המחזור ה-18 ב-SERIE A - רומא נגד שדי העבר ביובנטוס סטאדיום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏22/12/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תקרא את ההודעה הזאת ואז תגיד לי שאני מבלבל את המוח.

2. DRORIKO Member

אם אני אוהד רומא שאין לו שאיפות בטעות על אליפות הייתי מאד מרוצה מהמשחק הערב, למרות ההחמצה של שיק. רומא קבוצה ברמה גבוהה מאד עם מאמן תותח. להוציא את בארסה זאת הקבוצה הכי טובה ששיחקנו נגדה השנה(אפילו יותר מאינטר שעשתה איתנו תיקו). שאפו גדול.

3. טל. Member

על ה ds המהולל (או יותר נכון המטורלל) שהביאו מסביליה כבר אמרו הכל... אז מה יש להוסיף?
    קונה ביוקר. מוכר בזול. לא מצליח להביא את מי שהוא כן רוצה, ולא מצליח לשחרר את מי שהוא לא רוצה. מומחה בהוספת סעיפי שחרור מטופשים.
    האחראי מס' 1 לכל הצרות ברומא.

4. DUGRI Member

שהשניים- שלושה מצבים מקריים של רומא בסוף המשחק לא יטעו אף אחד- יובה הייתה הטובה והדומיננטית וניצחה בצדק (אם כי יש לומר שרומא שוב הוכיחה את היותה קבוצה מצויינת).
    הדבר הכי מעודד: עוד שער נקי. שערים נקיים מול בארסה, אינטר, נאפולי ורומא זה הישג סופר מרשים באופן כללי ובפרט בהתחשב באיך שההגנה נראתה בתחילת העונה.
    מקווה שדיבאלה יקח את סדרת החינוך הזו כמו גבר ויחזור חזק יותר. אם כמה משחקים בספסל גורמים לו לרצות לעזוב במקום להישאר ולהלחם על מקומו, אז שלום ולא להתראות.

5. רומאלופה Member

איזה תסכול עוד פעם להפסיד 1-0 קטן מעצבן ובדקות האחרונות להתחיל להיזכר לשחק וללחוץ,במיוחד אחרי ההחמצה המטורפת של שיק..

הקישור של נאינגולאן-סטרוטמן-דה רוסי לא מתפקד מבחינה התקפית במשחקים האלה

6. DRORIKO Member

בגדול אתה צודק, ועדיין הם נתנו פה חתיכת פייט, והיו לא מעט דקות שהם היו הדומיננטים. אין דבר יותר כיף מלנצח קבוצות כאלה.

DUGRI אוהב/ת את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עד מתי.

8. DRORIKO Member

עד שימאס לנו

9. טל. Member

השניים שלושה מצבים של רומא בסיום המשחק לא היו מקריים, ולא היו כי רומא היתה טובה.
    הם היו כי מטווידי יצא.

באשר לעניין הסטטיסטיקות המטופשות - כרגיל הם לא אומרות כלום. סתם, לירות חץ ולסמן מטרה סביבו.
    נו מה כבר אפשר לגזור מהסטטיסטיקה הזו? איזו מסקנה צופה פני עתיד?
    כלום.
    הרי אם היה אפשר לגזור מסקנות מוצלחות מהסטטיסטיקה - אנשים היו זוכים בטוטו כל שבת.

השאלה אם כדור מסויים כן עבר את הקו או לא עבר את הקו, כן חלף 20 ס''מ מהצד הנכון או מהצד הלא נכון של איזו קורה - זו השאלה הכי רלוונטית לתוצאת המשחק, אבל הכי פחות רלוונטית להבנת המשחק.

לדעתי אם בן אדם רוצה להבין משחק , ולנסות לזהות מגמות או התפתחויות עתידיות הוא צריך להסתכל על עצם קיומם של מצבים ו/או חורים - יותר מאשר על עצם מימושם.

10. DUGRI Member

@טל.
    העניין הוא שלהוציא את 10 הדקות האחרונות הערב, אם תרצה לספור את כמות המצבים המסוכנים לכיוון השער של יובנטוס בכל המשחקים ברצף המדובר, אני מאמין ש2 כפות ידיים תספקנה לך.
    יובה לא רק לא סופגת: היא גם לא מאפשרת ליריבות שלה לסכן אותה באמת. וזה מאוד מעודד לקראת המשך העונה.

11. Dayatso #BlackAndWhite#

אני בכלל נדהם מזה שמתחילת העונה אין פה תאוריות קונספירציה על זה שהשיפוט עם יובנטוס.

אבל אני משער שהתאוריות יתחילו כשנאפולי ויובה יחליפו מקומות בטבלה.

סתם הערות צד, אולי @טל. אוכל את הראש על דזקו אבל אני אישית חושב שהוא כותב ברמה גבוהה ומהנה לקרוא את הפוסטים שלו.

@DUGRI אני מסכים איתך ב100% לגבי דיבאלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. AS R Member

ההצלות של אליסון פשוט מדהימות. את זאת מהפצצה של פיאניץ' אפשר לראות רק בהילוך חוזר.
    רומא הראתה שהיא השתפרה מהשנים הקודמות, ושזה עדיין לא מספיק.
    שיק בעונה שעברה היה כובש שערים מכלום ובזכות זריזות רגליים ומחשבה. היום החטיא ממצב של מאה אחוז.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עזוב, אין באמת פואנטה במה שהוא כתב. להתעלם מסטטיסטיקה כזו, כשבין המשחקים הללו היו אינטר, בארסה, נאפולי ורומא, ובמיוחד אחריי פתיחת העונה הצולעת של יובה מבחינה הגנתית, זה בעצם להתעלם מהמציאות שיובה חזקה כמו תמיד ואולי אפילו חזקה יותר מכל השנים האחרונות. זה מעיד גם על חוזקת הליגה העונה.

itzik.miro ו-Dayatso אוהבים את זה.
  14. Dayatso #BlackAndWhite#

שמישהו יעשה טובה ויוריד את בנוונטו כבר עכשיו ליגה.
    אם לא מילאן הלוזרים האלו היה אפשר לתת אקסטרא 6 נק׳ לכל הקבוצות בליגה כבר עכשיו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. תומר1989 Member

הוא משהו כמו 8 חודשים בתפקיד וקבעת שהוא האחראי לכל הבעיות בקבוצה? איך בדיוק? בסך הכל רומא נותנת בנתיים עונה לא פחות טובה מה2 עונות האחרונות שלה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.