המחזור ה-18:: פרארה מרוויח עוד שבוע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏6/1/10.

1. Roma מנהלים

לא צריך שישרפו פשוט שיפסיקו כבר להיות נאיבים מטומטמים.

ובצד השני המצב משתפר 4-1 לאחר שפיגרו כבר צמד לפולקארי..

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדקה ה90 שאלתי את עצמי, היתכן שננצח בקליארי סוף סוף אחרי 27 שנים? שנה שניה ברציפות, דניאלה קונטי לוקח מאיתנו 2 נקודות חשובות. הדבר היחידי שאפשר לקחת מהמשחק הזה - הפרצוף של ברונו אחרי השער.

!Sempre Inter, אם אתה מספיק מטומטם להמר על הנאחס הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל ועוד בעונה שקליארי כל כך טובה, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/1/10
  3. Roma מנהלים

גם אני ההיתי מהמר על רומא אז מה?רומא בכושר מצוין ויותר טובה בקליארי כרגע והייתה צריכה לנצח אם לא השטיות של השחקנים הרומאים,חבל חבל כל עונה יש לנו את ה2-3 משחקים האלו פשוט חבל הרס לנו רצץ של משחקים טובים.

מגמת שיפור אצל באפטיסטה וטאדיי(יופי של בישול לפרוטה),פיזארו כמובן המנוע של הקבוצה שוב מצויין אני חושב שאינטר הייתה נראת אחרת אם הצילאני היה משחק בה הוא פשוט נהדר. נמאס כבר ממהגנה הזאת אני לא יודע רק ברומא זה יכול לקראת דיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי איך הלכו להם 2 נקודות לעולמם.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

4. !Sempre Inter Member

לא מכיר קבוצה שמאבדת יתרון של שני שערים אחרי הדקה ה-90 ומשמיטה 2 נק'... רק רומא - הלוזרית שבלוזריות. באמת, איך יכולתי להיות כזה מטומטם, לשים לרומא ולא לקליארי. לפחות אז הייתי הרבה פחות עצבני. ביזיון.

ועדת חקירה על מה שהתרחש שם, ומיד.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/10
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם רומא תוביל 5-0 בדקה ה95 בקליארי, איזה אוהד יזרוק מכונת כביסה על השופט ורומא תקבל הפסד טכני. הגיע הזמן להפנים (מאז 1983) שרומא מתחילה כל עונה עם מינוס 2 נקודות.
    היה משחק נוראי של שתי הקבוצות. אפשר להתנחם רק בזה שלאף אחת לא הגיע לנצח.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לעשות, קאליארי היא הקבוצה העיקשת ביותר באיטליה העונה.
    תוסיפו למשחק שלהם היום נגד רומא את הקאמבק שלהם מחזור קודם נגד נאפולי לאחר פיגור 2-0 ל- 2-2 למרות שלבסוף הם הפסידו באותו משחק, ה 4-3 של מילאן נגדם לפני קצת פחות מחודש (עשו מהפך ולא ויתרו אף רגע על המשחק אפילו בדקות האחרונות), מחזור עשירי נגד ג'נואה מהפך ב 10 דקות האחרונות בדרך לניצחון.
    בקיצור, קבוצה שלא כדאי העונה לזלזל בה כי היא יכולה להפתיע בכל רגע. עוד דבר, מאמנה מסימיליאנו אלגרי נמצא בתקופה נהדרת ולדעתי המהפכים והמלחמה של קליארי על המגרש במיוחד בזכותו.

סוף סוף אלסנדרו מאטרי לא הבקיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx .

7. !Sempre Inter Member

אתה יותר מדי מושפע מהעבר.. דברים כאלה הם רק מספרים יבשים ותו לא, רומא הייתה בכושר טוב ופייבוריטית ברורה לקראת משחק כזה.. אכן הובילה 2-0, אבל משהו מוזר קרה פתאום. לספוג שער אחד אני מבין, אבל עוד אחד אחרי דקה? ועדת חקירה, שוב.

ממש מנחם אותי... שילכו קיבינימט.

8. Roma מנהלים

שטיות במיץ עגבניות....תאמין לי שזה בגלל רומא ראבק דקה 90 יש 4 דקות להעביר מה הקטע?השחקנים לוזרים מטבעם בעצם זאת הקבוצה.

מעניין אותי מיזה החמור שהחליק בקרן וגרם בעצם את הגול הראשון קליארי,חמור.

קובי אתה באמת קצת מושפע מהעבר ואין מה להתנחם הובלנו 2-0 דקה 90 אפשר רק להתשגע איך הם איבודו את היתרון העצום הזה בדקה כל כך מאוחרת,קבוצות גדולות מנצחות גם שלא מגיע להם ורומא כנראה לא כזאת.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים אותי כל פעם מחדש עד כמה אתה מנסה להמעיט מתרומתו של מריו לקבוצה.
    רגלו של שחקן קייבו היתה לפחות מטר בתוך השער, וזה די ברור שהשער הוא של באלוטלי, וזה שהבמאי לא הבחין בהתחלה זה לא אומר כלום. לפני שלוש שנים מייקון קיבל צהוב אבל הבמאי כתב שזה דאקור שהיה עם צהוב לפני, אז מה?

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/10
  10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה זה אחד המשחקים החלשים של רומא העונה (שזה חתיכת הישג) וכמו ששערי היתרון הגיעו משום מקום, כך גם השיוויון של קליארי.

!Sempre Inter, אין לך חברים לחפור להם שהפסדת כסף בווינר? זה לא מעניין פה אף אחד!! אם אין לך מה להגיב על המשחק עצמו, לפחות אל תוריד את הרמה של הפורום.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שההגנה של רומא היא מסננת אבל רציתי לשבח את קאליארי, קרה משהו. אמנם כל קבוצה יכולה לעשות מהפך על רומא אבל קליארי עשתה זאת בדקות האחרונות לסיום ועובדה שזאת לא הפעם הראשונה שהיא עושה זאת, קבוצה עם אופי.

אתם לא מתכוונים להתחזק באיזה בלם? כנראה שיש הנהלות קמצניות יותר מזו של מילאן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבלמים של רומא בסדר גמור (גם המחליפים) ובכל חלון העברות מבוקשים על ידי לא מעט קבוצות. אנשים חייבים להפנים שרומא משחקת פתוח ותוקפת עם מספר רב של שחקנים בכל משחק ומכאן הקלות הנראת לעין להגיע לרחבה. למרות זאת, עד הדקה ה90 רומא סגרה 5 משחקים עם רשת נקיה, גם אז ההגנה הייתה מסננת?
    אי אפשר להאשים אותו. יותר קל להבדיל בין פרנק לרונאלד דה בור והיצורים פיליפיני מאשר בין מייקון לדאקור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/1/10
  13. 亚历山大帕托 Member

הניתוח של קיבו, אשר סבל משטף דם פנימי מהתנגשות ראשים עם פליסייר, עבר בהצלחה. לא ידוע לכמה זמן ייעדר, אבל נראה שהוא לא יחזור בקרוב.

14. 亚历山大帕托 Member

MILAN: Dida; Abate, Nesta, Thiago Silva, Antonini; Ambrosini, Gattuso; Pirlo; Beckham, Borriello, Ronaldinho.
    GENOA: Amelia; Moretti, Biava, Criscito; Rossi, Milanetto, Juric, Mesto; Palacio, Suazo, Sculli.

יותם, אני דוקא מאמין בהרכב הזה מאשר הרעיון שאתה הצעת - להחליף בין בקהאם לאבאטה. אבאטה היה מצוין בתור מגן מכל הבחינות ובמיוחד הגנתית, בעוד שלא הייתי מותח את גבול הוורסטליות של בקהאם כי אני לא חושב שהוא מסגל למלא את התפקיד הזה כמו שצריך, או לפחות כמו אבאטה.

15. Jose Mourinho Member

שימו לב, זאת הפעם השנייה ברציפות שאמלייה לוקח פנדל לרונלדיניו, אחרי שבעונה שעברה עשה זאת במדי פאלרמו בניצחון הורודים על מילאן 1-3 ברנצו ברברה(רונלדיניו גם כבש פנדל באותו משחק).