המחזור ה-18 של הסרייה A :: אינטר ונאפולי נפגשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏5/1/11.

1. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

הדבר היחיד שדלנרי יכול לעשות מול נאפולי זה לעבות את הקישור ולהתפלל. חוץ מזה, הוא לא יכול לעשות דבר. קווליארלה בחוץ, יאקווינטה בחוץ (אפשר לחשוב שהוא היה עושה משהו), אמאורי לא שווה תגובה ואלכס אחד חלש. באמת שאין למה לצפות.

לא מספיק שקיבלנו העונה 2 שלישיות בבית עכשיו אנחנו מקבלים גם רביעיה במשחק אחד... עד 2006 היו משחקים שהיינו מקבלים 4 שערים אולי ב-8 משחקים. שדלנרי, מארוטה ואניילי יעשו חושבים עם עצמם.

נב: על האדום הזה אני ככל הנראה לא אסלח למלו אף פעם. שחקן כ''כ מטומטם, חסר אחריות ואפאטי לא ראיתי הרבה מאד זמן. גמר לנו את המשחק כבר אחרי רבע שעה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבודה טובה של ריסה אבל הכדור כבר היה בחוץ. טעות חמורה של השופט ורומא משווה ל2-2.

בנוסף לצמד של ג'ובינקו ומשחק גדול של קנדרבה היה גם שער בכורה לפאלדינו במדי פארמה. עוד משחק כזה והוא בנבחרת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/1/11
  3. 亚历山大帕托 Member

בישול לקסאנו, שער לשטראסר. ימים טובים.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קסאנו תוך 10 דקות עושה את מה שמרקל, פאטו ורוביניו לא עשו ב-210 משותפות...

שטראסר! איזה מותק!

5. 亚历山大帕托 Member

http://www.sierraexpressmedia.com/wp-content/uploads/2010/09/rodney_strasser.Xxx

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

האהבה שכולם הפגינו כלפיו בשריקת הסיום = ההיילייט של קלטת האליפות (אני תקוע בשנות ה-90')

בעד מי אנחנו בין אינטר ונאפולי? אנדריי תעשה בשבילי רגע חישובי טבלה, אני עדיין לא נרגע מהחיוך של המותק הזה...

7. Rossolevy Member

שטראסר עוד קשר אחורי (על גבול ה-50/50) והבקיע את הגול. לדעתי אלגרי היה צריך לפתוח עם שטראסר במקום סיידורף שבכלל לא ידעתי שהוא קיים. למרקל היו כמה פעולות טובות ויחסית לשחקן בן 18 הייתי אומר שהיה לו משחק טוב. מה כבר אפשר לצפות משחקן בן 18 בהופעת בכורה בקבוצה הבוגרת. אם שטראסר ומרקל ימשיכו ביכולת טובה גם במשחקים הבאים, צפוי להם עתיד מזהיר במדי מילאן.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

10 דקות של מנז-טוטי-ווצ'יניץ'-בוריילו על אותו מגרש שווים 2 שערים + החמצה צורמת של טוטי במצב שפעם היה כובש בעיניים עצומות. מנז בשער השלישי הוציא ממני שלושה "וואו" במהלך אחד בו התגבר על כל שחקן שניסה להוציא ממנו את הכדור. למרות הכל קטאניה יכולה להרגיש מקופחת עם שתי טעויות שיפוט לטובת רומא. שונא שמנצחים ככה אבל אחרי ברשיה (סוג של איטליה-דרום קוריאה), שיהיה.

אני מקנא במילאן. אין כמו שער ניצחון של שחקן בית (?). שזלאטן ימצא מישהו אחר לבעוט לו בראש.

9. 亚历山大帕托 Member

בעד נאפולי.

1. מילאן 39
    2. לאציו 34
    3. נאפולי 33*
    4. רומא 32
    5. יובנטוס 31
    6. פאלרמו 30
    7. אודינזה 26
    8. אינטר 23***
    9. סמפדוריה 23*

10. Rossolevy Member

אני חושב שזאת תהיה הפעם הראשונה שאני אהיה בעד ניצחון של אינטר. אינטר במרחק גדול ממילאן וכרגע כל מה שצריך זה פער של 5-6 נקודות מהמקום השני ככה שיהיה קצת רוגע. מצד שני אני חושב שהיום ייגמר המשחק בתיקו או בניצחון של נאפולי (מה שבטוח צפויים מעל 2 שערים). כרגע האפשרות ההגיונית העדיפה היא תיקו. ככה הפער עדיין יהיה נחמד בין מילאן לנאפולי ובמיוחד לאחר שיובה הושפלה ע"י פארמה.

11. cazzo Il Capocuoco

:aaaprot:
    איך אפשר לקוות לניצחון של אינטר תגיד לי? אינטרסנט אפשר להיות, אבל לא לגמרי.

משחק רע של מילאן, ללא ספק, ואלו מסוג המשחק שאם אתה לא מנצח אתה גם לא זוכה באליפות. כמה שהקבוצה הזאת תלויה בזלאטן זה פשוט מבאס, וגם ההופעה של קליארי שלא הייתה ממש מעולה בלשון היום לא נותנת לי אפשרות להיות אופטימי. הרבה עבודה קשה מצפה בהמשך ורואים שאפילו הדינאמיות של בואטנג חסרה. קלארנס הוציא לי את העצבים המשחק הזה, משחקים אחרים הייתי מרחם עליו, אבל הפעם זה היה גבל בחוסר אחריות עם הרבה איבודי כדור ארורים. אלכס מרקל קצת התרגש (נדמה לי פעם ראשונה שהוא פותח בהרכב) ואת המסירה הרגילה והחכמה של פירלו עשה סילבה שעלה למעלה ותפס פיקוד. הסורינאמי צפה בשער, אחרי שקאסנו קיבל את הכדור מהובסון דג'יי "קאראליו!" סוזה (שגם שיגע אותי לא מעט) בעקב ומסר לרודני. אפילו בהגנה הייתה תחושה של פגיעות ואביאטי לא היה במיטבו. יהיה קשה מאוד להמשיך ככה.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תהיה מצחיק. קודם כל אהדה למילאן, אחר-כך שנאה לאינטר. אם ניצחונות של אינטר זה מה שיביא אליפות...

והמצב בטבלה מסובך מדי בשבילי. אני לא מצליח להבין מי באמת האיום הכי גדול עלינו. יש אפשרות לדחות את המשחק לאפריל כדי שאני אוכל להכין את עצמי כראוי?

קובי, שטראסר איתנו מגיל 16/17. עשינו לו עלייה מהאקדמיה של מוחמד קאלון (אם כבר מדברים על אינטר) בסיירה לאון.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם כבר ילדים אפריקאים\שחקני בית, אוקקה שהגיע אתמול לבארי, נכנס בדקה ה60 וניצח את הדרבי של הדרום עם שער בכורה!! אדריאנו יכול להתחיל לארוז מעכשיו.

14. Rossolevy Member

אני חושב שהניצחון היום היה במזל גדול. אביאטי עשה טעות (אם אני לא טועה אפילו 2) וזה כמעט עלה לנו ב-3 נקודות! מזל שננה כזה עקום.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטוב:
    הרע:
    מפה הוא יכול רק לרדת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מישהו ראה ויכול לספר על ההצגה השבועית של פאלרמו? מוראד?