המחזור ה-18 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: הדרבי ד'איטליה והדרבי קפיטולינו בתפריט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏15/1/21.

1. DRORIKO Member

מי אמר את זה?

2. טל. Member

EO11

עונה שעברה לקחה 78. אבל גם 71 היה מספיק לה.

אם אתה רוצה לסתור את טענתי אתה צריך למצוא עונה בפועל שבא קבוצה באיטליה לקחה 73 נק' ולא סיימה בטופ-4.

אני אישית לא זוכר דבר כזה.

3. GRANDE LAZIO Member

כשלאציו מפסידה זה בגלל הסגל, אבל כשהיא מנצחת זה בזכות אינזאגי.

4. DRORIKO Member

גם אם אתה צודק, אתה עדיין לא יכול להיות בטוח שמול הקטנות תצברו נקודות באותו קצב של הסיבוב הראשון. אף קבוצה בליגה היא לא שטיח, אפילו לא ספציה.

5. DRORIKO Member

כן אני זוכר את הדיון שלכם. אף אחד לא אמר שהשחקנים של לאציו הם בינוניים, אלא שהם היו בינוניים לפני לאציו. אלברטו ולייבה היו ריג'קטים של ליברפול, אימובילה היה סתם עוד חלוץ טוב, על קאייסדו מיותר לדבר. אינזגי היה זה שהפך אותם למה שהם ולכן הוא מאמן מעולה שראוי לכל הקומפלימנטים גם אם לפעמים יש לו חילופים תמוהים.

6. טל. Member

אני הטוען הכי גדול לכך שבסריהa כמעט תמיד יורקים דם כדי לנצח. גם נגד ''הקבוצות הכי קטנות''.

ובפירוש כתבתי שמחזור הבא זה מבחן.

-בכל מקרה אני מדבר מנק' מבט סטטיסטית. לרומא של פונסקה מאז החזרה מפגרת הקורונה בעונה קודמת - יש פה דפוס סטטיסטי מובהק: מפשלים נגד הגדולות אבל משייטים נגד כל השאר.
    אי אפשר להסתמך על הסטטיסטיקה הזו אבל גם אי אפשר לבטל אותה. היא מצביעה על דפוס מסויים שהמשיך גם ברגעים יותר קשים מזה העכשווי. (בטח מבחינת פצועים וחסרים בסגל).

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצארי פתח בכל אחד מהמשחקים של לאציו בהם לא היה פצוע או חיובי לקוביד.

מאטרי הוא העוזר של טארה החל מספטמבר.

yonmu, Bianconeri, EO11 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. GRANDE LAZIO Member

הם פשוט שחקנים מעולים שהיו צריכים דקות משחק כדי להתבטא, לא קשור למאמן. אימובילה כבר קרע רשתות באיטליה לפני לאציו, אלברטו לא קיבל הזדמנויות בליברפול, קאייסדו היה שחקן משלים בספרד, לצארי כבר היה מעולה בספאל, חואקים קוראה היה טוב בסביליה. אם כבר, אז את מוריקי ופארס אינזאגי די הרס, עד ששם אותם בהרכב מוציא אותם מהר וגומר להם תביטחון.

9. DRORIKO Member

אני חושב שאימובילה מאד התפתח תחת אינזגי. סיומת תמיד היתה לו אבל הוא גם שיפר את היכולת שלו מחוץ לרחבה, שזה הכרח בכדורגל הדינמי של אינזגי שמבוסס הרבה על חילופי מקומות.
    לגבי אלברטו, לא יודע מה היה הסיפור שלו בליברפול אבל לפי מה שהבנתי גם בקבוצות שהוא הושאל אליהם הוא לא הרשים ולא סתם לאציו קנתה אותו במחיר מצחיק של 4 מיליון.

10. AS R Member

הסגל של לאציו שווה מאבק על אליפות בכל עונה ? מה ?
    אין לכם שום עומק וגם ההרכב חזק בעיקר בגלל שאינזאגי מוציא ממנו פלאים.

לואיס אלברטו, סאביץ', לצארי וצ'ירו שווים הרכב בכל קבוצה באירופה ?
    ראינו כבר מה אימובילה היה שווה בקבוצה גדולה. הוא מאוד השתפר מאז והוא שחקן מאוד חכם ומגוון, אבל עובדה שכאשר הייתה לו הזדמנות בקבוצה גדולה הוא חרבן. הוא יהיה אגדה בלאציו, אבל זאת לא בדיוק השאיפה של חלוצים גדולים באמת.
    סאביץ' לא מספיק יציב וזאת הסיבה לדעתי שעדיין לא עבר לקבוצה גדולה. לזארי שחקן נחמד שנתן היום משחק גדול, אבל לא חושב שהוא משהו מיוחד. לואיס אלברטו הוא השחקן שאני כנראה הכי תופס ממנו בסגל של לאציו.

אגב, זו הרומא הכי חלשה שראיתי.
    היום הם היו נוראיים, אבל באופן כללי היו קבוצות הרבה יותר גרועות של רומא בשנים האחרונות.

.
    כל הכבוד לאינזאגי שיודע להכין קבוצה למשחקים גדולים. ועדיין רומא שיחקה לידיים של לאציו ופונסקה פשוט לא ידע מה לעשות. לא יודע מובן מה איבאנייז ניסה לעשות בגול הראשון, פשוט מביך. זה יהיה הישג גדול לסיים איכשהו העונה בטופ 4, למרות שהתחלתי להיות אופטימי קצת יותר בשבועות האחרונים, קשה להאמין שזה יקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/21
    EsheD ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

אמנם אני "בצד שלך" בדיון אבל לאיזה קבוצה גדולה אתה מתכוון? אם זה ליובה אז הוא היה צעיר אז. אם זה לדורטמונד, ואני מניח שאתה מדבר עליה, אז זה די דמגוגי. דבר ראשון, כמו שאתה בעצמך אומר, זה לא אותו אימובילה. דבר שני, לדעתי זה פשוט שחקן שיותר נוח לו באיטליה, יש גם כאלה. זה לא אומר כלום על הרמה שלו כשחקן. למשל הוא נכשל גם בסביליה, ולעומת זאת אוקמפוס הצליח שם בגדול, אז מה זה אומר שאוקמפוס חלוץ טוב ממנו? שנינו יודעים את התשובה. רוצה לדבר על דורטמונד? אז אם היום אתה מציע לי ליובה את אימובילה מול אובמיאנג אני לוקח את הראשון בלי לחשוב פעמיים, כן גם אם השני הצליח בדורטמונד "כמו חלוצים גדולים באמת".

12. itzik.miro Member

לאציו שווה מאבק על האליפות בכל עונה בליגה שבה אין יובה ואינטר כשעכשיו הצטרפה מילאן.

הסגל של לאציו בשום פנים ואופן לא יותר טוב מהקבוצות שציינתי וגם לא מהסגל של נאפולי.

לאציו של אינזאגי היא אובר אצ'יברית.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

yonmu אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

היא היתה שווה אליפות גם בעונה שעברה כשהיה יובה אבל הקורונה פירקה אותה מנטלית. היא חזרה מהפגרה כאילו זאת קבוצה אחרת.

14. GRANDE LAZIO Member

אימובילה נכשל בדורטמונד (קבוצה גדולה?) עונה אחת, קורה וקרה לשחקנים גדולים ממנו.
    סאביץ' עדיין בלאציו כי לוטיטו דורש עליו 100 מיליון, פ.ס.ז' כבר הציעה עליו 70.
    לצארי נותן שנתיים פשוט פנומנליות, זה לא משחק אחד ולא שניים.
    אינזאגי נכשל העונה הרבה נגד הקטנות (למה זה קורה? גם אני תופס את הראש בלנסות להבין למה). אם הוא עושה פלאים אז איך תסביר את זה?

עומק? לאינזאגי לא חסר שום שחקן באף תפקיד. פשוט כלום. יש לו על כל עמדה 2-3 שחקנים. רק בהתקפה יש לו 4 חלוצים, ולדעתי מהמובילים בליגה. מה חסר? אמרתי, בלם איכותי במקום ראדו וקשר בצד שמאל (לא חושב שפארס שחקן רע, פשוט לא מנצלים אותו מספיק, בדקות ששיחק הראה ניצוצות).

אני מסתכל על ההרכב של רומא למשל, ולא מבין איך הם לפנינו. שוב, בליגה בה יובה מקרטעת, לא רואה קבוצה כזו גדולה שמשאירה אבק לאחרות. גם מילאן, לדעתי, תיעצר באיזשהו שלב, למרות זלאטן הפנומן. לדעתי, ואני די בקיא, לא חושב שלאף קבוצה בליגה יש סגל עדיף משל לאציו.

15. itzik.miro Member

וזה בזכות מי? אינזאגי
    הסגל שלה לא שווה אליפות מול יובנטוס ואינטר.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.