המחזור ה-18 של הסרייה A :: אינטר ונאפולי נפגשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏5/1/11.

1. Rossolevy Member

ז"א שאינטר ישחקו במערך 4-5-1 עם קורדובה במקום ראנוקיה?

2. Muurad Member

-----------------קסטלאצי-------------------

-קיבו------קורדובה-----------לוסיו-----מייקון-

-------מוטה------קוצ'ו-------זאנטי----------

-----------------סטאנקו--------------------

---------מיליטו--------------פאנדב---------

כלומר הקוד של הסרייה א', העונה לשם 4-3-1-2

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/11
  3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, אינטר תשחק ב 4-3-1-2 כשסטנקוביץ' מאחורי פאנדב (חלוץ נסוג) ומיליטו (פרימה פונטה), אפשר להגיד אותו מערך זהה לזה של מילאן.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא ראיתי ת'משחק היום ולמרות השמחה שלי מהתבוסה של יובנטוס שזה מחזה שתמיד כיף לשמוע או לראות, הדבר שעשה לי את היום זה הרגע שקיבלתי את ההודעה "קאסנו בישל לשטראסר". לא היה לי מושג שמרקל פתח.

אני עכשיו בחלום. בבקשה לא להעיר אותי.

5. Rossolevy Member

בקוצ'ו הכוונה לקוטיניו או לקמביאסו?

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

התלבטתי איך להגיב. יש שתי גירסאות.
    גירסה א' - מילאן מתומדדת על אליפות, לאציו על מקום בגביע אירופה. מה משחק עונה מה???
    גירסה ב' - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

7. Muurad Member

קאמביאסו, קוטיניו עדיין מחלים מפציעה.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי לזה משחק עונה רק בגלל שכרגע אלו שתי הקבוצות המובילות בליגה לצד נאפולי. גם אני מחזיק בדעה שלאציו לא תשאר במקום ה2 להרבה זמן, אך כרגע עובדתית היא בצמרת. שתי הגירסאות שלך טובות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

9. AS R Member

כרגע לפחות הליגה חלשה ורומא יכולה עוד לקרוא תיגר על האליפות. היא נמצאת במקום הרביעי אחרי פתיחת עונה גרועה ולמרות שטוטי בכושר גרוע מאז פתיחת העונה. יותר מהווה נטל על הקבוצה. היום ראו את זה כשהוא החטיא ממצב טוב במתפרצת. לאחר מכן הוא בישל את השער הרביעי לווצ'יניץ' (שחייב לפתוח, מצידי גם במקום טוטי ולראניירי יש את הביצים לעשות את זה). משום מה נראה כאילו ראניירי לא ממש אוהב את ווצ'יניץ'. הוא צריך לפתוח בערך כל פעם שהוא כשיר. צריך למצוא שיטת משחק שתכלול את בוריילו, ווצ'יניץ', מנז וטוטי.
    בוריילו הוא אחת הרכישות הטובות ביותר שרומא עשתה לאחרונה. כשהיא קנתה אותו היו אנשים שביקרו אותה על המהלך (גם אני עשיתי זאת), אבל הוא באמת שחקן מצויין, סקורר נהדר ואנדרייטד גדול. למילאן יש אפשרות לקחת את בוריילו חזרה או שעסקת ההשאלה מחייבת את רומא לקנות אותו ?

את המשחק של נאפולי נגד אינטר אתחיל לראות בדקה ה-80 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה?
    ממתי אתה חסיד של אוקאקה? פעם רק הזכרתי את השם שלו בהקשר של עלייה למשחקים גמורים או קבלת צ'אנסים וקטלת אותי(ואותו), מה נשתנה? בכלל אני אישית תמיד חיבבתי אותו ודיברתי עליו כאן בפורום לפני איזה צ'רצ'י או אנדראולי כמי שצריך לקבל הזדמנויות.

11. Rossolevy Member

נכון טוטי לא בכושר מי יודע מה אבל אי אפשר לצפות משחקן בגיל שלו שמשחק כל שבוע בתור חלוץ להיות בכושר כל כך טוב. גם שנה שעברה (נראה לי שגם קצת השנה) דל פיירו לא היה בכושר טוב אבל זה טבעי. לא כל אחד הוא פיפו אינזאגי שיודע מתי ואיפה להיות ולסיים את זה כמו שצריך. לדעתי הם גם עובדים יותר קשה מאינזאגי (בהששוואה לכל הזמנים) אבל צריך לציין שהתפקיד שהם עושים הוא לא חלוץ. לטוטי עשו הסבה מאוחרת לעמדת חלוץ מעמדת פליימקר/חלוץ אחורי ודל-פיירו הוא אותו סיפור.
    בקשר לווצ'יניץ' אין הרבה מה לומר. שחקן מדהים שמבקיע מתי שצריך ותמיד עושה זאת יפה. בוריילו כנראה מתאים יותר לשיטת המשחק של רומא ולכן הולך לו שם מצוין ואני מאחל לו הצלחה רבה. לבסוף אני רוצה לומר על מנז שאני לא יודע למה אבל אני פשוט לא מתחבר ולא אוהב את השחקן הזה. אני יודע שהוא מצוין אבל זה כנראה סתם באג אישי שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. AS R Member

אני לא חושב שהוא 'באג' שלך, אני אוהב את רומא אבל מנז עדיין לא קנה אותי. הוא שחקן שעושה פעולה אחת טובה ושלוש לא טובות. הוא פרובוקטור ומנסה לסחוט עבירות הרבה פעמים, והוא גם אוהב ללכת לבד רוב הזמן, גם כשהוא צריך למסור ומולו עומדים שני שחקני הגנה. הוא שחקן שקל לשנוא, סוג של רונאלדו באופי המשחק שלו רק הרבה פחות טוב ופחות חכם. עם זאת לאחרונה הוא בכושר אולי הכי טוב שלו מאז הגיע לרומא, היצירתיות שלו תורמת לקבוצה ומספר הפעולות הרעות שלו פחתו.

לגביי טוטי, השנה הוא נראה כאילו הוא מבין שהוא אגדה בהתהוות, ומשחק קצת כאילו הוא עושה טובה. כל השחקנים האחרים חייבים תמיד למסור לו ולכבד אותו. הוא לא רץ יותר מדי (ואני לא חושב שזה קשור לגיל שלו, אבל כשחושבים על זה הוא אף לא היה רץ הרבה במגרש).
    יש שיגידו שאני לא מכבד אותו מספיק ומעריך אותו על מה שעשה ברומא במהלך 15 השנים האחרונות, ואני באמת מכיר יותר מהתקופה ה'זקנה' שלו, אבל אני כן יודע לומר שהוא כבר לא מה שהוא היה פעם וזה לא קשור רק לדברים שטבעי שיאבד עם הזמן, הוא פשוט מתנהג קצת כמו איזה מלך במגרש.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

AS R, הליגה לא חלשה. אינטר נחלשה, שאר הקבוצות התחזקו או נשארו באותו מצב. רומא, עם סגל שספאלטי יכל רק לחלום עליו, לא הייתה מנצחת היום קבוצת תחתית בבית ללא עזרה מהשופט.

טוטי פתח רע את העונה (סבבה לעומת שחקן רגיל, רע לעומת טוטי שהתרגלנו לראות ב15 שנים האחרונות) אך הוא בשום פנים ואופן לא מהווה נטל על הקבוצה! הקבוצה הזאת יותר מדי חשובה לו והוא מקבל את הרוטציה בהתקפה בהבנה. היום הוא בישל שני שערים והחמיץ ממצב לא קל אך אחד שהיה כובש בלי מאמץ בעבר. טוטי עדיין המוסר הכי טוב באיטליה ומנהיג שאין לו תחליף. הדהירה שלו קדימה בשער הרביעי דווקא מסמנת שיפור בכושר ובניידות שלו ואני כבר לא יכול לחכות ליום ראשון כדי לראות את ההמשך. יכולת הכיבוש של טוטי לא במיטבה העונה ואני חושב שזה נובע מהלחץ שנוצר עליו בגלל טבלת הכובשים של כל הזמנים. בנוסף לכך, במערך של ראניירי, טוטי הוא לא המוציא לפועל כמו בשנים של ספאלטי וחייב להמדד על בניית ההתקפות והמסירות המדוייקות שלו ולא על החמצה כזאת או אחרת.

14. AS R Member

לי נראה הרבה פעמים שהוא די תוקע את ההתקפה. ווצ'יניץ' צריך לשחק לפניו לפי דעתי.

בינתיים יש לנאפולי עשר דקות לכבוש שני שערים (אנחנו בדקה ה-60 אבל עד הדקה ה-80 נאפולי רק מתחממת).

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Shacham
    כל נקודה בביקורת שלי על אוקקה בשנתיים האחרונות נגעה בדרך זו או אחרת בחוסר הניסיון שלו. יש לי הרגשה שזאת עונת הפריצה שלו ולכן שמחתי שהוא לא נתן לי לחכות יותר מיום וכבר התחיל לפרוע את השטרות. אם ימשיך כך, אין סיבה שלא יהיה החלוץ הרביעי של רומא בעונה הבאה (אחרי בוריילו, טוטי ומירקו) במקום אדריאנו שלא ממש מצדיק את המשכורת שלו.

התפקיד של טוטי על המגרש שונה מזה של ווצ'יניץ', הוא לא ספרינטר כמו מירקו אלה זה שמספק לו את הכדורים לאגף ממנו הוא מביע את המשחק שלו. הוא לא יכול לתקוע התקפה אותה הוא יוצר בעצמו, במיוחד עכשיו כשפיזארו בחוץ. בלי שום קשר, העונה של ווצ'יניץ' רעה מאוד (כנראה בגלל פציעות) ביחס לסטנדרטים שבנה לעצמו בשנים האחרונות.