המחזור ה-18:: פרארה מרוויח עוד שבוע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏6/1/10.

1. 亚历山大帕托 Member

לא, סחט את הפנדל בצורה חכמה. שחקן ג'נואה (שכחתי מי) לא הזיז את הרגל מהר מספיק.

2. 亚历山大帕托 Member

קודם כל, שני בישולים. שנית, לא עשה שום דבר יוצא מן הכלל במהלכים האלה.

3. Jose Mourinho Member

הוא היה אמור לעשות משהו יוצא מן הכלל? בבישול הראשון הצטרפות נכונה להתקפה שהסתיימה בכדור רוחב לtap-in, ובשני הרמה מדודה לוולה. שני הבישולים ברגל שמאל, כאשר מדובר בשחקן ימני מטבעו, הספק התקפי לא רע למגן מחליף.

4. 亚历山大帕托 Member

עשה את מה שהיה צריך לעשות, לא יותר. הוא לא הצטיין בשום דבר ואני יותר זוכר את הפסיביות ההגנתית שלו, במיוחד בשער של ג'נואה. הוא לא מתאים לרמות האלה, זה בטוח.

5. Jose Mourinho Member

אז את מי אתה רוצה כמגן מחליף לזמברוטה? פטריס אברה? אנטוניני הוא שחקן סולידי וסותם חורים קלאסי(וגם שחקן בית של מילאן אם אינני טועה). אם היה מדובר בשחקן הרכב שמציג יכולת כזאת, זה כבר סיפור אחר. בתור מחליף הוא בסדר גמור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/1/10
  6. 亚历山大帕托 Member

הייתי רוצה שזמברוטה יהיה מחליף לפטריס אברה בעונה הבאה, זה כן. אנטוניני הוא ההיפך מסותם חורים, תאמין לי.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הפעם השנייה העונה שהוא סופג חמישייה משתי המילאנזיות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

אני לא האמנתי בכלל שמילאן תוכל לנצח בצורה כזאת מרשימה עם הרכב חסר.
    בוריילו בכושר שיא והבקיע כבר מספרת שנייה העונה אם אני לא טועה. הגול השני היה ממש מיותר עם הטעות של נסטה. סך הכל מילאן הרשימה מאוד וןנכון לעכשיו היא משחקת את הכדורגל היפה באיטליה.
    שמתם לב איך גליאני התחיל להשתגע בסיום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

כמה אני מחכה ליובה, בעוד שאנחנו בעזרת ה' נבוא בהרכב מלא בעוד שליובה טרזגה נפצע אבל יש סיכוי שישחק, קאסארס מרחק ובנוסף יש את רשימת הפצועים הלא הנגמרת שלהם.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד שער מרהיב של קוואליירלה.

ג'ילארדינו, פאציני, יאקווינטה, קוואליירלה, בוריילו, טוני, פלוקארי, טיריבוקי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ... ורק מקום אחד בהרכב. זה כבר הצרות של ליפי, לא שלי.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הכי גדול באמברו אתמול היה התנועה שלו על המגרש. הבן אדם היה בכל מקום על המגרש ולא הפסיק לעשות תנועה. חוץ מזה שזה נתן לו אפשרות להגיע לתיקולים ולסגור/לחנוק את המשחק של ג'נואה, התנועה הזאת הפכה אותו ליעד למסירה בכל פעם ששחקנים אחרים נסגרו. הוא היה מדהים.

בכל פעם שאני חולם על דזקו בא לי בוריילו ודופק מספרת :aaa021:

10. Jose Mourinho Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/1/10
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק! ירדנו מ26 שנים ל15. עדיין לא ממש מעודד.

12. AS R Member

לא להאמין על הלוזריות של רומא. משחק כזה הורג כל אוהד מתסכול.
    מה שכן, בתקציר היו כמה הצלות נהדרות של ג'וליו סרג'יו. נראה שוער מצויין ולבטח יותר טוב מדוני. את ההצלה הענקית של סרג'יו בדרבי אני לא אשכח הרבה זמן. חבל שהוא התגלה רק בגיל 31, אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם (ובנוסף, לשוערים יש קריירה ארוכה יותר משל שחקני שדה בד"כ ככה שהוא יכול לתת עוד 5 שנים בשקט אם יוחלט להשאיר אותו ברומא בתור שוער ראשון).

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/10
  13. עודד (אוהד הצלחות) Member

אמברו לא רק הדהים ביכולת שלו אתמול, הוא גם עשה מהלך גדול של קפטן כשביקש מבקהאם לוותר על הפנדל ונתן את הכדור להונטלאר (שימו לב בתקציר- רונאלדיניו העביר לבקהאם, לא להונטלאר)

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/10
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דניאלה קונטי ממשיך להפתיע, הודה שהכשיל את קאסטי בשער הראשון של קליארי. לא נורא, גם הפנדל על ווצ'יניץ' לא היה הכי מוצדק.