוניוס ההגנה של דליו רוסי יכולה להגיע להישגים. מיקולי מתחיל להתעורר ויחזור במהרה לכושרו מהעונה הקודמת, פאסטורה נראה כאילו עוד לא חזר מהפגרה ואיליצ'יץ' ממשיך במיטבו עם בישול למקארונה. אני מחזיק מפאלרמו בתור אחת שיכולה להגיע לליגת האלופות לראשונה בתולדותיה ועם ההתקפה הקטלנית שלה הם אכן יכולים לעשות היסטוריה. סמפדוריה ניראת עלובה ובלי קסאנו הם פשוט אפאטיים, מארילונגו ופוצי הם לא המחליפים המתאימים לפנטזיסטה.
    במשחק שנעל את המחזור אינטר המחודשת לא התקשתה מול נאפולי. הייתה לי הרגשה שלאונרדו יחדיר בהם מוטיבציבה ובטח יותר מבניטז וזה נראה על המגרש. אני חושש שהנראצורי יתחילו לצבור נקודות במשחקים החסרים שלהם ושלא יתקרבו לצמרת כי מבחינה פוטנציאלית הם יכולים להיות איום גדול על מילאן. אני עדיין בטוח שלליגת האלופות הם יגיעו ללא ספק. נאפולי ללא חיזוק מאסיבי בהגנה יכולה לשכוח ממאבקי האליפות.
    http://img189.imageshack.us/img189/6971/clipimage002tn.Xxx

13. עודד (אוהד הצלחות) Member

היה לי חשש שבלי בניטז ובלי פציעות אינטר לא תיראה גרוע כל-כך. ואכן, החל מאתמול אינטר חזרה להיות הקבוצה הכי טובה בסריה A. וזה עוד בלי סניידר ואטו. לא יעזור כמה כשרון יש לנו בהתקפה, כל עוד הקישור שלנו כולל את סיידורף, פירלו, ושות' אנחנו בחיים לא ניראה כמו קבוצה שבקישור שלה יש את קמביאסו, מוטה, וזאנטי/סטנקוביץ'. אני מקווה שההפרש של 7 נקודות (לא טעות) יספיק לנו, כי החל מהיום אינטר תצבור נקודות בקצב לא פחות טוב מאיתנו.

המפתח אצל אלגרי. עכשיו כשיש לו את קסאנו בהתקפה, הוא יכול להסיג את בואטנג לקישור על חשבון אחד הזקנים, ופלאמיני במקום זקן נוסף, ואז יהיה לנו קישור עצמתי ומהיר, ובשיתוף הכשרון בהתקפה וטיאגו סילבה בהגנה, אנחנו נשוב להיות הקבוצה הטובה בסריה A, כמו במחצית העונה הראשונה. אבל כל עוד סידורף דורך על הדשא, אפילו לרבע שעה, וכל עוד הסיבה היחידה לשתף את סטראסר היא שאין עוד קשר בסגל וקשר אחד מאלה שעל הדשא נפצע, אנחנו יכולים לשכוח מלנצח קבוצות כמו אינטר ורומא.

14. Rossolevy Member

אני חייב להגיד שאפילו שאני שונא את אינטר יש להם שחקן שראוי להערכה ולפרס מפעל חיים בכדורגל האיטלקי (אם יש כזה). השחקן הזה הוא לא אחר מאשר קפטן אינטר שנמצא בקבוצה מזה 16-17 שנה, חאבייר זאנטי. אני לא חושב שיש או יהיו עוד שחקנים כמוהו בעתיד. הטרקטור הוא כשרון יוצא דופן שאפילו אני, בתור אוהד מילאן מעריץ. לדעתי אחד מהשחקנים הזרים הכי טובים שהיו באיטליה אם לא באירופה כולה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מוקדם להסיק מסקנות,אם אינטר תמשיך ביכולת הזאת בחודש הקרוב אז אפשר להגיד שהיא חזרה להיות הקבוצה הכי חזקה באיטליה.